גביע החורף באילת
אילת
21/12/2014-23/12/2014

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 3 4 4 3 DNC 4 1 30 21
2א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 4 6 2 4 2 5 3 34 28
3א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 5 5 5 3 5 3 2 2 39 30
4א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 2 1 3 5 2 OCS 3OCS 43 34
5א 32
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 7OCS 2 1 1 OCS 6OCS 46 37
6א 26
רמון ארוך
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 3 2DNCDNCDNC 1 7 4 47 38
7א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6 6 7 7 6 4 1 6 48 41
8א 23
נעמה שוורץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 8 7 1 6 7 5 8 5 53 45

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 555
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 5 1 1 3 2 OCS 7 2 42 24
2 521
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 1 4 2 1 8 2 9 3 37 28
3 501
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 3 3 2 5 OCS 2 10 46 28
4 504
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4 10 5 5 1 3 4 4 38 28
5 545
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 6 4 6 3 5 1 6 44 36
6 500
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 11 8 8 4 4 1 6 5 53 42
7 509
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 7 9 11 9 6 4 3 1 59 48
8 528
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 6 5 10 7 7 6 5 7 61 51
9 556
באיפי דוניו
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 12 13 7 11 9 8 8 8 87 74
10 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 2 6 8DNC DNCDNCDNC 95 77
11 503
נועה גלבוע
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 9 7 12 12 11 10 11 9 93 81
12 597
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 13 11 9 10 10 9 10 11 96 83
13 553
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 14 12DNCDNCDNC 7 12 12121103
14 565
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10 14DNCDNCDNC DNCDNCDNC146128

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 555
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 5 1 1 3 2 OCS 7 2 42 24
2 521
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 1 4 2 1 8 2 9 3 37 28
3 501
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 3 3 2 5 OCS 2 10 46 28
4 545
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 6 4 6 3 5 1 6 44 36
5 500
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 11 8 8 4 4 1 6 5 53 42
6 509
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 7 9 11 9 6 4 3 1 59 48
7 528
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 6 5 10 7 7 6 5 7 61 51
8 556
באיפי דוניו
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 12 13 7 11 9 8 8 8 87 74
9 565
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10 14DNCDNCDNC DNCDNCDNC146128

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 504
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4 10 5 5 1 3 4 4 38 28
2 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 2 6 8DNC DNCDNCDNC 95 77
3 503
נועה גלבוע
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 9 7 12 12 11 10 11 9 93 81
4 597
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 13 11 9 10 10 9 10 11 96 83
5 553
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 14 12DNCDNCDNC 7 12 12121103

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 200692
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 3 2 2 3 2 5 2 1 23 18
2 200691
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 2 1 4DNCDNC 27 19
3 197863
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 3 3 4 3 1 4 2 24 20
4 197864
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 4 4 1 4 2 1 6 30 24
5 20069
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 5 5 5 5 5 3 3 3 39 34
6 193304
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 6 7 7 6 6 6 5 4 53 46
7 00691
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 6 6 7 7 7 6 5 58 51

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 673
איליי במנולקר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 2 1 1 1 1 1OCS 28 9
2 670
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 1 4 3 2 2 2 4 22 18
3 419
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
3 5 6 7 2 4 6 6 5 44 37
4 412
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
9 4 5 3 5 3 7DNC 9 64 45
5 629
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 4 9 6 6 12 8 6 58 46
6 626
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6OCS 2 4 7 3OCS 2 67 48
7 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
8 8 8 11 7 5 8 3 7 65 54
8 685
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6OCS 3 8 10 8 5OCS 3 81 62
9 672
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 7 5 8 10 11 11 10 76 65
10 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 10 10 10 9 9 10 9 8 86 75
11 622
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 9 9 12 11 11 13 10 11 96 83
12 682
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 4 5 1124105
13 681
שקד רוזנברג
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 6OCSOCS 9 7OCS136117

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 673
איליי במנולקר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 2 1 1 1 1 1OCS 28 9
2 670
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 1 4 3 2 2 2 4 22 18
3 412
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
9 4 5 3 5 3 7DNC 9 64 45
4 626
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6OCS 2 4 7 3OCS 2 67 48
5 685
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6OCS 3 8 10 8 5OCS 3 81 62
6 682
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 4 5 1124105
7 681
שקד רוזנברג
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 6OCSOCS 9 7OCS136117

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 419
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
3 5 6 7 2 4 6 6 5 44 37
2 629
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 4 9 6 6 12 8 6 58 46
3 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
8 8 8 11 7 5 8 3 7 65 54
4 672
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 7 5 8 10 11 11 10 76 65
5 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 10 10 10 9 9 10 9 8 86 75
6 622
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 9 9 12 11 11 13 10 11 96 83

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 1 1 1 1 10 8
2 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
3 6 2 9 2 2 5 2 3 34 25
3 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
5 2 3 7 3 5 3 8RET 58 36
4 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
8 8 8 5 4 6 4 5 5 53 45
5 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
2 5 5 12 6 4 11 3 9 57 45
6 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
7 3 6 3 8 8 9 9 6 59 50
7 297
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
11 7 4 1 5 13 7 7 12 67 54
8 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
15 14 9 6 10 3 6 10 2 75 60
9 299
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
10 4 11 4 11 16 2 6 18 82 64
10 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
4 9 7 11 7 7 8OCS 11 86 64
11 424
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
9 10 13 10 16 14 10 4 4 90 74
12 617
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 15 15 13 9 9 13 11 8107 92
13 275
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
12 12 12 14 15 11 12 12 10110 95
14 635
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 11 10OCS 13 12 DNC 18 7121 99
15 630
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 13 16 8 12 17 17 13 13122105
16 600
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 16 17 15 14 15 15 14 17141123
17 218
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
17DNC 14 16 17 10 19OCS 16153131
18 281
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
19 18 19 17 19 18 16 15 14155136
19 611
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 17DNC 18 18 19 18 17 20165143
20 298
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
20 19 18 19 20 20 20 16 15167147

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 1 1 1 1 10 8
2 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
3 6 2 9 2 2 5 2 3 34 25
3 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
5 2 3 7 3 5 3 8RET 58 36
4 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
8 8 8 5 4 6 4 5 5 53 45
5 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
2 5 5 12 6 4 11 3 9 57 45
6 297
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
11 7 4 1 5 13 7 7 12 67 54
7 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
15 14 9 6 10 3 6 10 2 75 60
8 299
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
10 4 11 4 11 16 2 6 18 82 64
9 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
4 9 7 11 7 7 8OCS 11 86 64
10 635
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 11 10OCS 13 12 DNC 18 7121 99
11 630
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 13 16 8 12 17 17 13 13122105
12 600
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 16 17 15 14 15 15 14 17141123
13 611
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 17DNC 18 18 19 18 17 20165143

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
7 3 6 3 8 8 9 9 6 59 50
2 424
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
9 10 13 10 16 14 10 4 4 90 74
3 617
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 15 15 13 9 9 13 11 8107 92
4 275
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
12 12 12 14 15 11 12 12 10110 95
5 218
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
17DNC 14 16 17 10 19OCS 16153131
6 281
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
19 18 19 17 19 18 16 15 14155136
7 298
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
20 19 18 19 20 20 20 16 15167147

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 252
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 6 1 2 5 1 2 1 20 14
2 373
איתי כפרי
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
2 4 5 2 1 1 2 1 2 20 15
3 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 2 1 3 4 2 3OCS 4 49 25
4 8
איתי גליפוליטי
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
4 3 3 4 9 7 7 11 7 55 44
5 330
גיא סיטין
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
7 5 14 10 3 8 10 3 5 65 51
6 320
אסף פנחסי
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
9 6 9 6 8 3 11 12 3 67 55
7 294
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
3 7 2 13 11 4 12 4OCS 80 56
8 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
5 10 12 5 6 6 16 9 6 75 59
9 251
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
10 12 7 8 5 10 9OCS 10 95 71
10 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
14 8 19 7 13 15 4 8 14102 83
11 21
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
8 16 13 17 10 17 5 5 16107 90
12 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
20 15 16 14 20 14 6 6 8119 99
13 29
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
11 21 17 19 7 11 15 7 15123102
14 321
ים זיו
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
16OCS 10 9 15DNC 13 13 9133109
15 606
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 11 4 20 12 16 19 16 21131110
16 213
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
15 9 11 11 14DNC 14 14DNC136112
17 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
13 13 15 15 19 12 17 17 11132113
18 344
עמית מאור
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
19 14 18 21 21 19 8 10 13143122
19 428
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
17 17 8 12 16 21 20 18 17146125
20 3
נדב ברק
2001
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
21DNCDNC 18 17 9 18 15 12158134
21 214
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
18 18 20 22 18 13 21 19 20169147
22 425
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
22 20OCS 16 22 18 DNC 20 19185161
23 346
אורי לירם
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
23 19 21 23 23 20 22DNC 18193169

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 252
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 6 1 2 5 1 2 1 20 14
2 373
איתי כפרי
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
2 4 5 2 1 1 2 1 2 20 15
3 8
איתי גליפוליטי
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
4 3 3 4 9 7 7 11 7 55 44
4 330
גיא סיטין
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
7 5 14 10 3 8 10 3 5 65 51
5 320
אסף פנחסי
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
9 6 9 6 8 3 11 12 3 67 55
6 251
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
10 12 7 8 5 10 9OCS 10 95 71
7 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
14 8 19 7 13 15 4 8 14102 83
8 21
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
8 16 13 17 10 17 5 5 16107 90
9 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
20 15 16 14 20 14 6 6 8119 99
10 29
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
11 21 17 19 7 11 15 7 15123102
11 321
ים זיו
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
16OCS 10 9 15DNC 13 13 9133109
12 606
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 11 4 20 12 16 19 16 21131110
13 213
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
15 9 11 11 14DNC 14 14DNC136112
14 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
13 13 15 15 19 12 17 17 11132113
15 344
עמית מאור
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
19 14 18 21 21 19 8 10 13143122
16 428
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
17 17 8 12 16 21 20 18 17146125
17 3
נדב ברק
2001
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
21DNCDNC 18 17 9 18 15 12158134
18 425
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
22 20OCS 16 22 18 DNC 20 19185161
19 346
אורי לירם
2000
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
23 19 21 23 23 20 22DNC 18193169

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 2 1 3 4 2 3OCS 4 49 25
2 294
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
3 7 2 13 11 4 12 4OCS 80 56
3 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
5 10 12 5 6 6 16 9 6 75 59
4 214
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
18 18 20 22 18 13 21 19 20169147

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 20
סער מינץ
1998
בני הרצליה
1 5 4 1 4 12 1 5 1 34 22
2 5
נגה גלר
1995
האגודה לקידום השייט בהרצליה
3 13 2 8 2 1 6 2 2 39 26
3 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 1 1 4 3 3 DNC 3 6 46 27
4 12
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 3 3 8 5 2 10 5 40 30
5 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 10 13 5 7 8 4 9 65 52
6 65
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 3 13 6 6 2 9 8 8 66 53
7 4
עדי יפה כהן
1995
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
12 7 5 10 9 11 4 1 7 66 54
8 18
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
10 14 7OCS 15 4 3 7 3 82 63
9 19
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 8 14 7 6 OCS 6 13 83 64
10 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
15 11DNC 9 1 10 5OCS 10 99 80
11 1111
פז שפר
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
16 17 9 5 12OCS 7 11 4100 81
12 10
תום ראובני
2000
בני הרצליה
7 12 6 7 16 14 11OCS 11103 84
13 900
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
9 9 15 2 13 8 DNCDNCDNC113 94
14 602
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 16 15 10OCS 10OCS 12117 98
15 605
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 16 11 16 17 13 12 9 14122105
16 30
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
17 15 12 12 11 9 DNCDNCDNC133114
17 3
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 10 14 11 14 15 DNCDNCDNC134115
18 41
גיא זיו
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
18 18 17 17 18 16 13 12 15144126

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 20
סער מינץ
1998
בני הרצליה
1 5 4 1 4 12 1 5 1 34 22
2 18
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
10 14 7OCS 15 4 3 7 3 82 63
3 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
15 11DNC 9 1 10 5OCS 10 99 80
4 1111
פז שפר
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
16 17 9 5 12OCS 7 11 4100 81
5 10
תום ראובני
2000
בני הרצליה
7 12 6 7 16 14 11OCS 11103 84
6 900
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
9 9 15 2 13 8 DNCDNCDNC113 94
7 41
גיא זיו
1999
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
18 18 17 17 18 16 13 12 15144126

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 5
נגה גלר
1995
האגודה לקידום השייט בהרצליה
3 13 2 8 2 1 6 2 2 39 26
2 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 1 1 4 3 3 DNC 3 6 46 27
3 12
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 3 3 8 5 2 10 5 40 30
4 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 10 13 5 7 8 4 9 65 52
5 65
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 3 13 6 6 2 9 8 8 66 53
6 4
עדי יפה כהן
1995
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
12 7 5 10 9 11 4 1 7 66 54
7 19
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 8 14 7 6 OCS 6 13 83 64
8 602
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 16 15 10OCS 10OCS 12117 98
9 605
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 16 11 16 17 13 12 9 14122105
10 30
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
17 15 12 12 11 9 DNCDNCDNC133114
11 3
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 10 14 11 14 15 DNCDNCDNC134115

נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 8
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 3 7 3 2 1 20 13
2 22
אמיר גלילי
1994
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
2 2 6 3 1 1 4 1DNC 29 20
3 13
טל צדוק
1998
מועדון השייט מכמורת עמק חפר
3 5 3OCS 8 3 1 3 4 39 30
4 1
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 5 6 5 2 5 6 5 41 35
5 11
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6 2 5 6 4 8 5 3 44 36
6 127
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
6 4 4 2 2 5 7 7 7 44 37
7 3
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
7 7 7 4 4 6 6 4 2 47 40
8 14
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 7 7DNC 2DNC 6 67 58