שיוט הבנים
גנוסר
20/06/2014-21/06/2014

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
RET 6 2 1 4 1 45 14
2ש 22
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
2 1 6 2 6 3 20 14
3ש 26
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
3 3 4 4 2 8 24 16
4ש 7
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
RET 2 5 8 1 4 51 20
5א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 8 3 3 10 14 39 25
6ש 18
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
RET 5 1 10 8 2 57 26
7ש 10
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
RET 4 8 7 3 6 59 28
8א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 7 10 6 12 5 71 40
9ה 29
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
RET 13 7 5 7 11 74 43
10ש 1
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
RET 9 13 9 9 7 78 47
11א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
RET 10 9 13 15 10 88 57
12ש 51
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
RET 17 20 12 5 9 94 63
13ה 8
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
RET 15 12 11 18 17 104 73
14נ 26
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
RET 12 18 18 13 18 110 79
15נ 24
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
DNC 23 14 16 11 16 111 80
16ש 19
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
RET 11 11 14RET 15 113 82
17ה 4
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
RET 14 17 25 14 12 113 82
18נ 25
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
RET 20 16 15 19 20 121 90
19ה 10
עומר רונן
2003
בני הרצליה
RET 18 15RET 17 13 125 94
20ש 16
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
RETDNCDNC 17 16 19 145114
21ש 17
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
4OCSDNC 22DNCDNC 150119
22ש 20
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
RET 19 19 21DNCDNC 152121
23ש 21
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
RET 16 21 24DNCDNC 154123
24ה 6
מעין שמש
2005
בני הרצליה
RET 22DNC 20DNCDNC 166135
25ה 30
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
RETDNCDNC 19DNCDNC 174143
26ש 12
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
RET 21DNCDNCDNCDNC 176145
27ה 28
טל הומינר
2002
בני הרצליה
RETDNCDNC 23DNCDNC 178147
28ש 13
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
RETDNCDNCDNCDNCDNC 186155
29ש 6
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 186155
30ש 94
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
RETDNCDNCDNCDNCDNC 186155

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
RET 6 2 1 4 1 45 14
2ש 22
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
2 1 6 2 6 3 20 14
3ש 26
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
3 3 4 4 2 8 24 16
4א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 8 3 3 10 14 39 25
5ש 18
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
RET 5 1 10 8 2 57 26
6ה 29
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
RET 13 7 5 7 11 74 43
7ש 1
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
RET 9 13 9 9 7 78 47
8ש 51
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
RET 17 20 12 5 9 94 63
9ה 8
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
RET 15 12 11 18 17 104 73
10נ 24
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
DNC 23 14 16 11 16 111 80
11ש 19
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
RET 11 11 14RET 15 113 82
12ה 4
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
RET 14 17 25 14 12 113 82
13ה 10
עומר רונן
2003
בני הרצליה
RET 18 15RET 17 13 125 94
14ש 16
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
RETDNCDNC 17 16 19 145114
15ש 17
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
4OCSDNC 22DNCDNC 150119
16ש 20
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
RET 19 19 21DNCDNC 152121
17ש 21
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
RET 16 21 24DNCDNC 154123
18ה 30
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
RETDNCDNC 19DNCDNC 174143
19ש 12
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
RET 21DNCDNCDNCDNC 176145
20ש 6
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 186155
21ש 94
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
RETDNCDNCDNCDNCDNC 186155

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 7
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
RET 2 5 8 1 4 51 20
2ש 10
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
RET 4 8 7 3 6 59 28
3א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 7 10 6 12 5 71 40
4א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
RET 10 9 13 15 10 88 57
5נ 26
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
RET 12 18 18 13 18 110 79
6נ 25
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
RET 20 16 15 19 20 121 90
7ה 6
מעין שמש
2005
בני הרצליה
RET 22DNC 20DNCDNC 166135
8ה 28
טל הומינר
2002
בני הרצליה
RETDNCDNC 23DNCDNC 178147
9ש 13
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
RETDNCDNCDNCDNCDNC 186155

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 30 2 3 1 1 41 11
2 555
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 1 1 6 5 22 16
3 130
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
3 5 11 2 4 4 29 18
4 878
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15 1 4 6 5 14 45 30
5 688
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
2 2 9 16 8 9 46 30
6 110
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
7 8 17 5 3 10 50 33
7 111
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
10 7 10 12 11 3 53 41
8 331
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
8 9 5OCS 9 11 100 42
9 330
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
11 10 6 9 13 6 55 42
10 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
6 21 15 7 7 8 64 43
11 828
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
1 3 39 8DNC 2 111 53
12 3221
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
29 6 18 4 2 24 83 54
13 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 22 3 10 18 13 78 56
14 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 17 14OCS 15 7 120 62
15 109
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
19 13 7 19 14 12 84 65
16 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 12 16 15 21 20 98 77
17 113
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
13 26 12OCS 12 15 136 78
18 800
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
16 23 20 28 10 16 113 85
19 423
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
25 18 24 14 16DNC 155 97
20 898
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 51 28 21 17 17 152101
21 313
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
23 28 29 11 24 21 136107
22 117
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
27 25 8OCS 28 25 171113
23 220
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
DNF 11 30 17 36 22 174116
24 657
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
38 43 19 22 19 18 159116
25 3131
רוי הדר
2001
שייט חיפה
17 19 21 33 27DNC 175117
26 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 35 27 20 23 26 153118
27 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
DNF 20 32 32 25 19 186128
28 107
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
28 15 34 23 33 31 164130
29 116
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
34 33 13 26 31 29 166132
30 120
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
21 24 41 18 30DNC 192134
31 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
24 27DNC 31 29 27 196138
32 850
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
32 40 23 13 51 37 196145
33 230
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
20 45 33 42 32 23 195150
34 147
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
31 16 38 30 43 36 194151
35 656
עומר שלו
2002
בני הרצליה
30 29 44 40 20 35 198154
36 813
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
37 34 25 27 38DNC 219161
37 511
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 31 22 37 44 34 226168
38 108
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
DNC 14OCS 35 35 28 228170
39 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
36 42 31 39 22DNC 228170
40 231
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
26 48 48 24 40 33 219171
41 888
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
39DNCDNC 25 26 38 244186
42 652
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
DNF 50 26 46 34 39 253195
43 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 39 35 41 39DNC 270212
44 601
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
DNF 38 37 34 47DNC 272214
45 618
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 47 40 36DNCDNC 274216
46 622
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
33 46DNC 44 45DNC 284226
47 449
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNC 49 48 42 30 285227
48 552
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 36 45 43 46DNC 286228
49 425
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNF 49 36 29DNCDNC 288230
50 202
רן עמר
2001
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 45 37 32 288230
51 448
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
DNC 32 42 51 49DNC 290232
52 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 41 43 47 48DNC 295237
53 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 37 47 38DNFDNC 296238
54 614
ארז ברק
2002
בני הרצליה
DNF 44 46 52 50DNC 308250
55 492
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 49 41DNC 322264
56 702
רועי חביב
2000
מועדון השייטים בת ים
DNCDNCDNC 50DNFDNC 340282
57 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 348290

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 30 2 3 1 1 41 11
2 555
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 1 1 6 5 22 16
3 878
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15 1 4 6 5 14 45 30
4 688
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
2 2 9 16 8 9 46 30
5 110
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
7 8 17 5 3 10 50 33
6 331
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
8 9 5OCS 9 11 100 42
7 330
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
11 10 6 9 13 6 55 42
8 828
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
1 3 39 8DNC 2 111 53
9 3221
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
29 6 18 4 2 24 83 54
10 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 22 3 10 18 13 78 56
11 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 17 14OCS 15 7 120 62
12 109
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
19 13 7 19 14 12 84 65
13 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 12 16 15 21 20 98 77
14 113
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
13 26 12OCS 12 15 136 78
15 423
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
25 18 24 14 16DNC 155 97
16 898
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 51 28 21 17 17 152101
17 313
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
23 28 29 11 24 21 136107
18 220
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
DNF 11 30 17 36 22 174116
19 657
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
38 43 19 22 19 18 159116
20 3131
רוי הדר
2001
שייט חיפה
17 19 21 33 27DNC 175117
21 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 35 27 20 23 26 153118
22 116
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
34 33 13 26 31 29 166132
23 120
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
21 24 41 18 30DNC 192134
24 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
24 27DNC 31 29 27 196138
25 850
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
32 40 23 13 51 37 196145
26 230
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
20 45 33 42 32 23 195150
27 147
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
31 16 38 30 43 36 194151
28 656
עומר שלו
2002
בני הרצליה
30 29 44 40 20 35 198154
29 511
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 31 22 37 44 34 226168
30 108
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
DNC 14OCS 35 35 28 228170
31 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
36 42 31 39 22DNC 228170
32 231
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
26 48 48 24 40 33 219171
33 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 39 35 41 39DNC 270212
34 601
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
DNF 38 37 34 47DNC 272214
35 618
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 47 40 36DNCDNC 274216
36 622
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
33 46DNC 44 45DNC 284226
37 552
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 36 45 43 46DNC 286228
38 425
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNF 49 36 29DNCDNC 288230
39 202
רן עמר
2001
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 45 37 32 288230
40 448
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
DNC 32 42 51 49DNC 290232
41 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 37 47 38DNFDNC 296238
42 614
ארז ברק
2002
בני הרצליה
DNF 44 46 52 50DNC 308250
43 492
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 49 41DNC 322264
44 702
רועי חביב
2000
מועדון השייטים בת ים
DNCDNCDNC 50DNFDNC 340282
45 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 348290

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 130
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
3 5 11 2 4 4 29 18
2 111
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
10 7 10 12 11 3 53 41
3 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
6 21 15 7 7 8 64 43
4 800
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
16 23 20 28 10 16 113 85
5 117
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
27 25 8OCS 28 25 171113
6 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
DNF 20 32 32 25 19 186128
7 107
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
28 15 34 23 33 31 164130
8 813
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
37 34 25 27 38DNC 219161
9 888
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
39DNCDNC 25 26 38 244186
10 652
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
DNF 50 26 46 34 39 253195
11 449
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNC 49 48 42 30 285227
12 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 41 43 47 48DNC 295237

420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 50886
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 2 1 5 2 1 25 11
2 54120
אביב בן חורין
1987
שדות ים ימיה
ניר שן טל
1969
הפועל שדות ים
1 3 2 4 3 3 16 12
3 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
2 1 5 6 10 4 28 18
4 53464
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
3 6 4 7 4 6 30 23
5 52582
קורן בר שץ
1994
שייט חיפה
אלון טרון
1993
שייט חיפה
7 7 10 12 1 2 39 27
6 53456
גאיה ליואי
1996
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
13 5 3 10 5 5 41 28
7 54144
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
8 8 6 1 7 7 37 29
8 54146
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
4 10 11 3 6OCS 51 34
9 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
6 4 9 8 8 8 43 34
10 55420
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 9 12 13 9 9 57 44
11 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
12 12 8 2 11 14 59 45
12 51521
טל פינגולד
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
שרון דוידוביץ
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 11 13 14 13 11 73 59
13 52584
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
RET 15 7 9 12DNC 77 60
14 52402
עמר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
10 14 14 11 14 13 76 62
15 52583
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
9 13 15 15 15 12 79 64
16 54145
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
לואי אביטן
1998
הפועל שדות ים
RETDNCDNCDNCDNC 10 95 78

בנים
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 50886
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 2 1 5 2 1 25 11
2 54120
אביב בן חורין
1987
שדות ים ימיה
ניר שן טל
1969
הפועל שדות ים
1 3 2 4 3 3 16 12
3 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
2 1 5 6 10 4 28 18
4 53464
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
3 6 4 7 4 6 30 23
5 52582
קורן בר שץ
1994
שייט חיפה
אלון טרון
1993
שייט חיפה
7 7 10 12 1 2 39 27
6 54144
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
8 8 6 1 7 7 37 29
7 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
6 4 9 8 8 8 43 34
8 55420
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 9 12 13 9 9 57 44
9 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
12 12 8 2 11 14 59 45
10 54145
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
לואי אביטן
1998
הפועל שדות ים
RETDNCDNCDNCDNC 10 95 78

בנות
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 53456
גאיה ליואי
1996
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
13 5 3 10 5 5 41 28
2 54146
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
4 10 11 3 6OCS 51 34
3 51521
טל פינגולד
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
שרון דוידוביץ
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 11 13 14 13 11 73 59
4 52584
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
RET 15 7 9 12DNC 77 60
5 52402
עמר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
10 14 14 11 14 13 76 62
6 52583
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
9 13 15 15 15 12 79 64

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 193060
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
2OCS 3 1 5 44 11
2 111
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
4 3 1 3 4 15 11
3 185511
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
5 4 2DNC 2 46 13
4 194578
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
1 12 15 2 1 31 16
5 10
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
3 2 5 6 6 22 16
6 192187
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
6 11 13 5 3 38 25
7 185020
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
10 7 7 4 7 35 25
8 139229
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 6 4 20 11 50 30
9 1
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
8 5 10 7 10 40 30
10 170741
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
7 8 9 13 8 45 32
11 11
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
11 9 6 9 12 47 35
12 203656
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
14 10 8 10 13 55 41
13 185738
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
25 1OCS 8 9 76 43
14 185669
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
13 13 11 11 14 62 48
15 176740
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
15 14 16 12 18 75 57
16 3
נועה פרץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
12 16OCS 14 16 91 58
17 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
19 15 14 18 17 83 64
18 192446
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
18 18 12 19 19 86 67
19 187671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
16 20 20 15 20 91 71
20 7
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
20 21OCS 16 15 105 72
21 189297
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
21 19 18 17 23 98 75
22 5
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
17 22 19 22 21 101 79
23 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
22 25 17 21 22 107 82
24 159525
דפנה בן חיים
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
24 26 25 24 25 124 98
25 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
DNCDNC 21 23 24 134101
26 4
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
26 27 24 25 26 128101
27 193080
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
23 23 23DNCDNC 135102
28 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
27 28 22DNFDNC 143110
29 194585
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
29 17DNCDNCDNC 145112
30 171717
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
28 24DNCDNCDNC 151118
31 159627
יובל רוה
1999
בני הרצליה
DNCDNC 26DNCDNC 158125
32 199598
בן פשר
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNC 165132

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 193060
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
2OCS 3 1 5 44 11
2 111
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
4 3 1 3 4 15 11
3 185511
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
5 4 2DNC 2 46 13
4 194578
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
1 12 15 2 1 31 16
5 10
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
3 2 5 6 6 22 16
6 192187
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
6 11 13 5 3 38 25
7 185020
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
10 7 7 4 7 35 25
8 139229
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 6 4 20 11 50 30
9 1
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
8 5 10 7 10 40 30
10 170741
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
7 8 9 13 8 45 32
11 11
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
11 9 6 9 12 47 35
12 203656
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
14 10 8 10 13 55 41
13 185738
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
25 1OCS 8 9 76 43
14 185669
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
13 13 11 11 14 62 48
15 176740
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
15 14 16 12 18 75 57
16 187671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
16 20 20 15 20 91 71
17 189297
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
21 19 18 17 23 98 75
18 5
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
17 22 19 22 21 101 79
19 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
22 25 17 21 22 107 82
20 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
DNCDNC 21 23 24 134101
21 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
27 28 22DNFDNC 143110
22 194585
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
29 17DNCDNCDNC 145112
23 159627
יובל רוה
1999
בני הרצליה
DNCDNC 26DNCDNC 158125
24 199598
בן פשר
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNC 165132

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 3
נועה פרץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
12 16OCS 14 16 91 58
2 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
19 15 14 18 17 83 64
3 192446
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
18 18 12 19 19 86 67
4 7
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
20 21OCS 16 15 105 72
5 159525
דפנה בן חיים
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
24 26 25 24 25 124 98
6 4
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
26 27 24 25 26 128101
7 193080
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
23 23 23DNCDNC 135102
8 171717
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
28 24DNCDNCDNC 151118

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 199366
יהונתן פרץ
1996
מכבי זבולון אשדוד
2 2 2 5 2 1 14 9
2 189296
הוד בן חורין
1991
שדות ים ימיה
DNC 4 6 2 4 2 56 18
3 160987
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
4 8 4 6 6 5 33 25
4 195018
איתמר צדקה
1995
שדות ים ימיה
DNC 6 10 1 10 4 69 31
5 189298
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
8 20 18 4 12 6 68 48
6 188838
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
10 14 22 3 14 8 71 49
7 194587
אלון דביר
1997
בני הרצליה
16 12 12 8 16 7 71 55
8 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
DNCDNC 8 7 8 3 102 64
9 202381
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
12 18 16 10 18 9 83 65
10 163251
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 22 24 11 20 10 101 77
11 200723
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
18 24 32 9 22 12 117 85
12 195019
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
6 16 28DNCDNCDNC 126 88
13 161111
ניר נווה
1998
בני הרצליה
22 30 30 12 24 11 129 99
14 182838
תומר גרוס
1999
שייט חיפה
DNC 10 14DNCDNCDNC 138100
15 299506
שחר גרש
1998
שייט חיפה
20 26 20DNCDNCDNC 142104
16 183324
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
24 28 26 13 26DNC 136108
17 199507
אדם ברמש
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNC 14 28DNC 175137
18 88
אופק גול
1996
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 190152

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 199366
יהונתן פרץ
1996
מכבי זבולון אשדוד
2 2 2 5 2 1 14 9
2 189296
הוד בן חורין
1991
שדות ים ימיה
DNC 4 6 2 4 2 56 18
3 160987
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
4 8 4 6 6 5 33 25
4 195018
איתמר צדקה
1995
שדות ים ימיה
DNC 6 10 1 10 4 69 31
5 189298
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
8 20 18 4 12 6 68 48
6 188838
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
10 14 22 3 14 8 71 49
7 194587
אלון דביר
1997
בני הרצליה
16 12 12 8 16 7 71 55
8 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
DNCDNC 8 7 8 3 102 64
9 163251
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 22 24 11 20 10 101 77
10 195019
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
6 16 28DNCDNCDNC 126 88
11 161111
ניר נווה
1998
בני הרצליה
22 30 30 12 24 11 129 99
12 182838
תומר גרוס
1999
שייט חיפה
DNC 10 14DNCDNCDNC 138100
13 299506
שחר גרש
1998
שייט חיפה
20 26 20DNCDNCDNC 142104
14 199507
אדם ברמש
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNC 14 28DNC 175137
15 88
אופק גול
1996
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 190152

בנות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 202381
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
12 18 16 10 18 9 83 65
2 200723
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
18 24 32 9 22 12 117 85
3 183324
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
24 28 26 13 26DNC 136108

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 195011
שחר יעקב
1992
הפועל שדות ים
4 2 6 1 2 1 16 10
2 185085
סער גפן
1997
הפועל שדות ים
2 4 2 5 4 2 19 14
3 199506
עומר צחר
1995
שייט חיפה
6 6 4 2 6OCS 31 24
4 194720
עוז אדם
1994
מכבי זבולון אשדוד
8 8 8 3 8 3 38 30
5 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
10 10 10 4 10 4 48 38
6 164504
ריצארד וולף
1964
שייט חיפה
12 12 12DNCDNCDNC 64 50

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 205
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
4 1 1 2 2 2 12 8
2 419
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
3 3 3 1 3DNC 64 13
3 672
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4 2 7 4 3 22 15
4 206
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
1 2 9 6 5 4 27 18
5 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
7 9DNC 3 1 1 72 21
6 840
ניר לשד
2002
שייט חיפה
5 12 5 4 11 5 42 30
7 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
6 6 4 11 8 12 47 35
8 201
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
8 5 7 8 9 8 45 36
9 394
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
9 14 10 12 7 6 58 44
10 204
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
10 10 8 16 12 7 63 47
11 397
סתיו קדמפור
2001
הפועל עמק חפר
13 8 6 15 18 11 71 53
12 511
נח באבד
2001
הפועל גנוסר/מגל אל גל
12 13 13 14 19 9 80 61
13 933
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
15 7 11 21 16 14 84 63
14 809
דניאל פלדמן
2002
שייט חיפה
11 17 14 13 20 13 88 68
15 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
14 11 17 18 21 15 96 75
16 673
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 15 15 20 15 10 126 75
17 203
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
18 16 12 23 13 21 103 80
18 355
יהונתן אייכנר
2002
הפועל מכמורת
19 20 19 10 17DNC 136 85
19 214
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
16 18 16 25 24 19 118 93
20 841
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
17 21 18 22 28 18 124 96
21 670
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 22DNC 28 29 17 198147
22 988
אדם אשכנזי
2001
בני הרצליה
DNC 19 20 32 27DNC 200149
23 399
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
DNCDNCDNC 5 6DNC 215164
24 502
רם רובס
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 26 26 16 221170
25 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
DNCDNCDNC 24 25 20 222171
26 299
נועם אנקוה
2001
שדות ים ימיה
20DNCDNC 31 31DNC 235184
27 243
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
DNSDNCDNC 9 23DNC 236185
28 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 24DNC 29 32DNC 238187
29 505
איתמר רחימי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 30 10DNC 244193
30 10
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 27 30DNC 261210
31 516
מתן אגיב
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNC 14DNC 269218
32 366
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
DNCDNCDNC 17DNCDNC 272221
33 368
גלי בנטוב
2002
הפועל מכמורת
DNCDNCDNC 19DNCDNC 274223
34 588
סתיו לופן
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
RETDNCDNCDNS 22DNC 277226
35 514
ליאם אדרי
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 23DNCDNCDNSDNC 278227
36 984
מתן שאול
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNC 33DNSDNC 288237
37 124
מור טפירו
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
38 400
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
DNFDNCDNCDNCDNCDNC 306255
39 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
40 402
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
41 403
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
42 404
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
43 444
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
44 501
מיכל רחימי
2004
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNSDNC 306255
45 515
שחר יואב
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNSDNCDNC 306255
46 812
יואל אמורוב
2002
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNSDNSDNC 306255
47 815
רז בעדאש
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
48 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
49 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
50 986
בן זליט
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 205
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
4 1 1 2 2 2 12 8
2 672
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4 2 7 4 3 22 15
3 206
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
1 2 9 6 5 4 27 18
4 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
7 9DNC 3 1 1 72 21
5 840
ניר לשד
2002
שייט חיפה
5 12 5 4 11 5 42 30
6 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
6 6 4 11 8 12 47 35
7 201
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
8 5 7 8 9 8 45 36
8 394
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
9 14 10 12 7 6 58 44
9 204
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
10 10 8 16 12 7 63 47
10 397
סתיו קדמפור
2001
הפועל עמק חפר
13 8 6 15 18 11 71 53
11 511
נח באבד
2001
הפועל גנוסר/מגל אל גל
12 13 13 14 19 9 80 61
12 933
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
15 7 11 21 16 14 84 63
13 809
דניאל פלדמן
2002
שייט חיפה
11 17 14 13 20 13 88 68
14 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
14 11 17 18 21 15 96 75
15 673
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 15 15 20 15 10 126 75
16 203
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
18 16 12 23 13 21 103 80
17 355
יהונתן אייכנר
2002
הפועל מכמורת
19 20 19 10 17DNC 136 85
18 988
אדם אשכנזי
2001
בני הרצליה
DNC 19 20 32 27DNC 200149
19 399
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
DNCDNCDNC 5 6DNC 215164
20 502
רם רובס
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 26 26 16 221170
21 299
נועם אנקוה
2001
שדות ים ימיה
20DNCDNC 31 31DNC 235184
22 243
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
DNSDNCDNC 9 23DNC 236185
23 505
איתמר רחימי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 30 10DNC 244193
24 516
מתן אגיב
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNC 14DNC 269218
25 588
סתיו לופן
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
RETDNCDNCDNS 22DNC 277226
26 514
ליאם אדרי
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 23DNCDNCDNSDNC 278227
27 984
מתן שאול
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNC 33DNSDNC 288237
28 400
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
DNFDNCDNCDNCDNCDNC 306255
29 515
שחר יואב
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNSDNCDNC 306255
30 812
יואל אמורוב
2002
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNSDNSDNC 306255
31 815
רז בעדאש
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
32 986
בן זליט
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 419
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
3 3 3 1 3DNC 64 13
2 214
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
16 18 16 25 24 19 118 93
3 841
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
17 21 18 22 28 18 124 96
4 670
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 22DNC 28 29 17 198147
5 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
DNCDNCDNC 24 25 20 222171
6 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 24DNC 29 32DNC 238187
7 10
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 27 30DNC 261210
8 366
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
DNCDNCDNC 17DNCDNC 272221
9 368
גלי בנטוב
2002
הפועל מכמורת
DNCDNCDNC 19DNCDNC 274223
10 124
מור טפירו
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
11 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
12 402
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
13 403
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
14 404
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
15 444
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
16 501
מיכל רחימי
2004
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNSDNC 306255
17 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255
18 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 306255

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 635
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 2 4 10 6
2 309
איתי כפרי
2000
הפועל מכמורת
3 2 2 2 3 7 19 12
3 618
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 6 3 6 1 2 29 18
4 304
גיא סיטין
2000
הפועל עמק חפר
4 4 4 4 7 5 28 21
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
2 3 10 3 12 3 33 21
6 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
9 5 7 7 8 11 47 36
7 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 15 16 5 5 1 52 36
8 961
אדם צחר
2000
בני הרצליה
5 8 6 16 10 9 54 38
9 314
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
16 10 5 11 6 14 62 46
10 360
עילי אוהד
2000
הפועל מכמורת
DNC 13 11 10 4 10 86 48
11 600
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 14 17 8 9 14 69 52
12 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
6 11 13DNC 13 12 93 55
13 109
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
15 9 8 14 20 18 84 64
14 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
13 12 12 15 15 13 80 65
15 298
אורי אלמוג
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 7 9 12DNCDNC 112 74
16 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
DNCDNC 18 9 11 8 122 84
17 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
DNF 17 19 22 14 22 132 94
18 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
DNF 18 14 21 29 23 143105
19 299
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
14DNCDNF 24 19 17 150112
20 305
רז גרינברג
2000
הפועל עמק חפר
17 16DNC 19 22DNC 150112
21 110
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNFDNF 15 23 23 21 158120
22 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
12DNFDNF 17 16DSQ 159121
23 297
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
DNFDNCDNC 18 18 15 165127
24 821
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNC 13 24 20 171133
25 609
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 26 26 6 172134
26 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
DNFDNCDNC 25 25 19 183145
27 112
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 30 28 24 196158
28 361
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
DNCDNCDNC 29 17DNC 198160
29 904
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
DNFDNFDNF 20 27DNC 199161
30 844
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
DNFDNCDNC 27 21RET 200162
31 510
אביב פרסטמן
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 28DNCDNC 218180
32 115
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
DNFDNCDNCDNCDNCDNC 228190
33 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
DNFDNCDNCDNCDNCDNC 228190
34 820
עדן גולן
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190
35 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190
36 825
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190
37 836
ליאור אבוקסיס
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 635
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 2 4 10 6
2 309
איתי כפרי
2000
הפועל מכמורת
3 2 2 2 3 7 19 12
3 618
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 6 3 6 1 2 29 18
4 304
גיא סיטין
2000
הפועל עמק חפר
4 4 4 4 7 5 28 21
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
2 3 10 3 12 3 33 21
6 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
9 5 7 7 8 11 47 36
7 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 15 16 5 5 1 52 36
8 961
אדם צחר
2000
בני הרצליה
5 8 6 16 10 9 54 38
9 314
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
16 10 5 11 6 14 62 46
10 360
עילי אוהד
2000
הפועל מכמורת
DNC 13 11 10 4 10 86 48
11 600
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 14 17 8 9 14 69 52
12 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
6 11 13DNC 13 12 93 55
13 109
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
15 9 8 14 20 18 84 64
14 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
13 12 12 15 15 13 80 65
15 298
אורי אלמוג
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 7 9 12DNCDNC 112 74
16 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
DNCDNC 18 9 11 8 122 84
17 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
DNF 17 19 22 14 22 132 94
18 299
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
14DNCDNF 24 19 17 150112
19 305
רז גרינברג
2000
הפועל עמק חפר
17 16DNC 19 22DNC 150112
20 110
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNFDNF 15 23 23 21 158120
21 297
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
DNFDNCDNC 18 18 15 165127
22 821
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNC 13 24 20 171133
23 361
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
DNCDNCDNC 29 17DNC 198160
24 510
אביב פרסטמן
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 28DNCDNC 218180
25 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
DNFDNCDNCDNCDNCDNC 228190
26 820
עדן גולן
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190
27 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190
28 825
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190
29 836
ליאור אבוקסיס
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 228190

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
DNF 18 14 21 29 23 143105
2 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
12DNFDNF 17 16DSQ 159121
3 609
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 26 26 6 172134
4 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
DNFDNCDNC 25 25 19 183145
5 112
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 30 28 24 196158
6 904
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
DNFDNFDNF 20 27DNC 199161
7 844
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
DNFDNCDNC 27 21RET 200162
8 115
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
DNFDNCDNCDNCDNCDNC 228190

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 623
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 7 4 1 1 1 15 8
2 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
2 4 10 3 2 6 27 17
3 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 5 4 9 4 29 20
4 620
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 6 6 6 5 9 35 26
5 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
5 2 11 5 4 10 37 26
6 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
9 9 7 2 3 7 37 28
7 612
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 1 13 10 10 2 44 31
8 210
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
7 10 17 14 6 5 59 42
9 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
14 5 3 13 16 8 59 43
10 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
6 14 9 15 22 3 69 47
11 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
10 11 8 9 14 12 64 50
12 611
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 16 1 16 8 14 67 51
13 607
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 12 12 7 12 17 80 60
14 330
פז שפר
1999
הפועל מכמורת
11 17 22 11 11 11 83 61
15 633
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 8 18 17 7 18 83 65
16 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 15 16 12 15 13 84 68
17 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
21 13 2 20 13 20 89 68
18 606
תומר כהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 23 21 8 19 15 110 86
19 604
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 20 15 22 18 21 112 90
20 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
19 21 32 18 17 16 123 91
21 625
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 25 24 21 21 19 128103
22 224
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
17 22 31 27 24 22 143112
23 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
23 18 26 28 20 26 141113
24 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 31 19 19 28 23 145114
25 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
22 24 29 26 23 25 149120
26 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
27 27 20 24 26 27 151124
27 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
28 29 14 29 31 29 160129
28 603
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 26 23 31 27 28 161130
29 346
דן קניגספלד
1999
הפועל עמק חפר
32 19 25 30 25 31 162130
30 223
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
29 28 27 23 30 30 167137
31 624
ים זיו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 33 28 25 29 24 180139
32 321
עמית מאור
2000
הפועל עמק חפר
33 30 30DNCDNCDNC 216175
33 967
עמרי לנדא
1999
בני הרצליה
30DNCDNC 32DNF 33 218177
34 615
נועה רבין
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 34 33 32 222181
35 213
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
31 34DNFDNCDNCDNC 229188
36 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
DNC 32DNC 33DNCDNC 229188
37 962
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNC 35 32DNC 231190
38 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNC 36DNCDNC 241200
39 518
אבנר בן שלמה
1998
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 246205
40 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 246205

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 623
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 7 4 1 1 1 15 8
2 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
2 4 10 3 2 6 27 17
3 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 5 4 9 4 29 20
4 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
5 2 11 5 4 10 37 26
5 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
9 9 7 2 3 7 37 28
6 612
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 1 13 10 10 2 44 31
7 210
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
7 10 17 14 6 5 59 42
8 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
14 5 3 13 16 8 59 43
9 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
6 14 9 15 22 3 69 47
10 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
10 11 8 9 14 12 64 50
11 330
פז שפר
1999
הפועל מכמורת
11 17 22 11 11 11 83 61
12 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 15 16 12 15 13 84 68
13 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
21 13 2 20 13 20 89 68
14 606
תומר כהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 23 21 8 19 15 110 86
15 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
19 21 32 18 17 16 123 91
16 625
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 25 24 21 21 19 128103
17 224
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
17 22 31 27 24 22 143112
18 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
22 24 29 26 23 25 149120
19 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
28 29 14 29 31 29 160129
20 346
דן קניגספלד
1999
הפועל עמק חפר
32 19 25 30 25 31 162130
21 223
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
29 28 27 23 30 30 167137
22 624
ים זיו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 33 28 25 29 24 180139
23 321
עמית מאור
2000
הפועל עמק חפר
33 30 30DNCDNCDNC 216175
24 967
עמרי לנדא
1999
בני הרצליה
30DNCDNC 32DNF 33 218177
25 213
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
31 34DNFDNCDNCDNC 229188
26 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
DNC 32DNC 33DNCDNC 229188
27 962
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNC 35 32DNC 231190
28 518
אבנר בן שלמה
1998
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 246205
29 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 246205

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 620
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 6 6 6 5 9 35 26
2 611
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 16 1 16 8 14 67 51
3 607
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 12 12 7 12 17 80 60
4 633
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 8 18 17 7 18 83 65
5 604
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 20 15 22 18 21 112 90
6 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
23 18 26 28 20 26 141113
7 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 31 19 19 28 23 145114
8 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
27 27 20 24 26 27 151124
9 603
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 26 23 31 27 28 161130
10 615
נועה רבין
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 34 33 32 222181
11 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNC 36DNCDNC 241200

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 19
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 2 2 1 2 10 8
2 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
1 2 1 6 3 1 14 8
3 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
3 7 3 1 2 4 20 13
4 200
טל צדוק
1998
הפועל עמק חפר
5 3 5 3 7 7 30 23
5 12
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 6 4 4 3 30 23
6 20
גוני צור
1996
הפועל מכמורת
8 4 4 5 5 5 31 23
7 1
מעין דוידוביץ
1988
הפועל מרכז שייט תל אביב
4 5 7 8 6 6 36 28
8 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 8 10 7 9 8 48 38
9 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 10 8 11 11 11 61 50
10 10
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 12 9 12 8 9 62 50
11 18
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 13 11 10 10 10 63 50
12 5
נגה גלר
1995
בני הרצליה
11 9 13 9 14 12 68 54
13 4
עדי יפה כהן
1995
הפועל מכמורת
14 14DNC 13 12 13 83 66
14 47
שי בלנק
1997
בני הרצליה
13 11 12DNCDNCDNC 87 70
15 121
עומרי מנוח
1996
בני הרצליה
DNCDNCDNC 14 13 14 92 75
16 90
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 102 85

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 19
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 2 2 1 2 10 8
2 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
1 2 1 6 3 1 14 8
3 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
3 7 3 1 2 4 20 13
4 200
טל צדוק
1998
הפועל עמק חפר
5 3 5 3 7 7 30 23
5 12
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 6 4 4 3 30 23
6 20
גוני צור
1996
הפועל מכמורת
8 4 4 5 5 5 31 23
7 18
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 13 11 10 10 10 63 50
8 121
עומרי מנוח
1996
בני הרצליה
DNCDNCDNC 14 13 14 92 75
9 90
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 102 85

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 1
מעין דוידוביץ
1988
הפועל מרכז שייט תל אביב
4 5 7 8 6 6 36 28
2 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 8 10 7 9 8 48 38
3 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 10 8 11 11 11 61 50
4 10
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 12 9 12 8 9 62 50
5 5
נגה גלר
1995
בני הרצליה
11 9 13 9 14 12 68 54
6 4
עדי יפה כהן
1995
הפועל מכמורת
14 14DNC 13 12 13 83 66
7 47
שי בלנק
1997
בני הרצליה
13 11 12DNCDNCDNC 87 70