גביע קיסריה
שדות ים
03/06/2014-05/06/2014

אופט משה"ח אחיד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 18
חץ ליים
סשה גור
אליקה בוציקרוב
2003
2006
2005
בני הרצליה
בני הרצליה
בני הרצליה
1 1 2 3 7 7
2 19
הדס ברקת
ירין אלימלך
בר פרידריך
2006
2004
2005
שייט חיפה
שייט חיפה
שייט חיפה
3 1 3 1 8 8
3 3
נעמה שוורץ
אור אשכנזי
תומר וייס
2005
2003
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 3 1 2 8 8
4 6
ליאור אוסטוב
סער שילה
אורי שושן
2004
2005
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
הפועל שדות ים
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 1 1 5 9 9
5 1
שגב הלפנבאום
רז סמארה
עידן כהן
2005
2005
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 4 1 9 9
6 15
מיכל דקל
יעל דקל
עמליה מגיד
2004
2004
2008
בני הרצליה
בני הרצליה
בני הרצליה
4 2 2 1 9 9
7 17
עדן גור
קואי נילאי
נועה פינטו
2004
2004
2005
בני הרצליה
בני הרצליה
בני הרצליה
1 2 3 4 10 10
8 20
רומי חנצין
עידו לביא
רמון ארוך
2006
2005
2004
שייט חיפה
שייט חיפה
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 2 1 3 11 11
9 2
לינוי שוורץ
רוני בוהדנה
אגם ינקוביץ
2004
2004
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 3 1 11 11
10 5
יובל אשד
שגיב שוורצמן
שחר אלמקאיס
2005
2005
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
מכבי זבולון אשדוד נוער
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 3 1 3 11 11
11 9
בר צוקרמן
גל בוקר
שובל בכר
2005
2005
2005
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
4 3 2 2 11 11
12 13
בן רייכר
דניאל אשל
רותם הילמן
2005
2005
2006
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
1 5 4 2 12 12
13 16
יואב הבר
נגה טיאני
נינה מויזר
2003
2004
בני הרצליה
בני הרצליה
בני הרצליה
5 1 2 4 12 12
14 8
יואב ברזילי
עידו ברזילי
אלון המבורגר
2006
2006
2006
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
שדות ים ימיה
1 4 4 3 12 12
15 7
אורי תדמור
אמיר תדמור
יהל גלברג
2005
2005
2005
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
3 5 5 2 15 15
16 21
עידו טמיר
עמית גינת
אהוד ים מיכלוביץ
2006
2006
2005
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
2 4 5 4 15 15
17 11
ים קנדל
יואב ליבוביץ
בן ולטר
2006
2004
2006
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
3 5 3 5 16 16
18 14
אתנה לרנר
נגה להב
זואי ברנר
2006
2006
2006
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
5 3 4 5 17 17
19 12
עמית סלוין
איתמר אלברג
עידו לוי
2006
2007
2005
הפועל שדות ים
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
4 4 5 4 17 17
20 10
דניאל הלפרין
איתמר פישמן
גדעון מוריס
2005
2005
2005
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
5 4 5 5 19 19

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ש 3
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
2 7 2 1 2 5 1 20 13
2ש 7
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
7 5 1 4 1OCS 2105 20
3ש 2
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
4 1 3 3 11 4 7 33 22
4ש 10
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
1 4 5 2 23 7 6 48 25
5מ 21
יותם בירון
2002
הפועל מכמורת
8 2 4 9 14 3 11 51 37
6אש 19
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
3 6 6 7 9 6 25 62 37
7ה 29
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
20 9 20 5 3 2 4 63 43
8ש 51
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
6 10 12 6 4 36 5 79 43
9א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 3 7 10 27 11 8 85 58
10מ 20
יובל ברוש
2002
הפועל מכמורת
11 8 9 19 44 10 10111 67
11מ 18
נדב פרומן
2002
הפועל מכמורת
17 17 11 14 7 8 12 86 69
12מ 22
סהר דגני
2002
הפועל עמק חפר
10 13 14 11 13 19 13 93 74
13מ 17
הדר גת
2005
הפועל מכמורת
5 14 15 8 35 30 3110 75
14א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 15 8 12 33OCS 9178 93
15מ 9
רועי גבאי
2002
הפועל עמק חפר
12 20 10 18 17 16 45138 93
16מ 10
אופיר בר חיים
2004
הפועל עמק חפר
14 16 13 24 10 17 DNC179 94
17מ 16
אלמוג אורפז
2003
הפועל מכמורת
9 11 16 17 36 28 21138102
18א 28
שון לי זלמן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 25 39 16 6 23 27151112
19נ 25
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
21 26 28 25 12 15 16143115
20מ 19
טל פוקס
2002
הפועל מכמורת
13 21 18 22 29 34 20157123
21ה 8
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
32 27OCS 26 5 20 22217132
22נ 26
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
36 24 22 20 16 33 17168132
23נ 24
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
34 31OCS 21 37 1 19228143
24ת 7
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
26 22 21 39 19 32 31190151
25א 33
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 19 37 15 30 26 39191152
26מ 15
יונתן נחום
2002
הפועל עמק חפר
22 50 27 35 8 47 14203153
27ה 28
טל הומינר
2002
בני הרצליה
18OCS 17 13 40 42 24239154
28אש 14
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
30 30 30 37 18 14 32191154
29ש 23
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
23 18 38 28 46 12 37202156
30ת 5
אמיר טל
2004
הפועל מרכז שייט תל אביב
47 23 25 36DNS 24 30270185
31אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
33 33 34 41 31 18 38228187
32נ 81
אלון טלקר
2004
הפועל נהריה
52 12 26 54 34 39 35252198
33ע 99
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
38 40 45 68 47 13 18269201
34ה 6
מעין שמש
2005
בני הרצליה
37 37OCS 32 15 25 56287202
35ת 6
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
41 35 23 31 39 43 34246203
36אש 17
אורי אלמקאיס
2004
מכבי זבולון אשדוד
42 28 51 38 32 21 43255204
37ש 19
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
27 39 47 40 51 9 47260209
38ת 1
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
50 59 41 30 38 31 23272213
39ה 4
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
40 43 31 33 22 45 OCS299214
40ת 44
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 47 43 23 24 65 41289224
41א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 38 59 27DNS 29 29312227
42אש 9
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
55 45 32 34 25OCS 50326241
43ה 10
עומר רונן
2003
בני הרצליה
29 49OCS 55 20 59 36333248
44נ 71
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
28 58 50 42 54 35 40307249
45מ 8
נינה ירקוני
2004
הפועל עמק חפר
35 36 19 51DNS 55 54335250
46ע 1
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
39 60 46 53 26 50 49323263
47ת 4
אנה סיני פוטופוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
48DNC 35 29DNS 37 33352267
48אש 8
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
43 48 48 61 61 46 26333272
49נ 22
אלה חן
2003
הפועל נהריה
49 44 44 56 50 56 44343287
50א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
60 41 56 66DNS 52 15375290
51ש 1
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
31 46 49 65 48 51 OCS375290
52ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
76 53 57 71 41 44 28370294
53ת 21
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
66 55 36 67 45 38 55362295
54אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
54 29 53 64DNC 41 58384299
55ש 18
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
24OCS 24 46 42DNC DNC391306
56מ 14
ים מלר
2005
הפועל מכמורת
44 32 29 62DNS 58 DNC395310
57ש 94
נגה אמטי
2003
שדות ים ימיה
64 63 66 63 21 40 68385317
58אש 7
תומר שילקו
2002
מכבי זבולון אשדוד
58 34 40 72DNC 60 59408323
59ע 9
אליסה יאנקביץ
2002
הפועל זבולון עכו
63 57 73 75 58 22 51399324
60ש 6
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
57OCS 42 52 28OCS 61410325
61ש 21
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
61OCS 54 57 53 49 52411326
62ע 10
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
62 51 65 70 55 54 42399329
63ע 5
שליו סטורוזינקו
2004
הפועל זבולון עכו
68 61DNC 48DNS 27 46420335
64ח 5
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
65 56 62 44DNS 66 57435350
65א 23
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
67 54 33 60DNS 70 66435350
66ח 1
רועי הוכוולד
2002
שייט חיפה
71 42 55 45DNSDNC 53436351
67ת 2
אור שטרומאיר
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
69OCS 58 59 49 48 OCS453368
68א 27
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
78 68 71 58 59 69 63466388
69ש 12
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
53 52OCS 76 43OCS OCS479394
70א 31
איתן סבצוק
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 65 63 49DNS 67 67481396
71ע 3
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
70 67 68 79DNS 53 60482397
72ח 3
נתנאל גרינקרוג
2005
שייט חיפה
74 69 74 43DNS 61 DNC491406
73ע 6
גיא אופק
2003
הפועל זבולון עכו
51 62 52 74DNSDNC DNC494409
74ע 7
רום פריטל
2003
הפועל זבולון עכו
72 70 61 82 60 64 OCS494409
75ת 14
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNCDNCDNC 50DNS 57 48495410
76ע 2
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
59 72 72 80DNS 63 64495410
77א 36
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
79 64 60 78DNS 71 62499414
78א 25
ניל שטיגליץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
56DNC 67 73DNS 68 65499414
79א 37
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 69 47 52DNC DNC508423
80ע 96
גלעד פורמן סמילנסקי
2001
הפועל זבולון עכו
75 66 64 83DNC 62 DNC520435
81ש 13
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
77 71 70 81 56OCS DNC525440

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ש 3
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
2 7 2 1 2 5 1 20 13
2ש 7
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
7 5 1 4 1OCS 2105 20
3ש 2
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
4 1 3 3 11 4 7 33 22
4ש 10
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
1 4 5 2 23 7 6 48 25
5מ 21
יותם בירון
2002
הפועל מכמורת
8 2 4 9 14 3 11 51 37
6אש 19
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
3 6 6 7 9 6 25 62 37
7ה 29
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
20 9 20 5 3 2 4 63 43
8ש 51
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
6 10 12 6 4 36 5 79 43
9א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 3 7 10 27 11 8 85 58
10מ 20
יובל ברוש
2002
הפועל מכמורת
11 8 9 19 44 10 10111 67
11מ 18
נדב פרומן
2002
הפועל מכמורת
17 17 11 14 7 8 12 86 69
12מ 17
הדר גת
2005
הפועל מכמורת
5 14 15 8 35 30 3110 75
13א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 15 8 12 33OCS 9178 93
14מ 9
רועי גבאי
2002
הפועל עמק חפר
12 20 10 18 17 16 45138 93
15מ 10
אופיר בר חיים
2004
הפועל עמק חפר
14 16 13 24 10 17 DNC179 94
16א 28
שון לי זלמן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 25 39 16 6 23 27151112
17מ 19
טל פוקס
2002
הפועל מכמורת
13 21 18 22 29 34 20157123
18ה 8
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
32 27OCS 26 5 20 22217132
19נ 24
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
34 31OCS 21 37 1 19228143
20ת 7
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
26 22 21 39 19 32 31190151
21א 33
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 19 37 15 30 26 39191152
22מ 15
יונתן נחום
2002
הפועל עמק חפר
22 50 27 35 8 47 14203153
23אש 14
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
30 30 30 37 18 14 32191154
24ש 23
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
23 18 38 28 46 12 37202156
25ת 5
אמיר טל
2004
הפועל מרכז שייט תל אביב
47 23 25 36DNS 24 30270185
26נ 81
אלון טלקר
2004
הפועל נהריה
52 12 26 54 34 39 35252198
27ע 99
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
38 40 45 68 47 13 18269201
28אש 17
אורי אלמקאיס
2004
מכבי זבולון אשדוד
42 28 51 38 32 21 43255204
29ש 19
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
27 39 47 40 51 9 47260209
30ת 1
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
50 59 41 30 38 31 23272213
31ה 4
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
40 43 31 33 22 45 OCS299214
32ת 44
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 47 43 23 24 65 41289224
33ה 10
עומר רונן
2003
בני הרצליה
29 49OCS 55 20 59 36333248
34נ 71
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
28 58 50 42 54 35 40307249
35ע 1
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
39 60 46 53 26 50 49323263
36אש 8
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
43 48 48 61 61 46 26333272
37ש 1
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
31 46 49 65 48 51 OCS375290
38ת 21
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
66 55 36 67 45 38 55362295
39אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
54 29 53 64DNC 41 58384299
40ש 18
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
24OCS 24 46 42DNC DNC391306
41מ 14
ים מלר
2005
הפועל מכמורת
44 32 29 62DNS 58 DNC395310
42אש 7
תומר שילקו
2002
מכבי זבולון אשדוד
58 34 40 72DNC 60 59408323
43ש 6
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
57OCS 42 52 28OCS 61410325
44ע 10
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
62 51 65 70 55 54 42399329
45ע 5
שליו סטורוזינקו
2004
הפועל זבולון עכו
68 61DNC 48DNS 27 46420335
46ח 5
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
65 56 62 44DNS 66 57435350
47א 23
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
67 54 33 60DNS 70 66435350
48ח 1
רועי הוכוולד
2002
שייט חיפה
71 42 55 45DNSDNC 53436351
49ת 2
אור שטרומאיר
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
69OCS 58 59 49 48 OCS453368
50א 27
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
78 68 71 58 59 69 63466388
51ש 12
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
53 52OCS 76 43OCS OCS479394
52א 31
איתן סבצוק
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 65 63 49DNS 67 67481396
53ע 3
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
70 67 68 79DNS 53 60482397
54ח 3
נתנאל גרינקרוג
2005
שייט חיפה
74 69 74 43DNS 61 DNC491406
55ע 6
גיא אופק
2003
הפועל זבולון עכו
51 62 52 74DNSDNC DNC494409
56ע 7
רום פריטל
2003
הפועל זבולון עכו
72 70 61 82 60 64 OCS494409
57ע 2
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
59 72 72 80DNS 63 64495410
58א 25
ניל שטיגליץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
56DNC 67 73DNS 68 65499414
59א 37
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 69 47 52DNC DNC508423
60ש 13
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
77 71 70 81 56OCS DNC525440

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1מ 22
סהר דגני
2002
הפועל עמק חפר
10 13 14 11 13 19 13 93 74
2מ 16
אלמוג אורפז
2003
הפועל מכמורת
9 11 16 17 36 28 21138102
3נ 25
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
21 26 28 25 12 15 16143115
4נ 26
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
36 24 22 20 16 33 17168132
5ה 28
טל הומינר
2002
בני הרצליה
18OCS 17 13 40 42 24239154
6אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
33 33 34 41 31 18 38228187
7ה 6
מעין שמש
2005
בני הרצליה
37 37OCS 32 15 25 56287202
8ת 6
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
41 35 23 31 39 43 34246203
9א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 38 59 27DNS 29 29312227
10אש 9
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
55 45 32 34 25OCS 50326241
11מ 8
נינה ירקוני
2004
הפועל עמק חפר
35 36 19 51DNS 55 54335250
12ת 4
אנה סיני פוטופוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
48DNC 35 29DNS 37 33352267
13נ 22
אלה חן
2003
הפועל נהריה
49 44 44 56 50 56 44343287
14א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
60 41 56 66DNS 52 15375290
15ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
76 53 57 71 41 44 28370294
16ש 94
נגה אמטי
2003
שדות ים ימיה
64 63 66 63 21 40 68385317
17ע 9
אליסה יאנקביץ
2002
הפועל זבולון עכו
63 57 73 75 58 22 51399324
18ש 21
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
61OCS 54 57 53 49 52411326
19ת 14
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNCDNCDNC 50DNS 57 48495410
20א 36
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
79 64 60 78DNS 71 62499414
21ע 96
גלעד פורמן סמילנסקי
2001
הפועל זבולון עכו
75 66 64 83DNC 62 DNC520435

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 605
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
5 1 1 8 1OCS 13 3129 32
2 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
1 9BFD 14 2 4 7 1135 38
3 132
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
12 5 2 7 4 1 8 17 56 39
4 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
2 24BFD 1 5 7 5 9150 53
5 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 2DNC 12 3 8 6 19151 54
6 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
3 3 3 36 9 5 25 8 92 56
7 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
6 19 10 23 13 10 2 7 90 67
8 114
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
8 36 7 2 24 6 19 10112 76
9 119
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
13 4 11 11 15 23 23 5105 82
10 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
11 22 9 10 34 11 10 13120 86
11 111
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
21 7 14 19 6 15 14 31127 96
12 123
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
14 33BFD 3 19 2 18 12198101
13 130
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
24 8BFD 20 31 3 3 16202105
14 116
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
23 31 8 27 18 19 15 28169138
15 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
9 27 5 24 27OCS 45 2236139
16 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 11 6 5 21 32 32OCS237140
17 898
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
19 34DNC 9 7 12 31 29238141
18 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
28 29 4 21 8OCS 26 27240143
19 112
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
36 20 17 41 20 33 9 11187146
20 63
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
16 15 21 31 38 44 4 22191147
21 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
7 18 24 18 37 25 41 23193152
22 131
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
20 23 23 17 26 42 35 14200158
23 602
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
15 6 35 15 22 36 34 41204163
24 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
31OCS 12 16 35 14 24 34263166
25 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
18 25BFD 22 10OCS 1 6276179
26 555
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17OCSBFD 6 12 13 21 21284187
27 109
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
47 10 34 38 17 9 36OCS288191
28 117
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
29 39 20 37 25OCS 16 32295198
29 325
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
10 13BFD 25 11OCS 40 4297200
30 118
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
35 32 16 29 33 29 28 39241202
31 910
סוף נוסן
2002
הפועל עמק חפר
44 50 22 39 32 24 12 33256206
32 124
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
40 17DNC 13 30 43 38 25303206
33 810
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
25 14BFD 26DNC 17 22 20318221
34 601
גיל קורן
2002
בני הרצליה
26 12 18 28 41 49 54 55283228
35 113
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
22 28BFD 46 14 50 47 26330233
36 688
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
43 16 24 47 36 31 39 44280233
37 823
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 48DNC 34 29 28 30 35335238
38 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
42 35BFD 4 16OCS 20 30341244
39 97
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
30 38DNC 40OCS 30 11 18361264
40 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DSQ 47 28 44 42 16 50 37361264
41 484
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
38 26BFD 63 23 22 62 36367270
42 120
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
41 21 13DSQ 40 40 74 54380283
43 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
27 53 26 32DNC 21 68 59383286
44 233
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
39 46BFD 33 28OCS 42 15397300
45 424
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
45 72 29 43DNC 26 46 45403306
46 12
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
61 44 25 74DNC 37 27 40405308
47 313
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
32 45 15 55DNCOCS 17 53411314
48 110
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
37 30 19 54DNC 39 70 70416319
49 607
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 37 41 62DNC 20 61 52416319
50 511
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
53 58 40 57DNC 45 43 38431334
51 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
52DNCDNC 45 39 34 37 43444347
52 200
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
84 68 32 50DNC 51 44 24450353
53 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
58 56 45 35OCS 59 60 60470373
54 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
75DNF 33 30DNC 52 49 42475378
55 625
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
49 43BFD 56DNC 35 52 48477380
56 603
עומר שלו
2002
בני הרצליה
54 40BFDDNCDNC 18 33 49485388
57 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
64 60 37 66OCS 27 72 68491394
58 702
רועי חביב
2002
מועדון השייטים בת ים
71 41 38 72DNC 41 69 66495398
59 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
73 66 43 71DNC 57 29 62498401
60 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 62 30 60DNC 65 66 51499402
61 558
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
62 51 27DNFDNC 62 58 46500403
62 148
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
50 64 31 78DNC 47 63 72502405
63 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
67 52DNC 53 43OCS 55 58522425
64 470
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
51 54BFD 48DNC 56 59 64526429
65 421
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
59 65 39 77DNC 68 64 61530433
66 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
78 42 44 51DNC 81 77 67537440
67 844
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
65 57 36 76DNC 77 57 74539442
68 908
בן פנחסי
2003
הפועל מכמורת
60 61BFD 61DNC 58 53 57544447
69 877
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
48 49BFD 64OCS 63 65 69552455
70 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
66 70BFD 68DNC 54 56 50558461
71 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
72OCS 54 69DNC 38 81 56564467
72 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
85 71BFD 42DNC 64 48 63567470
73 147
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
74 69 47 75DNC 55 79 71567470
74 988
שירה ברמלי
2001
הפועל זבולון עכו
55 55 46 59DNC 71 DNCDNC577480
75 701
עילי קונפורטי
2001
מועדון השייטים בת ים
77 63DNC 73DNC 46 67 65585488
76 406
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
63DNF 48 67DNC 66 80 76594497
77 66
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
56DNFBFDDNFOCS 53 51 47595498
78 225
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
70 67 49 79DNC 76 83 80601504
79 90
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
69 59 50DNFDNC 61 DNC 73603506
80 223
עוזיאל נסימיאן
2001
הפועל נהריה
76DNF 53 70DNC 75 76 77621524
81 61
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
86 73 51DNFDNC 60 71OCS632535
82 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
80DNFBFD 52DNC 48 78OCS646549
83 682
ארז ברק
2002
בני הרצליה
83DNF 42 65DNC 73 DNCDNC651554
84 700
שחר קלמן
2003
מועדון השייטים בת ים
82DNF 52DNFDNC 74 82 78659562
85 553
באיפי דוניו
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
89DNFBFD 80DNC 72 84 79695598
86 232
רן עמר
2001
הפועל נהריה
79OCSDNCDNFDNC 70 73DNC707610
87 906
גל מלכה
2001
הפועל עמק חפר
DSQDNFDNCDNFDNC 78 75 75713616

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 605
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
5 1 1 8 1OCS 13 3129 32
2 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
1 9BFD 14 2 4 7 1135 38
3 132
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
12 5 2 7 4 1 8 17 56 39
4 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
2 24BFD 1 5 7 5 9150 53
5 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 2DNC 12 3 8 6 19151 54
6 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
3 3 3 36 9 5 25 8 92 56
7 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
6 19 10 23 13 10 2 7 90 67
8 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
11 22 9 10 34 11 10 13120 86
9 111
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
21 7 14 19 6 15 14 31127 96
10 123
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
14 33BFD 3 19 2 18 12198101
11 130
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
24 8BFD 20 31 3 3 16202105
12 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
9 27 5 24 27OCS 45 2236139
13 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 11 6 5 21 32 32OCS237140
14 898
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
19 34DNC 9 7 12 31 29238141
15 63
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
16 15 21 31 38 44 4 22191147
16 131
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
20 23 23 17 26 42 35 14200158
17 602
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
15 6 35 15 22 36 34 41204163
18 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
31OCS 12 16 35 14 24 34263166
19 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
18 25BFD 22 10OCS 1 6276179
20 555
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17OCSBFD 6 12 13 21 21284187
21 325
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
10 13BFD 25 11OCS 40 4297200
22 910
סוף נוסן
2002
הפועל עמק חפר
44 50 22 39 32 24 12 33256206
23 124
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
40 17DNC 13 30 43 38 25303206
24 810
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
25 14BFD 26DNC 17 22 20318221
25 601
גיל קורן
2002
בני הרצליה
26 12 18 28 41 49 54 55283228
26 113
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
22 28BFD 46 14 50 47 26330233
27 688
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
43 16 24 47 36 31 39 44280233
28 823
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 48DNC 34 29 28 30 35335238
29 97
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
30 38DNC 40OCS 30 11 18361264
30 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DSQ 47 28 44 42 16 50 37361264
31 484
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
38 26BFD 63 23 22 62 36367270
32 120
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
41 21 13DSQ 40 40 74 54380283
33 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
27 53 26 32DNC 21 68 59383286
34 233
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
39 46BFD 33 28OCS 42 15397300
35 424
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
45 72 29 43DNC 26 46 45403306
36 313
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
32 45 15 55DNCOCS 17 53411314
37 607
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 37 41 62DNC 20 61 52416319
38 511
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
53 58 40 57DNC 45 43 38431334
39 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
52DNCDNC 45 39 34 37 43444347
40 200
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
84 68 32 50DNC 51 44 24450353
41 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
58 56 45 35OCS 59 60 60470373
42 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
75DNF 33 30DNC 52 49 42475378
43 625
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
49 43BFD 56DNC 35 52 48477380
44 603
עומר שלו
2002
בני הרצליה
54 40BFDDNCDNC 18 33 49485388
45 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
64 60 37 66OCS 27 72 68491394
46 702
רועי חביב
2002
מועדון השייטים בת ים
71 41 38 72DNC 41 69 66495398
47 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
73 66 43 71DNC 57 29 62498401
48 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 62 30 60DNC 65 66 51499402
49 558
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
62 51 27DNFDNC 62 58 46500403
50 148
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
50 64 31 78DNC 47 63 72502405
51 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
67 52DNC 53 43OCS 55 58522425
52 470
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
51 54BFD 48DNC 56 59 64526429
53 421
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
59 65 39 77DNC 68 64 61530433
54 908
בן פנחסי
2003
הפועל מכמורת
60 61BFD 61DNC 58 53 57544447
55 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
72OCS 54 69DNC 38 81 56564467
56 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
85 71BFD 42DNC 64 48 63567470
57 147
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
74 69 47 75DNC 55 79 71567470
58 701
עילי קונפורטי
2001
מועדון השייטים בת ים
77 63DNC 73DNC 46 67 65585488
59 66
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
56DNFBFDDNFOCS 53 51 47595498
60 225
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
70 67 49 79DNC 76 83 80601504
61 90
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
69 59 50DNFDNC 61 DNC 73603506
62 223
עוזיאל נסימיאן
2001
הפועל נהריה
76DNF 53 70DNC 75 76 77621524
63 61
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
86 73 51DNFDNC 60 71OCS632535
64 682
ארז ברק
2002
בני הרצליה
83DNF 42 65DNC 73 DNCDNC651554
65 700
שחר קלמן
2003
מועדון השייטים בת ים
82DNF 52DNFDNC 74 82 78659562
66 553
באיפי דוניו
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
89DNFBFD 80DNC 72 84 79695598
67 232
רן עמר
2001
הפועל נהריה
79OCSDNCDNFDNC 70 73DNC707610
68 906
גל מלכה
2001
הפועל עמק חפר
DSQDNFDNCDNFDNC 78 75 75713616

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 114
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
8 36 7 2 24 6 19 10112 76
2 119
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
13 4 11 11 15 23 23 5105 82
3 116
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
23 31 8 27 18 19 15 28169138
4 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
28 29 4 21 8OCS 26 27240143
5 112
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
36 20 17 41 20 33 9 11187146
6 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
7 18 24 18 37 25 41 23193152
7 109
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
47 10 34 38 17 9 36OCS288191
8 117
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
29 39 20 37 25OCS 16 32295198
9 118
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
35 32 16 29 33 29 28 39241202
10 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
42 35BFD 4 16OCS 20 30341244
11 12
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
61 44 25 74DNC 37 27 40405308
12 110
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
37 30 19 54DNC 39 70 70416319
13 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
78 42 44 51DNC 81 77 67537440
14 844
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
65 57 36 76DNC 77 57 74539442
15 877
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
48 49BFD 64OCS 63 65 69552455
16 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
66 70BFD 68DNC 54 56 50558461
17 988
שירה ברמלי
2001
הפועל זבולון עכו
55 55 46 59DNC 71 DNCDNC577480
18 406
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
63DNF 48 67DNC 66 80 76594497
19 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
80DNFBFD 52DNC 48 78OCS646549

420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 52584
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
6 1 2 3 1 1 1 1 16 10
2 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
7 6 1 1 3 4 3 5 30 23
3 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
1 2 6 5 4 6 2 3 29 23
4 54144
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
4 3 4 2 2 2 10 7 34 24
5 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
2 5 9 6BFD 3 5 2 49 32
6 54120
אביב בן חורין
1987
שדות ים ימיה
צליל בן חורין
1991
שדות ים ימיה
3 7 3 4BFD 7 4 4 49 32
7 50886
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
9 8 5 7 6 5 8DSQ 65 48
8 52402
עמר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
10 4 8 9 7 14 14 9 75 61
9 53456
גאיה ליואי
1996
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
8OCS 7 10 5 12 11 13 83 66
10 55420
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 10 12 8 9 11 6 11 81 67
11 51165
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
11 14 10 12BFD 8 7 6 85 68
12 52583
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
5 12 13 14BFD 9 12 12 94 77
13 54146
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
13 11 11 11BFD 10 13 8 94 77
14 51521
טל פינגולד
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
שרון דוידוביץ
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
12 9 14 13BFD 13 9 10 97 80
15 51669
מיכטל ויידמן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
אסף גל
1999
מועדון השייטים בת ים
16 15 15 15 8 15 15 14113 97
16 090
רותם ברק
1999
בני הרצליה
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
15 13 16 16BFDOCS DNC 15126109

בנים
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
7 6 1 1 3 4 3 5 30 23
2 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
1 2 6 5 4 6 2 3 29 23
3 54144
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
4 3 4 2 2 2 10 7 34 24
4 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
2 5 9 6BFD 3 5 2 49 32
5 54120
אביב בן חורין
1987
שדות ים ימיה
צליל בן חורין
1991
שדות ים ימיה
3 7 3 4BFD 7 4 4 49 32
6 50886
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
9 8 5 7 6 5 8DSQ 65 48
7 55420
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 10 12 8 9 11 6 11 81 67
8 51165
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
11 14 10 12BFD 8 7 6 85 68
9 51669
מיכטל ויידמן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
אסף גל
1999
מועדון השייטים בת ים
16 15 15 15 8 15 15 14113 97
10 090
רותם ברק
1999
בני הרצליה
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
15 13 16 16BFDOCS DNC 15126109

בנות
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 52584
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
6 1 2 3 1 1 1 1 16 10
2 52402
עמר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
10 4 8 9 7 14 14 9 75 61
3 53456
גאיה ליואי
1996
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
8OCS 7 10 5 12 11 13 83 66
4 52583
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
5 12 13 14BFD 9 12 12 94 77
5 54146
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
13 11 11 11BFD 10 13 8 94 77
6 51521
טל פינגולד
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
שרון דוידוביץ
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
12 9 14 13BFD 13 9 10 97 80

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 203661
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
16 2 1 1 8 2 1 31 15
2 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
3 3 7 3 1 3 3 23 16
3 195422
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 1 3 5 3 4 5 22 17
4 192934
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
21 7 4 4 2 6 4 48 27
5 206262
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
2 9BFD 8 11 1 2 72 33
6 185511
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
8 21 9 12 4 16 8 78 57
7 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 20 2 7 21 10 16 80 59
8 194227
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
10 11 11 2 16 11 14 75 59
9 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 15 5 15 10 15 9 78 63
10 185669
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
11 13 13 14 5 22 11 89 67
11 163334
אורי יוסף
1999
הפועל עמק חפר
7 4BFD 9 6 14 29108 69
12 193096
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
13 17 8 17 7 12 13 87 70
13 192446
סער קפון
1998
שייט חיפה
17 6 10 11 18 21 17100 79
14 195020
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
5 14 6 6 24 36 31122 86
15 192187
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
22 24 22 20 9 7 7111 87
16 193040
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
15 22 16 10 15 9 BFD126 87
17 203662
נועה פרץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
14 19 20 21 17 5 19115 94
18 203656
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
19 8 17 28 13 17 20122 94
19 182833
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
28 25 15 25 12 19 6130102
20 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
20 18 14 32 19 24 10137105
21 185484
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
25 23BFD 26 14 13 15155116
22 193027
שקד סופר
2000
הפועל עמק חפר
24 28 23 16 20 23 12146118
23 204627
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
12 5BFD 22OCS 8 DNC164125
24 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
18 12 18 18OCS 31 28164125
25 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
31 27 12 24DNC 20 21174135
26 185020
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
27 16 26 23 22 27 22163136
27 187782
שלומי שוורצמן
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
6 10 19 29DNCDNC DNC181142
28 187671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
23 29 21 31OCS 18 23184145
29 194585
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
32 34 29 19 25 26 18183149
30 172187
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
33 32 24 37 23 25 24198161
31 195817
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
26 33 25 33 26 28 25196163
32 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
29 26 27 30 28 30 26196166
33 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
30 31 28 34 29 32 30214180
34 196242
בן פשר
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNC 13DNC 29 27225186
35 194598
יובל רוה
1999
בני הרצליה
36 35 32 27 27 35 32224188
36 214800
איסר ברמלי
1999
הפועל זבולון עכו
35 30 31 35 30 34 33228193
37 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
34OCS 30 36 31 37 35242203
38 163332
רום גדליהו
2000
הפועל מכמורת
37 36DNC 38 32 33 34249210

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 203661
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
16 2 1 1 8 2 1 31 15
2 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
3 3 7 3 1 3 3 23 16
3 195422
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 1 3 5 3 4 5 22 17
4 192934
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
21 7 4 4 2 6 4 48 27
5 206262
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
2 9BFD 8 11 1 2 72 33
6 185511
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
8 21 9 12 4 16 8 78 57
7 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 20 2 7 21 10 16 80 59
8 194227
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
10 11 11 2 16 11 14 75 59
9 185669
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
11 13 13 14 5 22 11 89 67
10 163334
אורי יוסף
1999
הפועל עמק חפר
7 4BFD 9 6 14 29108 69
11 192446
סער קפון
1998
שייט חיפה
17 6 10 11 18 21 17100 79
12 192187
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
22 24 22 20 9 7 7111 87
13 193040
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
15 22 16 10 15 9 BFD126 87
14 203656
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
19 8 17 28 13 17 20122 94
15 182833
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
28 25 15 25 12 19 6130102
16 185484
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
25 23BFD 26 14 13 15155116
17 187782
שלומי שוורצמן
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
6 10 19 29DNCDNC DNC181142
18 187671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
23 29 21 31OCS 18 23184145
19 194585
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
32 34 29 19 25 26 18183149
20 172187
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
33 32 24 37 23 25 24198161
21 195817
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
26 33 25 33 26 28 25196163
22 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
29 26 27 30 28 30 26196166
23 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
30 31 28 34 29 32 30214180
24 196242
בן פשר
1999
בני הרצליה
DNCDNCDNC 13DNC 29 27225186
25 194598
יובל רוה
1999
בני הרצליה
36 35 32 27 27 35 32224188
26 214800
איסר ברמלי
1999
הפועל זבולון עכו
35 30 31 35 30 34 33228193
27 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
34OCS 30 36 31 37 35242203
28 163332
רום גדליהו
2000
הפועל מכמורת
37 36DNC 38 32 33 34249210

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 15 5 15 10 15 9 78 63
2 193096
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
13 17 8 17 7 12 13 87 70
3 195020
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
5 14 6 6 24 36 31122 86
4 203662
נועה פרץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
14 19 20 21 17 5 19115 94
5 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
20 18 14 32 19 24 10137105
6 193027
שקד סופר
2000
הפועל עמק חפר
24 28 23 16 20 23 12146118
7 204627
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
12 5BFD 22OCS 8 DNC164125
8 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
18 12 18 18OCS 31 28164125
9 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
31 27 12 24DNC 20 21174135
10 185020
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
27 16 26 23 22 27 22163136

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 199366
יהונתן פרץ
1996
מכבי זבולון אשדוד
5 1 2 7 3 2 4 24 17
2 204891
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
1 3 3 8 1DNC 2 64 18
3 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
7 5 1 11 5 10 12 51 39
4 193041
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
9 16 14 2 6 4 6 57 41
5 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
11 6 8 3 8 8 10 54 43
6 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
13 7 16 5 11 6 8 66 50
7 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
6 4 7 12 14 16 16 75 59
8 184227
דור אלוש
1997
בני הרצליה
2 2BFD 4 7 24 22 84 61
9 192666
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 11 4 10 16 18 18 80 62
10 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
14 9 10 15 4 14 14 80 65
11 173118
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
4 10 11 6 9 26 30 96 66
12 199605
שחר גרש
1998
שייט חיפה
12 8 5 13 13 20 24 95 71
13 200688
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 12 13 1 2OCS DNC128 82
14 200690
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
17 15 9 14 15 12 26108 82
15 197865
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
16 14 6 18 10DNC 20130 84
16 200723
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
10 13 12 19 12 30 34130 96
17 198720
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
15 17 17 17 17 22 28133105
18 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
20 19 15 9 18 32 32145113
19 181619
נועה גולני
1997
מכבי זבולון אשדוד
18 18 18 16 20 34 38162124
20 171989
אדם ברמש
2001
שייט חיפה
21 21DNC 20 19 28 36168145
21 173830
מיכאל קנטור
1997
הפועל עמק חפר
19 20 19DNCDNCDNC DNC196150
22 163251
אפק מלכה
2000
הפועל זבולון עכו
22 22DNC 21 21 36 40185162

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 199366
יהונתן פרץ
1996
מכבי זבולון אשדוד
5 1 2 7 3 2 4 24 17
2 204891
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
1 3 3 8 1DNC 2 64 18
3 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
7 5 1 11 5 10 12 51 39
4 193041
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
9 16 14 2 6 4 6 57 41
5 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
11 6 8 3 8 8 10 54 43
6 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
13 7 16 5 11 6 8 66 50
7 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
6 4 7 12 14 16 16 75 59
8 184227
דור אלוש
1997
בני הרצליה
2 2BFD 4 7 24 22 84 61
9 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
14 9 10 15 4 14 14 80 65
10 199605
שחר גרש
1998
שייט חיפה
12 8 5 13 13 20 24 95 71
11 200688
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 12 13 1 2OCS DNC128 82
12 200690
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
17 15 9 14 15 12 26108 82
13 197865
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
16 14 6 18 10DNC 20130 84
14 198720
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
15 17 17 17 17 22 28133105
15 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
20 19 15 9 18 32 32145113
16 171989
אדם ברמש
2001
שייט חיפה
21 21DNC 20 19 28 36168145
17 173830
מיכאל קנטור
1997
הפועל עמק חפר
19 20 19DNCDNCDNC DNC196150
18 163251
אפק מלכה
2000
הפועל זבולון עכו
22 22DNC 21 21 36 40185162

בנות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 192666
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 11 4 10 16 18 18 80 62
2 173118
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
4 10 11 6 9 26 30 96 66
3 200723
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
10 13 12 19 12 30 34130 96
4 181619
נועה גולני
1997
מכבי זבולון אשדוד
18 18 18 16 20 34 38162124

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 194720
עוז אדם
1994
מכבי זבולון אשדוד
1 2 3 1 2 2 4 15 11
2 199506
עומר צחר
1995
שייט חיפה
2 1 2 6 1 4 2 18 12
3 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
3 3 1 2 3 8 8 28 20
4 185085
סער גפן
1997
הפועל שדות ים
7 4 8 5 4 6 6 40 32
5 199367
אריה דינובסקי
1995
מכבי זבולון אשדוד
4 7 4 3 5 14 DNC 61 37
6 196090
תומר גרוס
1999
שייט חיפה
5 5 7 4 6 10 10 47 37
7 194588
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
8 6 5 7 7 16 12 61 45
8 173487
ריצארד וולף
1964
שייט חיפה
6 9 6 8 8 12 14 63 49
9 197293
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
9 8 10 9 9 18 16 79 61
10 161452
שקד ניצן
1997
הפועל זבולון עכו
10 10 9 10 10 20 18 87 67
11 197868
קרלוס גרינגאוס
1961
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 11 11 11 11 22 20 97 75

דגם אחיד בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 1
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 1 1 1 2 10 7
2 34
עידו דודי
2002
בני הרצליה
1 4 2 1 1 2 11 7
3 2
אופק סמאורה
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 3 3 1 3 12 9
4 3
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 3 2 1 2 3 12 9
5 7
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
5 1 1 3 1 3 14 9
6 9
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 4 2 1 5 1 15 10
7 17
עמית רז
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 8 1 3 3 1 18 10
8 23
ליעד אוהד
2003
הפועל עמק חפר
1 5 3 2 4 1 16 11
9 33
גיא רון
2003
בני הרצליה
8 1 4 6 2 1 22 14
10 20
עידו לובן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 2 4 5 5 2 20 15
11 6
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 5 4 2 2 5 20 15
12 19
דניאל ראש
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 3 3 4 2 5 20 15
13 29
דניאל בסיק תשתש
2004
האגודה לקידום השייט בהרצליה
6 3 2 6 5 2 24 18
14 21
עמית אלוני
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 4 4 4 4 6 25 19
15 24
עידו פומרנץ
2003
הפועל מכמורת
3 3 5 2 6DNC 29 19
16 35
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
5 6 3 5 3 4 26 20
17 22
עידו סיטרין
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
4 6 7 3 3 4 27 20
18 18
אופק בלייכר
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 2 6 8 7 4 31 23
19 5
גל אבקסיס
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 9 6 5 4 3 32 23
20 8
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
8 2 1 2DNCDNC 33 23
21 26
נדב אליאס
2004
הפועל מכמורת
9 1 7 6 6 4 33 24
22 27
איתמר קמפ
2003
הפועל מכמורת
4 5 5 4 6DNC 34 24
23 16
רם זרח
2004
שדות ים ימיה
7 5 5 4 4 7 32 25
24 14
ניר ביקל
2004
שדות ים ימיה
8 8 5 5 3 7 36 28
25 30
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
4 7 6 8 7 6 38 30
26 15
עדן חן
2003
שדות ים ימיה
6 6 9 9 5 5 40 31
27 11
שי אוסטרובסקי
2004
מכבי זבולון אשדוד
6 4 6 6DNCDNC 42 32
28 25
עידו קניגספלד
2004
הפועל מכמורת
7 7 7 8 8 5 42 34
29 31
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
7 9 8 7 8 6 45 36
30 10
יואב עובדיה
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 6 7 8 7 8 45 36
31 13
ינאי ברוך
2004
שדות ים ימיה
9 8 8 7 8 6 46 37
32 12
גיא אוסטרובסקי
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
6 7 8 7DNCDNC 48 38
33 28
נדב תירוש ורשאי
2002
בני הרצליה
7 9 8 7 9 8 48 39
34 32
איתמר פירט
2002
בני הרצליה
8 9 9 9 6DNC 51 41
35 4
שקד רוזנברג
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 7DNCDNCDNCDNC 52 42

דגם אחיד בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 128
יובל אדם
2003
הפועל עמק חפר
1 1 1 1 2 4 10 6
2 118
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
2 1 1 4 1 2 11 7
3 109
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
2 1 3 2 1 2 11 8
4 107
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
3 2 4 1 1 1 12 8
5 110
רוני בן יוסף
2002
הפועל נהריה
2 1 1 8 3 1 16 8
6 104
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 8 2 1 4 1 17 9
7 127
גילי ברק
2002
הפועל עמק חפר
2 2 3 3 1 2 13 10
8 101
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 3 1 2 3 3 15 12
9 122
נועם טיב
2002
הפועל נהריה
1 7 6 3 2 1 20 13
10 105
נועה פורץ
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 6 5 2 2 4 20 14
11 106
רון חקון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 2 3 6 2 2 22 15
12 129
מיקה כפרי
2005
הפועל מכמורת
4 4 4 2 3 4 21 17
13 130
אגם סויסה
2003
בני הרצליה
4 6 2 3 4 4 23 17
14 103
רוני מזרחי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 2 2 5 7 3 24 17
15 132
הילה פינחס
2002
בני הרצליה
4 3 6 3 5 3 24 18
16 102
טליה אסרף
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 5 4 7 3 26 19
17 112
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
5 3 4 7 3 5 27 20
18 108
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
6 3 8 1 4 7 29 21
19 124
שקד ברק
2002
האגודה לקידום השייט בהרצליה
3 7 4 7 5 5 31 24
20 125
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
6 4 7 4 6 5 32 25
21 115
לירון אשל
2002
שדות ים ימיה
5 5 5 7 4 6 32 25
22 123
נטע גיל
2003
בני הרצליה
5 4 2 8 6 8 33 25
23 131
אלה גזית
2005
שייט חיפה
4 5 3 6 8 8 34 26
24 121
דניאלה פלג
2004
שדות ים ימיה
7 6 5 6 5 6 35 28
25 120
מאיה ברודר
2003
שדות ים ימיה
8 5 7 4 7 6 37 29
26 117
מיה לנציאנו
2003
שדות ים ימיה
6 5 6 7 5 8 37 29
27 119
מאיה פרימר
2002
שדות ים ימיה
6 8 7 5 6 6 38 30
28 116
יובל פיורסקי
2004
שדות ים ימיה
8 8 6 5 8DNC 44 35
29 126
מאיה בנין
2002
בני הרצליה
DNCDNCDNC 5 8 5 45 36
30 113
רוני דירקטור
2003
הפועל נהריה
7 8 8 8 6 8 45 37
31 133
שי אל נהרי סוגימה
2005
בני הרצליה
8 8 8 8 8 7 47 39

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 840
ניר לשד
2002
שייט חיפה
9 4 2 4 2 3 BFD 1 5 73 30
2 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
5 10 5 7 4 11 1 3 2 48 37
3 204
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
20 3 3 14 1 2 4 4 9 60 40
4 205
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
1 5 1 8 15 18 BFD 2 1 94 51
5 399
שקד צרציס
2001
הפועל מכמורת
7 19 6 3 11 8 7 11 12 84 65
6 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
3 2 4 20 12 4 BFD 9 11108 65
7 933
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
2 15 8 10 7 5 BFD 10 13113 70
8 419
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
18 13 7 12 22 10 2 6 7 97 75
9 203
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
4 8 10 2 3OCS BFD 8 3124 81
10 206
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
15 1 12 1OCS 1 BFD 5 6127 84
11 200
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
17 7 21 6 20 14 6 12 4107 86
12 201
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
25 14 14 11 8 9 BFD 7 8139 96
13 394
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
19 24 27 18 5 16 10 14 15148121
14 366
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
11 20 20 22 17 23 5 17 14149126
15 841
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
12 29 11 26 18 17 3 18 21155126
16 397
סתיו קדמפור
2001
הפועל עמק חפר
24 23 15 15 6 21 14 19 17154130
17 124
בן ויקינסקי
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
13 17 17 9 21 27 BFD 21 18186143
18 368
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
6 6 9 16 13 19 BFDDNCOCS198155
19 809
דניאל פלדמן
2002
שייט חיפה
21 9 30 33 28 6 8DNC 26204161
20 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
8 32 22 13 16OCS BFD 13 20210167
21 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
23 27 23 23 26 12 9 28 25196168
22 130
מעיין חיים
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
30 33 16 17 25 20 BFD 16 16216173
23 688
עומר יהוד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 11 13 24 10 15 DNCDNCDNC218175
24 812
יואל אמורוב
2002
שייט חיפה
14 18DNC 5 24 7 BFDOCS 22219176
25 685
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 25 24 19 31 29 12DNC 10224181
26 843
מיה מקל
2001
שייט חיפה
10 26OCS 27 9 13 BFD 25 31227184
27 988
אדם אשכנזי
2001
בני הרצליה
27 12 18 34 23 22 BFD 22 27228185
28 672
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
34 21OCS 21 14 24 BFD 20 23243200
29 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
22 34 29 29 27 28 BFD 24 19255212
30 673
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 31 25 28 19 30 BFD 23 30262219
31 625
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 28 26 35 33 33 BFD 15 28267224
32 214
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
36 37 32 31 34 31 13 26 24264227
33 233
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
32 22DNC 25DNC 25 11DNCDNC287244
34 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 36 31 30 29 32 15DNCDNC294251
35 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
28 30 28 32 32 26 DNFDNCDNC305262
36 986
בן זליט
2000
בני הרצליה
38 35 33 36 30 34 BFD 27 29305262
37 243
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
29 16 19DNCDNCDNC BFDDNCDNC322279
38 413
דוד מרגוליס
2001
הפועל נהריה
37 38 34 37DNC 35 DNCDNCDNC353310

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 840
ניר לשד
2002
שייט חיפה
9 4 2 4 2 3 BFD 1 5 73 30
2 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
5 10 5 7 4 11 1 3 2 48 37
3 204
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
20 3 3 14 1 2 4 4 9 60 40
4 205
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
1 5 1 8 15 18 BFD 2 1 94 51
5 399
שקד צרציס
2001
הפועל מכמורת
7 19 6 3 11 8 7 11 12 84 65
6 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
3 2 4 20 12 4 BFD 9 11108 65
7 933
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
2 15 8 10 7 5 BFD 10 13113 70
8 203
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
4 8 10 2 3OCS BFD 8 3124 81
9 206
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
15 1 12 1OCS 1 BFD 5 6127 84
10 200
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
17 7 21 6 20 14 6 12 4107 86
11 201
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
25 14 14 11 8 9 BFD 7 8139 96
12 394
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
19 24 27 18 5 16 10 14 15148121
13 397
סתיו קדמפור
2001
הפועל עמק חפר
24 23 15 15 6 21 14 19 17154130
14 124
בן ויקינסקי
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
13 17 17 9 21 27 BFD 21 18186143
15 368
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
6 6 9 16 13 19 BFDDNCOCS198155
16 809
דניאל פלדמן
2002
שייט חיפה
21 9 30 33 28 6 8DNC 26204161
17 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
8 32 22 13 16OCS BFD 13 20210167
18 688
עומר יהוד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 11 13 24 10 15 DNCDNCDNC218175
19 812
יואל אמורוב
2002
שייט חיפה
14 18DNC 5 24 7 BFDOCS 22219176
20 685
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 25 24 19 31 29 12DNC 10224181
21 988
אדם אשכנזי
2001
בני הרצליה
27 12 18 34 23 22 BFD 22 27228185
22 672
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
34 21OCS 21 14 24 BFD 20 23243200
23 673
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 31 25 28 19 30 BFD 23 30262219
24 625
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 28 26 35 33 33 BFD 15 28267224
25 986
בן זליט
2000
בני הרצליה
38 35 33 36 30 34 BFD 27 29305262
26 243
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
29 16 19DNCDNCDNC BFDDNCDNC322279
27 413
דוד מרגוליס
2001
הפועל נהריה
37 38 34 37DNC 35 DNCDNCDNC353310

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 419
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
18 13 7 12 22 10 2 6 7 97 75
2 366
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
11 20 20 22 17 23 5 17 14149126
3 841
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
12 29 11 26 18 17 3 18 21155126
4 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
23 27 23 23 26 12 9 28 25196168
5 130
מעיין חיים
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
30 33 16 17 25 20 BFD 16 16216173
6 843
מיה מקל
2001
שייט חיפה
10 26OCS 27 9 13 BFD 25 31227184
7 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
22 34 29 29 27 28 BFD 24 19255212
8 214
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
36 37 32 31 34 31 13 26 24264227
9 233
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
32 22DNC 25DNC 25 11DNCDNC287244
10 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 36 31 30 29 32 15DNCDNC294251
11 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
28 30 28 32 32 26 DNFDNCDNC305262

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 309
איתי כפרי
2000
הפועל מכמורת
1 1 3 4 5 1 1 1 1 18 13
2 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
2 4 6 3 1 14 4 2 2 38 24
3 314
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
4 3 2 19 6 4 10 5 3 56 37
4 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
3 2 4 2 24 2 7 11 13 68 44
5 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
6 5DSQ 9 9 10 2 8 5101 54
6 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
9 7 7 13 26 3 6 6 4 81 55
7 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
7 8 18 1 13 8 8 7 7 77 59
8 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
5OCS 9 14 16 5 5 15 8124 77
9 109
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
16 10 5 28 3 16 3 19 10110 82
10 304
גיא סיטין
2000
הפועל עמק חפר
14 6 12 22 8 24 9 4 9108 84
11 635
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 9 16 20 2 11 11 14 11111 91
12 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
10 26 8 6 23 9 16 22 17137111
13 305
רז גרינברג
2000
הפועל עמק חפר
11 18 19 17 14 18 12 15 12136117
14 904
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
12 15 20 11 12 21 15 13 20139118
15 299
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
21 17 10 10 18 6 24 30 16152122
16 360
עילי אוהד
2000
הפועל מכמורת
22 20 13 23 11 7 25 16 14151126
17 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
13 14 11 31OCS 20 13 10 18177130
18 630
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 22 32 5 15 13 21 21 15163131
19 961
אדם צחר
2000
בני הרצליה
8OCS 1 8DNC 25 OCS 3 6192145
20 361
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
18 11 15 26 21 15 22 25 27180153
21 0
איתן גת
2002
הפועל עמק חפר
15 12 29 12 28 12 19 33 30190157
22 618
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 27 26 7 4 30 OCS 9 19216169
23 112
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 13 21 29 10 27 30 27 26203173
24 844
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
27 24 31 25 19 19 18 23 23209178
25 820
עדן גולן
2000
שייט חיפה
24OCS 17 35 20 23 14 28 25233186
26 110
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNF 16 35 32 17 28 20 18 24237190
27 825
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
23 25 23 33 22DNC 32 20 29254207
28 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
26 29 25 30 7 34 35 31DNC264217
29 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
DNF 21 24 15DNF 31 26 29 28268221
30 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
DNFOCS 22 27OCS 32 17 12 21272225
31 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
28 28 27 18DNFDNC 23 26 32276229
32 821
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNF 23 40 24DNF 17 29 32 22281234
33 297
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
25OCS 14 16DNF 22 28DNCDNC293246
34 388
אורי לירם
2000
הפועל עמק חפר
29 19 34 34DNF 35 33 37 35303256
35 275
ניב אהרוני
2000
שדות ים ימיה
DNF 32 33 21DNF 26 27 38 34305258
36 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
DNF 37 37 42DNF 29 31 24 33327280
37 281
איתי בנייב
2000
הפועל שדות ים
DNF 33 41 37 27 38 34 35 36328281
38 983
עמית ורדי
2000
בני הרצליה
DNF 30 30 36DNFDNC 36 34 31338291
39 609
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 34 39 40 25 33 DNCDNCDNC359312
40 107
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNF 35 36 38DNF 36 DNCDNCDNC380333
41 303
נדב ברק
2001
הפועל עמק חפר
DNF 31 38 39DNF 37 DNCDNCDNC380333
42 913
פז גור
2000
בני הרצליה
DNF 38 42 41DNFDNC 37 36DNF382335
43 911
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
DNF 36 28 44DNFDNC DNCDNCDNC390343
44 617
רוני בלילוס
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 39 43 43DNF 39 RETDNCDNC399352

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 309
איתי כפרי
2000
הפועל מכמורת
1 1 3 4 5 1 1 1 1 18 13
2 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
2 4 6 3 1 14 4 2 2 38 24
3 314
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
4 3 2 19 6 4 10 5 3 56 37
4 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
3 2 4 2 24 2 7 11 13 68 44
5 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
6 5DSQ 9 9 10 2 8 5101 54
6 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
9 7 7 13 26 3 6 6 4 81 55
7 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
5OCS 9 14 16 5 5 15 8124 77
8 109
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
16 10 5 28 3 16 3 19 10110 82
9 304
גיא סיטין
2000
הפועל עמק חפר
14 6 12 22 8 24 9 4 9108 84
10 635
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 9 16 20 2 11 11 14 11111 91
11 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
10 26 8 6 23 9 16 22 17137111
12 305
רז גרינברג
2000
הפועל עמק חפר
11 18 19 17 14 18 12 15 12136117
13 299
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
21 17 10 10 18 6 24 30 16152122
14 360
עילי אוהד
2000
הפועל מכמורת
22 20 13 23 11 7 25 16 14151126
15 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
13 14 11 31OCS 20 13 10 18177130
16 630
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 22 32 5 15 13 21 21 15163131
17 961
אדם צחר
2000
בני הרצליה
8OCS 1 8DNC 25 OCS 3 6192145
18 361
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
18 11 15 26 21 15 22 25 27180153
19 0
איתן גת
2002
הפועל עמק חפר
15 12 29 12 28 12 19 33 30190157
20 618
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 27 26 7 4 30 OCS 9 19216169
21 820
עדן גולן
2000
שייט חיפה
24OCS 17 35 20 23 14 28 25233186
22 110
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNF 16 35 32 17 28 20 18 24237190
23 825
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
23 25 23 33 22DNC 32 20 29254207
24 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
26 29 25 30 7 34 35 31DNC264217
25 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
DNFOCS 22 27OCS 32 17 12 21272225
26 821
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNF 23 40 24DNF 17 29 32 22281234
27 297
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
25OCS 14 16DNF 22 28DNCDNC293246
28 388
אורי לירם
2000
הפועל עמק חפר
29 19 34 34DNF 35 33 37 35303256
29 275
ניב אהרוני
2000
שדות ים ימיה
DNF 32 33 21DNF 26 27 38 34305258
30 281
איתי בנייב
2000
הפועל שדות ים
DNF 33 41 37 27 38 34 35 36328281
31 983
עמית ורדי
2000
בני הרצליה
DNF 30 30 36DNFDNC 36 34 31338291
32 303
נדב ברק
2001
הפועל עמק חפר
DNF 31 38 39DNF 37 DNCDNCDNC380333
33 913
פז גור
2000
בני הרצליה
DNF 38 42 41DNFDNC 37 36DNF382335
34 911
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
DNF 36 28 44DNFDNC DNCDNCDNC390343

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
7 8 18 1 13 8 8 7 7 77 59
2 904
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
12 15 20 11 12 21 15 13 20139118
3 112
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 13 21 29 10 27 30 27 26203173
4 844
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
27 24 31 25 19 19 18 23 23209178
5 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
DNF 21 24 15DNF 31 26 29 28268221
6 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
28 28 27 18DNFDNC 23 26 32276229
7 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
DNF 37 37 42DNF 29 31 24 33327280
8 609
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 34 39 40 25 33 DNCDNCDNC359312
9 107
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNF 35 36 38DNF 36 DNCDNCDNC380333
10 617
רוני בלילוס
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 39 43 43DNF 39 RETDNCDNC399352

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
OCS 1 1 1 1 1 1 14 4 74 24
2 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
3 2 2 9 8 4 5 2 6 41 32
3 210
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
8 7 3 7 3 5 6 6 17 62 45
4 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
OCS 4 7 5 13 8 4 7 3101 51
5 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
1OCS 4 15 22 3 3 5 1104 54
6 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
7 8 13 16 9 9 2 1 9 74 58
7 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
2 3 5 13 28 2 7 17 11 88 60
8 623
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 14 19 3 4 7 9 3 8117 67
9 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 10 22 4 6 19 11 12 12108 86
10 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
11 18 6 27 5 11 DNC 8 5141 91
11 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 9 10DNC 2OCS 10 11 2149 99
12 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
4 13 12 17 34 6 24 15 13138104
13 607
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 11 24 8 15 20 19 13 10130106
14 373
איתי גליפוליטי
1999
הפועל מכמורת
OCS 6 8 6 24 17 13 20 16160110
15 633
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 16 14 10 7 15 25 9BFD161111
16 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
20 26 17 39 14 21 8 4 7156117
17 620
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 23 16 12 11 10 14 10BFD170120
18 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 5 11 2 31OCS 15 29 15172122
19 603
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 21 25 32 16 18 12 24 21175143
20 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
9 15 18 14 20 24 23 35 22180145
21 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
13 19 9 23 33 16 20 31 25189156
22 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
21 25 27 19 29 27 22 19 14203174
23 213
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
16 20OCS 29 30 14 17 33 19228178
24 606
תומר כהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 36 30 34 19 32 18 23 18232196
25 612
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 33 47 11 17 29 31 22 24243196
26 223
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
18 12 31 25 12 22 38 39BFD247197
27 624
ים זיו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 24 28 22 32 12 32 34BFD251201
28 321
עמית מאור
2000
הפועל עמק חפר
23 34 20 18 10 25 OCS 30BFD260210
29 330
פז שפר
1999
הפועל מכמורת
28 39 15 24 37 35 16 17BFD261211
30 604
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 35 40 33 21 28 21 21 20252212
31 428
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
26 41 33 20 39 23 29 32 23266225
32 611
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 29 26 28 43 31 27 16BFD280230
33 346
דן קניגספלד
1999
הפועל עמק חפר
25 17 23 40 26 13 OCSOCSBFD294244
34 224
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
19 27 36 38 40 26 35 28BFD299249
35 966
רם פרל
1998
בני הרצליה
27 38 29 43 38 30 26 27BFD308258
36 430
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
DNC 22 21 31 18DNE 34 36BFD312262
37 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
OCS 31 32 21 23 36 OCS 25BFD318268
38 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
31 40 42 30 42 38 28OCS 26327277
39 999
תום ברנד
1998
בני הרצליה
32 43 39 35 35 37 30 26DNC327277
40 427
נועם שמלה
1999
הפועל נהריה
37 37 44 36 44 33 37 41 29338294
41 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
40 32 34 45 41 42 DNC 38 28350300
42 301
נמרוד אדר
1999
הפועל מכמורת
35 29 38 44 45 40 36 37BFD354304
43 962
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
OCS 44 43 37 25 34 33 40DNC356306
44 144
רונן בצר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 42 37 41 27 43 40DNCDNC369319
45 615
נועה רבין
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 45 41 26 36OCS 42DNCDNC378328
46 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
34 46 45DNCDNC 39 39DNC 27380330
47 951
איה אלדאג
1998
בני הרצליה
36 28 35 42DNC 41 DNCDNCDNC382332
48 122
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 48 46DNF 46DNC 43 43DNC418368
49 651
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
41 47DNCDNCDNCDNC 41 42BFD421371

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
OCS 1 1 1 1 1 1 14 4 74 24
2 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
3 2 2 9 8 4 5 2 6 41 32
3 210
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
8 7 3 7 3 5 6 6 17 62 45
4 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
OCS 4 7 5 13 8 4 7 3101 51
5 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
1OCS 4 15 22 3 3 5 1104 54
6 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
7 8 13 16 9 9 2 1 9 74 58
7 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
2 3 5 13 28 2 7 17 11 88 60
8 623
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 14 19 3 4 7 9 3 8117 67
9 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 10 22 4 6 19 11 12 12108 86
10 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
11 18 6 27 5 11 DNC 8 5141 91
11 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 9 10DNC 2OCS 10 11 2149 99
12 373
איתי גליפוליטי
1999
הפועל מכמורת
OCS 6 8 6 24 17 13 20 16160110
13 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
20 26 17 39 14 21 8 4 7156117
14 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
9 15 18 14 20 24 23 35 22180145
15 213
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
16 20OCS 29 30 14 17 33 19228178
16 606
תומר כהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 36 30 34 19 32 18 23 18232196
17 612
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 33 47 11 17 29 31 22 24243196
18 223
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
18 12 31 25 12 22 38 39BFD247197
19 624
ים זיו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 24 28 22 32 12 32 34BFD251201
20 321
עמית מאור
2000
הפועל עמק חפר
23 34 20 18 10 25 OCS 30BFD260210
21 330
פז שפר
1999
הפועל מכמורת
28 39 15 24 37 35 16 17BFD261211
22 428
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
26 41 33 20 39 23 29 32 23266225
23 346
דן קניגספלד
1999
הפועל עמק חפר
25 17 23 40 26 13 OCSOCSBFD294244
24 224
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
19 27 36 38 40 26 35 28BFD299249
25 966
רם פרל
1998
בני הרצליה
27 38 29 43 38 30 26 27BFD308258
26 430
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
DNC 22 21 31 18DNE 34 36BFD312262
27 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
OCS 31 32 21 23 36 OCS 25BFD318268
28 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
31 40 42 30 42 38 28OCS 26327277
29 999
תום ברנד
1998
בני הרצליה
32 43 39 35 35 37 30 26DNC327277
30 427
נועם שמלה
1999
הפועל נהריה
37 37 44 36 44 33 37 41 29338294
31 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
40 32 34 45 41 42 DNC 38 28350300
32 301
נמרוד אדר
1999
הפועל מכמורת
35 29 38 44 45 40 36 37BFD354304
33 962
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
OCS 44 43 37 25 34 33 40DNC356306
34 144
רונן בצר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 42 37 41 27 43 40DNCDNC369319
35 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
34 46 45DNCDNC 39 39DNC 27380330
36 122
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 48 46DNF 46DNC 43 43DNC418368
37 651
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
41 47DNCDNCDNCDNC 41 42BFD421371

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
4 13 12 17 34 6 24 15 13138104
2 607
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 11 24 8 15 20 19 13 10130106
3 633
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 16 14 10 7 15 25 9BFD161111
4 620
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 23 16 12 11 10 14 10BFD170120
5 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 5 11 2 31OCS 15 29 15172122
6 603
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 21 25 32 16 18 12 24 21175143
7 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
13 19 9 23 33 16 20 31 25189156
8 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
21 25 27 19 29 27 22 19 14203174
9 604
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 35 40 33 21 28 21 21 20252212
10 611
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 29 26 28 43 31 27 16BFD280230
11 615
נועה רבין
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 45 41 26 36OCS 42DNCDNC378328
12 951
איה אלדאג
1998
בני הרצליה
36 28 35 42DNC 41 DNCDNCDNC382332

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
1 3 5 5 1 2 1 1OCS 37 19
2 20
גוני צור
1996
הפועל מכמורת
2 2 1 7 2 1 6 6 1 28 21
3 200
טל צדוק
1998
הפועל עמק חפר
4 4 9 6 6 5 5 4 2 45 36
4 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
7 8 3 2 14 7 8 2 4 55 41
5 18
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 6 8 1 4 6 7 9 6 57 47
6 19
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DSQ 10 4 11 3 8 4 3 5 66 48
7 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 1 10 10 10 9 3 5 3 59 49
8 4
עדי יפה כהן
1995
הפועל מכמורת
12 5 6 3 12 4 10 11 7 70 58
9 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 7 2 9 15 12 11 7 8 74 59
10 5
נגה גלר
1995
בני הרצליה
6 9 7 8 5 10 9 12 10 76 64
11 1
מעין דוידוביץ
1988
הפועל מרכז שייט תל אביב
5DNCDNC 4 9 3 2OCSDNC 95 77
12 10
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 13 14 14 11 15 12 10 11109 94
13 900
שי בלנק
1997
בני הרצליה
11 11DNC 16 8 13 13 13 9112 94
14 99
עומרי מנוח
1996
בני הרצליה
14 15 12 12 7 11 15 14 13113 98
15 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 12 13 15 13 14 14 8 12116101
16 90
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
13 14 11 13 16 16 16 15 14128112
17 23
רותם ציגלר
1997
הפועל עמק חפר
16 16 15 17DNF 17 17 16 15147129

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
1 3 5 5 1 2 1 1OCS 37 19
2 20
גוני צור
1996
הפועל מכמורת
2 2 1 7 2 1 6 6 1 28 21
3 200
טל צדוק
1998
הפועל עמק חפר
4 4 9 6 6 5 5 4 2 45 36
4 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
7 8 3 2 14 7 8 2 4 55 41
5 18
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 6 8 1 4 6 7 9 6 57 47
6 19
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DSQ 10 4 11 3 8 4 3 5 66 48
7 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 1 10 10 10 9 3 5 3 59 49
8 99
עומרי מנוח
1996
בני הרצליה
14 15 12 12 7 11 15 14 13113 98
9 90
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
13 14 11 13 16 16 16 15 14128112

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 4
עדי יפה כהן
1995
הפועל מכמורת
12 5 6 3 12 4 10 11 7 70 58
2 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 7 2 9 15 12 11 7 8 74 59
3 5
נגה גלר
1995
בני הרצליה
6 9 7 8 5 10 9 12 10 76 64
4 1
מעין דוידוביץ
1988
הפועל מרכז שייט תל אביב
5DNCDNC 4 9 3 2OCSDNC 95 77
5 10
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 13 14 14 11 15 12 10 11109 94
6 900
שי בלנק
1997
בני הרצליה
11 11DNC 16 8 13 13 13 9112 94
7 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 12 13 15 13 14 14 8 12116101
8 23
רותם ציגלר
1997
הפועל עמק חפר
16 16 15 17DNF 17 17 16 15147129