גביע הרצליה
הרצליה
16/05/2014-17/05/2014

דגם אחיד בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 3
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 1 1 4 4
2 4
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 3 2 6 6
3 6
עידו דודי
2002
בני הרצליה
6 2 3 11 11
4 8
גיא רון
2003
בני הרצליה
4 4 4 12 12
5 5
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
3 5 5 13 13
6 7
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
5 7 6 18 18
7 1
שי אוסטרובסקי
2004
מכבי זבולון אשדוד
7 6 7 20 20
8 2
גיא אוסטרובסקי
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
8 8 8 24 24

דגם אחיד בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 105
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
1 1 1 3 3
2 103
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
2 1 1 4 4
3 104
רוני בן יוסף
2002
הפועל נהריה
1 2 2 5 5
4 112
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
2 5 2 9 9
5 106
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
4 3 3 10 10
6 110
אלה גזית
2005
שייט חיפה
6 2 5 13 13
7 102
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
5 4 4 13 13
8 108
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
6 4 4 14 14
9 107
מאיה בנין
2002
בני הרצליה
7 3 5 15 15
10 101
רוני דירקטור
2003
הפועל נהריה
3 6 6 15 15
11 109
נטע גיל
2003
בני הרצליה
4 6 6 16 16
12 111
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
DNCDNCDNC 21 21

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 840
ניר לשד
2002
שייט חיפה
1 2 4 9 4 3 23 14
2 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
4 1 5 3 6 10 29 19
3 203
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
2 10 9 4 2 7 34 24
4 206
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
11 11 13 2 5 1 43 30
5 350
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
12 12 1 7 1 11 44 32
6 204
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
7 9 2 24 12 4 58 34
7 394
שקד צרציס
2001
הפועל מכמורת
5 7 11 15 3 9 50 35
8 556
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
17 3 8 6 20 2 56 36
9 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
8 5 6 12 17 8 56 39
10 933
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
6 23 19 1 8 5 62 39
11 413
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
14 13 3 19 15 6 70 51
12 419
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
18 8 22 5 13 15 81 59
13 809
דניאל פלדמן
2002
שייט חיפה
28 4 7 17 7 24 87 59
14 201
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
19 20 10 8 16 19 92 72
15 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
13 14 20 10 23 18 98 75
16 355
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
23 15 14 25 10 20 107 82
17 399
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
40 26 15 11 9 21 122 82
18 843
מיה מקל
2001
שייט חיפה
10 17 18 20 19 35 119 84
19 200
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
24 28 16 13 22 14 117 89
20 243
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
9 18 25 28 14 28 122 94
21 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
22 21 24 16 11 33 127 94
22 842
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
OCS 16 27 21 18 17 146 99
23 672
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 19 29 14 25 29 132103
24 396
יהונתן אייכנר
2002
הפועל מכמורת
21 32 17 29 31 16 146114
25 841
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
26 25 26 27 29 12 145116
26 368
גלי בנטוב
2002
הפועל מכמורת
31 29 23 18 21 25 147116
27 236
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
20 36 31 23 30 13 153117
28 812
יואל אמורוב
2002
שייט חיפה
27 39 21DNC 24 23 181134
29 683
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 34 28 22 27 34 170136
30 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 37DNC 31 32 27 189142
31 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
36 33DNC 26 28 22 192145
32 687
איליי במנולקר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
37 6 12DNCDNCDNC 196149
33 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
33 30 35 30 26 31 185150
34 674
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 22 33 35 35 26 186151
35 351
חגי גשורי
2001
הפועל מכמורת
32 31 34 32 33DNC 209162
36 214
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
38 35 30 33 34 32 202164
37 688
עומר יהוד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 24DNCDNCDNCDNC 215168
38 984
מתן שאול
2000
בני הרצליה
39DNC 36 34 36 30 222175
39 670
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 27 32DNCDNCDNC 229182
40 986
בן זליט
2000
בני הרצליה
34 38DNCDNCDNCDNC 260213

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 840
ניר לשד
2002
שייט חיפה
1 2 4 9 4 3 23 14
2 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
4 1 5 3 6 10 29 19
3 203
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
2 10 9 4 2 7 34 24
4 206
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
11 11 13 2 5 1 43 30
5 350
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
12 12 1 7 1 11 44 32
6 204
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
7 9 2 24 12 4 58 34
7 394
שקד צרציס
2001
הפועל מכמורת
5 7 11 15 3 9 50 35
8 556
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
17 3 8 6 20 2 56 36
9 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
8 5 6 12 17 8 56 39
10 933
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
6 23 19 1 8 5 62 39
11 809
דניאל פלדמן
2002
שייט חיפה
28 4 7 17 7 24 87 59
12 201
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
19 20 10 8 16 19 92 72
13 399
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
40 26 15 11 9 21 122 82
14 200
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
24 28 16 13 22 14 117 89
15 243
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
9 18 25 28 14 28 122 94
16 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
22 21 24 16 11 33 127 94
17 672
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 19 29 14 25 29 132103
18 396
יהונתן אייכנר
2002
הפועל מכמורת
21 32 17 29 31 16 146114
19 812
יואל אמורוב
2002
שייט חיפה
27 39 21DNC 24 23 181134
20 683
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 34 28 22 27 34 170136
21 687
איליי במנולקר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
37 6 12DNCDNCDNC 196149
22 674
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 22 33 35 35 26 186151
23 351
חגי גשורי
2001
הפועל מכמורת
32 31 34 32 33DNC 209162
24 688
עומר יהוד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 24DNCDNCDNCDNC 215168
25 984
מתן שאול
2000
בני הרצליה
39DNC 36 34 36 30 222175
26 986
בן זליט
2000
בני הרצליה
34 38DNCDNCDNCDNC 260213

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 413
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
14 13 3 19 15 6 70 51
2 419
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
18 8 22 5 13 15 81 59
3 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
13 14 20 10 23 18 98 75
4 355
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
23 15 14 25 10 20 107 82
5 843
מיה מקל
2001
שייט חיפה
10 17 18 20 19 35 119 84
6 842
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
OCS 16 27 21 18 17 146 99
7 841
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
26 25 26 27 29 12 145116
8 368
גלי בנטוב
2002
הפועל מכמורת
31 29 23 18 21 25 147116
9 236
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
20 36 31 23 30 13 153117
10 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 37DNC 31 32 27 189142
11 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
36 33DNC 26 28 22 192145
12 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
33 30 35 30 26 31 185150
13 214
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
38 35 30 33 34 32 202164
14 670
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 27 32DNCDNCDNC 229182

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 309
איתי כפרי
2000
הפועל מכמורת
1 1 1 1 1 1 6 5
2 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
4 2 2 6 3DNC 65 17
3 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
5 5 13 5 4 3 35 22
4 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
10 4 3 25 8 2 52 27
5 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
6 3 5 19 11 4 48 29
6 822
יובל פינצי לב
2000
שייט חיפה
2 6 4 8 13 10 43 30
7 314
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
7 7 6 9 6 7 42 33
8 304
גיא סיטין
2000
הפועל עמק חפר
12 12 16 2 2 6 50 34
9 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
9 20 12 3 20 5 69 49
10 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
16 13 9 10 7 11 66 50
11 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
17 10 14 12 5 9 67 50
12 635
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 8 10 13 12 15 71 56
13 961
אדם צחר
2000
בני הרצליה
11 16 15 37 19 8 106 69
14 109
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
21 17 19 4 10 21 92 71
15 820
עדן גולן
2000
שייט חיפה
3 23DNC 7 24 17 122 74
16 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
31 18 20 11 15 12 107 76
17 110
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 11 11 28 27 13 108 80
18 904
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
29 19 8 20 14 19 109 80
19 844
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
8 9 7 29 31 28 112 81
20 299
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
14 22 26 14 21 16 113 87
21 112
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
25 14 21 22 9 22 113 88
22 361
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
22 25 17 21 23 29 137108
23 305
רז גרינברג
2000
הפועל עמק חפר
20 29 30 16 30 14 139109
24 618
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 24 25 24 29 23 140111
25 630
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 15 22 27 28 25 141113
26 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 43 27 17 36 18 160117
27 561
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
28 26 23 18 26 34 155121
28 297
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
39 21 33 15 22 31 161122
29 825
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
23 30DNC 31 17 24 173125
30 560
יובל ברבי
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 33 18 35 18 27 163128
31 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
27 28 32 26 25 26 164132
32 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
33 32 28 23 32 20 168135
33 303
עילי אוהד
2000
הפועל מכמורת
26 36 31DNC 16 33 190142
34 388
אורי לירם
2000
הפועל עמק חפר
30 27 24 32 34 38 185147
35 0
איתן גת
2002
הפועל עמק חפר
35 41 34 30 39 30 209168
36 600
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
36 31 29 40 38 36 210170
37 123
יאיר חלבלי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
41 35 36 34 33 40 219178
38 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
34 37 38 36 40 35 220180
39 609
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 34 35DNC 35 39 229181
40 275
ניב אהרוני
2000
שדות ים ימיה
43 42DNC 33 37 32 235187
41 983
עמית ורדי
2000
בני הרצליה
42 38 37 41 44 37 239195
42 911
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
37 39 40 39 42 43 240197
43 114
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
40 40 39 38 43 42 242199
44 829
ליאור אבוקסיס
2000
שייט חיפה
44 44 41 42DNCDNC 267219
45 913
פז גור
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNC 43 41 41 269221

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 309
איתי כפרי
2000
הפועל מכמורת
1 1 1 1 1 1 6 5
2 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
4 2 2 6 3DNC 65 17
3 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
5 5 13 5 4 3 35 22
4 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
10 4 3 25 8 2 52 27
5 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
6 3 5 19 11 4 48 29
6 822
יובל פינצי לב
2000
שייט חיפה
2 6 4 8 13 10 43 30
7 314
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
7 7 6 9 6 7 42 33
8 304
גיא סיטין
2000
הפועל עמק חפר
12 12 16 2 2 6 50 34
9 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
16 13 9 10 7 11 66 50
10 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
17 10 14 12 5 9 67 50
11 635
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 8 10 13 12 15 71 56
12 961
אדם צחר
2000
בני הרצליה
11 16 15 37 19 8 106 69
13 109
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
21 17 19 4 10 21 92 71
14 820
עדן גולן
2000
שייט חיפה
3 23DNC 7 24 17 122 74
15 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
31 18 20 11 15 12 107 76
16 110
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 11 11 28 27 13 108 80
17 299
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
14 22 26 14 21 16 113 87
18 361
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
22 25 17 21 23 29 137108
19 305
רז גרינברג
2000
הפועל עמק חפר
20 29 30 16 30 14 139109
20 618
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 24 25 24 29 23 140111
21 630
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 15 22 27 28 25 141113
22 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 43 27 17 36 18 160117
23 561
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
28 26 23 18 26 34 155121
24 297
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
39 21 33 15 22 31 161122
25 825
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
23 30DNC 31 17 24 173125
26 560
יובל ברבי
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 33 18 35 18 27 163128
27 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
27 28 32 26 25 26 164132
28 303
עילי אוהד
2000
הפועל מכמורת
26 36 31DNC 16 33 190142
29 388
אורי לירם
2000
הפועל עמק חפר
30 27 24 32 34 38 185147
30 0
איתן גת
2002
הפועל עמק חפר
35 41 34 30 39 30 209168
31 600
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
36 31 29 40 38 36 210170
32 123
יאיר חלבלי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
41 35 36 34 33 40 219178
33 275
ניב אהרוני
2000
שדות ים ימיה
43 42DNC 33 37 32 235187
34 983
עמית ורדי
2000
בני הרצליה
42 38 37 41 44 37 239195
35 911
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
37 39 40 39 42 43 240197
36 829
ליאור אבוקסיס
2000
שייט חיפה
44 44 41 42DNCDNC 267219
37 913
פז גור
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNC 43 41 41 269221

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
9 20 12 3 20 5 69 49
2 904
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
29 19 8 20 14 19 109 80
3 844
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
8 9 7 29 31 28 112 81
4 112
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
25 14 21 22 9 22 113 88
5 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
33 32 28 23 32 20 168135
6 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
34 37 38 36 40 35 220180
7 609
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 34 35DNC 35 39 229181
8 114
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
40 40 39 38 43 42 242199

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 9 15 6
2 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
4 4 5 4 5 8 30 22
3 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
3 5 4 3 7 11 33 22
4 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
2 2 2 9 8 10 33 23
5 210
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
5 3 18 6 3 6 41 23
6 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 6 3 16 6 4 45 29
7 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 8 12 13 10 2 54 41
8 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
BFD 18 20 5 4 3 103 50
9 345
איתי גליפוליטי
1999
הפועל מכמורת
8 9 14 22 9 12 74 52
10 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 20 15 15 12 5 74 54
11 623
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 7 11 23 16 14 77 54
12 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
13 15 9 8 11 31 87 56
13 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
11 10 16 38 21 7 103 65
14 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
14 12 6 31 15 19 97 66
15 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
BFDDSQ 10 1 2 1 120 67
16 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
18 19 19 10 13 16 95 76
17 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
19 13 22 7 25 17 103 78
18 607
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 16 8 19 14 22 102 79
19 603
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 11 7 27 20 21 110 83
20 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
12 23 17 20 17 24 113 89
21 633
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 17 13 32 24 18 121 89
22 606
תומר כהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 28 21 14 22 13 126 98
23 321
עמית מאור
2000
הפועל עמק חפר
31 46 32 18 18 15 160114
24 223
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
25 22 38 11 29 30 155117
25 999
תום ברנד
1998
בני הרצליה
16 37 39 12 30 27 161122
26 430
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
BFD 32 24 28 19 20 176123
27 330
פז שפר
1999
הפועל מכמורת
36 14 25 17 32 37 161124
28 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
29 25 28 21 27 26 156127
29 620
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 26 23 26 38 32 165127
30 29
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
22 29 35 24 26 29 165130
31 624
ים זיו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 36 30BFD 31 28 193140
32 611
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 27 27 35 23 34 176141
33 612
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 35 26 36 28 25 183147
34 967
שיר לוי
1999
בני הרצליה
21 31 33 30 33 33 181148
35 604
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
34 21 31 33 37 35 191154
36 346
דן קניגספלד
1999
הפועל עמק חפר
27 47 34 29 34 43 214167
37 631
סתיו מלכה
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 30 46 42 47 23 223176
38 951
איה אלדאג
1998
בני הרצליה
42 38 29 40 41 38 228186
39 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
37 43 40 34 36 39 229186
40 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
38 41 36 37 35 41 228187
41 962
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
32 42 44 43 39 36 236192
42 969
עמרי לנדא
1999
בני הרצליה
26 24 37DNCDNCDNC 246193
43 428
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
39 33 41 39 48 42 242194
44 301
נמרוד אדר
1999
הפועל מכמורת
43 34 45 41 44 47 254207
45 565
דניאל אלקבץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
40DNCDNC 25 42 48 261208
46 122
רונן בצר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 39 43 46 45 40 266213
47 426
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
44 40 42 44 46 45 261215
48 142
נועם שמלה
1999
הפועל נהריה
41 44DNC 45 43 49 275222
49 338
אורי תמיר
2001
הפועל מכמורת
46 48 48 47 40 44 273225
50 651
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 45 47DNC 49 46 285232
51 113
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNCDNC 50 50 312259

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 9 15 6
2 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
4 4 5 4 5 8 30 22
3 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
3 5 4 3 7 11 33 22
4 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
2 2 2 9 8 10 33 23
5 210
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
5 3 18 6 3 6 41 23
6 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 8 12 13 10 2 54 41
7 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
BFD 18 20 5 4 3 103 50
8 345
איתי גליפוליטי
1999
הפועל מכמורת
8 9 14 22 9 12 74 52
9 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 20 15 15 12 5 74 54
10 623
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 7 11 23 16 14 77 54
11 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
13 15 9 8 11 31 87 56
12 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
BFDDSQ 10 1 2 1 120 67
13 14
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
18 19 19 10 13 16 95 76
14 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
19 13 22 7 25 17 103 78
15 606
תומר כהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 28 21 14 22 13 126 98
16 321
עמית מאור
2000
הפועל עמק חפר
31 46 32 18 18 15 160114
17 223
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
25 22 38 11 29 30 155117
18 999
תום ברנד
1998
בני הרצליה
16 37 39 12 30 27 161122
19 430
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
BFD 32 24 28 19 20 176123
20 330
פז שפר
1999
הפועל מכמורת
36 14 25 17 32 37 161124
21 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
29 25 28 21 27 26 156127
22 29
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
22 29 35 24 26 29 165130
23 624
ים זיו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 36 30BFD 31 28 193140
24 612
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 35 26 36 28 25 183147
25 346
דן קניגספלד
1999
הפועל עמק חפר
27 47 34 29 34 43 214167
26 631
סתיו מלכה
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 30 46 42 47 23 223176
27 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
37 43 40 34 36 39 229186
28 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
38 41 36 37 35 41 228187
29 962
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
32 42 44 43 39 36 236192
30 969
עמרי לנדא
1999
בני הרצליה
26 24 37DNCDNCDNC 246193
31 428
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
39 33 41 39 48 42 242194
32 301
נמרוד אדר
1999
הפועל מכמורת
43 34 45 41 44 47 254207
33 565
דניאל אלקבץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
40DNCDNC 25 42 48 261208
34 122
רונן בצר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 39 43 46 45 40 266213
35 426
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
44 40 42 44 46 45 261215
36 142
נועם שמלה
1999
הפועל נהריה
41 44DNC 45 43 49 275222
37 338
אורי תמיר
2001
הפועל מכמורת
46 48 48 47 40 44 273225
38 651
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 45 47DNC 49 46 285232
39 113
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNCDNC 50 50 312259

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 6 3 16 6 4 45 29
2 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
11 10 16 38 21 7 103 65
3 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
14 12 6 31 15 19 97 66
4 607
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 16 8 19 14 22 102 79
5 603
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 11 7 27 20 21 110 83
6 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
12 23 17 20 17 24 113 89
7 633
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 17 13 32 24 18 121 89
8 620
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 26 23 26 38 32 165127
9 611
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 27 27 35 23 34 176141
10 967
שיר לוי
1999
בני הרצליה
21 31 33 30 33 33 181148
11 604
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
34 21 31 33 37 35 191154
12 951
איה אלדאג
1998
בני הרצליה
42 38 29 40 41 38 228186

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
6 1 3 2 2 6 20 14
2 20
גוני צור
1996
הפועל מכמורת
10 7 1 7 3 1 29 19
3 12
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 5 2 6 8 2 28 20
4 18
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 3 10 5 1 4 34 23
5 200
טל צדוק
1998
הפועל עמק חפר
8 8 13 1 6 3 39 26
6 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 6 5 16 4 10 42 26
7 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
9 2 9 3 7 7 37 28
8 900
נגה גלר
1995
בני הרצליה
3 9 7 8 5 8 40 31
9 19
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 11 4 4 10 9 42 31
10 4
עדי יפה כהן
1995
הפועל מכמורת
7 4 8 9 9 5 42 33
11 30
שי בלנק
1997
בני הרצליה
2 10 6 11 11 11 51 40
12 91
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 12 12 12 12 14 74 60
13 99
עומרי מנוח
1996
בני הרצליה
14 13 11 13 14 13 78 64
14 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 14 15 13 12 81 66
15 100
טל מזרחי
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
17 15 16 10 15 15 88 71
16 90
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
16 17 15 14 16 16 94 77
17 1
רועי חייקין
1998
הפועל מרכז שייט תל אביב
15 16DNCDNCDNCDNC 103 85

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
6 1 3 2 2 6 20 14
2 20
גוני צור
1996
הפועל מכמורת
10 7 1 7 3 1 29 19
3 12
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 5 2 6 8 2 28 20
4 18
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 3 10 5 1 4 34 23
5 200
טל צדוק
1998
הפועל עמק חפר
8 8 13 1 6 3 39 26
6 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
9 2 9 3 7 7 37 28
7 19
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 11 4 4 10 9 42 31
8 99
עומרי מנוח
1996
בני הרצליה
14 13 11 13 14 13 78 64
9 100
טל מזרחי
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
17 15 16 10 15 15 88 71
10 90
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
16 17 15 14 16 16 94 77
11 1
רועי חייקין
1998
הפועל מרכז שייט תל אביב
15 16DNCDNCDNCDNC 103 85

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 6 5 16 4 10 42 26
2 900
נגה גלר
1995
בני הרצליה
3 9 7 8 5 8 40 31
3 4
עדי יפה כהן
1995
הפועל מכמורת
7 4 8 9 9 5 42 33
4 30
שי בלנק
1997
בני הרצליה
2 10 6 11 11 11 51 40
5 91
זהר בן חיון
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 12 12 12 12 14 74 60
6 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 14 15 13 12 81 66