גביע חיפה
חיפה
25/04/2014-26/04/2014

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 605
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
9 1 2 9 8 5 34 25
2 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
10 4 42 8 2 2 68 26
3 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
2 6 3 11 5 10 37 26
4 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 11 14 2 1 19 48 29
5 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 24 1 16 1 56 32
6 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
4 13 50 4 3 8 82 32
7 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
DNC 5 8 20 11 4 122 48
8 117
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
3 8 1 22 27 16 77 50
9 325
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
8 14 38 7 20 3 90 52
10 116
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
16 9 5 13 10 33 86 53
11 823
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
5 3 7 24 30 21 90 60
12 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
11 18 28 3 13 23 96 68
13 132
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
6 31 59 18 4 9 127 68
14 112
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
17 2 6 16 28RET 143 69
15 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
27 10 10 25 9 15 96 69
16 604
רותם ברק
1999
בני הרצליה
24 46 16 15 6 11 118 72
17 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
15 20 35 6 18 13 107 72
18 123
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
25 21 11 17 19 7 100 75
19 119
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
19 16 15 14 21 12 97 76
20 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
13 19 21 26 7 18 104 78
21 114
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
12 34 52 12 22 17 149 97
22 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
DNC 25 44 5 23 6 177103
23 110
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
DNC 32 33 10 15 27 191117
24 63
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 50 36 30 24 14 168118
25 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 26 4 37 44 34 165121
26 810
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 17 13 36 31 28 199125
27 124
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
DNC 15 23 28 38 25 203129
28 898
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 56 54 27 14 20 189133
29 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
21DNC 30 21 29 32 207133
30 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
23 43 34 40 25 24 189146
31 313
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
28 22 25 49 35 39 198149
32 118
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
DNC 48 43 19 17 26 227153
33 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 40 12 45 33 60 216156
34 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
DNC 27 26 44 32 37 240166
35 602
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
DNC 51 37 35 26 22 245171
36 113
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
DNC 44 9 34 41 49 251177
37 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 23 17 48 54 36 252178
38 31
איתי שני
2001
שייט חיפה
DNC 38RET 23 12 38 259185
39 97
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
22 58 47 29OCS 29 259185
40 470
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
DNC 33 27 57 36 52 279205
41 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
DNC 29 18 60 56 43 280206
42 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 37 41 50 40 41 283209
43 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 12 20 52 63 63 284210
44 111
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
DNC 47 55 33 45 30 284210
45 603
עומר שלו
2002
בני הרצליה
29 59 40 56 39 47 270211
46 688
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 52 53 32 34 42 287213
47 424
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 41 29 53 42 50 289215
48 607
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNC 36 45 62 43 35 295221
49 109
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
DNC 28 49 31OCS 40 296222
50 90
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
OCS 24 19OCS 59 53 303229
51 844
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 35 31 51 52 64 307233
52 558
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 49 48 46 48 54 319245
53 877
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 42 46 39OCS 48 323249
54 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 30 39 65 60 56 324250
55 12
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNCRET 22 58 46 59 333259
56 625
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
DNCRETDNC 43 37 31 333259
57 601
גיל קורן
2002
בני הרצליה
DNC 57 58 38 55 51 333259
58 682
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
DNCRET 57 41 47 46 339265
59 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 45DNC 47 58 44 342268
60 421
ניב קלינגר
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 39 51OCS 50 57 345271
61 402
מייק מרקמן
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNC 54 63 42OCS 45 352278
62 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 32 63 62 61 366292
63 484
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNC 61 54 51 55 369295
64 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 55 60 61 49DND 373299
65 3221
גלעד סלע
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 55 53 62 392318
66 655
ארז ברק
2002
בני הרצליה
DNC 53 56 69 67DNC 393319
67 384
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
DNCDNCDNC 66 64 58 410336
68 406
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 68 61 66 417343
69 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
DNCDNC 62 59DNCDNC 417343
70 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 67 57DNC 420346
71 401
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 70 66 65 423349
72 353
אלכסנדר פוגץ
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 64 65DNC 425351

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 605
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
9 1 2 9 8 5 34 25
2 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
10 4 42 8 2 2 68 26
3 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
2 6 3 11 5 10 37 26
4 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 11 14 2 1 19 48 29
5 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 24 1 16 1 56 32
6 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
4 13 50 4 3 8 82 32
7 325
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
8 14 38 7 20 3 90 52
8 823
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
5 3 7 24 30 21 90 60
9 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
11 18 28 3 13 23 96 68
10 132
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
6 31 59 18 4 9 127 68
11 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
27 10 10 25 9 15 96 69
12 604
רותם ברק
1999
בני הרצליה
24 46 16 15 6 11 118 72
13 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
15 20 35 6 18 13 107 72
14 123
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
25 21 11 17 19 7 100 75
15 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
13 19 21 26 7 18 104 78
16 110
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
DNC 32 33 10 15 27 191117
17 63
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 50 36 30 24 14 168118
18 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 26 4 37 44 34 165121
19 810
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 17 13 36 31 28 199125
20 124
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
DNC 15 23 28 38 25 203129
21 898
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 56 54 27 14 20 189133
22 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
23 43 34 40 25 24 189146
23 313
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
28 22 25 49 35 39 198149
24 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 40 12 45 33 60 216156
25 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
DNC 27 26 44 32 37 240166
26 602
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
DNC 51 37 35 26 22 245171
27 113
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
DNC 44 9 34 41 49 251177
28 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 23 17 48 54 36 252178
29 31
איתי שני
2001
שייט חיפה
DNC 38RET 23 12 38 259185
30 97
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
22 58 47 29OCS 29 259185
31 470
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
DNC 33 27 57 36 52 279205
32 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
DNC 29 18 60 56 43 280206
33 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 37 41 50 40 41 283209
34 111
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
DNC 47 55 33 45 30 284210
35 603
עומר שלו
2002
בני הרצליה
29 59 40 56 39 47 270211
36 688
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 52 53 32 34 42 287213
37 424
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 41 29 53 42 50 289215
38 607
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNC 36 45 62 43 35 295221
39 109
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
DNC 28 49 31OCS 40 296222
40 90
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
OCS 24 19OCS 59 53 303229
41 558
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 49 48 46 48 54 319245
42 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 30 39 65 60 56 324250
43 625
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
DNCRETDNC 43 37 31 333259
44 601
גיל קורן
2002
בני הרצליה
DNC 57 58 38 55 51 333259
45 682
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
DNCRET 57 41 47 46 339265
46 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 45DNC 47 58 44 342268
47 421
ניב קלינגר
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 39 51OCS 50 57 345271
48 402
מייק מרקמן
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNC 54 63 42OCS 45 352278
49 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 32 63 62 61 366292
50 484
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNC 61 54 51 55 369295
51 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 55 60 61 49DND 373299
52 3221
גלעד סלע
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 55 53 62 392318
53 655
ארז ברק
2002
בני הרצליה
DNC 53 56 69 67DNC 393319
54 384
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
DNCDNCDNC 66 64 58 410336
55 406
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 68 61 66 417343
56 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
DNCDNC 62 59DNCDNC 417343
57 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 67 57DNC 420346
58 353
אלכסנדר פוגץ
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 64 65DNC 425351

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
DNC 5 8 20 11 4 122 48
2 117
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
3 8 1 22 27 16 77 50
3 116
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
16 9 5 13 10 33 86 53
4 112
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
17 2 6 16 28RET 143 69
5 119
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
19 16 15 14 21 12 97 76
6 114
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
12 34 52 12 22 17 149 97
7 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
DNC 25 44 5 23 6 177103
8 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
21DNC 30 21 29 32 207133
9 118
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
DNC 48 43 19 17 26 227153
10 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 12 20 52 63 63 284210
11 844
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 35 31 51 52 64 307233
12 877
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 42 46 39OCS 48 323249
13 12
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNCRET 22 58 46 59 333259
14 401
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 70 66 65 423349

420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
1 2 2 3 4 4 16 12
2 52584
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
6 4 4 1 1 3 19 13
3 54144
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
3 10 3 2 3 2 23 13
4 50886
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
2 1 8 6 6 5 28 20
5 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
5 7 6 5 2 6 31 24
6 51165
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
4 3 5 7 7 7 33 26
7 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
7 14 1 4DSQ 1 42 27
8 54200
גאיה ליואי
1996
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
10 6 7 12 8 8 51 39
9 52402
עמר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
9 11 11 9 5 12 57 45
10 54146
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
8 5 12 13 9 13 60 47
11 55420
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
13 8 10 10 10 9 60 47
12 52583
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
14 9 13 8 11 11 66 52
13 51521
טל פינגולד
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
שרון דוידוביץ
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 13 9 11 12 10 66 53
14 54145
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
לואי אביטן
1998
הפועל שדות ים
12 12DNC 14 13 14 80 65

בנים
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
1 2 2 3 4 4 16 12
2 54144
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
3 10 3 2 3 2 23 13
3 50886
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
2 1 8 6 6 5 28 20
4 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
5 7 6 5 2 6 31 24
5 51165
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
4 3 5 7 7 7 33 26
6 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
7 14 1 4DSQ 1 42 27
7 55420
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
13 8 10 10 10 9 60 47
8 54145
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
לואי אביטן
1998
הפועל שדות ים
12 12DNC 14 13 14 80 65

בנות
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 52584
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
6 4 4 1 1 3 19 13
2 54200
גאיה ליואי
1996
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
10 6 7 12 8 8 51 39
3 52402
עמר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
9 11 11 9 5 12 57 45
4 54146
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
8 5 12 13 9 13 60 47
5 52583
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
14 9 13 8 11 11 66 52
6 51521
טל פינגולד
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
שרון דוידוביץ
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 13 9 11 12 10 66 53