שיוט הבנים
אילת
15/03/2014-17/03/2014

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 51
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
4 20 1 1 8 7 41 21
2אש 9
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 5 3 11 7 4 32 21
3ה 1
ארז ברק
2002
בני הרצליה
1 1 13 13 4 6 38 25
4א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 10 28 6 1 1 63 35
5מ 17
יותם בירון
2002
הפועל מכמורת
14 3 14 2 42 3 78 36
6ש 2
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
25 8 10 10 6 2 61 36
7מ 16
סהר דגני
2002
הפועל עמק חפר
6 6 20 3 3 18 56 36
8ש 23
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
9 37 5 5 9 14 79 42
9ה 2
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
8 2 2 17 14OCS 138 43
10ש 10
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
13 12 4 20 12 5 66 46
11ש 7
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
15OCS 17 4 2 15 148 53
12ה 3
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
5OCS 11 18 13 8 150 55
13מ 14
הדר גת
2005
הפועל מכמורת
7 14 30 28 5 13 97 67
14מ 1
יובל ברוש
2002
הפועל מכמורת
3 17 12 29 17 19 97 68
15א 28
שון לי זלמן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 7 15 14 23 32 113 81
16א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 23 7 22 21 10 114 83
17ע 99
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
10 15 35 30 16 17 123 88
18ש 3
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
11 18 36 37 15 11 128 91
19ת 1
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
OCS 34 16 8 19 22 194 99
20מ 11
טל פוקס
2002
הפועל מכמורת
16 22 21 15 29 33 136103
21מ 19
אלמוג אורפז
2003
הפועל מכמורת
24 24 41 21 10 35 155114
22אש 7
מייק מרקמן
2001
מכבי זבולון אשדוד
21 9 37 43 30 24 164121
23א 33
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 35 48 9 26 29 170122
24ה 29
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
45 26 26 41 11 20 169124
25אש 2
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
19DNC 31 25 28 23 221126
26מ 9
רועי גבאי
2002
הפועל עמק חפר
41 30 19 12 33 34 169128
27ש 26
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
27 39 18 39 27 21 171132
28ש 20
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
40 36 6 27 41 25 175134
29ה 8
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
35 31 56 19 25 28 194138
30מ 18
נדב פרומן
2002
הפועל מכמורת
30 21 8 54DNC 26 234139
31ת 5
אמיר טל
2004
הפועל מרכז שייט תל אביב
26 53 49 35 18 12 193140
32ה 30
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
12 50 22 32 32 45 193143
33א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
55OCS 29 33 22 16 250155
34אש 4
אורי אלמקאיס
2004
מכבי זבולון אשדוד
34 11 50 45 20 50 210160
35ש 19
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
49 48 24 26 39 30 216167
36אש 5
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
51 28 23 65 37 36 240175
37ש 18
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
36 44 43 23 60 31 237177
38ת 8
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 13 38 50 40 44 231181
39ח 2
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
44 45 25 42OCS 27 278183
40ח 1
גלעד סלע
2004
שייט חיפה
18 29 9 40DNCRET 286191
41א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 51 45 78 43 43 289211
42ח 3
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
78 54 51 31 68 9 291213
43ת 2
אור שטרומאיר
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
32OCS 27 36 24OCS 309214
44מ 2
ליבי רון
2001
הפועל עמק חפר
39 43 53 34 47 67 283216
45אש 3
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
53 27 55 46 38 62 281219
46ה 28
טל הומינר
2002
בני הרצליה
20 4 47 55DNCDNC 316221
47מ 8
גל מלכה
2001
הפועל עמק חפר
60 46 34 58 36 47 281221
48ע 2
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
81 19DNC 7 77 40 319224
49ה 6
מעין שמש
2005
בני הרצליה
37 66 58 56 31 42 290224
50ע 9
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
43 38 66 64 34 51 296230
51ת 6
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 71 33 69 48 39 302231
52אש 6
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
58 25 57 38 54 60 292232
53ה 4
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
52 49 39 48 49 66 303237
54ש 17
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
59 32 54 44 50OCS 334239
55מ 15
יונתן נחום
2002
הפועל עמק חפר
38 61 76 53 44 49 321245
56ש 22
תמיר בכור
2004
הפועל שדות ים
33 55 67 73 46 46 320247
57ה 10
עומר רונן
2003
בני הרצליה
28 40 46 74 63 71 322248
58ש 16
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
62 42 62 52 64 48 330266
59ע 10
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
47 41 69 67 52 59 335266
60מ 10
נויה ירקוני
2004
הפועל עמק חפר
56 64 32 59 56 63 330266
61ח 15
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
67 63 42 77 61 37 347270
62ה 5
שירה בן אלי
2004
בני הרצליה
85 58 60 63 35 55 356271
63ש 94
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
75 56 44 47 70 56 348273
64ע 96
שליו סטורוזינקו
2004
הפועל זבולון עכו
64 16 75 24DNCDNC 369274
65ע 7
אליסה יאנקביץ
2002
הפועל זבולון עכו
72 33 40 66OCS 64 370275
66ע 3
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
63 77 74 16 72 57 359282
67אש 8
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
48 47 72 72 76 54 369293
68ח 6
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
73 57 59 60 59 58 366293
69ת 7
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
65OCS 61 62 67 41 391296
70א 31
איתן סבצוק
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
54 59 52 76 69 72 382306
71ת 11
אליאס גאורגייב
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
61OCS 70 85 62 38 411316
72ת 4
אנה סיני פוטוםוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
71 62 68 75 51 65 392317
73ת 3
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
70 70 63 71 65 61 400329
74א 22
מורגן דוסט קולי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 49 45 53 432337
75א 2
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 68 64 88 66 75 429341
76מ 7
אופיר בר חיים
2004
הפועל עמק חפר
74 60DNC 61DNC 52 437342
77ע 5
דניאל זוקובסקי
2003
הפועל זבולון עכו
66 67 73 70 71 70 417344
78ח 5
יובל שדמי
2002
שייט חיפה
82 65 65 79 55DNC 441346
79ח 4
אלכסנדר פוגץ
2004
שייט חיפה
50 52OCSOCS 58DNC 445350
80ת 44
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
79 76 77 81 53 68 434353
81ש 15
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
69 69 80 80 73 69 440360
82א 5
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
87 79 83 57 74 77 457370
83ש 6
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
77 73 81 82 57DNC 465370
84ש 12
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
57OCS 71 68DNCDNC 481386
85א 4
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
84 74 78 83 79 76 474390
86א 16
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
83 78 82 86 78 73 480394
87א 9
עדי עובדיה
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
86 72 79 84DNC 74 490395
88ש 21
קארין הקר
2004
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 51DNCDNC 526431
89ש 13
נגה אמטי
2003
שדות ים ימיה
80DNCDNC 87 75DNC 527432
90ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
76 75DNCDNCDNCDNC 531436
91א 21
אלאון גמליאל
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475
92א 23
תמרה סתוי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475
93א 25
ניל שטיגליץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475
94א 3
אורן שיריון
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 51
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
4 20 1 1 8 7 41 21
2אש 9
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 5 3 11 7 4 32 21
3ה 1
ארז ברק
2002
בני הרצליה
1 1 13 13 4 6 38 25
4א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 10 28 6 1 1 63 35
5מ 17
יותם בירון
2002
הפועל מכמורת
14 3 14 2 42 3 78 36
6ש 23
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
9 37 5 5 9 14 79 42
7ה 2
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
8 2 2 17 14OCS 138 43
8ש 7
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
15OCS 17 4 2 15 148 53
9ה 3
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
5OCS 11 18 13 8 150 55
10מ 14
הדר גת
2005
הפועל מכמורת
7 14 30 28 5 13 97 67
11מ 1
יובל ברוש
2002
הפועל מכמורת
3 17 12 29 17 19 97 68
12א 28
שון לי זלמן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 7 15 14 23 32 113 81
13א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 23 7 22 21 10 114 83
14ע 99
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
10 15 35 30 16 17 123 88
15ש 3
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
11 18 36 37 15 11 128 91
16ת 1
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
OCS 34 16 8 19 22 194 99
17מ 11
טל פוקס
2002
הפועל מכמורת
16 22 21 15 29 33 136103
18אש 7
מייק מרקמן
2001
מכבי זבולון אשדוד
21 9 37 43 30 24 164121
19א 33
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 35 48 9 26 29 170122
20ה 29
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
45 26 26 41 11 20 169124
21מ 9
רועי גבאי
2002
הפועל עמק חפר
41 30 19 12 33 34 169128
22ש 26
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
27 39 18 39 27 21 171132
23ש 20
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
40 36 6 27 41 25 175134
24ה 8
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
35 31 56 19 25 28 194138
25מ 18
נדב פרומן
2002
הפועל מכמורת
30 21 8 54DNC 26 234139
26ת 5
אמיר טל
2004
הפועל מרכז שייט תל אביב
26 53 49 35 18 12 193140
27ה 30
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
12 50 22 32 32 45 193143
28אש 4
אורי אלמקאיס
2004
מכבי זבולון אשדוד
34 11 50 45 20 50 210160
29ש 19
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
49 48 24 26 39 30 216167
30אש 5
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
51 28 23 65 37 36 240175
31ש 18
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
36 44 43 23 60 31 237177
32ת 8
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 13 38 50 40 44 231181
33ח 2
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
44 45 25 42OCS 27 278183
34ח 1
גלעד סלע
2004
שייט חיפה
18 29 9 40DNCRET 286191
35ח 3
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
78 54 51 31 68 9 291213
36ת 2
אור שטרומאיר
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
32OCS 27 36 24OCS 309214
37אש 3
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
53 27 55 46 38 62 281219
38מ 8
גל מלכה
2001
הפועל עמק חפר
60 46 34 58 36 47 281221
39ע 2
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
81 19DNC 7 77 40 319224
40ע 9
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
43 38 66 64 34 51 296230
41אש 6
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
58 25 57 38 54 60 292232
42ה 4
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
52 49 39 48 49 66 303237
43ש 17
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
59 32 54 44 50OCS 334239
44מ 15
יונתן נחום
2002
הפועל עמק חפר
38 61 76 53 44 49 321245
45ש 22
תמיר בכור
2004
הפועל שדות ים
33 55 67 73 46 46 320247
46ה 10
עומר רונן
2003
בני הרצליה
28 40 46 74 63 71 322248
47ש 16
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
62 42 62 52 64 48 330266
48ע 10
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
47 41 69 67 52 59 335266
49ח 15
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
67 63 42 77 61 37 347270
50ש 94
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
75 56 44 47 70 56 348273
51ע 96
שליו סטורוזינקו
2004
הפועל זבולון עכו
64 16 75 24DNCDNC 369274
52ע 3
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
63 77 74 16 72 57 359282
53אש 8
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
48 47 72 72 76 54 369293
54ח 6
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
73 57 59 60 59 58 366293
55ת 7
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
65OCS 61 62 67 41 391296
56א 31
איתן סבצוק
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
54 59 52 76 69 72 382306
57ת 11
אליאס גאורגייב
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
61OCS 70 85 62 38 411316
58ת 3
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
70 70 63 71 65 61 400329
59א 2
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 68 64 88 66 75 429341
60מ 7
אופיר בר חיים
2004
הפועל עמק חפר
74 60DNC 61DNC 52 437342
61ע 5
דניאל זוקובסקי
2003
הפועל זבולון עכו
66 67 73 70 71 70 417344
62ח 4
אלכסנדר פוגץ
2004
שייט חיפה
50 52OCSOCS 58DNC 445350
63ת 44
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
79 76 77 81 53 68 434353
64ש 15
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
69 69 80 80 73 69 440360
65א 5
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
87 79 83 57 74 77 457370
66ש 12
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
57OCS 71 68DNCDNC 481386
67א 16
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
83 78 82 86 78 73 480394
68א 9
עדי עובדיה
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
86 72 79 84DNC 74 490395
69א 21
אלאון גמליאל
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475
70א 25
ניל שטיגליץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475
71א 3
אורן שיריון
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 2
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
25 8 10 10 6 2 61 36
2מ 16
סהר דגני
2002
הפועל עמק חפר
6 6 20 3 3 18 56 36
3ש 10
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
13 12 4 20 12 5 66 46
4מ 19
אלמוג אורפז
2003
הפועל מכמורת
24 24 41 21 10 35 155114
5אש 2
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
19DNC 31 25 28 23 221126
6א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
55OCS 29 33 22 16 250155
7א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 51 45 78 43 43 289211
8מ 2
ליבי רון
2001
הפועל עמק חפר
39 43 53 34 47 67 283216
9ה 28
טל הומינר
2002
בני הרצליה
20 4 47 55DNCDNC 316221
10ה 6
מעין שמש
2005
בני הרצליה
37 66 58 56 31 42 290224
11ת 6
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 71 33 69 48 39 302231
12מ 10
נויה ירקוני
2004
הפועל עמק חפר
56 64 32 59 56 63 330266
13ה 5
שירה בן אלי
2004
בני הרצליה
85 58 60 63 35 55 356271
14ע 7
אליסה יאנקביץ
2002
הפועל זבולון עכו
72 33 40 66OCS 64 370275
15ת 4
אנה סיני פוטוםוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
71 62 68 75 51 65 392317
16א 22
מורגן דוסט קולי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 49 45 53 432337
17ח 5
יובל שדמי
2002
שייט חיפה
82 65 65 79 55DNC 441346
18ש 6
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
77 73 81 82 57DNC 465370
19א 4
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
84 74 78 83 79 76 474390
20ש 21
קארין הקר
2004
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 51DNCDNC 526431
21ש 13
נגה אמטי
2003
שדות ים ימיה
80DNCDNC 87 75DNC 527432
22ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
76 75DNCDNCDNCDNC 531436
23א 23
תמרה סתוי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 570475

אופט משה"ח אחיד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 10
שגיב שוורצמן
שחר אלמקאיס
2005
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
מכבי זבולון אשדוד נוער
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 2 5 3 1 12 7
2 1
עידן כהן
שגב הלפנבאום
רז סמארה
2004
2005
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 1 1 2 3 10 7
3 8
בר צוקרמן
גל בוקר
אמיר תדמור
2005
2005
2005
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
4 3 3 1 1 12 8
4 3
אסף גולן
דרור טלקר
אלמוג הגנזר
2005
2004
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 5 1 4 3 14 9
5 9
בר פרידריך
ירין אלימלך
הדס ברקת
2005
2004
2013
שייט חיפה
שייט חיפה
שייט חיפה
2 4 2 1 5 14 9
6 5
שון מייקלר
עידו לביא
2002
2005
שייט חיפה
שייט חיפה
שייט חיפה
3 1 4 2 5 15 10
7 11
תומר וייס
נעמה שוורץ
אגם ינקוביץ
2005
2005
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 2 4 2 16 12
8 6
תמוז כהן
רומי חנצין
דוד סוקולין
2005
2006
2004
שייט חיפה
שייט חיפה
שייט חיפה
2 2 6 5 4 19 13
9 2
ליאן מאירסון
רומי מיוחס
רוני בוהדנה
2005
2005
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 3 3 4 18 13
10 7
זואי ברנר
טהר בן גל
נתנאל גרינקרוג
2006
2004
2013
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
שייט חיפה
5 5 4 5 2 21 16
11 4
אורי תורגמן
אורי תדמור
עילי בן גל
2004
2005
2004
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
6 6 5 6 6 29 23

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
26 1 2 3 4 36 10
2 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 5 1 4 9 25 16
3 132
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
38 4 8 2 2 54 16
4 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
21 7 6 1 3 38 17
5 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
3 8 3 19 7 40 21
6 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 12 12 8 1 35 23
7 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
10 18 9 7 5 49 31
8 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
1 17 5 14 12 49 32
9 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
13 2 10 11 13 49 36
10 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 15 16 6 17 58 41
11 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
9 6 14 18 28 75 47
12 123
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
17 22 4 9 20 72 50
13 116
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
35 34 11 5 6 91 56
14 119
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
5 19 23 15 19 81 58
15 898
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
39 14 7 22 16 98 59
16 605
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
28 10 15 12 22 87 59
17 63
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
BFD 13 13 13 23 147 62
18 110
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
25 9 55 24 8 121 66
19 124
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
8 36 24 26 11 105 69
20 823
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
12 3 32 23 57 127 70
21 604
רותם ברק
1999
בני הרצליה
7 21 19 25 24 96 71
22 114
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
22 23 33 21 10 109 76
23 325
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
23 16 52 17 21 129 77
24 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
11 27 41 10 34 123 82
25 117
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
29 25 17 16 26 113 84
26 910
סוף נוסן
2002
הפועל עמק חפר
18 28 42 27 29 144102
27 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
BFD 24 30 34 25 198113
28 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 33 48 29 43 168120
29 326
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
65 58 18 31 14 186121
30 112
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
44 37 37 32 15 165121
31 97
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
50 11 46 20 47 174124
32 603
עומר שלו
2002
בני הרצליה
20 41 38 30 36 165124
33 558
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 45 21 40 33 169124
34 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
46 30 22 38 35 171125
35 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 20 44 44 31 171127
36 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
14 53 25 36 61 189128
37 484
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
27 52 26 51 27 183131
38 200
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
19 35 35 47 44 180133
39 810
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
31 32 34 39 50 186136
40 113
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
37 50 36 35 30 188138
41 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
48 31 43 55 32 209154
42 688
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
47 55 40 33 37 212157
43 682
עדי אמסלם
2000
בני הרצליה
BFD 29 29 42 59 244159
44 109
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
69 46 61 37 18 231162
45 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 39 49 59 68 231163
46 602
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
58 47 28 41 52 226168
47 31
איתי שני
2001
שייט חיפה
54 43 27 46 66 236170
48 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
56 49 65 28 41 239174
49 601
גיל קורן
2002
בני הרצליה
40 42 53 65 42 242177
50 233
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
BFD 38 50 48 45 266181
51 844
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
42 40 56 49 56 243187
52 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
34 48 59 62 53 256194
53 470
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
61 51 54 43 48 257196
54 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
63DND 20 56 38 262199
55 118
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
57 44 39DNC 60 285200
56 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
52 57 57 45 51 262205
57 607
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
55 66 47 57 49 274208
58 960
שירה ברמלי
2001
הפועל זבולון עכו
43 70 68 54 46 281211
59 222
ניצן זילברברג
2000
הפועל נהריה
70 73 31 64 54 292219
60 3301
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
59 71 72 53 39 294222
61 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 64 58 69 71 295224
62 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
41 61DND 70 40 297227
63 66
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
BFD 56 62 52 58 313228
64 650
רועי חביב
2000
מועדון השייטים בת ים
36 67 64 72 62 301229
65 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24DND 60 61 74 304230
66 555
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
53 26 77 74 78 308230
67 908
בן פנחסי
2003
הפועל מכמורת
45 59 75 58 70 307232
68 877
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
51 60 51 71 72 305233
69 12
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
60 76 63 60 55 314238
70 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
49 54 66 73 76 318242
71 828
לונה סובל
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
67 72 70 50 65 324252
72 225
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
DNC 74 45 78 64 346261
73 212
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
62 68 71 68 73 342269
74 550
באיפי דוניו
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 77 67 67 63 359274
75 424
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
BFD 62 76 75 67 365280
76 421
ניב קלינגר
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 63 74 66 77 365280
77 232
רן עמר
2001
הפועל נהריה
BFD 69DNC 63 69 371286
78 504
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
66 75 69 76 80 366286
79 503
נועה גלבוע
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 78 73 77 82 378296
80 90
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
BFD 65 79 80 75 384299
81 562
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
64 79 78 81 79 381300
82 231
עמית לוי
2001
הפועל נהריה
BFD 80 80 79 81 405320
83 564
גייסון מוריס
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNC 425340
84 588
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNC 425340

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
26 1 2 3 4 36 10
2 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 5 1 4 9 25 16
3 132
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
38 4 8 2 2 54 16
4 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
21 7 6 1 3 38 17
5 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
3 8 3 19 7 40 21
6 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 12 12 8 1 35 23
7 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
10 18 9 7 5 49 31
8 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
13 2 10 11 13 49 36
9 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 15 16 6 17 58 41
10 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
9 6 14 18 28 75 47
11 123
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
17 22 4 9 20 72 50
12 898
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
39 14 7 22 16 98 59
13 605
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
28 10 15 12 22 87 59
14 63
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
BFD 13 13 13 23 147 62
15 110
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
25 9 55 24 8 121 66
16 124
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
8 36 24 26 11 105 69
17 823
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
12 3 32 23 57 127 70
18 604
רותם ברק
1999
בני הרצליה
7 21 19 25 24 96 71
19 325
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
23 16 52 17 21 129 77
20 910
סוף נוסן
2002
הפועל עמק חפר
18 28 42 27 29 144102
21 521
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 33 48 29 43 168120
22 326
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
65 58 18 31 14 186121
23 97
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
50 11 46 20 47 174124
24 603
עומר שלו
2002
בני הרצליה
20 41 38 30 36 165124
25 558
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 45 21 40 33 169124
26 509
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
46 30 22 38 35 171125
27 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 20 44 44 31 171127
28 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
14 53 25 36 61 189128
29 484
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
27 52 26 51 27 183131
30 200
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
19 35 35 47 44 180133
31 810
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
31 32 34 39 50 186136
32 113
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
37 50 36 35 30 188138
33 501
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
48 31 43 55 32 209154
34 688
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
47 55 40 33 37 212157
35 682
עדי אמסלם
2000
בני הרצליה
BFD 29 29 42 59 244159
36 109
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
69 46 61 37 18 231162
37 602
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
58 47 28 41 52 226168
38 31
איתי שני
2001
שייט חיפה
54 43 27 46 66 236170
39 601
גיל קורן
2002
בני הרצליה
40 42 53 65 42 242177
40 233
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
BFD 38 50 48 45 266181
41 470
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
61 51 54 43 48 257196
42 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
63DND 20 56 38 262199
43 515
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
52 57 57 45 51 262205
44 607
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
55 66 47 57 49 274208
45 222
ניצן זילברברג
2000
הפועל נהריה
70 73 31 64 54 292219
46 3301
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
59 71 72 53 39 294222
47 500
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 64 58 69 71 295224
48 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
41 61DND 70 40 297227
49 66
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
BFD 56 62 52 58 313228
50 650
רועי חביב
2000
מועדון השייטים בת ים
36 67 64 72 62 301229
51 545
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24DND 60 61 74 304230
52 555
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
53 26 77 74 78 308230
53 908
בן פנחסי
2003
הפועל מכמורת
45 59 75 58 70 307232
54 551
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
49 54 66 73 76 318242
55 225
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
DNC 74 45 78 64 346261
56 212
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
62 68 71 68 73 342269
57 550
באיפי דוניו
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 77 67 67 63 359274
58 424
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
BFD 62 76 75 67 365280
59 421
ניב קלינגר
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNC 63 74 66 77 365280
60 232
רן עמר
2001
הפועל נהריה
BFD 69DNC 63 69 371286
61 90
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
BFD 65 79 80 75 384299
62 562
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
64 79 78 81 79 381300
63 231
עמית לוי
2001
הפועל נהריה
BFD 80 80 79 81 405320
64 564
גייסון מוריס
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNC 425340
65 588
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCDNC 425340

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 317
גילי אברך
2000
שייט חיפה
1 17 5 14 12 49 32
2 116
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
35 34 11 5 6 91 56
3 119
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
5 19 23 15 19 81 58
4 114
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
22 23 33 21 10 109 76
5 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
11 27 41 10 34 123 82
6 117
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
29 25 17 16 26 113 84
7 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
BFD 24 30 34 25 198113
8 112
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
44 37 37 32 15 165121
9 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 39 49 59 68 231163
10 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
56 49 65 28 41 239174
11 844
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
42 40 56 49 56 243187
12 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
34 48 59 62 53 256194
13 118
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
57 44 39DNC 60 285200
14 960
שירה ברמלי
2001
הפועל זבולון עכו
43 70 68 54 46 281211
15 877
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
51 60 51 71 72 305233
16 12
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
60 76 63 60 55 314238
17 828
לונה סובל
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
67 72 70 50 65 324252
18 504
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
66 75 69 76 80 366286
19 503
נועה גלבוע
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 78 73 77 82 378296

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 206263
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
4 7 1 5 17 17
2 195422
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 3 2 4 21 21
3 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
7 9 7 2 25 25
4 202444
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
1 5 6 14 26 26
5 192934
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
3 19 4 3 29 29
6 206262
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
10 4 20 1 35 35
7 193040
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
9 2 23 8 42 42
8 192446
סער קפון
1998
שייט חיפה
8 10 19 7 44 44
9 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 14 5 6 46 46
10 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
2 8 22 20 52 52
11 193096
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
11 18 12 15 56 56
12 204627
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
15 11 21 12 59 59
13 203656
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
17 13 8 22 60 60
14 195020
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
6 15 26 23 70 70
15 163336
גיא קורן
1998
הפועל מכמורת
20 20 11 21 72 72
16 194227
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
18 1 10DNC 75 75
17 203662
נועה פרץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
16 22 17 24 79 79
18 187782
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
14BFD 14 9 83 83
19 193027
שקד סופר
2000
הפועל עמק חפר
34 21 18 11 84 84
20 185484
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
5DNC 16 18 85 85
21 185511
טל אריאלי
1997
הפועל נהריה
23BFD 9 10 88 88
22 187671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
19 12 29 28 88 88
23 192487
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
13DNC 15 17 91 91
24 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
32BFD 3 16 97 97
25 182833
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
27DNC 13 13 99 99
26 163335
אורי יוסף
1999
הפועל עמק חפר
29 23 30 25 107107
27 204628
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
22BFD 25 19 112112
28 194585
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
25 28 32 30 115115
29 203882
נועם שייב
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
37 17 31 32 117117
30 196242
בן פשר
1999
בני הרצליה
33 25 28 31 117117
31 19304
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
31 16 38 33 118118
32 175489
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
38 24 27 29 118118
33 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
28BFD 24 26 124124
34 194728
שלומי שוורצמן
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
39 6 34DNC 125125
35 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
36 26 33 36 131131
36 139229
דפנה בן חיים
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
30 27 36 39 132132
37 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
26BFD 35 27 134134
38 197744
אדם ברמש
2001
שייט חיפה
24BFD 37 34 141141
39 194598
יובל רוה
1999
בני הרצליה
35 29 41 40 145145
40 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
40 34 40 38 152152
41 187871
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
44 32 42 35 153153
42 214800
איסר ברמלי
1999
הפועל זבולון עכו
BFD 31 39 37 153153
43 193131
אפק מלכה
2000
הפועל זבולון עכו
41 30 44 41 156156
44 194460
שי כהן
1997
הפועל זבולון עכו
42 33 43 42 160160
45 163332
רום גדליהו
2000
הפועל מכמורת
43 35 45 43 166166

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 206263
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
4 7 1 5 17 17
2 195422
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 3 2 4 21 21
3 202444
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
1 5 6 14 26 26
4 192934
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
3 19 4 3 29 29
5 206262
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
10 4 20 1 35 35
6 193040
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
9 2 23 8 42 42
7 192446
סער קפון
1998
שייט חיפה
8 10 19 7 44 44
8 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 14 5 6 46 46
9 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
2 8 22 20 52 52
10 203656
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
17 13 8 22 60 60
11 195020
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
6 15 26 23 70 70
12 163336
גיא קורן
1998
הפועל מכמורת
20 20 11 21 72 72
13 194227
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
18 1 10DNC 75 75
14 185484
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
5DNC 16 18 85 85
15 185511
טל אריאלי
1997
הפועל נהריה
23BFD 9 10 88 88
16 187671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
19 12 29 28 88 88
17 192487
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
13DNC 15 17 91 91
18 182833
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
27DNC 13 13 99 99
19 163335
אורי יוסף
1999
הפועל עמק חפר
29 23 30 25 107107
20 194585
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
25 28 32 30 115115
21 196242
בן פשר
1999
בני הרצליה
33 25 28 31 117117
22 175489
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
38 24 27 29 118118
23 194728
שלומי שוורצמן
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
39 6 34DNC 125125
24 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
36 26 33 36 131131
25 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
26BFD 35 27 134134
26 197744
אדם ברמש
2001
שייט חיפה
24BFD 37 34 141141
27 194598
יובל רוה
1999
בני הרצליה
35 29 41 40 145145
28 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
40 34 40 38 152152
29 187871
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
44 32 42 35 153153
30 214800
איסר ברמלי
1999
הפועל זבולון עכו
BFD 31 39 37 153153
31 193131
אפק מלכה
2000
הפועל זבולון עכו
41 30 44 41 156156
32 194460
שי כהן
1997
הפועל זבולון עכו
42 33 43 42 160160
33 163332
רום גדליהו
2000
הפועל מכמורת
43 35 45 43 166166

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
7 9 7 2 25 25
2 193096
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
11 18 12 15 56 56
3 204627
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
15 11 21 12 59 59
4 203662
נועה פרץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
16 22 17 24 79 79
5 187782
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
14BFD 14 9 83 83
6 193027
שקד סופר
2000
הפועל עמק חפר
34 21 18 11 84 84
7 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
32BFD 3 16 97 97
8 204628
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
22BFD 25 19 112112
9 203882
נועם שייב
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
37 17 31 32 117117
10 19304
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
31 16 38 33 118118
11 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
28BFD 24 26 124124
12 139229
דפנה בן חיים
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
30 27 36 39 132132

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 189296
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
16 3 1 3 1 24 8
2 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
17 1 2 2 3 25 8
3 199366
יהונתן פרץ
1996
מכבי זבולון אשדוד
1 11 6 1 2 21 10
4 192666
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 2 15 6 5 31 16
5 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
7 6 5 4 8 30 22
6 193041
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
4 8 10 7 4 33 23
7 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
5 7 11 5OCS 51 28
8 194587
טל איתן
1995
בני הרצליה
14 13 3 10 7 47 33
9 199605
שחר גרש
1998
שייט חיפה
2OCS 12 12 9 58 35
10 173118
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
6 9 7 14 13 49 35
11 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
12 5 8 11OCS 59 36
12 200688
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10DNC 4 17 10 64 41
13 200690
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
11 4 17 13 16 61 44
14 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
19OCS 13 9 6 70 47
15 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
8 12 9 18 18 65 47
16 200723
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
9 16 14 19 11 69 50
17 197865
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
15 15 19 8 15 72 53
18 184227
דור אלוש
1997
בני הרצליה
13OCS 18 15 12 81 58
19 198720
נועה גולני
1997
מכבי זבולון אשדוד
20 10 16 20 14 80 60
20 194586
ניר נווה
1998
בני הרצליה
18 14 20 21 17 90 69
21 130206
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 17 22 22 19 101 79
22 194578
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
22OCS 21 16OCS 105 82

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 189296
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
16 3 1 3 1 24 8
2 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
17 1 2 2 3 25 8
3 199366
יהונתן פרץ
1996
מכבי זבולון אשדוד
1 11 6 1 2 21 10
4 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
7 6 5 4 8 30 22
5 193041
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
4 8 10 7 4 33 23
6 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
5 7 11 5OCS 51 28
7 199605
שחר גרש
1998
שייט חיפה
2OCS 12 12 9 58 35
8 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
12 5 8 11OCS 59 36
9 200688
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10DNC 4 17 10 64 41
10 200690
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
11 4 17 13 16 61 44
11 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
19OCS 13 9 6 70 47
12 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
8 12 9 18 18 65 47
13 197865
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
15 15 19 8 15 72 53
14 184227
דור אלוש
1997
בני הרצליה
13OCS 18 15 12 81 58
15 194586
ניר נווה
1998
בני הרצליה
18 14 20 21 17 90 69
16 130206
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 17 22 22 19 101 79
17 194578
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
22OCS 21 16OCS 105 82

 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 192666
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 2 15 6 5 31 16
2 194587
טל איתן
1995
בני הרצליה
14 13 3 10 7 47 33
3 173118
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
6 9 7 14 13 49 35
4 200723
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
9 16 14 19 11 69 50
5 198720
נועה גולני
1997
מכבי זבולון אשדוד
20 10 16 20 14 80 60

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 185085
שחר יעקב
1992
הפועל שדות ים
1 1 1 3 6 6
2 199506
עומר צחר
1995
שייט חיפה
2 4 2 1 9 9
3 194720
עוז אדם
1994
מכבי זבולון אשדוד
3 2 3 2 10 10
4 195819
סער גפן
1997
הפועל שדות ים
4 5 4 4 17 17
5 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
5 3 5 5 18 18
6 199367
אריה דינובסקי
1995
מכבי זבולון אשדוד
6 6 6 6 24 24
7 196090
תומר גרוס
1999
שייט חיפה
7 7 7 7 28 28
8 170846
אריה וייס
1957
הפועל מרכז שייט תל אביב
8 9 8 8 33 33
9 197868
קרלוס גרינגאוס
1961
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 8 9 9 35 35