שיוט הבנים
גנוסר
18/06/2015-20/06/2015

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 3
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
6 1 4 1 2 2 16 10
2א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 3 5 1 11 27 16
3א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 5 1 4 6 6 33 22
4א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 7 8 8 3 30 22
5א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 8 6 3 11 5 36 25
6א 32
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 9 2 11 5 4 40 29
7ש 26
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
1 7 10 6 14 7 45 31
8ש 51
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
8DNC 5DNC 3 1 63 40
9ש 16
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
5 12 16 2 13 13 61 45
10א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 14 12 15 9 63 48
11ש 94
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
15 10 11 9 7 14 66 51
12א 23
נעמה שוורץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 4 8 10 9DNC 77 54
13ש 18
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
10DNC 9 15 16 8 81 58
14ש 22
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
DNF 13 12 7 4RET 82 59
15ש 20
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
12RET 15 14 10 16 90 67
16ש 17
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
13DNS 13 17 12 12 90 67
17ש 1
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
16 11OCSDNC 17 15 105 82
18א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17DNCDNC 16 20 10 109 86
19ח 6
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
RETDNCDNC 13 18 17 117 94
20ח 3
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
14DNCDNC 18 19DNC 120 97

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 3 5 1 11 27 16
2א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 5 1 4 6 6 33 22
3א 32
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 9 2 11 5 4 40 29
4ש 51
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
8DNC 5DNC 3 1 63 40
5ש 16
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
5 12 16 2 13 13 61 45
6א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 14 12 15 9 63 48
7ש 94
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
15 10 11 9 7 14 66 51
8ש 18
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
10DNC 9 15 16 8 81 58
9ש 22
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
DNF 13 12 7 4RET 82 59
10ש 17
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
13DNS 13 17 12 12 90 67
11ש 1
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
16 11OCSDNC 17 15 105 82
12ח 6
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
RETDNCDNC 13 18 17 117 94
13ח 3
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
14DNCDNC 18 19DNC 120 97

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 3
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
6 1 4 1 2 2 16 10
2א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 7 8 8 3 30 22
3א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 8 6 3 11 5 36 25
4ש 26
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
1 7 10 6 14 7 45 31
5א 23
נעמה שוורץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 4 8 10 9DNC 77 54
6ש 20
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
12RET 15 14 10 16 90 67
7א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17DNCDNC 16 20 10 109 86

אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1אש 118
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
2 1 1 9 13 1 27 14
2ש 11
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
1 9 3 2 1 7 23 14
3ש 30
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
8 4 5 6 6 5 34 26
4ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
4DNC 11 3 5 4 58 27
5ש 24
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
7 11 6 1 3 14 42 28
6ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
3 8 4 7 8 6 36 28
7ש 60
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
13 2 8 5 4 18 50 32
8ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
9 5 13 19 15 10 71 52
9ש 23
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
DNC 12 15 4 9 17 88 57
10אש 32
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 6 12 14 14 11 71 57
11ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
DNCDNC 10 10 11 2 95 64
12ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
DNCDNC 7 15 12 3 99 68
13ח 11
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
6 10DNCRET 10 13 101 70
14ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
12 7 9 20 23OCS 102 71
15ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
DNC 3 14 13 17DNC 109 78
16ש 7
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
16 13 16 18DNC 20 114 83
17ש 29
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 8 2 12 115 84
18ש 2
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
DNCDNC 18 12 7 19 118 87
19ת 1
אנה סיני פוטפוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
5DNC 2DNCDNCDNC 131100
20ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
17RETDNC 22 20 15 136105
21ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
DNCDNCDNC 16 22 8 139108
22ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10DNCRET 11 25DNC 139108
23ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
11DNCDNC 25 26 16 140109
24ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
DNCDNCDNCDNC 19 9 152121
25ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
15DNCDNC 24 24DNC 156125
26ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
DNCDNCDNC 17 18OCS 159128
27ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
RETDNCDNC 21 16RET 161130
28ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
DNCDNC 17 23DNCDNC 164133

בנים
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 11
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
1 9 3 2 1 7 23 14
2ש 30
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
8 4 5 6 6 5 34 26
3ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
4DNC 11 3 5 4 58 27
4ש 24
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
7 11 6 1 3 14 42 28
5ש 60
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
13 2 8 5 4 18 50 32
6ש 23
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
DNC 12 15 4 9 17 88 57
7אש 32
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 6 12 14 14 11 71 57
8ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
DNCDNC 10 10 11 2 95 64
9ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
DNCDNC 7 15 12 3 99 68
10ח 11
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
6 10DNCRET 10 13 101 70
11ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
DNC 3 14 13 17DNC 109 78
12ש 7
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
16 13 16 18DNC 20 114 83
13ש 29
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 8 2 12 115 84
14ש 2
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
DNCDNC 18 12 7 19 118 87
15ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10DNCRET 11 25DNC 139108
16ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
11DNCDNC 25 26 16 140109
17ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
DNCDNCDNCDNC 19 9 152121
18ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
RETDNCDNC 21 16RET 161130
19ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
DNCDNC 17 23DNCDNC 164133

בנות
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1אש 118
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
2 1 1 9 13 1 27 14
2ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
3 8 4 7 8 6 36 28
3ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
9 5 13 19 15 10 71 52
4ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
12 7 9 20 23OCS 102 71
5ת 1
אנה סיני פוטפוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
5DNC 2DNCDNCDNC 131100
6ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
17RETDNC 22 20 15 136105
7ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
DNCDNCDNC 16 22 8 139108
8ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
15DNCDNC 24 24DNC 156125
9ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
DNCDNCDNC 17 18OCS 159128

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 3 4 2 2 16 29 13
2 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
1 1 2 8 19 4 35 16
3 169
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
11 7 1 1 4 6 30 19
4 132
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
OCS 12 7 3 3 2 92 27
5 312
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
5 11 8 21 5 3 53 32
6 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
3 5 5 9 11 11 44 33
7 118
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
4 2 3 18 7 27 61 34
8 553
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 13 11 16 1 1 60 42
9 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
9 4 16 10DNC 7 111 46
10 828
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10 10 6 12 17 9 64 47
11 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
14 15 21 4 8 13 75 54
12 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
21 16 9 6 18 5 75 54
13 116
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
13 6 13 14 21 10 77 56
14 123
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
8 17 18 11 14 12 80 62
15 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
25 8 12 15 31 14 105 74
16 511
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 20 10 17 9 20 100 76
17 500
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 9 32 32 6 15 111 79
18 130
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
6 14 14 24 26 23 107 81
19 611
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
22 34 15 13 16 22 122 88
20 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
7DNC 22 26 29 8 157 92
21 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15 18 20 22 34 19 128 94
22 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
16 22 30 5 23 29 125 95
23 601
עומר שלו
2002
בני הרצליה
23 21 23 19 15 21 122 99
24 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
39 32 19 23 10 17 140101
25 850
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20 24 28 7 24 28 131103
26 409
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
12 30 17 20 33 24 136103
27 688
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
19 27 38 30 27 26 167129
28 878
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 26 34 28 30 18 170136
29 528
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 19 37 50 28 25 189139
30 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
32 37 35 33 13 36 186149
31 3301
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
27 42 26 45 25 31 196151
32 521
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 23 31 41 38 32 193152
33 817
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
35 39 27 43 20 35 199156
34 222
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
26 36 24 29 42 46 203157
35 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
43 38 25 49 12 44 211162
36 124
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
29 29 43 47 35 33 216169
37 113
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
31 33 52 39 40 34 229177
38 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 25 47 36 22DNF 244179
39 615
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
33DNF 36 34 46 30 244179
40 614
גיל קורן
2002
בני הרצליה
45DNC 42 27 32 45 256191
41 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 35 29 52 36DNF 259194
42 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
48 28 48 46 39 37 246198
43 421
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
37DNF 40 48 44 39 273208
44 625
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
36DNF 39 38 37DNF 280215
45 220
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
51 43 41 42 53 42 272219
46 682
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
DNCDNC 33 40 43 41 287222
47 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
52 40 46 25OCSDNC 293228
48 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
41DNCDNC 35 49 40 295230
49 233
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
50 44 50 44 50 43 281231
50 240
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
47 31 44DNCDNCDNC 317252
51 612
ארז ברק
2002
בני הרצליה
44DNF 45 53 48DNF 320255
52 564
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
53DNFDNC 31 45DNF 324259
53 618
טל הומינר
2002
בני הרצליה
38DNC 49 55 54DNF 326261
54 447
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 51 47 38 331266
55 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
46DNC 53DNC 41DNC 335270
56 147
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
40DNC 51 54OCSDNC 340275
57 463
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNCDNCDNC 37 55DNC 352287
58 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
54 41DNCDNCDNCDNC 355290
59 69
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNC 54 57 52DNC 358293
60 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNFDNCDNC 56 51DNC 367302

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 3 4 2 2 16 29 13
2 125
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
1 1 2 8 19 4 35 16
3 169
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
11 7 1 1 4 6 30 19
4 132
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
OCS 12 7 3 3 2 92 27
5 312
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
5 11 8 21 5 3 53 32
6 121
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
3 5 5 9 11 11 44 33
7 553
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 13 11 16 1 1 60 42
8 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
9 4 16 10DNC 7 111 46
9 828
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10 10 6 12 17 9 64 47
10 123
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
8 17 18 11 14 12 80 62
11 511
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 20 10 17 9 20 100 76
12 500
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 9 32 32 6 15 111 79
13 130
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
6 14 14 24 26 23 107 81
14 611
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
22 34 15 13 16 22 122 88
15 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
16 22 30 5 23 29 125 95
16 601
עומר שלו
2002
בני הרצליה
23 21 23 19 15 21 122 99
17 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
39 32 19 23 10 17 140101
18 850
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20 24 28 7 24 28 131103
19 409
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
12 30 17 20 33 24 136103
20 688
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
19 27 38 30 27 26 167129
21 528
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 19 37 50 28 25 189139
22 3301
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
27 42 26 45 25 31 196151
23 521
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 23 31 41 38 32 193152
24 222
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
26 36 24 29 42 46 203157
25 124
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
29 29 43 47 35 33 216169
26 113
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
31 33 52 39 40 34 229177
27 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 25 47 36 22DNF 244179
28 615
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
33DNF 36 34 46 30 244179
29 614
גיל קורן
2002
בני הרצליה
45DNC 42 27 32 45 256191
30 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 35 29 52 36DNF 259194
31 421
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
37DNF 40 48 44 39 273208
32 625
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
36DNF 39 38 37DNF 280215
33 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
52 40 46 25OCSDNC 293228
34 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
41DNCDNC 35 49 40 295230
35 233
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
50 44 50 44 50 43 281231
36 240
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
47 31 44DNCDNCDNC 317252
37 612
ארז ברק
2002
בני הרצליה
44DNF 45 53 48DNF 320255
38 564
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
53DNFDNC 31 45DNF 324259
39 447
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 51 47 38 331266
40 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
46DNC 53DNC 41DNC 335270
41 147
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
40DNC 51 54OCSDNC 340275
42 463
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNCDNCDNC 37 55DNC 352287
43 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
54 41DNCDNCDNCDNC 355290
44 69
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNC 54 57 52DNC 358293

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 118
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
4 2 3 18 7 27 61 34
2 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
14 15 21 4 8 13 75 54
3 115
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
21 16 9 6 18 5 75 54
4 116
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
13 6 13 14 21 10 77 56
5 833
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
25 8 12 15 31 14 105 74
6 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
7DNC 22 26 29 8 157 92
7 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15 18 20 22 34 19 128 94
8 878
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 26 34 28 30 18 170136
9 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
32 37 35 33 13 36 186149
10 817
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
35 39 27 43 20 35 199156
11 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
43 38 25 49 12 44 211162
12 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
48 28 48 46 39 37 246198
13 220
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
51 43 41 42 53 42 272219
14 682
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
DNCDNC 33 40 43 41 287222
15 618
טל הומינר
2002
בני הרצליה
38DNC 49 55 54DNF 326261
16 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNFDNCDNC 56 51DNC 367302

קדטים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 611
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
22 34 15 13 16 22 122 88
2 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
16 22 30 5 23 29 125 95
3 850
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20 24 28 7 24 28 131103
4 528
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 19 37 50 28 25 189139
5 222
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
26 36 24 29 42 46 203157
6 113
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
31 33 52 39 40 34 229177
7 615
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
33DNF 36 34 46 30 244179
8 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 35 29 52 36DNF 259194
9 421
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
37DNF 40 48 44 39 273208
10 625
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
36DNF 39 38 37DNF 280215
11 233
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
50 44 50 44 50 43 281231
12 564
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
53DNFDNC 31 45DNF 324259
13 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
46DNC 53DNC 41DNC 335270
14 147
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
40DNC 51 54OCSDNC 340275
15 463
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNCDNCDNC 37 55DNC 352287
16 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
54 41DNCDNCDNCDNC 355290

קדטיות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 878
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 26 34 28 30 18 170136
2 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
32 37 35 33 13 36 186149
3 502
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
43 38 25 49 12 44 211162
4 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
48 28 48 46 39 37 246198
5 220
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
51 43 41 42 53 42 272219
6 682
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
DNCDNC 33 40 43 41 287222
7 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNFDNCDNC 56 51DNC 367302

420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 52402
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
טל הררי
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 3 1 1 1 1 11 7
2 54144
יאן ברזלי
1994
קידום השייט בהרצליה
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
1 1 3 4 3 2 14 10
3 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
2 4 4 2 2 3 17 13
4 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
10 6 5 5 4 7 37 27
5 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נגה תורן
1998
שייט חיפה
6 10 8 6 5 5 40 30
6 52584
עמרי סלע
1999
שדות ים ימיה
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
5 12 6 7 9 4 43 31
7 54120
נמרוד ניר
1980
הפועל שדות ים
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
3 11 7 10 6 8 45 34
8 54295
גילי אברך
2000
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
8 7 11 3 7 9 45 34
9 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
אלון טרון
1993
שייט חיפה
12 2 9OCS 8 6 51 37
10 50886
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
עומר זהבי
1995
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 5 2DNCDNCDNC 60 46
11 51521
ליאור ססלר
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל פינגולד
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
7 8 12 9 10DNC 60 46
12 54699
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
9 9 10 8 11 10 57 46

בנים
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 52402
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
טל הררי
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 3 1 1 1 1 11 7
2 54144
יאן ברזלי
1994
קידום השייט בהרצליה
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
1 1 3 4 3 2 14 10
3 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
2 4 4 2 2 3 17 13
4 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
10 6 5 5 4 7 37 27
5 52584
עמרי סלע
1999
שדות ים ימיה
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
5 12 6 7 9 4 43 31
6 54120
נמרוד ניר
1980
הפועל שדות ים
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
3 11 7 10 6 8 45 34
7 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
אלון טרון
1993
שייט חיפה
12 2 9OCS 8 6 51 37
8 50886
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
עומר זהבי
1995
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 5 2DNCDNCDNC 60 46
9 54699
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
9 9 10 8 11 10 57 46

בנות
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נגה תורן
1998
שייט חיפה
6 10 8 6 5 5 40 30
2 54295
גילי אברך
2000
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
8 7 11 3 7 9 45 34
3 51521
ליאור ססלר
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל פינגולד
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
7 8 12 9 10DNC 60 46

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 203656
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
1 1 8 4 1 1 16 8
2 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
4 6 4 2 3 2 21 15
3 163297
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 4 2 3 2 9 26 17
4 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
3 7 1 1 13 12 37 24
5 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
5 21 10 5 6 4 51 30
6 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
2 2 15 12 12 5 48 33
7 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10 3 5 9UFD 14 76 41
8 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
11 11 14 18 4 3 61 43
9 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 8 6 14 7 13 57 43
10 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 5 25 10 8 16 71 46
11 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
8 12 7 22 9 15 73 51
12 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
12 10 12 8 11 18 71 53
13 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
21 16 19 7 5 7 75 54
14 200689
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 9 11 16 10 8 72 54
15 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 18 6 17 17 85 67
16 173303
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
17 15 22 11UFD 6 106 71
17 206811
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
28 22 9 25 14 10 108 80
18 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 13 13 15 19 22 104 82
19 204627
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
33 18 3 17UFD 20 126 91
20 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
14RET 21 24 21 11 126 91
21 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 17 24 20 20 24 120 96
22 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
23 27 17 21 16 19 123 96
23 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
24DNC 16 19 18 23 135100
24 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 25 28 13 15 21 132102
25 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
16 20 20 26 24 25 131105
26 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
19 19 23 27 23 26 137110
27 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 23 27DNC 26 28 159124
28 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
26 24 26 28 22 27 153125
29 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
27 26 30 23DNC 29 170135
30 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 28 31 30DNCDNC 184149
31 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
DNC 31 29DNC 25 30 185150
32 193303
עילי דגן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
29 32 34 29DNCDNC 194159
33 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
32 29 33DNCDNC 31 195160
34 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 30 32DNCDNC 32 195160

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 203656
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
1 1 8 4 1 1 16 8
2 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
4 6 4 2 3 2 21 15
3 163297
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 4 2 3 2 9 26 17
4 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
3 7 1 1 13 12 37 24
5 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
5 21 10 5 6 4 51 30
6 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
2 2 15 12 12 5 48 33
7 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10 3 5 9UFD 14 76 41
8 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
11 11 14 18 4 3 61 43
9 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 5 25 10 8 16 71 46
10 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
8 12 7 22 9 15 73 51
11 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
21 16 19 7 5 7 75 54
12 200689
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 9 11 16 10 8 72 54
13 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 18 6 17 17 85 67
14 173303
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
17 15 22 11UFD 6 106 71
15 206811
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
28 22 9 25 14 10 108 80
16 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
14RET 21 24 21 11 126 91
17 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 17 24 20 20 24 120 96
18 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 25 28 13 15 21 132102
19 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
16 20 20 26 24 25 131105
20 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 23 27DNC 26 28 159124
21 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
27 26 30 23DNC 29 170135
22 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 28 31 30DNCDNC 184149
23 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
DNC 31 29DNC 25 30 185150
24 193303
עילי דגן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
29 32 34 29DNCDNC 194159
25 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
32 29 33DNCDNC 31 195160
26 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 30 32DNCDNC 32 195160

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 8 6 14 7 13 57 43
2 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
12 10 12 8 11 18 71 53
3 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 13 13 15 19 22 104 82
4 204627
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
33 18 3 17UFD 20 126 91
5 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
23 27 17 21 16 19 123 96
6 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
24DNC 16 19 18 23 135100
7 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
19 19 23 27 23 26 137110
8 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
26 24 26 28 22 27 153125

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
6 4 2 2 6 14 34 20
2 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
2 6 6 24 5 1 44 20
3 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
DNC 16 4 6 2 3 77 31
4 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
8 12 8 8 1 9 46 34
5 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
4 8 18 14 7 2 53 35
6 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
24 2 22 10 3 4 65 41
7 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
10 18 12 4 9 8 61 43
8 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 10 10 16 8 6 62 46
9 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
14 14 20 22 4 5 79 57
10 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 20 14 20 11 10 91 71
11 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
18 22 26 18 14 7 105 79
12 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
20 24 16 32 10 11 113 81
13 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
28 26 24 12 13 13 116 88
14 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
22 28 28 28 15 12 133105
15 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
26 30 30 30 12 15 143113
16 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
36 40 32 26 21 18 173133
17 195016
שקד ניצן
1997
הפועל נהריה
32 34DNC 34 17DNC 186140
18 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
38 32 34 36 20 20 180142
19 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
34 36 38 38 18 19 183145
20 163251
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
40 38 36 40 19 17 190150
21 1
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
30DNCDNCDNC 16 16 200154

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
6 4 2 2 6 14 34 20
2 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
2 6 6 24 5 1 44 20
3 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
DNC 16 4 6 2 3 77 31
4 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
8 12 8 8 1 9 46 34
5 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
4 8 18 14 7 2 53 35
6 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
24 2 22 10 3 4 65 41
7 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
10 18 12 4 9 8 61 43
8 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 10 10 16 8 6 62 46
9 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
14 14 20 22 4 5 79 57
10 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 20 14 20 11 10 91 71
11 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
18 22 26 18 14 7 105 79
12 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
20 24 16 32 10 11 113 81
13 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
22 28 28 28 15 12 133105
14 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
26 30 30 30 12 15 143113
15 195016
שקד ניצן
1997
הפועל נהריה
32 34DNC 34 17DNC 186140
16 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
34 36 38 38 18 19 183145
17 163251
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
40 38 36 40 19 17 190150
18 1
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
30DNCDNCDNC 16 16 200154

בנות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
28 26 24 12 13 13 116 88
2 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
36 40 32 26 21 18 173133
3 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
38 32 34 36 20 20 180142

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 199506
עומר צחר
1995
שייט חיפה
2 4 2 4 2 1 15 11
2 206846
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
6 2 4 2 1 3 18 12
3 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
4 6 8 6 3 2 29 21
4 199507
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
8 8 6 8 4 4 38 30
5 163292
מילאד לאון
1999
שייט חיפה
10 10 10 10DNCDNC 52 46

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 1 1 6 5
2 699
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 4 3 2 2 16 12
3 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 4 2 9 4 4 25 16
4 698
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 3 6 6 5 5 33 25
5 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 8 8 2 9 7 38 29
6 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
7 13 3 4 8 9 44 31
7 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 6 5 5 12 12 45 33
8 412
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
6 7 7 8 6 8 42 34
9 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 5 13 11 3 6 49 36
10 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 9 10 17 17 3 68 51
11 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
13 11 11 7DNC 14 92 56
12 419
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
10DNF 12 10 19 16 103 67
13 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
21DNC 9 16 11 13 106 70
14 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
17 12 16 12 23 15 95 72
15 689
גיל ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10 17 20 14RET 111 75
16 693
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16DNC 15 24 24 17 132 96
17 523
מור טפירו
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18DNCDNC 23 18 10 141105
18 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
9DNCDNC 15 10DNC 142106
19 903
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
19DNF 14 19 22DNF 146110
20 511
רם רובס
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20DNCDNC 29 15 11 147111
21 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15RETDNC 21 7DNC 151115
22 394
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24DNCDNC 26 20 18 160124
23 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
22DNCDNC 18 13DNC 161125
24 901
איתי שליט
2001
בני הרצליה
23DNCDNC 22 16DNC 169133
25 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
RETDNCDNC 14 21DNC 179143
26 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNC 13 27DNC 184148
27 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
DNCDNCDNC 25 26DNC 195159
28 368
יובל אדם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
RETDNCDNC 27 25DNC 196160
29 938
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
DNCDNCDNC 32 28DNC 204168

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 1 1 6 5
2 699
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 4 3 2 2 16 12
3 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 4 2 9 4 4 25 16
4 698
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 3 6 6 5 5 33 25
5 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 8 8 2 9 7 38 29
6 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
7 13 3 4 8 9 44 31
7 412
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
6 7 7 8 6 8 42 34
8 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
21DNC 9 16 11 13 106 70
9 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
17 12 16 12 23 15 95 72
10 689
גיל ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10 17 20 14RET 111 75
11 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
9DNCDNC 15 10DNC 142106
12 511
רם רובס
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20DNCDNC 29 15 11 147111
13 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15RETDNC 21 7DNC 151115
14 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
22DNCDNC 18 13DNC 161125
15 901
איתי שליט
2001
בני הרצליה
23DNCDNC 22 16DNC 169133
16 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
DNCDNCDNC 25 26DNC 195159

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 6 5 5 12 12 45 33
2 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 5 13 11 3 6 49 36
3 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 9 10 17 17 3 68 51
4 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
13 11 11 7DNC 14 92 56
5 419
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
10DNF 12 10 19 16 103 67
6 693
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16DNC 15 24 24 17 132 96
7 523
מור טפירו
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18DNCDNC 23 18 10 141105
8 903
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
19DNF 14 19 22DNF 146110
9 394
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24DNCDNC 26 20 18 160124
10 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
RETDNCDNC 14 21DNC 179143
11 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNC 13 27DNC 184148
12 368
יובל אדם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
RETDNCDNC 27 25DNC 196160
13 938
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
DNCDNCDNC 32 28DNC 204168

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
2 1 1 4 3 7 DNC 1 1 53 20
2 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
OCS 8 2 1 4 3 1 7 4 63 30
3 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 6 5 14 1 2 6 8 45 31
4 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
9 3 4 11 5 6 4 4 3 49 38
5 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
6 6 7 7 7 2 3 2 9 49 40
6 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
10 9 5 3 2 5 6 5 14 59 45
7 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
7 5 8 2 1 4 8 10DNC 78 45
8 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
11 4 3 6 6 9 10 13 2 64 51
9 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
8 10 10 8 19 11 9 8 15 98 79
10 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
18 11 9 13 8 10 12 14 6101 83
11 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
19 12 15 15 11 17 5 12 7113 94
12 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
17 14 12 9 17 18 11 3 12113 95
13 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 13 18DNF 15 8 21 11 5136103
14 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
4 17 16 14 16 14 13 15 21130109
15 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 7 14 12 12DNC 14 24 19151118
16 81
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
5 16DNC 17 23 22 17 9 11153120
17 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
13 20 13 16 20 16 20 16 10144124
18 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
14 18 11 18 10 12 DNCDNC 13162129
19 303
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 15DNC 10 21DNC 16 18 18167134
20 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
24DNF 17 20 9 13 23 25 16180147
21 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
22 21 20 19 13 21 19 19 17171149
22 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 19 21DNF 22 19 7 17 24182149
23 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15 24DNCDNF 18DNF 15 21 20212179
24 820
מיה מקל
2001
שייט חיפה
DNF 23 23DNFDNC 15 DNC 20 23236203
25 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
21 26 25DNF 24DNC 22 23DNC240207
26 510
נח באבד
2001
הפועל גנוסר/מגל אל גל
23 27 22DNCDNCDNC 24 22DNC250217
27 310
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNF 22DNCDNF 25 20 DNCDNCDNC265232
28 298
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
DNFDNC 24DNCDNCDNC 25 26DNC273240

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
2 1 1 4 3 7 DNC 1 1 53 20
2 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
OCS 8 2 1 4 3 1 7 4 63 30
3 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 6 5 14 1 2 6 8 45 31
4 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
9 3 4 11 5 6 4 4 3 49 38
5 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
6 6 7 7 7 2 3 2 9 49 40
6 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
10 9 5 3 2 5 6 5 14 59 45
7 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
11 4 3 6 6 9 10 13 2 64 51
8 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
8 10 10 8 19 11 9 8 15 98 79
9 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
18 11 9 13 8 10 12 14 6101 83
10 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
19 12 15 15 11 17 5 12 7113 94
11 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 13 18DNF 15 8 21 11 5136103
12 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
4 17 16 14 16 14 13 15 21130109
13 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 7 14 12 12DNC 14 24 19151118
14 81
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
5 16DNC 17 23 22 17 9 11153120
15 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
13 20 13 16 20 16 20 16 10144124
16 303
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 15DNC 10 21DNC 16 18 18167134
17 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
24DNF 17 20 9 13 23 25 16180147
18 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15 24DNCDNF 18DNF 15 21 20212179
19 510
נח באבד
2001
הפועל גנוסר/מגל אל גל
23 27 22DNCDNCDNC 24 22DNC250217
20 310
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNF 22DNCDNF 25 20 DNCDNCDNC265232

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
7 5 8 2 1 4 8 10DNC 78 45
2 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
17 14 12 9 17 18 11 3 12113 95
3 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
14 18 11 18 10 12 DNCDNC 13162129
4 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
22 21 20 19 13 21 19 19 17171149
5 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 19 21DNF 22 19 7 17 24182149
6 820
מיה מקל
2001
שייט חיפה
DNF 23 23DNFDNC 15 DNC 20 23236203
7 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
21 26 25DNF 24DNC 22 23DNC240207
8 298
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
DNFDNC 24DNCDNCDNC 25 26DNC273240

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 5 1 1 5 1 1 4 4 28 22
2 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
1 11 4 5 1 3 3 1 6 35 24
3 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
2 8 10 3 3 4 14 2 9 55 41
4 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
10 7 12 2 4 6 2 7 8 58 46
5 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
3 3 3 8 14 8 5 14 3 61 47
6 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 4 15 4 7 7 20 6 1 68 48
7 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 1 9 10 6 2 7 10 11 93 56
8 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
5 10 11 7 13 11 9 3 5 74 61
9 904
עומר סומך
2000
בני הרצליה
12 9 8 6 8 5 12 9 7 76 64
10 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 12 7 12 2 9 8 8 10 83 68
11 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
7 13 14 11 11 13 4 5 16 94 78
12 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
17 6 5 17 12 18 6 16 2 99 81
13 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
8 16 6 15 10 10 11 11 13100 84
14 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 13 9 20 15 17 12 15128108
15 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
11 17 16 18 24 14 19 15 14148124
16 326
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 2 2 14 15 12 DNCDNCDNC165128
17 953
אדם צחר
2000
בני הרצליה
20 15 18 19 17 20 13 13 18153133
18 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
18 19 21 22 9 17 15 21 19161139
19 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 22 19 13 18 21 22 17 12167144
20 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
14 18 17 20 27 19 18 25DNC195158
21 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
19 25 25 16 26 16 21 18 20186160
22 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
22 20 22 27DNFDNF 10 20 21216179
23 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
25 23 20 24 19DNF 23 19 26216179
24 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
21 24 24 26 21 22 24 23 27212185
25 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
27 21 23DNC 22 24 26 26 24230193
26 320
רז גרינברג
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 27DNF 21 16 27 27 28DNC244207
27 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 28DNF 25 23 26 30 27 22246209
28 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNF 23 29 23 16 24 23249212
29 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
16 26 26DNF 25 25 28 31DNC251214
30 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
26 29 27DNC 28DNF 29 29 25267230
31 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNFDNCDNC 25 22 17286249

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 5 1 1 5 1 1 4 4 28 22
2 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
1 11 4 5 1 3 3 1 6 35 24
3 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
2 8 10 3 3 4 14 2 9 55 41
4 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
10 7 12 2 4 6 2 7 8 58 46
5 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
3 3 3 8 14 8 5 14 3 61 47
6 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 4 15 4 7 7 20 6 1 68 48
7 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
OCS 1 9 10 6 2 7 10 11 93 56
8 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
5 10 11 7 13 11 9 3 5 74 61
9 904
עומר סומך
2000
בני הרצליה
12 9 8 6 8 5 12 9 7 76 64
10 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 12 7 12 2 9 8 8 10 83 68
11 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
17 6 5 17 12 18 6 16 2 99 81
12 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
8 16 6 15 10 10 11 11 13100 84
13 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 13 9 20 15 17 12 15128108
14 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
11 17 16 18 24 14 19 15 14148124
15 326
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 2 2 14 15 12 DNCDNCDNC165128
16 953
אדם צחר
2000
בני הרצליה
20 15 18 19 17 20 13 13 18153133
17 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 22 19 13 18 21 22 17 12167144
18 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
14 18 17 20 27 19 18 25DNC195158
19 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
19 25 25 16 26 16 21 18 20186160
20 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
22 20 22 27DNFDNF 10 20 21216179
21 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
25 23 20 24 19DNF 23 19 26216179
22 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
27 21 23DNC 22 24 26 26 24230193
23 320
רז גרינברג
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 27DNF 21 16 27 27 28DNC244207
24 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 28DNF 25 23 26 30 27 22246209
25 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNCDNFDNCDNC 25 22 17286249

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
7 13 14 11 11 13 4 5 16 94 78
2 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
18 19 21 22 9 17 15 21 19161139
3 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
21 24 24 26 21 22 24 23 27212185
4 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNF 23 29 23 16 24 23249212
5 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
16 26 26DNF 25 25 28 31DNC251214
6 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
26 29 27DNC 28DNF 29 29 25267230

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 2
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
1 1 1 1 2 1 7 5
2 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
2 2 2 2 1 2 11 9
3 420
איתי גליפוליטי
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 3 3 3 4DNC 22 17
4 25
דן קניגספלד
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3DNC 4 4 3DNC 24 19