גביע קיסריה ע"ש איתי אמיר
שדות ים
23/05/2015-25/05/2015

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ש 3
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
6 2 22 2 6 3 1 42 20
2ש 26
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
4 12 5 5 10 1 5 42 30
3ת 5
שון ריסלר
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 4 6DNC 7 5 3 93 30
4מ 15
זיו שיינפלד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 16 4 1OCS 4 4 95 32
5ש 11
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
10 11 1DNC 1 10 2 98 35
6ש 19
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
7 6 21 6 4 2 10 56 35
7מ 11
רון לבל
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 3 3 4OCS 11 7 99 36
8א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 7 16 9 16 14 8 71 55
9ש 51
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
9 1 7DNC 9 15 18122 59
10ש 29
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
23 5 19 3 2 29 17 98 69
11ש 18
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
21 28 30 7 5 8 13112 82
12ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
17 22 13DNC 19 9 11154 91
13ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 19 2DNC 13 19 22158 95
14מ 14
ארד קמפ
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 10BFD 8 8OCS 6160 97
15ת 4
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 13 12DNC 12 27 25163100
16ח 6
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
29 20 14DNC 3 28 12169106
17ש 10
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
16 9 20DNC 30 22 16176113
18ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
30 15 29DNC 22 12 20191128
19א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 24 17DNC 18 17 34195132
20א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 14 15DNCOCS 6 15202139
21א 32
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 25 10DNC 15 35 32208145
22א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 17 18DNC 33 30 38212149
23ת 8
רועי נוה
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
15OCS 24DNC 21 13 14213150
24ת 3
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
25 32 32DNC 14 20 31217154
25ש 7
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
37 34 25DNC 17 31 21228165
26אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 27 27DNCOCS 16 26236173
27א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 29 23DNC 28 34 33237174
28ת 17
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 35 36DNC 23 21 23240177
29ע 99
תומר בן סעדון
2004
הפועל זבולון עכו
31 26RETDNC 25 25 19252189
30ת 34
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCS 8 11DNCOCS 24 28260197
31ש 21
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
33 44 31DNC 27 32 30260197
32אש 7
טימה קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
35 37BFDDNC 11 26 29264201
33א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 21 8DNCOCSDNC 35265202
34ת 10
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
24 31 9DNC 24DNC DNC277214
35ע 40
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
41 30RETDNC 31 23 27278215
36ח 3
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
38 33 34DNCDNF 18 37286223
37ת 91
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCSOCSBFDOCS 20 7 9288225
38ש 16
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
18 18 26DNCOCS 38 OCS289226
39מ 10
יולי ארזי
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
44 45 37DNC 26 40 41296233
40ע 70
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
42 39 38DNC 32 44 42300237
41ש 17
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
32 36 28DNCOCSOCS 24309246
42ש 22
סער שילה
2005
הפועל שדות ים
36 38 33DNCDNF 46 46325262
43ת 29
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 23BFDDNCDNCOCS 36330267
44ה 21
נדב קאופמן
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNC 29 36 40357294
45ש 13
גדעון מוריס
2005
הפועל שדות ים
DNC 48 42DNCDNC 39 39357294
46אש 2
מאיה פילניק
2005
מכבי זבולון אשדוד
OCS 40 35DNCDNC 33 OCS360297
47ש 12
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
DNC 49 40DNCOCS 37 OCS378315
48א 4
רשאד מסאריה
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 42 44DNCDNCDNC DNC383320
49ה 22
מאור לוי
2005
בני הרצליה
47DNCDNCDNCOCS 42 45386323
50ה 16
ירדן הלר
2004
בני הרצליה
DNCDNC 43DNCDNC 45 47387324
51א 11
גל בן עמי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
48 47 45DNCDNCDNC DNC392329
52ש 20
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC DNC441378

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ש 3
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
6 2 22 2 6 3 1 42 20
2ש 26
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
4 12 5 5 10 1 5 42 30
3ת 5
שון ריסלר
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 4 6DNC 7 5 3 93 30
4מ 15
זיו שיינפלד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 16 4 1OCS 4 4 95 32
5ש 19
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
7 6 21 6 4 2 10 56 35
6מ 11
רון לבל
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 3 3 4OCS 11 7 99 36
7א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 7 16 9 16 14 8 71 55
8ש 51
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
9 1 7DNC 9 15 18122 59
9ש 18
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
21 28 30 7 5 8 13112 82
10ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
17 22 13DNC 19 9 11154 91
11ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 19 2DNC 13 19 22158 95
12מ 14
ארד קמפ
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 10BFD 8 8OCS 6160 97
13ח 6
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
29 20 14DNC 3 28 12169106
14א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 24 17DNC 18 17 34195132
15א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 14 15DNCOCS 6 15202139
16א 32
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 25 10DNC 15 35 32208145
17ת 8
רועי נוה
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
15OCS 24DNC 21 13 14213150
18ת 3
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
25 32 32DNC 14 20 31217154
19ש 7
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
37 34 25DNC 17 31 21228165
20אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 27 27DNCOCS 16 26236173
21ע 99
תומר בן סעדון
2004
הפועל זבולון עכו
31 26RETDNC 25 25 19252189
22ת 34
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCS 8 11DNCOCS 24 28260197
23ש 21
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
33 44 31DNC 27 32 30260197
24אש 7
טימה קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
35 37BFDDNC 11 26 29264201
25ע 40
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
41 30RETDNC 31 23 27278215
26ח 3
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
38 33 34DNCDNF 18 37286223
27ת 91
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCSOCSBFDOCS 20 7 9288225
28ש 16
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
18 18 26DNCOCS 38 OCS289226
29ע 70
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
42 39 38DNC 32 44 42300237
30ש 17
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
32 36 28DNCOCSOCS 24309246
31ש 22
סער שילה
2005
הפועל שדות ים
36 38 33DNCDNF 46 46325262
32ה 21
נדב קאופמן
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNC 29 36 40357294
33ש 13
גדעון מוריס
2005
הפועל שדות ים
DNC 48 42DNCDNC 39 39357294
34ש 12
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
DNC 49 40DNCOCS 37 OCS378315
35א 4
רשאד מסאריה
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 42 44DNCDNCDNC DNC383320
36ה 22
מאור לוי
2005
בני הרצליה
47DNCDNCDNCOCS 42 45386323
37ה 16
ירדן הלר
2004
בני הרצליה
DNCDNC 43DNCDNC 45 47387324
38א 11
גל בן עמי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
48 47 45DNCDNCDNC DNC392329

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ש 11
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
10 11 1DNC 1 10 2 98 35
2ש 29
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
23 5 19 3 2 29 17 98 69
3ת 4
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 13 12DNC 12 27 25163100
4ש 10
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
16 9 20DNC 30 22 16176113
5ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
30 15 29DNC 22 12 20191128
6א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 17 18DNC 33 30 38212149
7א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 29 23DNC 28 34 33237174
8ת 17
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 35 36DNC 23 21 23240177
9א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 21 8DNCOCSDNC 35265202
10ת 10
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
24 31 9DNC 24DNC DNC277214
11מ 10
יולי ארזי
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
44 45 37DNC 26 40 41296233
12ת 29
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 23BFDDNCDNCOCS 36330267
13אש 2
מאיה פילניק
2005
מכבי זבולון אשדוד
OCS 40 35DNCDNC 33 OCS360297
14ש 20
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC DNC441378

אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ש 27
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
2 3 10 2 2 1 2 22 12
2ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
11 2 8 4 3 2 1 31 20
3ש 23
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
1 1 4 5 6 7 19 43 24
4ש 24
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
8 4 3 1 7 6 4 33 25
5ש 28
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
3 5 7 10 5 9 9 48 38
6ת 1
אנה סיני פוטפוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 9 1 16 9 3 7 55 39
7ש 25
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
18 12 2 3OCS 8 8 93 51
8ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
7 7 14 7 4 18 14 71 53
9מ 20
הדר גת
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 20 9 8OCS 5 6 95 53
10ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
6 6BFD 12 8 14 18106 64
11מ 21
ים מלר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 8 5 26 21 10 10 96 70
12אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
19 11 13 22 1 16 21103 81
13מ 22
אופיר בר חיים
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 35 15 23 16 4 11117 82
14אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 13 11 13 20OCS 17130 88
15אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 18 30 15 18 13 12128 98
16מ 17
נינה ירקוני
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 17 28 6 15 15 25127 99
17ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
12 15 16 30 11 23 22129 99
18ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
23 26 21 17 10 31 5133102
19מ 16
ליבי רון
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 22 17 21OCS 11 23145103
20ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
17 16 12 20 19 19 28131103
21ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
26 10 27 9 30 24 13139109
22ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
28 27 19 18 14 25 20151123
23אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
24 19 25 14 23 22 OCS169127
24ש 30
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
15 30 20 28 27 17 27164134
25ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
25 29 29 27 17 21 15163134
26ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
29 21 31 24 24 27 16172141
27אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 34DNC 19 13 12 32184142
28אש 10
ליאור אוסטוב
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 24 18DNC 31 26 26187145
29ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
4 14 6DNCDNCDNC DNC192150
30ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
30 25 24 29OCS 20 24194152
31ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
27 28 22 25 22 29 30183153
32ש 60
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
40OCS 33 11OCS 30 3201159
33נ 25
אלה חן
2003
הפועל נהריה
35 33 26 31 12 33 33203168
34ש 2
תמיר בכור
2004
שדות ים ימיה
33 23 23DNC 26OCS OCS231189
35ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
39 31 35DNC 28 32 31238196
36ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
34 32 32DNC 29 37 35241199
37ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
31 36 36DNC 33 28 36242200
38ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
41 39 39DNC 25 34 29249207
39נ 11
אופיר קפלן
2004
הפועל נהריה
37 40 34DNC 32 36 34255213
40ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
38 37 37DNC 34 35 37260218
41זח 10
רותם גרדה
2003
שחפית זבולון חיפה
36 38 38DNCOCSDNC DNC280238

בנים
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ש 27
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
2 3 10 2 2 1 2 22 12
2ש 23
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
1 1 4 5 6 7 19 43 24
3ש 24
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
8 4 3 1 7 6 4 33 25
4ש 28
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
3 5 7 10 5 9 9 48 38
5ש 25
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
18 12 2 3OCS 8 8 93 51
6ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
7 7 14 7 4 18 14 71 53
7מ 20
הדר גת
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 20 9 8OCS 5 6 95 53
8ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
6 6BFD 12 8 14 18106 64
9מ 21
ים מלר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 8 5 26 21 10 10 96 70
10מ 22
אופיר בר חיים
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 35 15 23 16 4 11117 82
11אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 13 11 13 20OCS 17130 88
12אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 18 30 15 18 13 12128 98
13ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
23 26 21 17 10 31 5133102
14ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
17 16 12 20 19 19 28131103
15ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
26 10 27 9 30 24 13139109
16ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
28 27 19 18 14 25 20151123
17ש 30
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
15 30 20 28 27 17 27164134
18אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 34DNC 19 13 12 32184142
19אש 10
ליאור אוסטוב
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 24 18DNC 31 26 26187145
20ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
4 14 6DNCDNCDNC DNC192150
21ש 60
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
40OCS 33 11OCS 30 3201159
22ש 2
תמיר בכור
2004
שדות ים ימיה
33 23 23DNC 26OCS OCS231189
23ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
39 31 35DNC 28 32 31238196
24ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
31 36 36DNC 33 28 36242200
25נ 11
אופיר קפלן
2004
הפועל נהריה
37 40 34DNC 32 36 34255213
26ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
38 37 37DNC 34 35 37260218

בנות
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
11 2 8 4 3 2 1 31 20
2ת 1
אנה סיני פוטפוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 9 1 16 9 3 7 55 39
3אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
19 11 13 22 1 16 21103 81
4מ 17
נינה ירקוני
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 17 28 6 15 15 25127 99
5ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
12 15 16 30 11 23 22129 99
6מ 16
ליבי רון
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 22 17 21OCS 11 23145103
7אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
24 19 25 14 23 22 OCS169127
8ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
25 29 29 27 17 21 15163134
9ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
29 21 31 24 24 27 16172141
10ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
30 25 24 29OCS 20 24194152
11ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
27 28 22 25 22 29 30183153
12נ 25
אלה חן
2003
הפועל נהריה
35 33 26 31 12 33 33203168
13ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
34 32 32DNC 29 37 35241199
14ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
41 39 39DNC 25 34 29249207
15זח 10
רותם גרדה
2003
שחפית זבולון חיפה
36 38 38DNCOCSDNC DNC280238

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
1 1 1 2 2 9 2 1 19 10
2 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
5 4 3 3 1 3 20 3 42 22
3 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
7 8 9 1 4 2 1 5 37 28
4 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 7 4 6 8 22 5 4 60 38
5 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
3 3 10RET 6 21 9 2150 54
6 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
2 2 12 7 3 25 DNC 10157 61
7 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
8 5 8 8 14 8 24 11 86 62
8 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
13 27 2 4 10 15 3 16 90 63
9 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
29 19 11 19 9 1 11 15114 85
10 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
10 30 6 12 13 10 16 19116 86
11 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
9 16 22 11BFD 11 7 21193 97
12 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
27 25 26 9 7 6 34 17151117
13 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
25 50 15 36 18 7 18 6175125
14 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
16 28 7 21 12 30 13UFD223127
15 877
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
22 11 45 5 5 18 46 36188142
16 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
37 15 18 22 26 4 47 22191144
17 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
17 13 55 15 17 23 UFD 8244148
18 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 12 14 33 41 16 42 27200158
19 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
28 38 23 13 24 37 4 30197159
20 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
12 20 37DNF 31 33 14 12255159
21 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
6 9 20 24BFD 13 44 44256160
22 125
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
26 26 16 32BFD 45 8 13262166
23 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
34 6 13 40 16 34 41 24208167
24 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
41 10 5 16BFD 26 27 46267171
25 169
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
21 24 35 10BFD 44 12 26268172
26 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 21 21 42 29 28 26 34215173
27 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20 35 30 20 20 55 31 31242187
28 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
45 37 25 28 25 29 37 7233188
29 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
24 17 32 31BFD 27 17 41285189
30 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
30 64 38 35 23 20 33 18261197
31 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 54 19DNF 30 5 49 23309213
32 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
11 53 44 23 22BFD 10 53312216
33 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
46 43 33DNC 11 32 35 28324228
34 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
19 23 24 34 48 70 15 77310233
35 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
18 42 50 18BFD 19 UFD 9348252
36 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
31 52 70 17 58 17 64 20329259
37 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
86 41 59 14 21 41 55 29346260
38 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
52 18 39UFD 36 53 29 33356260
39 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
38 36DSQ 26BFD 14 39 14359263
40 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 40 34 37BFD 24 48 49360264
41 111
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
36 22 29DNF 43 36 50 51363267
42 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
54 32 49DNF 19 58 21 35364268
43 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
51 33 40DNF 47 59 19 37382286
44 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
47 29 36DNFBFD 38 22 25389293
45 521
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 34 27 38BFD 31 63 67391295
46 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 44 61DNF 15 50 43 47405309
47 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
43 45 31DNF 40 65 38 48406310
48 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
44 46 47 30 35 64 60 59385321
49 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
23 63 66 29 37 48 69 60395326
50 900
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 47 57DNF 27 73 56 45440344
51 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
61 31 28 25 57 67 UFD 80445349
52 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
DNCDNCDNC 41 38 12 30 39448352
53 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
42 14UFD 43BFD 35 62 63451355
54 233
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
55 39 17DNFBFD 46 59 52460364
55 633
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
69 69 72DNC 33 40 32 50461365
56 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
65 65 42DNFBFD 62 6 32464368
57 950
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
63 59 43DNF 45 60 58 40464368
58 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
48 48 52DNF 50 68 40 62464368
59 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
62 56UFD 39BFD 49 25 55478382
60 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
56 58 74DNF 28 47 53 68480384
61 97
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
85 66 78 27 32 57 54 76475390
62 970
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
64 61 56DNF 34 77 36 64488392
63 432
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
77 72 58DNF 44 39 45 70501405
64 410
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
57 49 69 44BFD 52 UFD 58521425
65 77
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
50 73 60DNF 39 66 70 73527431
66 470
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
75 68 67DNF 49 42 61 75533437
67 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
83 85 63DNCBFD 51 23 38535439
68 960
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
60 51 62DNF 42BFD 52 79538442
69 509
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
40 80 54DNC 55 82 66 72545449
70 502
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
74 70 48DNFBFD 63 51 54552456
71 905
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 57 51DNFBFD 71 73 57554458
72 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
59 62 53DNFBFD 54 UFD 43559463
73 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
68 60 73DNFBFD 61 68 42564468
74 999
רום פריטל
2003
הפועל זבולון עכו
81 79 64DNF 52 43 81 69565469
75 124
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
58 71 46DNFBFD 76 57 66566470
76 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
88 75 71DNF 46 56 71 78581485
77 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
76 74 65DNF 53 83 77 83607511
78 907
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
70 83 82DNF 51 75 76 82615519
79 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
71 55 76DNCDNCDNC 72 56618522
80 224
אלון טלקר
2004
הפועל נהריה
73 76 41DNFBFD 74 67DNC619523
81 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
72 78 68DNFBFD 81 65 71627531
82 903
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
67 67 77DNCBFD 85 74 81643547
83 980
שלו שרר
2003
הפועל זבולון עכו
82DNCDNC 45BFD 72 83 86656560
84 200
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
79 84 84DNCBFD 69 79 74661565
85 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCBFDBFD 28 65669573
86 990
תמיר חמיאס
2002
הפועל זבולון עכו
DNF 86 81DNC 54 78 DNF 84671575
87 910
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
66 77 75DNCDNCDNC 78 87671575
88 651
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
80 82 80DNF 59 87 DNF 91671575
89 72
אליאן מסר
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
87 81 83DNCBFD 84 82 89698602
90 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNF 56BFD 75 90701605
91 904
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
84 88 85DNFBFD 80 DNF 85710614
92 113
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
78 87 79DNFBFD 86 DNCDNC714618

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
1 1 1 2 2 9 2 1 19 10
2 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
5 4 3 3 1 3 20 3 42 22
3 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
7 8 9 1 4 2 1 5 37 28
4 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 7 4 6 8 22 5 4 60 38
5 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
3 3 10RET 6 21 9 2150 54
6 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
2 2 12 7 3 25 DNC 10157 61
7 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
13 27 2 4 10 15 3 16 90 63
8 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
9 16 22 11BFD 11 7 21193 97
9 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
27 25 26 9 7 6 34 17151117
10 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
16 28 7 21 12 30 13UFD223127
11 877
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
22 11 45 5 5 18 46 36188142
12 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
17 13 55 15 17 23 UFD 8244148
13 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 12 14 33 41 16 42 27200158
14 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
28 38 23 13 24 37 4 30197159
15 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
12 20 37DNF 31 33 14 12255159
16 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
6 9 20 24BFD 13 44 44256160
17 125
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
26 26 16 32BFD 45 8 13262166
18 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
34 6 13 40 16 34 41 24208167
19 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
41 10 5 16BFD 26 27 46267171
20 169
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
21 24 35 10BFD 44 12 26268172
21 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 21 21 42 29 28 26 34215173
22 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20 35 30 20 20 55 31 31242187
23 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
24 17 32 31BFD 27 17 41285189
24 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
30 64 38 35 23 20 33 18261197
25 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
11 53 44 23 22BFD 10 53312216
26 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
46 43 33DNC 11 32 35 28324228
27 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
19 23 24 34 48 70 15 77310233
28 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
18 42 50 18BFD 19 UFD 9348252
29 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
31 52 70 17 58 17 64 20329259
30 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
86 41 59 14 21 41 55 29346260
31 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
52 18 39UFD 36 53 29 33356260
32 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
38 36DSQ 26BFD 14 39 14359263
33 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 40 34 37BFD 24 48 49360264
34 111
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
36 22 29DNF 43 36 50 51363267
35 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
54 32 49DNF 19 58 21 35364268
36 521
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 34 27 38BFD 31 63 67391295
37 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 44 61DNF 15 50 43 47405309
38 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
44 46 47 30 35 64 60 59385321
39 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
23 63 66 29 37 48 69 60395326
40 900
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 47 57DNF 27 73 56 45440344
41 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
61 31 28 25 57 67 UFD 80445349
42 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
DNCDNCDNC 41 38 12 30 39448352
43 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
42 14UFD 43BFD 35 62 63451355
44 233
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
55 39 17DNFBFD 46 59 52460364
45 633
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
69 69 72DNC 33 40 32 50461365
46 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
65 65 42DNFBFD 62 6 32464368
47 950
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
63 59 43DNF 45 60 58 40464368
48 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
56 58 74DNF 28 47 53 68480384
49 97
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
85 66 78 27 32 57 54 76475390
50 970
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
64 61 56DNF 34 77 36 64488392
51 410
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
57 49 69 44BFD 52 UFD 58521425
52 77
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
50 73 60DNF 39 66 70 73527431
53 470
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
75 68 67DNF 49 42 61 75533437
54 960
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
60 51 62DNF 42BFD 52 79538442
55 509
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
40 80 54DNC 55 82 66 72545449
56 502
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
74 70 48DNFBFD 63 51 54552456
57 905
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 57 51DNFBFD 71 73 57554458
58 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
68 60 73DNFBFD 61 68 42564468
59 999
רום פריטל
2003
הפועל זבולון עכו
81 79 64DNF 52 43 81 69565469
60 124
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
58 71 46DNFBFD 76 57 66566470
61 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
88 75 71DNF 46 56 71 78581485
62 907
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
70 83 82DNF 51 75 76 82615519
63 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
71 55 76DNCDNCDNC 72 56618522
64 224
אלון טלקר
2004
הפועל נהריה
73 76 41DNFBFD 74 67DNC619523
65 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
72 78 68DNFBFD 81 65 71627531
66 903
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
67 67 77DNCBFD 85 74 81643547
67 980
שלו שרר
2003
הפועל זבולון עכו
82DNCDNC 45BFD 72 83 86656560
68 990
תמיר חמיאס
2002
הפועל זבולון עכו
DNF 86 81DNC 54 78 DNF 84671575
69 910
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
66 77 75DNCDNCDNC 78 87671575
70 651
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
80 82 80DNF 59 87 DNF 91671575
71 904
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
84 88 85DNFBFD 80 DNF 85710614

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
8 5 8 8 14 8 24 11 86 62
2 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
29 19 11 19 9 1 11 15114 85
3 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
10 30 6 12 13 10 16 19116 86
4 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
25 50 15 36 18 7 18 6175125
5 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
37 15 18 22 26 4 47 22191144
6 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
45 37 25 28 25 29 37 7233188
7 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 54 19DNF 30 5 49 23309213
8 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
51 33 40DNF 47 59 19 37382286
9 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
47 29 36DNFBFD 38 22 25389293
10 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
43 45 31DNF 40 65 38 48406310
11 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
48 48 52DNF 50 68 40 62464368
12 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
62 56UFD 39BFD 49 25 55478382
13 432
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
77 72 58DNF 44 39 45 70501405
14 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
83 85 63DNCBFD 51 23 38535439
15 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
59 62 53DNFBFD 54 UFD 43559463
16 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
76 74 65DNF 53 83 77 83607511
17 200
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
79 84 84DNCBFD 69 79 74661565
18 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCBFDBFD 28 65669573
19 72
אליאן מסר
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
87 81 83DNCBFD 84 82 89698602
20 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNF 56BFD 75 90701605
21 113
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
78 87 79DNFBFD 86 DNCDNC714618

קדטים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
16 28 7 21 12 30 13UFD223127
2 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
17 13 55 15 17 23 UFD 8244148
3 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
12 20 37DNF 31 33 14 12255159
4 125
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
26 26 16 32BFD 45 8 13262166
5 169
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
21 24 35 10BFD 44 12 26268172
6 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
24 17 32 31BFD 27 17 41285189
7 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
19 23 24 34 48 70 15 77310233
8 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
31 52 70 17 58 17 64 20329259
9 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
86 41 59 14 21 41 55 29346260
10 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
52 18 39UFD 36 53 29 33356260
11 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
38 36DSQ 26BFD 14 39 14359263
12 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 40 34 37BFD 24 48 49360264
13 111
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
36 22 29DNF 43 36 50 51363267
14 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
54 32 49DNF 19 58 21 35364268
15 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 44 61DNF 15 50 43 47405309
16 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
23 63 66 29 37 48 69 60395326
17 900
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 47 57DNF 27 73 56 45440344
18 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
61 31 28 25 57 67 UFD 80445349
19 233
אופק טלקר
2003
הפועל נהריה
55 39 17DNFBFD 46 59 52460364
20 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
65 65 42DNFBFD 62 6 32464368
21 950
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
63 59 43DNF 45 60 58 40464368
22 970
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
64 61 56DNF 34 77 36 64488392
23 960
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
60 51 62DNF 42BFD 52 79538442
24 502
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
74 70 48DNFBFD 63 51 54552456
25 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
68 60 73DNFBFD 61 68 42564468
26 999
רום פריטל
2003
הפועל זבולון עכו
81 79 64DNF 52 43 81 69565469
27 124
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
58 71 46DNFBFD 76 57 66566470
28 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
71 55 76DNCDNCDNC 72 56618522
29 224
אלון טלקר
2004
הפועל נהריה
73 76 41DNFBFD 74 67DNC619523
30 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
72 78 68DNFBFD 81 65 71627531
31 980
שלו שרר
2003
הפועל זבולון עכו
82DNCDNC 45BFD 72 83 86656560

קדטיות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
25 50 15 36 18 7 18 6175125
2 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
33 54 19DNF 30 5 49 23309213
3 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
48 48 52DNF 50 68 40 62464368
4 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
83 85 63DNCBFD 51 23 38535439
5 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
59 62 53DNFBFD 54 UFD 43559463
6 200
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
79 84 84DNCBFD 69 79 74661565
7 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNCBFDBFD 28 65669573
8 72
אליאן מסר
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
87 81 83DNCBFD 84 82 89698602
9 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNCDNF 56BFD 75 90701605

אופט משה"ח אחיד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 20
אוריין זהר
אלון קישוני
דניאל חולדאי
2005
2006
2007
הפועל תל אביב מועדון ימי
הפועל תל אביב מועדון ימי
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 2 1 2 1 1 8 6
2 18
רומי יונגר
אסף גולן
עילאי גורן
2006
2005
2006
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 3 5 1 12 7
3 14
יובל שבת
אלמוג טאוזר
נדב אמון
2005
2005
2006
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
2 2 3 2 1 1 11 8
4 8
נגה להב
אתנה לרנר
מיכל שקד
2006
2006
2006
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
2 5 2 4 1 1 15 10
5 10
ים קנדל
מיכאל אברהם
עמרי דביר
2006
2005
2006
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
1 3 3 1 2 3 13 10
6 17
עומר טבול
עומר זבולוני
רעי ברוידא
2005
2005
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 3 2 4 2 14 10
7 11
עמית גינת
דניאל גרון
נטע שפרן
2006
2006
2007
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
4 1 5 1 1 4 16 11
8 2
יאיר לביא
יהונתן גרוס
יסמין גרוס
2006
2008
2006
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 1 3 5 2 3 16 11
9 12
שיר אורקיבי מוהבן
דניאל מרגוליס
נועם בורשטין
2005
2006
2006
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
3 2 1 3 2 4 15 11
10 4
הילה אבגי
דניאל זיו
איתי לב רן
2006
2006
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 4 1 1 4 4 17 13
11 16
דניאל קמיל
נועה הולצמן
ירדן אלאלוף
2006
2005
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 3 5 4 3 2 18 13
12 1
עידו בר
יעל סלונים
זהר פרג
2005
2006
2006
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 3 2 3 5 2 18 13
13 6
רועי ברק
איתי פומרנץ
2006
2006
2006
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 4 2 2 3 5 21 16
14 9
חיה רות ריבקין
יובל דורון
אהוד ים מיכלוביץ
2006
2006
2005
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
4 4 6 1 3 5 23 17
15 3
איתי פרומן
נדב בן דור
אורי בן ימיני
2006
2006
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 2 5 5 3 3 22 17
16 13
נרי וינברג
עדי נוייפלד
יפתח אמון
2006
2006
2006
הפועל שדות ים
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
5 4 4 5 4 2 24 19
17 7
מעוז חץ
מתן עובדיה
2007
2006
2006
בני הרצליה
בני הרצליה
DNC 5 4 4 2 4 25 19
18 15
דניאלה אברהם
אילאי גוברין
בן ולטר
2006
2007
2006
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
5 5 5 4 4 3 26 21
19 19
חן קורן
ענר קאופמן
אורי להב
2008
2007
2006
בני הרצליה
בני הרצליה
בני הרצליה
5 3 2DNCDNCDNC 28 22

420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 52402
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
טל הררי
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 1 1 2 1 5 1 10 22 12
2 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
2 2 2 1 4 2 9 4 26 17
3 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
4 4 6 3 2 1 2 8 30 22
4 53464
ליאור לביא
1989
הפועל שדות ים
צליל בן חורין
1991
שדות ים ימיה
3 6 3 8 3 3 6 3 35 27
5 52584
עמרי סלע
1999
שדות ים ימיה
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
5 3 9 4 10 4 5 2 42 32
6 54144
יאן ברזלי
1994
קידום השייט בהרצליה
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
11 9 8 6 7 6 4 1 52 41
7 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נגה תורן
1998
שייט חיפה
7 8 4 14 11 8 3 6 61 47
8 54295
גילי אברך
2000
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
9 7 7 5 9 7 8 5 57 48
9 54699
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
10 5 5 9 6 11 12 12 70 58
10 54200
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
אסף גל
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 14 13 10 8 9 7 7 82 68
11 54120
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
6 11 14 7 12OCS 10 9 84 69
12 51634
תמר בן דוד
1998
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
13 10 12 13 5 12 11 11 87 74
13 51752
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
12 12 11 12 14 10 13 13 97 83
14 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
סער קפון
1998
שייט חיפה
8 13 10 11 13DNC DNCDNC100 85

בנים
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 52402
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
טל הררי
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 1 1 2 1 5 1 10 22 12
2 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
2 2 2 1 4 2 9 4 26 17
3 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
4 4 6 3 2 1 2 8 30 22
4 53464
ליאור לביא
1989
הפועל שדות ים
צליל בן חורין
1991
שדות ים ימיה
3 6 3 8 3 3 6 3 35 27
5 52584
עמרי סלע
1999
שדות ים ימיה
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
5 3 9 4 10 4 5 2 42 32
6 54144
יאן ברזלי
1994
קידום השייט בהרצליה
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
11 9 8 6 7 6 4 1 52 41
7 54699
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
10 5 5 9 6 11 12 12 70 58
8 54200
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
אסף גל
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 14 13 10 8 9 7 7 82 68
9 54120
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
6 11 14 7 12OCS 10 9 84 69
10 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
סער קפון
1998
שייט חיפה
8 13 10 11 13DNC DNCDNC100 85

בנות
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נגה תורן
1998
שייט חיפה
7 8 4 14 11 8 3 6 61 47
2 54295
גילי אברך
2000
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
9 7 7 5 9 7 8 5 57 48
3 51634
תמר בן דוד
1998
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
13 10 12 13 5 12 11 11 87 74
4 51752
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
12 12 11 12 14 10 13 13 97 83

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
2 1 9 7 9 2 2 32 23
2 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 4 1 10 2 16 7 41 25
3 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
3 2 7 8OCS 5 4 69 29
4 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
5 7 5 5 8 8 23 61 38
5 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 8 2 9 10 6 8 49 39
6 203656
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
14 5 8 19 12 4 6 68 49
7 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
13 12 3 3 16 9 24 80 56
8 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
8 3 15 17 5 18 10 76 58
9 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
12 6 11 2OCS 21 9101 61
10 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15BFD 4 1 3 1 BFD104 64
11 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
11 15 17 23 17 3 3 89 66
12 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
4 18 12 4 11 23 17 89 66
13 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 24 6 16 4 10 12 90 66
14 200689
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10 14OCS 18 7 17 11117 77
15 163297
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 13 27 14 1 14 20108 81
16 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 23 19 6OCS 7 5121 81
17 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 10 10 34OCS 12 16131 91
18 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
29 26 26 11 15 13 14134105
19 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
16 9 22 33 20 26 13139106
20 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
22 21 21 13 14 24 19134110
21 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
7 11 23 30 19 25 27142112
22 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
25BFD 13 26 13 20 15152112
23 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
23 19 14 29OCS 11 25161121
24 185678
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
26 20 28 36 21 29 1161125
25 193303
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
17BFD 18 12OCS 22 28177137
26 176741
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
20BFD 25 21OCS 15 18179139
27 206811
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
27 17 16 24OCS 32 29185145
28 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 22 30 31 6 28 30177146
29 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
24 16 20 25OCSBFD 26191151
30 173303
עילי דגן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
28DNCDNC 15 18BFD 22203163
31 194585
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
37 25 31 22OCS 19 31205165
32 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
34 29 33 35 23 30 32216181
33 192187
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
31 28 29 38 24 35 38223185
34 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
35 31 36 20OCS 31 34227187
35 163335
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
36 32 34 28 22DNC 36228188
36 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 30 24 37OCS 34 33230190
37 187671
רן עמר
2001
הפועל נהריה
38 33 35 27 25 36 37231193
38 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
33 27 32 39OCS 33 35239199
39 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 32OCS 27 21240200

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
2 1 9 7 9 2 2 32 23
2 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 4 1 10 2 16 7 41 25
3 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
5 7 5 5 8 8 23 61 38
4 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 8 2 9 10 6 8 49 39
5 203656
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
14 5 8 19 12 4 6 68 49
6 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
12 6 11 2OCS 21 9101 61
7 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15BFD 4 1 3 1 BFD104 64
8 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
11 15 17 23 17 3 3 89 66
9 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
4 18 12 4 11 23 17 89 66
10 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 24 6 16 4 10 12 90 66
11 200689
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
10 14OCS 18 7 17 11117 77
12 163297
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 13 27 14 1 14 20108 81
13 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 23 19 6OCS 7 5121 81
14 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
29 26 26 11 15 13 14134105
15 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
16 9 22 33 20 26 13139106
16 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
22 21 21 13 14 24 19134110
17 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
25BFD 13 26 13 20 15152112
18 185678
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
26 20 28 36 21 29 1161125
19 193303
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
17BFD 18 12OCS 22 28177137
20 206811
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
27 17 16 24OCS 32 29185145
21 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 22 30 31 6 28 30177146
22 173303
עילי דגן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
28DNCDNC 15 18BFD 22203163
23 194585
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
37 25 31 22OCS 19 31205165
24 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
34 29 33 35 23 30 32216181
25 192187
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
31 28 29 38 24 35 38223185
26 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
35 31 36 20OCS 31 34227187
27 163335
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
36 32 34 28 22DNC 36228188
28 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 30 24 37OCS 34 33230190
29 187671
רן עמר
2001
הפועל נהריה
38 33 35 27 25 36 37231193
30 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
33 27 32 39OCS 33 35239199
31 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 32OCS 27 21240200

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
3 2 7 8OCS 5 4 69 29
2 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
13 12 3 3 16 9 24 80 56
3 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
8 3 15 17 5 18 10 76 58
4 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 10 10 34OCS 12 16131 91
5 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
7 11 23 30 19 25 27142112
6 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
23 19 14 29OCS 11 25161121
7 176741
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
20BFD 25 21OCS 15 18179139
8 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
24 16 20 25OCSBFD 26191151

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 1 3 1 2 4 3 2 3 25 19
2 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 11OCS 3 1 1 4 1 1 49 25
3 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
1 2DSQ 6 4 5 2 8 2 54 30
4 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
5 5 2 2 3OCS 15 6 6 68 44
5 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
12 4 1RET 8 2 12 3 5 71 47
6 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 3 5 12 7 7 9 11 4 62 50
7 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
2 7 6 8 11 6 18 18 10 86 68
8 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
9 8 7 10 19 15 6 7 19100 81
9 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
18 15 17 4 10 3 7 15 12101 83
10 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
11 12 8 19 20 10 10 4 9103 83
11 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 13 18 5 18 13 1 12 20108 88
12 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
10 6 11 11 16 9 17 9 16105 88
13 192666
הוד בן חורין
1991
שדות ים ימיה
OCS 17 9 7 12DNC 8 5 8114 90
14 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
7 10 4DNC 5OCS 13 16 13116 92
15 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
17 18 10 13 14 12 5 14 14117 99
16 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
14 16 13 17 9 11 20 10 17127107
17 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
13 9OCS 9 6OCS 14 20 18137113
18 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
16 22 15 14 15 14 11 21 15143121
19 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
15 14 12 15 22 16 19 19 21153131
20 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
19 20 16 18 13 18 23 23 7157134
21 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
22 23 19 20 21 8 16 17 11157134
22 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
20 19 14 16 17OCS 22 22 23177153
23 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
21 21 20 21 23 17 21 13 22179156

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 1 3 1 2 4 3 2 3 25 19
2 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
1 2DSQ 6 4 5 2 8 2 54 30
3 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
5 5 2 2 3OCS 15 6 6 68 44
4 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
12 4 1RET 8 2 12 3 5 71 47
5 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 3 5 12 7 7 9 11 4 62 50
6 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
2 7 6 8 11 6 18 18 10 86 68
7 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
9 8 7 10 19 15 6 7 19100 81
8 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
11 12 8 19 20 10 10 4 9103 83
9 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 13 18 5 18 13 1 12 20108 88
10 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
10 6 11 11 16 9 17 9 16105 88
11 192666
הוד בן חורין
1991
שדות ים ימיה
OCS 17 9 7 12DNC 8 5 8114 90
12 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
7 10 4DNC 5OCS 13 16 13116 92
13 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
17 18 10 13 14 12 5 14 14117 99
14 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
13 9OCS 9 6OCS 14 20 18137113
15 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
16 22 15 14 15 14 11 21 15143121
16 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
15 14 12 15 22 16 19 19 21153131
17 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
22 23 19 20 21 8 16 17 11157134
18 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
20 19 14 16 17OCS 22 22 23177153
19 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
21 21 20 21 23 17 21 13 22179156

בנות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 11OCS 3 1 1 4 1 1 49 25
2 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
18 15 17 4 10 3 7 15 12101 83
3 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
14 16 13 17 9 11 20 10 17127107
4 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
19 20 16 18 13 18 23 23 7157134

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 199506
עומר צחר
1995
שייט חיפה
1 1 1 2 1 2 2 1 11 9
2 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
2 2 2 1 2 1 1 2 13 11
3 165328
שקד ניצן
1997
הפועל זבולון עכו
6 5 5 4 4 3 3 3 33 27
4 192446
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
3 3 3 3 3DNC DNCDNC 39 31
5 197293
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 6 6 5 5 4 4 4 39 33
6 163292
מילאד לאון
1999
שייט חיפה
7 7 7 6 6 5 5 5 48 41
7 199507
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
4 4 4DNCDNCDNC DNCDNC 52 44

גלשן דגם אחיד בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 10
אופק סמאורה
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 1 1 1 7 6
2 40
טל מלצר
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 1 1 1 2 1 1 8 6
3 9
אדיר טויל
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 2 3 1 2 3 13 10
4 41
דניאל גלאם
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 1 1 6 2 4 2 18 12
5 18
שחר טייב
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 6 3 2 1 3 18 12
6 13
ניל שטיגליץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 2 4 1 3 3 2 20 15
7 37
ליאור חן
2005
הפועל נהריה
2 3 1 3 4 6 2 21 15
8 44
יואב עובדיה
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 2 2 1 7 2 7 22 15
9 3
מתן יפרח
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 4 3 4 10 1 2 26 16
10 11
שי ינקוביץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4 6 4 1 3 4 24 18
11 32
יואב קוק
2003
הפועל שדות ים
4 1 5 5 7 2 1 25 18
12 15
דן בגלר
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4 4 2 4 4 5 25 20
13 8
דניאל ידלקין
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 4 2 6 3 4 26 20
14 43
ירון אורבוך
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 6 3 6 2 6 1 28 22
15 34
יובל ארמה
2003
הפועל שדות ים
3 3 2 6 4 4 8 30 22
16 5
נדב אליאס
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 2 10 3 3 8 3 32 22
17 42
יובל הנדלמן
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 3 8 5 1 6 4 31 23
18 17
אושר טייב
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 5 5 3 7 6 31 24
19 26
שניר הראל
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
6 3 6 4 11 4 5 39 28
20 20
יהלי גלעד
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
4 4 4 8 9 3 6 38 29
21 33
נווה עובד
2003
שדות ים ימיה
3 5 7 11 4 2 8 40 29
22 24
שי אוסטרובסקי
2004
מכבי זבולון אשדוד
3 4 3 8 5 9 8 40 31
23 16
מתנאל סויסה
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6 3 7 5 6 7 39 32
24 25
גיא אוסטרובסקי
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 5 5 4 6 9 3 41 32
25 39
יובל שלו
2005
בני הרצליה
7 7 2 2 5DNC 11 46 34
26 36
יפתח אליאב
2003
שדות ים ימיה
7 5 8 8 3 5 10 46 36
27 6
בר לוי
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 5 7 7 5 10 7 46 36
28 12
מתן לוי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 5 6 6 8 5 11 47 36
29 31
עופר אפרתי
2003
שדות ים ימיה
6 7 7 9 6 7 5 47 38
30 14
משה טובלי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 7 7 7 5 6 46 39
31 4
עידו קניגספלד
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 8 5 9 8 8 5 48 39
32 38
תומר אומן
2003
בני הרצליה
6 6 9 2 9DNC 8 52 40
33 7
שובל סגל
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 9 8 5 8 8 4 50 41
34 21
עידו גלעד
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
8 6 9 9 6 5 9 52 43
35 19
איתי נתן
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 8 10 8 9 8 6 56 46
36 35
אדם מוריס
2003
שדות ים ימיה
8 8 9 7 10 7 7 56 46
37 30
אמיר לזר ארביב
2004
שדות ים ימיה
10 9 8 10 7 7 10 61 51
38 27
איתי אושרי
2003
שדות ים ימיה
5 9 11 11 11 9 9 65 54
39 29
תומר שבתאי
2004
שדות ים ימיה
6 9 9 11 10 10 10 65 54
40 2
איתי סקר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
10 9 10 10 8 9 11 67 56
41 1
נועם אלשר
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8DNC 9 10 9 11 11 70 58
42 28
גור לביא פרג
2005
הפועל שדות ים
10DNCDNCDNCDNC 10 9 77 65

גלשן דגם אחיד בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 107
לינוי שוורץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 4 1 1 1 1 10 6
2 103
מילי קריספין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 2 1 2 1 1 10 8
3 101
מיקה כפרי
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 1 1 3 3 2 2 14 11
4 115
אלה חסידיאן
2003
שדות ים ימיה
4 2 3 2 2 4 4 21 17
5 105
רוני אלון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 5 2 4 3 4 22 17
6 108
הדר חיות
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 1 4 6 2 3 24 18
7 106
תמרה סתוי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 6 5 5 1 3 2 25 19
8 114
עמית שגב
2004
הפועל שדות ים
5 5 3 3 4 4 3 27 22
9 117
מיה סילס
2005
הפועל נהריה
3 3 4 4 3 7 7 31 24
10 102
גאות חייט
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
7 4 2 5 5 5 6 34 27
11 104
רוני בוהדנה
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 5 6 7 5 6 5 38 31
12 113
עפרי סופר
2003
הפועל שדות ים
6 6 7 7 9 5 5 45 36
13 112
מיכל סלוין
2004
הפועל שדות ים
9 7 8 8 6 6 6 50 41
14 119
נעם ברנון
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
9 9 9 6 7 7 7 54 45
15 120
מיקה באור
2004
שדות ים ימיה
9 8 9 6 8 8 8 56 47
16 116
רוני כהן
2003
הפועל שדות ים
9 9 10 9 7DNC DNC 64 54
17 118
נועם שאבי
2003
בני הרצליה
9 9 10 10 8DNC 8 64 54

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1 1 1 1 1 6 8 3 1 23 15
2 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
2 2 2 7 11 3 1 9 7 44 33
3 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 5 5 10 4 16 2 2 8 55 39
4 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 3 4 3 12 2 16 1 2 57 41
5 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 6 18 2 8 4 4 12 67 49
6 695
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 3 5 3OCS 21 7 3100 50
7 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
6 7 11 8 5 4 6 14 9 70 56
8 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
11 10 12 2 8 11 7 5 4 70 58
9 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 13 7 17 21 1 3 11 10 92 71
10 699
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 13 15 7OCS 9 12 5124 74
11 167
עמית רז
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
8 11 10 4 13 14 11 13 15 99 84
12 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
10 17 8 12 9 5 19 6 18104 85
13 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 9 9 13 19 7 15 17 14124103
14 100
דניאל ראש
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
23 22 20 6 10 18 18 8 11136113
15 557
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
15 21 21 11 15 12 14 10 19138117
16 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
25 18 27 9 6 10 12 22 16145118
17 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
13 12 18OCS 16 15 10 18 26178128
18 903
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
20 30 22 14 14 9 17 20 22168138
19 901
איתי שליט
2001
בני הרצליה
32 20 23 16 25 23 5 19 17180148
20 205
עדן חן
2003
שדות ים ימיה
17 15 16 21 27 17 13 26 29181152
21 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
31 29 14 24 22 24 23 15 13195164
22 394
עמית שחף
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 16 15 22 29 21 27DNC 27219169
23 204
סהר אריאל
2002
שדות ים ימיה
27 35 30 19 35 13 24 21 6210175
24 397
גילי ברק
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 27 19 23 31 26 37 16 32227190
25 368
יובל אדם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 26 28 20 36 28 26 23 21230194
26 550
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
26 14 26 27 33 19 22 36 31234198
27 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
19 31 17 25 20 22 33 34 35236201
28 689
גיל ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 32 29 28 26DNC 30 27 20266216
29 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 28 24 40 28 29 20 29 34260220
30 102
עמית אלוני
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 43DNC 41 17 20 28 24 24283233
31 203
יהל אחיטוב
2003
שדות ים ימיה
29 19 36 38 32 36 29 38 23280242
32 988
מאיה בנין
2002
בני הרצליה
34 36 34 26 39 27 32 25 28281242
33 431
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
18 24 25DNC 38OCS 25 32 33295245
34 200
יובל פיורסקי
2004
שדות ים ימיה
39 38 37 34 23 34 36 28 37306267
35 399
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
37 34 31 29 43 31 35 33 40313270
36 206
מיה לנציאנו
2003
שדות ים ימיה
35 37 35 39 30 37 41 30 36320279
37 693
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 39 32 37 40 30 34 40 30332282
38 118
עידו לובן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 30 18DNC 31 37 25341291
39 983
נטע גיל
2003
בני הרצליה
DNC 44 39 35 37 25 40 35 38343293
40 244
דניאלה פלג
2004
שדות ים ימיה
42 25 42 42 42 32 42 31 42340298
41 198
תמר תורגמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
40 41 41 43 24 33 38 41 41342299
42 202
מאיה פרימר
2002
שדות ים ימיה
41 40 38 36 41 35 43 39 39352309
43 558
אלון פילוס
2001
מכבי זבולון אשדוד
33 33 33 31DNFDNC 44DNC 44368318
44 201
רם זרח
2004
שדות ים ימיה
30 23DNC 32 34DNC DNCDNCDNC369319
45 107
איתמר הורביץ
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
38 42 40 33 44DNC DNCDNCDNC397347

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1 1 1 1 1 6 8 3 1 23 15
2 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
2 2 2 7 11 3 1 9 7 44 33
3 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 5 5 10 4 16 2 2 8 55 39
4 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 6 18 2 8 4 4 12 67 49
5 695
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 3 5 3OCS 21 7 3100 50
6 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
11 10 12 2 8 11 7 5 4 70 58
7 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 13 7 17 21 1 3 11 10 92 71
8 699
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 13 15 7OCS 9 12 5124 74
9 167
עמית רז
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
8 11 10 4 13 14 11 13 15 99 84
10 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
10 17 8 12 9 5 19 6 18104 85
11 100
דניאל ראש
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
23 22 20 6 10 18 18 8 11136113
12 557
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
15 21 21 11 15 12 14 10 19138117
13 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
25 18 27 9 6 10 12 22 16145118
14 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
13 12 18OCS 16 15 10 18 26178128
15 901
איתי שליט
2001
בני הרצליה
32 20 23 16 25 23 5 19 17180148
16 205
עדן חן
2003
שדות ים ימיה
17 15 16 21 27 17 13 26 29181152
17 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
31 29 14 24 22 24 23 15 13195164
18 394
עמית שחף
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 16 15 22 29 21 27DNC 27219169
19 204
סהר אריאל
2002
שדות ים ימיה
27 35 30 19 35 13 24 21 6210175
20 550
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
26 14 26 27 33 19 22 36 31234198
21 689
גיל ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 32 29 28 26DNC 30 27 20266216
22 102
עמית אלוני
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 43DNC 41 17 20 28 24 24283233
23 203
יהל אחיטוב
2003
שדות ים ימיה
29 19 36 38 32 36 29 38 23280242
24 118
עידו לובן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 30 18DNC 31 37 25341291
25 558
אלון פילוס
2001
מכבי זבולון אשדוד
33 33 33 31DNFDNC 44DNC 44368318
26 201
רם זרח
2004
שדות ים ימיה
30 23DNC 32 34DNC DNCDNCDNC369319
27 107
איתמר הורביץ
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
38 42 40 33 44DNC DNCDNCDNC397347

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 3 4 3 12 2 16 1 2 57 41
2 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
6 7 11 8 5 4 6 14 9 70 56
3 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 9 9 13 19 7 15 17 14124103
4 903
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
20 30 22 14 14 9 17 20 22168138
5 397
גילי ברק
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 27 19 23 31 26 37 16 32227190
6 368
יובל אדם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 26 28 20 36 28 26 23 21230194
7 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
19 31 17 25 20 22 33 34 35236201
8 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 28 24 40 28 29 20 29 34260220
9 988
מאיה בנין
2002
בני הרצליה
34 36 34 26 39 27 32 25 28281242
10 431
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
18 24 25DNC 38OCS 25 32 33295245
11 200
יובל פיורסקי
2004
שדות ים ימיה
39 38 37 34 23 34 36 28 37306267
12 399
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
37 34 31 29 43 31 35 33 40313270
13 206
מיה לנציאנו
2003
שדות ים ימיה
35 37 35 39 30 37 41 30 36320279
14 693
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 39 32 37 40 30 34 40 30332282
15 983
נטע גיל
2003
בני הרצליה
DNC 44 39 35 37 25 40 35 38343293
16 244
דניאלה פלג
2004
שדות ים ימיה
42 25 42 42 42 32 42 31 42340298
17 198
תמר תורגמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
40 41 41 43 24 33 38 41 41342299
18 202
מאיה פרימר
2002
שדות ים ימיה
41 40 38 36 41 35 43 39 39352309

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
3 3 3 1 2 4 1 1 1 19 15
2 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
1 2 1 8 3 1 7 3 2 28 20
3 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
2 1 2OCS 1 2 2 16 7 74 33
4 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
7 6 9 2 4 11 3 4 3 49 38
5 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
8 12 17 12 5 6 10 6 6 82 65
6 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
17 4 10 11 8 22 5 5 5 87 65
7 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 10 15 17 7 7 4 2OCS108 67
8 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
6 5 4 13OCS 3 20 13 9114 73
9 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
12 13 12 10 9 12 8 8 4 88 75
10 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
4 7 8 4 16 16 14 10 19 98 79
11 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
14 11 5 5 15 8 9 14 14 95 80
12 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
20 22 13 14 11 9 6 7 8110 88
13 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
11 9 7 7 14 15 17 15 11106 89
14 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
9 14 6 16 6 5 16 18 18108 90
15 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
10 8 11 15 18 18 11 12 12115 97
16 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
13 18 14 3OCS 24 12 9 13147106
17 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
18 27 20 9 10 13 18 20 15150123
18 296
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
24 20 19 6OCS 27 13 11 10171130
19 994
עידו וויג
2002
בני הרצליה
16 16 16OCS 13 21 23 22 16184143
20 297
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
26 19 33 18 20 28 15 19 20198165
21 299
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
25 30 26 19OCS 14 21 17 17210169
22 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15 15 18 24 21 30 25 35 27210175
23 560
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 21 23 21 23 25 24 25 25209184
24 820
מיה מקל
2001
שייט חיפה
19 26 29 29 17 23 22 21 28214185
25 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 17 22OCSOCS 10 19 24 31226185
26 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30DNC 21 22 26 19 29 28 24240199
27 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
27 25 24 23OCS 26 28 30 22246205
28 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
32 28 32 28OCS 31 27 23 21263222
29 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 24 27 27OCSDNC 31 29 23271230
30 112
יעל זלינגר
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
34DNC 30 20 12 17 DNCDNCDNC277236
31 424
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
33 29DNC 33 22 34 32 27 26277236
32 303
גלי בנטוב
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
29 31 31 25 24 32 33 36 32273237
33 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
31DNC 25 32OCS 20 26 26OCS283242
34 902
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
38 32DNC 30 19 36 30 31 30287246
35 309
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
35 33 28 31 27 29 37 34 34288251
36 109
גיא ימנר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 34 34 26 25 33 35 37 35295258
37 623
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
37DNCDNC 34 28 35 34 33 29312271
38 538
שניר באבד
2004
הפועל גנוסר/מגל אל גל
RETRET 35DNC 29 37 36 32 33325284

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
3 3 3 1 2 4 1 1 1 19 15
2 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
1 2 1 8 3 1 7 3 2 28 20
3 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
2 1 2OCS 1 2 2 16 7 74 33
4 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
7 6 9 2 4 11 3 4 3 49 38
5 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
8 12 17 12 5 6 10 6 6 82 65
6 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
17 4 10 11 8 22 5 5 5 87 65
7 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 10 15 17 7 7 4 2OCS108 67
8 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
4 7 8 4 16 16 14 10 19 98 79
9 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
14 11 5 5 15 8 9 14 14 95 80
10 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
11 9 7 7 14 15 17 15 11106 89
11 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
9 14 6 16 6 5 16 18 18108 90
12 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
13 18 14 3OCS 24 12 9 13147106
13 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
18 27 20 9 10 13 18 20 15150123
14 296
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
24 20 19 6OCS 27 13 11 10171130
15 994
עידו וויג
2002
בני הרצליה
16 16 16OCS 13 21 23 22 16184143
16 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15 15 18 24 21 30 25 35 27210175
17 560
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 21 23 21 23 25 24 25 25209184
18 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 17 22OCSOCS 10 19 24 31226185
19 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 24 27 27OCSDNC 31 29 23271230
20 424
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
33 29DNC 33 22 34 32 27 26277236
21 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
31DNC 25 32OCS 20 26 26OCS283242
22 309
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
35 33 28 31 27 29 37 34 34288251
23 109
גיא ימנר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 34 34 26 25 33 35 37 35295258
24 623
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
37DNCDNC 34 28 35 34 33 29312271
25 538
שניר באבד
2004
הפועל גנוסר/מגל אל גל
RETRET 35DNC 29 37 36 32 33325284

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
6 5 4 13OCS 3 20 13 9114 73
2 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
12 13 12 10 9 12 8 8 4 88 75
3 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
20 22 13 14 11 9 6 7 8110 88
4 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
10 8 11 15 18 18 11 12 12115 97
5 297
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
26 19 33 18 20 28 15 19 20198165
6 299
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
25 30 26 19OCS 14 21 17 17210169
7 820
מיה מקל
2001
שייט חיפה
19 26 29 29 17 23 22 21 28214185
8 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30DNC 21 22 26 19 29 28 24240199
9 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
27 25 24 23OCS 26 28 30 22246205
10 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
32 28 32 28OCS 31 27 23 21263222
11 112
יעל זלינגר
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
34DNC 30 20 12 17 DNCDNCDNC277236
12 303
גלי בנטוב
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
29 31 31 25 24 32 33 36 32273237
13 902
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
38 32DNC 30 19 36 30 31 30287246

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 3 1OCS 1 1 1 1 57 10
2 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
3 9 1 20 1 5 5 2 2 48 28
3 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 2 5 3 7 6 2 3 6 36 29
4 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
8 5 6 13 4 3 11 7 11 68 55
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
10 16 7 2 3 2 6 15 10 71 55
6 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 4 15 9 4 12 11DSQ109 62
7 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
7 7 9 9 8 13 9 16 3 81 65
8 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
5 11 14 4 10 7 10 5 15 81 66
9 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 4 2 17 12 17 8 13 8 87 70
10 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
13 6 10 11 18 14 7 4 5 88 70
11 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 8 8 12 17 9 4 18 12 97 79
12 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
16 13 27 6 2 16 15 6 7108 81
13 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
26 18 26 14 5 8 3 10 4114 88
14 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 15 15 5 11 12 13 17 16123104
15 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 14 17 8OCS 10 19 8 14151104
16 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
12 10 23 21 22 24 14 9 23158134
17 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
11 12 13 25 6 21 21 26 29164135
18 326
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
20 20 11 35 24 23 20 12 17182147
19 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
28 22 12 26 14OCS 16 21 13199152
20 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
17 23 16 19 16 22 25 25 26189163
21 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 26 28 10 15 20 23 30 21194164
22 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
31 28 19 18 19 11 29 22 22199168
23 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 25 18 16 20 26 28 23 25205177
24 328
רז גרינברג
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
34 32 24 28 27 15 26 19 9214180
25 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
29 21OCSDNC 13 18 22 14 19230183
26 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 19 21 27 29OCS 18 28 30234187
27 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
32 29 20 22 21 25 17 33 31230197
28 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
25 31 29 29 23 19 33 20 24233200
29 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
33 30 22 7 28OCS 27 27 27248201
30 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
22 27 31 23 26 28 30 29 32248216
31 570
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
23 24 30 33 25 30 24 32 28249216
32 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 17 25 30OCSDNC 31 31 20266219
33 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
27 33 32 32OCS 27 38 24 18278231
34 346
אורי לירם
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNF 37 35 31 31 33 32 34 33313266
35 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
DNF 36 38 34 30 35 36 36OCS339292
36 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 38 39DNC 33 31 34 37 35341294
37 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 35 33 36 32OCS 35 42 37344297
38 144
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 39 41 24OCS 32 40 35OCS352305
39 993
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
DNC 40 36 37OCS 29 42 41 36355308
40 966
פז גור
2000
בני הרצליה
DNC 42 40 39OCSOCS 39 38 38377330
41 572
תומר רוצבי
2000
מכבי זבולון אשדוד
DNC 41 34 40OCS 34 DNCDNCDNC384337
42 500
נח באבד
2001
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNC 34OCS 41 40 39389342
43 911
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
DNF 34 37 38DNCDNC DNCDNCDNC391344
44 924
בן זליט
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 37 39 34392345

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 3 1OCS 1 1 1 1 57 10
2 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
3 9 1 20 1 5 5 2 2 48 28
3 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 2 5 3 7 6 2 3 6 36 29
4 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
8 5 6 13 4 3 11 7 11 68 55
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
10 16 7 2 3 2 6 15 10 71 55
6 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 4 15 9 4 12 11DSQ109 62
7 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
7 7 9 9 8 13 9 16 3 81 65
8 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 8 8 12 17 9 4 18 12 97 79
9 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
16 13 27 6 2 16 15 6 7108 81
10 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 15 15 5 11 12 13 17 16123104
11 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 14 17 8OCS 10 19 8 14151104
12 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
11 12 13 25 6 21 21 26 29164135
13 326
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
20 20 11 35 24 23 20 12 17182147
14 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
28 22 12 26 14OCS 16 21 13199152
15 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
17 23 16 19 16 22 25 25 26189163
16 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
31 28 19 18 19 11 29 22 22199168
17 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 25 18 16 20 26 28 23 25205177
18 328
רז גרינברג
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
34 32 24 28 27 15 26 19 9214180
19 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
29 21OCSDNC 13 18 22 14 19230183
20 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 19 21 27 29OCS 18 28 30234187
21 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
32 29 20 22 21 25 17 33 31230197
22 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
25 31 29 29 23 19 33 20 24233200
23 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
22 27 31 23 26 28 30 29 32248216
24 570
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
23 24 30 33 25 30 24 32 28249216
25 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 17 25 30OCSDNC 31 31 20266219
26 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
27 33 32 32OCS 27 38 24 18278231
27 346
אורי לירם
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNF 37 35 31 31 33 32 34 33313266
28 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 38 39DNC 33 31 34 37 35341294
29 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNF 35 33 36 32OCS 35 42 37344297
30 144
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 39 41 24OCS 32 40 35OCS352305
31 993
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
DNC 40 36 37OCS 29 42 41 36355308
32 966
פז גור
2000
בני הרצליה
DNC 42 40 39OCSOCS 39 38 38377330
33 572
תומר רוצבי
2000
מכבי זבולון אשדוד
DNC 41 34 40OCS 34 DNCDNCDNC384337
34 500
נח באבד
2001
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNCDNC 34OCS 41 40 39389342
35 911
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
DNF 34 37 38DNCDNC DNCDNCDNC391344
36 924
בן זליט
2000
בני הרצליה
DNCDNCDNCDNCDNCDNC 37 39 34392345

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
5 11 14 4 10 7 10 5 15 81 66
2 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 4 2 17 12 17 8 13 8 87 70
3 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
13 6 10 11 18 14 7 4 5 88 70
4 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
26 18 26 14 5 8 3 10 4114 88
5 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
12 10 23 21 22 24 14 9 23158134
6 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 26 28 10 15 20 23 30 21194164
7 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
33 30 22 7 28OCS 27 27 27248201
8 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
DNF 36 38 34 30 35 36 36OCS339292

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 5 8 4 3 4 1 3 1 33 25
2 18
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
7 11 5 1 6 2 5 1 3 41 30
3 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 3 1 10 5 3 3 8 9 43 33
4 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
5 6 4 5 1 6 4OCS 2 60 33
5 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 2 14 10 7 6 2 7 52 38
6 200
טל צדוק
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 1 3 21 2 1 7 4 14 65 44
7 2
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
15 7 9 7 7 5 9 5 5 69 54
8 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
6 8 11 3 8 9 8 7 8 68 57
9 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
3 10 14 19 4 21 10 15 6102 81
10 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 12 12 6 16 10 18 11 10103 85
11 6
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 4 7 23 19 22 2 10 15112 89
12 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 14 16 11 11 11 16 6 11112 96
13 24
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
9 9 10 15 18 19 14 9 16119100
14 4
עדי יפה כהן
1995
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 17 18 20 17 8 13 14 4124104
15 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
11 13 6 18 12 17 12 19 19127108
16 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
DNC 16 17 2 9 16 17 13 20137110
17 65
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 19 13 13 14 12 20 16 13137117
18 63
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 21 19 9 20 20 11 12 12143122
19 201
פז שפר
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 18 15 12 22 13 15 22 21165138
20 90
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
18 20 20 16 15 15 21 18 18161140
21 1117
ניצן לביא
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 23 22 8 13 14 23 23 25173148
22 14
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 15OCS 25 23 18 19 17 24182155
23 123
דן קניגספלד
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 22 21 17 21 24 22 21 22193169
24 420
איתי גליפוליטי
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 24 23 24 24 23 24 20 17200176
25 181
איה אלדאג
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
24DNCDNC 22 25OCS 25OCS 23227200
26 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
20DNCDNCDNCDNCDNC 26 24DNC232205

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 5 8 4 3 4 1 3 1 33 25
2 18
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
7 11 5 1 6 2 5 1 3 41 30
3 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 3 1 10 5 3 3 8 9 43 33
4 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
5 6 4 5 1 6 4OCS 2 60 33
5 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 2 14 10 7 6 2 7 52 38
6 200
טל צדוק
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 1 3 21 2 1 7 4 14 65 44
7 2
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
15 7 9 7 7 5 9 5 5 69 54
8 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
6 8 11 3 8 9 8 7 8 68 57
9 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
3 10 14 19 4 21 10 15 6102 81
10 6
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 4 7 23 19 22 2 10 15112 89
11 24
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
9 9 10 15 18 19 14 9 16119100
12 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
DNC 16 17 2 9 16 17 13 20137110
13 201
פז שפר
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 18 15 12 22 13 15 22 21165138
14 1117
ניצן לביא
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 23 22 8 13 14 23 23 25173148
15 123
דן קניגספלד
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 22 21 17 21 24 22 21 22193169
16 420
איתי גליפוליטי
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 24 23 24 24 23 24 20 17200176
17 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
20DNCDNCDNCDNCDNC 26 24DNC232205

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 12 12 6 16 10 18 11 10103 85
2 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 14 16 11 11 11 16 6 11112 96
3 4
עדי יפה כהן
1995
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 17 18 20 17 8 13 14 4124104
4 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
11 13 6 18 12 17 12 19 19127108
5 65
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 19 13 13 14 12 20 16 13137117
6 63
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 21 19 9 20 20 11 12 12143122
7 90
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
18 20 20 16 15 15 21 18 18161140
8 14
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 15OCS 25 23 18 19 17 24182155
9 181
איה אלדאג
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
24DNCDNC 22 25OCS 25OCS 23227200