שיוט עמוס
אשדוד
07/05/2015-09/05/2015

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 3
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
OCS 1 3 7 2 1 54 14
2ש 19
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
2 2 5 2 12 9 32 20
3ת 91
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 5 10 12 3 3 34 22
4ת 34
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
6 6 6 3 4 13 38 25
5ש 51
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
3 10 13 6 1 6 39 26
6ש 18
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
15 4 9 5 11 2 46 31
7א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 11 9 7 10 45 34
8ש 26
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
4 9 17 11 9 5 55 38
9ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 8 8 1 18 16 62 44
10ת 5
שון ריסלר
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 14 19 8 10 4 65 46
11ש 7
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
8 12 1 24 14 14 73 49
12ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCS 16 2 16 6 11 91 51
13ש 10
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
14 29 4 17 8 8 80 51
14אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 15OCS 4 5 19 92 52
15א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 14 14 16 18 76 58
16ת 29
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
16 17 7 15 19 17 91 72
17ת 8
רועי נוה
2005
הפועל מרכז שייט תל אביב
31OCS 15 13 13 15 127 87
18אש 8
גרמן זמיטר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 19 12 28DNC 21 132 92
19ת 9
אלון בן שלמה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 28 16 10 21 31 125 94
20ת 17
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 30 20 18 15 22 126 96
21ש 21
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
23 13 18 20 24 25 123 98
22ת 98
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 27 25 19 23 12 126 99
23ש 16
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
13 22 26 21 25 20 127101
24אש 5
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
17 18 22 23 22 29 131102
25ת 2
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 21 23 22 28 23 135107
26ש 94
תמיר הורביץ
2003
שדות ים ימיה
26 20 24 26 17 28 141113
27ש 22
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
OCS 11 27DNCDNC 7 165125
28ש 20
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
27 26 29 25 30 26 163133
29ש 17
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
24 23OCS 35 26 27 175135
30אש 7
גלב טולסטורוקוב
2005
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNC 21 27 20 30 178138
31ש 1
סער שילה
2005
הפועל שדות ים
29 25 30 31 29 32 176144
32ש 12
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
30 31 31 30 27OCS 189149
33אש 2
מאיה פילניק
2005
מכבי זבולון אשדוד
DNC 24 28 33 33 35 193153
34אש 6
רימה גומניוק
2005
מכבי זבולון אשדוד
22 34DNC 34 31 34 195155
35ת 41
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
25OCSOCS 29DNC 24 198158
36ש 13
גדעון מוריס
2005
הפועל שדות ים
28 33 32 36DNC 36 205165
37אש 4
דוד וייזמן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 32DNCDNC 32 33 209169

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 3
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
OCS 1 3 7 2 1 54 14
2ש 19
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
2 2 5 2 12 9 32 20
3ת 91
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 5 10 12 3 3 34 22
4ת 34
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
6 6 6 3 4 13 38 25
5ש 51
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
3 10 13 6 1 6 39 26
6ש 18
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
15 4 9 5 11 2 46 31
7א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 11 9 7 10 45 34
8ש 26
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
4 9 17 11 9 5 55 38
9ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 8 8 1 18 16 62 44
10ת 5
שון ריסלר
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 14 19 8 10 4 65 46
11ש 7
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
8 12 1 24 14 14 73 49
12ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCS 16 2 16 6 11 91 51
13אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 15OCS 4 5 19 92 52
14א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 14 14 16 18 76 58
15ת 8
רועי נוה
2005
הפועל מרכז שייט תל אביב
31OCS 15 13 13 15 127 87
16אש 8
גרמן זמיטר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 19 12 28DNC 21 132 92
17ת 9
אלון בן שלמה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 28 16 10 21 31 125 94
18ש 21
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
23 13 18 20 24 25 123 98
19ש 16
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
13 22 26 21 25 20 127101
20אש 5
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
17 18 22 23 22 29 131102
21ש 94
תמיר הורביץ
2003
שדות ים ימיה
26 20 24 26 17 28 141113
22ש 17
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
24 23OCS 35 26 27 175135
23אש 7
גלב טולסטורוקוב
2005
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNC 21 27 20 30 178138
24ש 1
סער שילה
2005
הפועל שדות ים
29 25 30 31 29 32 176144
25ש 12
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
30 31 31 30 27OCS 189149
26ת 41
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
25OCSOCS 29DNC 24 198158
27ש 13
גדעון מוריס
2005
הפועל שדות ים
28 33 32 36DNC 36 205165
28אש 4
דוד וייזמן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 32DNCDNC 32 33 209169

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 10
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
14 29 4 17 8 8 80 51
2ת 29
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
16 17 7 15 19 17 91 72
3ת 17
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 30 20 18 15 22 126 96
4ת 98
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 27 25 19 23 12 126 99
5ת 2
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 21 23 22 28 23 135107
6ש 22
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
OCS 11 27DNCDNC 7 165125
7ש 20
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
27 26 29 25 30 26 163133
8אש 2
מאיה פילניק
2005
מכבי זבולון אשדוד
DNC 24 28 33 33 35 193153
9אש 6
רימה גומניוק
2005
מכבי זבולון אשדוד
22 34DNC 34 31 34 195155

אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
2 1 1 3 8 2 17 9
2ש 27
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
7 3 2 1 7 1 21 14
3ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
1 2 4 5 3 4 19 14
4ש 28
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
6 12 3 2 2 3 28 16
5ש 24
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
4 4 6 13 4 5 36 23
6ש 25
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
9 5 7 7 1 18 47 29
7ת 4
אנה סיני פוטפוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 6 9 10 14 6 48 34
8ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
12 7 5 12 16 7 59 43
9אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
16 10 13 4 6 12 61 45
10ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
14 8 11 9 10 10 62 48
11אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
11 9 26 8 5 17 76 50
12ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
15 18 8 6 12 24 83 59
13אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
23 16 19 24 9 9 100 76
14ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
8 22OCS 14 21 15 115 80
15ש 30
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
5 24 12OCS 22 20 118 83
16ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
17 15 20 25 30 8 115 85
17ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
18 26 10 17 19 22 112 86
18ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 23 16 27 31 13 120 89
19ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
29 11 15 29 25 11 120 91
20ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
25 20 25 23 11 14 118 93
21ש 60
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
24 13 30 16 27 16 126 96
22ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
21OCS 14 26 18 23 137102
23אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
19 17 27 19 20 29 131102
24ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
26 19 23 18 23 19 128102
25ת 3
אליקה בוציקרוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCS 14 29 11 15DNC 139104
26ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
31 30 17 15 28 21 142111
27אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 21 21 20 24 28 146114
28ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
27 27 32 22 13 27 148116
29ש 23
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
13 28 24 30 26 26 147117
30אש 10
ליאור אוסטוב
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 31 22 28 17 30 148117
31ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
28 29 31 21 29 25 163132
32אש 9
שון שניידר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
22OCS 18DNCDNCDNC 180145
33ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
30 25 28 31 32 31 177145

בנים
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
2 1 1 3 8 2 17 9
2ש 27
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
7 3 2 1 7 1 21 14
3ש 28
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
6 12 3 2 2 3 28 16
4ש 24
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
4 4 6 13 4 5 36 23
5ש 25
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
9 5 7 7 1 18 47 29
6ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
12 7 5 12 16 7 59 43
7ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
14 8 11 9 10 10 62 48
8אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
11 9 26 8 5 17 76 50
9ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
15 18 8 6 12 24 83 59
10אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
23 16 19 24 9 9 100 76
11ש 30
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
5 24 12OCS 22 20 118 83
12ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
18 26 10 17 19 22 112 86
13ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 23 16 27 31 13 120 89
14ש 60
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
24 13 30 16 27 16 126 96
15ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
26 19 23 18 23 19 128102
16ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
31 30 17 15 28 21 142111
17אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
32 21 21 20 24 28 146114
18אש 10
ליאור אוסטוב
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 31 22 28 17 30 148117
19אש 9
שון שניידר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
22OCS 18DNCDNCDNC 180145
20ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
30 25 28 31 32 31 177145

בנות
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
1 2 4 5 3 4 19 14
2ת 4
אנה סיני פוטפוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 6 9 10 14 6 48 34
3אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
16 10 13 4 6 12 61 45
4ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
8 22OCS 14 21 15 115 80
5ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
17 15 20 25 30 8 115 85
6ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
29 11 15 29 25 11 120 91
7ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
25 20 25 23 11 14 118 93
8ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
21OCS 14 26 18 23 137102
9אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
19 17 27 19 20 29 131102
10ת 3
אליקה בוציקרוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCS 14 29 11 15DNC 139104
11ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
27 27 32 22 13 27 148116
12ש 23
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
13 28 24 30 26 26 147117
13ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
28 29 31 21 29 25 163132

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
1 1 3 1 2 3 1 3 15 12
2 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
23 3 1 3 1 5 5 1 42 19
3 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
4 2 13 5 3 2 2 5 36 23
4 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 4 2 6 8 9 6 2 43 34
5 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
33 8 12 4 6 10 9 13 95 62
6 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
10 28 8 13 7 6 13 8 93 65
7 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
8 15 7 2 31 4 3DSQ154 70
8 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
7 6 23 8 10 13 8 18 93 70
9 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
13 18 10 20 12 1 11 23108 85
10 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
38 9 16 15 20 17 4 4123 85
11 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
5 17 18 9 5 30 BFD 11179 95
12 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
45 14 21 24 14 7 10 6141 96
13 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
2 22 26 16 34 20 17 7144110
14 877
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15 5 4 7 47 22 21 37158111
15 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
26 7 9 25 4 14 30 29144114
16 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
30 12 5 26 9 24 BFD 9199115
17 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
11 10 24 34 28 18 15 10150116
18 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
3 13 17 39 23 15 33 15158119
19 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
24 24 37 19 16 28 7 22177140
20 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
OCS 19 34 10 17 12 18 35229145
21 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
22 16 30 17 37 21 DSQ 19246162
22 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
47 27 22 28 13 23 40 16216169
23 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
31 25 31 22 21 16 24 33203170
24 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
9 47 19 11 67 41 29 17240173
25 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 42 43 27 11 29 19 44234190
26 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
52 20 25 12 33 43 34 34253201
27 169
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
20 39 11 38 35 55 14 46258203
28 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
18 44 39 29 65 11 12 51269204
29 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 41 35 41 44 25 23 25250206
30 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
17 56 27 23 27 47 20 53270214
31 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
12 26 14 14 43 34 31DNE258215
32 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
54 29 6 30 62 44 32 21278216
33 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
49 23 15 44 29 32 26 59277218
34 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
21 33 29 35 22 42 38 48268220
35 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
32 32 41 36 18 46 BFD 27316232
36 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 31 33 56 36 40 47 42299243
37 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
56 38 50 18 19BFD 28 38331247
38 125
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
42 48 58 40 38 8 37 36307249
39 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 36 51 50 41 51 22 14304253
40 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
29 11 28 48 58 38 50 50312254
41 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
46 21 32 57 50 45 42 20313256
42 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 61 40 51 51 31 39 24324263
43 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
51 51 69 33 15 59 46 12336267
44 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
34 53 20 47 45 37 60 32328268
45 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
25 46 47 43 30BFD 36 41352268
46 111
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
28 63 70 53 54 27 27 31353283
47 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
55 37 46 21 63 35 35 56348285
48 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
41 55 44 46 46 48 25 39344289
49 410
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
37 45 38 32 40 50 51 58351293
50 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
58 65 49 59 55 26 43 26381316
51 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 40 53 49 26 61 48 47377316
52 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
44 34 68 31 76BFD 16 49402318
53 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
43 35 36 37 56BFD 54 57402318
54 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
72 30 62 45 53 62 52 28404332
55 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
69 43OCS 65 24 19 BFD 30418334
56 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 54 56 63 32 66 49 54410344
57 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 62 42 52 42 33 BFD 52435351
58 124
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
40 70 57 42 48 54 53 61425355
59 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
66 60 61 55 39 56 44 60441375
60 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
59 58 60 61 77 39 57 43454377
61 432
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
57 64 55 62 69 52 61 40460391
62 909
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
48 77 54 64DNC 36 45 78486402
63 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
63 50 59 60 52 57 62 63466403
64 470
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
71 67 52 54 57 69 41 71482411
65 509
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
73 52 73 71 25 49 73 69485412
66 633
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
67 57 48 72 59 70 66 45484412
67 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 71 65 67 60 53 67 66484413
68 113
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
62 49 71 68 61 68 55 55489418
69 77
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
61 73 45 69 68 60 59 62497424
70 900
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
50 68 63 80 75 58 68 70532452
71 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
64 78 64 58 64 63 72 68531453
72 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
70 59 66 73 66 73 56 64527454
73 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
76 66 72 66 80 65 58 65548468
74 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
65 74 74 70 71 67 65 74560486
75 903
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
78 76 76 77 49 71 71 72570492
76 907
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
60 79 78 74 81 64 74 67577496
77 908
יותם בירון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
75 69 77 75 72 72 64 79583504
78 904
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
77 75 67 76 78BFD 69 73599515
79 651
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
80 80 75 78 74 75 70 76608528
80 557
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
74 72 79 79 73BFD BFD 75620536
81 910
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
79 81 80 81 79BFD 63 77624540
82 442
גלי דננברג
2002
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 82 70 74 DNCDNC646562

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
1 1 3 1 2 3 1 3 15 12
2 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
23 3 1 3 1 5 5 1 42 19
3 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
4 2 13 5 3 2 2 5 36 23
4 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 4 2 6 8 9 6 2 43 34
5 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
33 8 12 4 6 10 9 13 95 62
6 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
10 28 8 13 7 6 13 8 93 65
7 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
8 15 7 2 31 4 3DSQ154 70
8 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
5 17 18 9 5 30 BFD 11179 95
9 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
2 22 26 16 34 20 17 7144110
10 877
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15 5 4 7 47 22 21 37158111
11 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
26 7 9 25 4 14 30 29144114
12 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
30 12 5 26 9 24 BFD 9199115
13 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
11 10 24 34 28 18 15 10150116
14 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
3 13 17 39 23 15 33 15158119
15 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
24 24 37 19 16 28 7 22177140
16 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
OCS 19 34 10 17 12 18 35229145
17 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
22 16 30 17 37 21 DSQ 19246162
18 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
47 27 22 28 13 23 40 16216169
19 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
31 25 31 22 21 16 24 33203170
20 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 42 43 27 11 29 19 44234190
21 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
52 20 25 12 33 43 34 34253201
22 169
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
20 39 11 38 35 55 14 46258203
23 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
18 44 39 29 65 11 12 51269204
24 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 41 35 41 44 25 23 25250206
25 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
17 56 27 23 27 47 20 53270214
26 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
54 29 6 30 62 44 32 21278216
27 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
49 23 15 44 29 32 26 59277218
28 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
21 33 29 35 22 42 38 48268220
29 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
32 32 41 36 18 46 BFD 27316232
30 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 31 33 56 36 40 47 42299243
31 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
56 38 50 18 19BFD 28 38331247
32 125
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
42 48 58 40 38 8 37 36307249
33 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 36 51 50 41 51 22 14304253
34 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
29 11 28 48 58 38 50 50312254
35 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
46 21 32 57 50 45 42 20313256
36 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
51 51 69 33 15 59 46 12336267
37 111
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
28 63 70 53 54 27 27 31353283
38 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
55 37 46 21 63 35 35 56348285
39 410
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
37 45 38 32 40 50 51 58351293
40 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
58 65 49 59 55 26 43 26381316
41 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 40 53 49 26 61 48 47377316
42 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
44 34 68 31 76BFD 16 49402318
43 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
72 30 62 45 53 62 52 28404332
44 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
69 43OCS 65 24 19 BFD 30418334
45 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 54 56 63 32 66 49 54410344
46 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 62 42 52 42 33 BFD 52435351
47 124
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
40 70 57 42 48 54 53 61425355
48 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
59 58 60 61 77 39 57 43454377
49 909
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
48 77 54 64DNC 36 45 78486402
50 470
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
71 67 52 54 57 69 41 71482411
51 509
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
73 52 73 71 25 49 73 69485412
52 633
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
67 57 48 72 59 70 66 45484412
53 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 71 65 67 60 53 67 66484413
54 77
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
61 73 45 69 68 60 59 62497424
55 900
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
50 68 63 80 75 58 68 70532452
56 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
76 66 72 66 80 65 58 65548468
57 903
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
78 76 76 77 49 71 71 72570492
58 907
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
60 79 78 74 81 64 74 67577496
59 908
יותם בירון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
75 69 77 75 72 72 64 79583504
60 904
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
77 75 67 76 78BFD 69 73599515
61 651
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
80 80 75 78 74 75 70 76608528
62 557
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
74 72 79 79 73BFD BFD 75620536
63 910
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
79 81 80 81 79BFD 63 77624540

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
7 6 23 8 10 13 8 18 93 70
2 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
13 18 10 20 12 1 11 23108 85
3 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
38 9 16 15 20 17 4 4123 85
4 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
45 14 21 24 14 7 10 6141 96
5 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
9 47 19 11 67 41 29 17240173
6 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
12 26 14 14 43 34 31DNE258215
7 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 61 40 51 51 31 39 24324263
8 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
34 53 20 47 45 37 60 32328268
9 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
25 46 47 43 30BFD 36 41352268
10 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
41 55 44 46 46 48 25 39344289
11 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
43 35 36 37 56BFD 54 57402318
12 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
66 60 61 55 39 56 44 60441375
13 432
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
57 64 55 62 69 52 61 40460391
14 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
63 50 59 60 52 57 62 63466403
15 113
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
62 49 71 68 61 68 55 55489418
16 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
64 78 64 58 64 63 72 68531453
17 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
70 59 66 73 66 73 56 64527454
18 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
65 74 74 70 71 67 65 74560486
19 442
גלי דננברג
2002
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 82 70 74 DNCDNC646562

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
1 1 3 1 2 3 1 3 15 12
2 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
23 3 1 3 1 5 5 1 42 19
3 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
4 2 13 5 3 2 2 5 36 23
4 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 4 2 6 8 9 6 2 43 34
5 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
33 8 12 4 6 10 9 13 95 62
6 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
10 28 8 13 7 6 13 8 93 65
7 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
8 15 7 2 31 4 3DSQ154 70
8 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
5 17 18 9 5 30 BFD 11179 95
9 877
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15 5 4 7 47 22 21 37158111
10 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
26 7 9 25 4 14 30 29144114
11 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
30 12 5 26 9 24 BFD 9199115
12 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
11 10 24 34 28 18 15 10150116
13 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
3 13 17 39 23 15 33 15158119
14 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
24 24 37 19 16 28 7 22177140
15 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
OCS 19 34 10 17 12 18 35229145
16 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
31 25 31 22 21 16 24 33203170
17 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 42 43 27 11 29 19 44234190
18 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 41 35 41 44 25 23 25250206
19 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
54 29 6 30 62 44 32 21278216
20 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
32 32 41 36 18 46 BFD 27316232
21 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 36 51 50 41 51 22 14304253
22 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
29 11 28 48 58 38 50 50312254
23 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
46 21 32 57 50 45 42 20313256
24 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
51 51 69 33 15 59 46 12336267
25 410
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
37 45 38 32 40 50 51 58351293
26 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
69 43OCS 65 24 19 BFD 30418334
27 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 62 42 52 42 33 BFD 52435351
28 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
59 58 60 61 77 39 57 43454377
29 909
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
48 77 54 64DNC 36 45 78486402
30 470
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
71 67 52 54 57 69 41 71482411
31 509
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
73 52 73 71 25 49 73 69485412
32 633
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
67 57 48 72 59 70 66 45484412
33 77
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
61 73 45 69 68 60 59 62497424
34 900
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
50 68 63 80 75 58 68 70532452
35 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
76 66 72 66 80 65 58 65548468
36 903
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
78 76 76 77 49 71 71 72570492
37 907
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
60 79 78 74 81 64 74 67577496
38 908
יותם בירון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
75 69 77 75 72 72 64 79583504
39 904
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
77 75 67 76 78BFD 69 73599515
40 651
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
80 80 75 78 74 75 70 76608528
41 557
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
74 72 79 79 73BFD BFD 75620536
42 910
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
79 81 80 81 79BFD 63 77624540

קדטים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
2 22 26 16 34 20 17 7144110
2 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
22 16 30 17 37 21 DSQ 19246162
3 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
47 27 22 28 13 23 40 16216169
4 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
52 20 25 12 33 43 34 34253201
5 169
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
20 39 11 38 35 55 14 46258203
6 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
18 44 39 29 65 11 12 51269204
7 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
17 56 27 23 27 47 20 53270214
8 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
49 23 15 44 29 32 26 59277218
9 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
21 33 29 35 22 42 38 48268220
10 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
14 31 33 56 36 40 47 42299243
11 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
56 38 50 18 19BFD 28 38331247
12 125
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
42 48 58 40 38 8 37 36307249
13 111
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
28 63 70 53 54 27 27 31353283
14 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
55 37 46 21 63 35 35 56348285
15 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
58 65 49 59 55 26 43 26381316
16 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 40 53 49 26 61 48 47377316
17 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
44 34 68 31 76BFD 16 49402318
18 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
72 30 62 45 53 62 52 28404332
19 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 54 56 63 32 66 49 54410344
20 124
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
40 70 57 42 48 54 53 61425355
21 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 71 65 67 60 53 67 66484413

קדטיות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
38 9 16 15 20 17 4 4123 85
2 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 61 40 51 51 31 39 24324263
3 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
34 53 20 47 45 37 60 32328268
4 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
43 35 36 37 56BFD 54 57402318
5 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
64 78 64 58 64 63 72 68531453
6 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
70 59 66 73 66 73 56 64527454

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 2 1 7 2 1 13 10 40 27
2 203656
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
2 1 6 6 9 8 3 3 38 29
3 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 3 5 4 6 4 10 4 42 32
4 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 4 11 1 14BFD 2 1 66 34
5 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
8 5 10 2 22 14 6 2 69 47
6 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
7 11 12 10 11 2 4 16 73 57
7 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 13 2 21 18 5 1 7 80 59
8 139229
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
3 19 9 8 5 6 11 17 78 59
9 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 12 3 15 10 12 5 8 74 59
10 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
10 6 13 3 23 10 18 9 92 69
11 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
12 21 4 9 3 16 BFD 5102 70
12 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
5 9 22 25 1 15 7 13 97 72
13 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
16 7 8 13 24DNC 12 6118 86
14 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 16 7 5 8 17 16 19111 88
15 193303
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
14 14 17 12 12 9 19 23120 97
16 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
28 8 15 11 26 3 BFD 11134102
17 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
18 15 21 17 17 11 8 21128107
18 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
22 17 26 24 4 7 14 22136110
19 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
24 10 14 18 21 13 17 20137113
20 192905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
15BFD 18 22 16DNC 9 12156124
21 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
19 22 24 16 7 23 15 25151126
22 206811
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
21 23 16 23 15 18 21 18155132
23 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
27BFD 20 20 13BFD 23 15182150
24 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
17DNC 25 14 27 22 BFD 14183151
25 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
20BFD 19 19 20BFD 20 26188156
26 194585
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
25 18 23 30 29 20 24 24193163
27 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
26 24 27 29 19 19 22 28194165
28 203882
נועם שייב
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
11 20 28 27BFD 21 BFDDNC203171
29 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
29BFD 30 28 28 24 BFD 27230198
30 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
30BFD 29 26 25BFD BFD 29235203

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 2 1 7 2 1 13 10 40 27
2 203656
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
2 1 6 6 9 8 3 3 38 29
3 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 3 5 4 6 4 10 4 42 32
4 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 4 11 1 14BFD 2 1 66 34
5 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
8 5 10 2 22 14 6 2 69 47
6 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
7 11 12 10 11 2 4 16 73 57
7 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 13 2 21 18 5 1 7 80 59
8 139229
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
3 19 9 8 5 6 11 17 78 59
9 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
12 21 4 9 3 16 BFD 5102 70
10 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
5 9 22 25 1 15 7 13 97 72
11 193303
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
14 14 17 12 12 9 19 23120 97
12 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
28 8 15 11 26 3 BFD 11134102
13 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
18 15 21 17 17 11 8 21128107
14 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
22 17 26 24 4 7 14 22136110
15 192905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
15BFD 18 22 16DNC 9 12156124
16 206811
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
21 23 16 23 15 18 21 18155132
17 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
27BFD 20 20 13BFD 23 15182150
18 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
17DNC 25 14 27 22 BFD 14183151
19 194585
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
25 18 23 30 29 20 24 24193163
20 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
26 24 27 29 19 19 22 28194165
21 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
29BFD 30 28 28 24 BFD 27230198
22 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
30BFD 29 26 25BFD BFD 29235203

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 12 3 15 10 12 5 8 74 59
2 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
10 6 13 3 23 10 18 9 92 69
3 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
16 7 8 13 24DNC 12 6118 86
4 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 16 7 5 8 17 16 19111 88
5 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
24 10 14 18 21 13 17 20137113
6 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
19 22 24 16 7 23 15 25151126
7 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
20BFD 19 19 20BFD 20 26188156
8 203882
נועם שייב
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
11 20 28 27BFD 21 BFDDNC203171

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
2 2 1UFD 4 1 2 1 39 13
2 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 10 5 1 2 4 3 7 44 32
3 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 3 13UFD 13 2 1 3 64 38
4 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
4 1 10 5 1BFD 10 11 68 42
5 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 19 17 3 5 3 5 2 63 44
6 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
14 9 4 4 9 20 6 4 70 50
7 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
6 8 2 7 20 15 7 10 75 55
8 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 5 18 12 3 8 8 14 76 58
9 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
7 7 11 13 10 14 4 6 72 58
10 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15 4 3 6 15 17 15 8 83 66
11 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
11 6 9 14 6 9 13 17 85 68
12 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
16 14 7 19 8 11 9 5 89 70
13 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
10 16 14 16 7 5 18 18104 86
14 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
18 20 12 8 21 10 12 9110 89
15 195372
Nethra Kumanan
1997
מכבי זבולון אשדוד
20 12 22 2 19 7 19 13114 92
16 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
13 21 15 10 17 6 16 15113 92
17 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
1 15 20 15 14 19 11 19114 94
18 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
5 13 6 9DNC 12 DNCDNC123 97
19 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
21 11 8 11 16 22 21 20130108
20 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
17 17 16 21 12 21 14 12130109
21 195426
נועה גולני
1997
מכבי זבולון אשדוד
19 18 19 20 18 13 17 16140120
22 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
22 22 21 18 11 16 20UFD156130
23 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
24 23 23 17 22 18 23 21171147
24 199017
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
23UFD 24 22 23 23 22 22185159
25 183101
רום גדליהו
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
25 24 25 23 24 24 24 23192167

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
2 2 1UFD 4 1 2 1 39 13
2 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 10 5 1 2 4 3 7 44 32
3 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
4 1 10 5 1BFD 10 11 68 42
4 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 19 17 3 5 3 5 2 63 44
5 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
14 9 4 4 9 20 6 4 70 50
6 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
6 8 2 7 20 15 7 10 75 55
7 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
7 7 11 13 10 14 4 6 72 58
8 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
15 4 3 6 15 17 15 8 83 66
9 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
11 6 9 14 6 9 13 17 85 68
10 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
16 14 7 19 8 11 9 5 89 70
11 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
18 20 12 8 21 10 12 9110 89
12 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
13 21 15 10 17 6 16 15113 92
13 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
1 15 20 15 14 19 11 19114 94
14 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
5 13 6 9DNC 12 DNCDNC123 97
15 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
17 17 16 21 12 21 14 12130109
16 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
22 22 21 18 11 16 20UFD156130
17 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
24 23 23 17 22 18 23 21171147
18 199017
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
23UFD 24 22 23 23 22 22185159
19 183101
רום גדליהו
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
25 24 25 23 24 24 24 23192167

בנות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 3 13UFD 13 2 1 3 64 38
2 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 5 18 12 3 8 8 14 76 58
3 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
10 16 14 16 7 5 18 18104 86
4 195372
Nethra Kumanan
1997
מכבי זבולון אשדוד
20 12 22 2 19 7 19 13114 92
5 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
21 11 8 11 16 22 21 20130108
6 195426
נועה גולני
1997
מכבי זבולון אשדוד
19 18 19 20 18 13 17 16140120

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 206846
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
3 6 2 2 1 1 6 1 22 16
2 206847
שחר יעקב
1992
הפועל שדות ים
4 2 3 1 3 2 5 4 24 19
3 194720
עוז אדם
1994
מכבי זבולון אשדוד
2 1 1 5 5 6 1 5 26 20
4 199506
עומר צחר
1995
שייט חיפה
1 5 4 3 2 5 3 6 29 23
5 206845
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
5 3 5 4 4 4 2 3 30 25
6 199507
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
6 4 6 6 6 3 4 2 37 31
7 165328
שקד ניצן
1997
הפועל זבולון עכו
8 7 7 8 8 7 7 7 59 51
8 197293
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
7 8 8 7 7 8 8 8 61 53
9 163292
מילאד לאון
1999
שייט חיפה
9DNCDNC 9 9 9 9 9 74 64

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 557
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 2 2 1OCS 1 1 1 1 16 10
2 550
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 1 1 2 1 2 2 2 3 16 13
3 558
אלון פילוס
2001
מכבי זבולון אשדוד
3 4DNC 3 2 3 3 3 2 29 23
4 11
שי אוסטרובסקי
2004
מכבי זבולון אשדוד
4 5 3 4 3 4 4 4DNC 37 31
5 554
שניר הראל
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
5 3 4DNCDNCDNC DNCDNCDNC 48 42

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 570
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 8
2 560
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
2 2 2 2 3 2 2 4 3 22 18
3 571
רוסלן ורמיינקו
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNCDNCDNC 3 4 3 4 2 2 36 30
4 572
תומר רוצבי
2000
מכבי זבולון אשדוד
DNCDNCDNC 4 2 4 DNCDNCDNC 46 40