גביע ישראל בגלישה
הרצליה
01/05/2015-02/05/2015

גלשן דגם אחיד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 1
טל מלצר
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 1 1 1 1 1 6 5
2 2
דניאל גלאם
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 2 3 2 2 1 11 8
3 7
שי אוסטרובסקי
2004
מכבי זבולון אשדוד
4 1 2 1 3 3 14 10
4 5
ירון אורבוך
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 2 3 3 5 2 17 12
5 3
איתמר גדול
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 3 5 2 1 4 18 13
6 4
יובל הנדלמן
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 3 2 3 4 4 20 16
7 6
גיא אוסטרובסקי
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
3 4 4 5 3 2 21 16
8 10
תומר אומן
2015
בני הרצליה
2 4 4 4 4 3 21 17
9 8
נעם ברנון
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 5 5 4 2 5 26 21
10 9
יובל שלו
2005
בני הרצליה
5 5 1DNC 5 5 27 21

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1 1OCS 2 2 8 58 14
2 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
2 3OCS 11 1 3 64 20
3 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 11 6 5 2 32 21
4 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 9 1 4 9 4 32 23
5 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
6 2 4 10 16 1 39 23
6 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 8 2 3 4 10 34 24
7 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
11 6 3 21 3 9 53 32
8 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
9 5 8 15 6 6 49 34
9 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 10 13 5 10 7 70 45
10 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
21 14 9 1 11 11 67 46
11 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
10 12 7 7 14 16 66 50
12 419
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
20 11 12 17 8 5 73 53
13 167
עמית רז
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 7OCS 8 23 12 97 53
14 397
גילי ברק
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 16 5 9 15 15 76 60
15 100
דניאל ראש
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
13 17 10 24 13 13 90 66
16 431
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
14 19 23 13 21 17 107 84
17 908
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
15 26 6 20 20 23 110 84
18 557
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 22 22 16 7 19 108 86
19 366
ליעד אוהד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 21 21 12 12 26 115 89
20 550
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
28 13 14 19 25 24 123 95
21 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
27 27 15 23 17 14 123 96
22 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
18 23DNC 22 18 18 143 99
23 102
עמית אלוני
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
12 20 19 26DNC 27 148104
24 399
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 29 20 18 19 25 135106
25 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 18 16 29 29 22 143114
26 981
איתי שליט
2001
בני הרצליה
26 25 18 25 22 28 144116
27 693
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 28OCS 28 28 20 167123
28 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
8 15 17DNCDNCDNC 172128
29 985
בר סביון
2001
קידום השייט בהרצליה
32 30 25 27 30 31 175143
30 394
עמית שחף
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 14 24 21 191147
31 558
אלון פילוס
2001
מכבי זבולון אשדוד
33 31 24DNC 27 32 191147
32 556
יואב עובדיה
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
31 32DNC 31 26 29 193149
33 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
17 24DNCDNCDNCDNC 217173
34 355
איתמר קמפ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30DNCDNC 30OCSDNC 236192
35 840
אלה גזית
2005
שייט חיפה
DNCDNCDNC 32 31DNC 239195

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1 1OCS 2 2 8 58 14
2 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 11 6 5 2 32 21
3 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
6 2 4 10 16 1 39 23
4 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 8 2 3 4 10 34 24
5 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
11 6 3 21 3 9 53 32
6 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
21 14 9 1 11 11 67 46
7 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
10 12 7 7 14 16 66 50
8 167
עמית רז
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 7OCS 8 23 12 97 53
9 100
דניאל ראש
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
13 17 10 24 13 13 90 66
10 557
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 22 22 16 7 19 108 86
11 366
ליעד אוהד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 21 21 12 12 26 115 89
12 550
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
28 13 14 19 25 24 123 95
13 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
18 23DNC 22 18 18 143 99
14 102
עמית אלוני
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
12 20 19 26DNC 27 148104
15 981
איתי שליט
2001
בני הרצליה
26 25 18 25 22 28 144116
16 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
8 15 17DNCDNCDNC 172128
17 394
עמית שחף
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 14 24 21 191147
18 558
אלון פילוס
2001
מכבי זבולון אשדוד
33 31 24DNC 27 32 191147
19 556
יואב עובדיה
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
31 32DNC 31 26 29 193149
20 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
17 24DNCDNCDNCDNC 217173
21 355
איתמר קמפ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30DNCDNC 30OCSDNC 236192

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
2 3OCS 11 1 3 64 20
2 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 9 1 4 9 4 32 23
3 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
9 5 8 15 6 6 49 34
4 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 10 13 5 10 7 70 45
5 419
גל פרץ
2003
הפועל נהריה
20 11 12 17 8 5 73 53
6 397
גילי ברק
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 16 5 9 15 15 76 60
7 431
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
14 19 23 13 21 17 107 84
8 908
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
15 26 6 20 20 23 110 84
9 413
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
27 27 15 23 17 14 123 96
10 399
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 29 20 18 19 25 135106
11 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 18 16 29 29 22 143114
12 693
מיקה אורבוך
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 28OCS 28 28 20 167123
13 985
בר סביון
2001
קידום השייט בהרצליה
32 30 25 27 30 31 175143
14 840
אלה גזית
2005
שייט חיפה
DNCDNCDNC 32 31DNC 239195

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
1 4 1 1 2 2 11 7
2 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
2 2 2 7 3 1 17 10
3 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
BFD 1 3 2 1 4 51 11
4 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
5 3 9 9 4 8 38 29
5 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
10 5 5 11 7 6 44 33
6 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
8 11 6 4 6 13 48 35
7 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
4 10 16 6 8 9 53 37
8 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
7 6 7 18 14 3 55 37
9 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
12 8 13 3 10 10 56 43
10 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
3 9 10 12 11 11 56 44
11 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
6 7 8 14 16 14 65 49
12 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
16 14 14 5 13 7 69 53
13 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
14 19 4 20 12 5 74 54
14 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
11 17 18 8 5 19 78 59
15 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
15 12 15 13 21 17 93 72
16 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
13 15 17 10 19 18 92 73
17 310
שקד צרציס
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 18 11 24 25 21 108 83
18 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
19 22 25 23 9 12 110 85
19 299
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
18 20 21 19 15 25 118 93
20 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 13 19 29 22 20 123 94
21 325
אלון קניגספלד
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
29 16 20 15 17 28 125 96
22 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
25 23 24 17 18 15 122 97
23 994
עידו וויג
2002
בני הרצליה
17 21 12 21 30 29 130100
24 296
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
26OCS 23 16 27 22 154114
25 112
יעל זלינגר
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 24 27 22 26 24 144117
26 820
מיה מקל
2001
שייט חיפה
28 25 30 25 28 16 152122
27 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 28 22 31 24 23 155124
28 902
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
22 30 28 30 23 33 166133
29 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
33 29 29 33 20 27 171138
30 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 27 26 36 29 26 174138
31 314
גלי בנטוב
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 34 37 26 33 30 183146
32 560
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
24 26 34 35 34 35 188153
33 297
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
32 31 33 27 35 34 192157
34 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
31 33 35 28 32DNC 199159
35 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
35 35 31 34 31 31 197162
36 623
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
34 32 36 32 36 32 202166
37 618
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 32OCSDNC 37 229189
38 109
גיא ימנר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 37DNC 36 233193

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
1 4 1 1 2 2 11 7
2 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
2 2 2 7 3 1 17 10
3 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
BFD 1 3 2 1 4 51 11
4 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
5 3 9 9 4 8 38 29
5 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
10 5 5 11 7 6 44 33
6 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
8 11 6 4 6 13 48 35
7 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
12 8 13 3 10 10 56 43
8 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
3 9 10 12 11 11 56 44
9 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
6 7 8 14 16 14 65 49
10 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
16 14 14 5 13 7 69 53
11 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
14 19 4 20 12 5 74 54
12 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
13 15 17 10 19 18 92 73
13 310
שקד צרציס
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 18 11 24 25 21 108 83
14 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
19 22 25 23 9 12 110 85
15 325
אלון קניגספלד
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
29 16 20 15 17 28 125 96
16 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
25 23 24 17 18 15 122 97
17 994
עידו וויג
2002
בני הרצליה
17 21 12 21 30 29 130100
18 296
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
26OCS 23 16 27 22 154114
19 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 28 22 31 24 23 155124
20 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 27 26 36 29 26 174138
21 560
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
24 26 34 35 34 35 188153
22 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
31 33 35 28 32DNC 199159
23 623
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
34 32 36 32 36 32 202166
24 618
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 32OCSDNC 37 229189
25 109
גיא ימנר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 37DNC 36 233193

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
4 10 16 6 8 9 53 37
2 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
7 6 7 18 14 3 55 37
3 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
11 17 18 8 5 19 78 59
4 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
15 12 15 13 21 17 93 72
5 299
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
18 20 21 19 15 25 118 93
6 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 13 19 29 22 20 123 94
7 112
יעל זלינגר
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 24 27 22 26 24 144117
8 820
מיה מקל
2001
שייט חיפה
28 25 30 25 28 16 152122
9 902
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
22 30 28 30 23 33 166133
10 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
33 29 29 33 20 27 171138
11 314
גלי בנטוב
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 34 37 26 33 30 183146
12 297
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
32 31 33 27 35 34 192157
13 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
35 35 31 34 31 31 197162

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 2 8 6
2 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 2 2 1 2 3 12 9
3 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
9 3 6 9 3 1 31 22
4 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
8 9 11 5 6 6 45 34
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
4 5 4 13 16 9 51 35
6 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
3 4 5 36 15 8 71 35
7 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
16 7 3 3 7 16 52 36
8 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 8 9 14 9 5 52 38
9 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
6 13 7 6 12 11 55 42
10 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 10 8 7 13 4 57 42
11 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 6 10 16 4 15 63 47
12 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
5 14 15 12 10 7 63 48
13 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
11 12 14 24 8 12 81 57
14 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
18 16 22 4 14 10 84 62
15 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
22 17 23 11 5 13 91 68
16 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 19 13 8 22 18 104 80
17 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
13 15 16 21 17 26 108 82
18 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
23 25 21 10 18 14 111 86
19 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
19 30 12 27 11 19 118 88
20 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
10 26 17 22 19 31 125 94
21 326
איתי גליפוליטי
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 21 24 37 21 22 139102
22 373
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 27 18 29 24 17 136107
23 968
דן שניאור
2000
בני הרצליה
26 20 25 18 27 20 136109
24 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 11 32 17 25 24 141109
25 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
17 24 26 28 20 27 142114
26 177
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
38 23 19 25 26 23 154116
27 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
30 18 28 23 31 21 151120
28 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
20 32 27 15OCS 30 173124
29 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
25 28 35 30 23 28 169134
30 570
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
27 22 29 26 33BFD 186137
31 21
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
28 29 34 19 32 39 181142
32 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
31 33 30 20 29 34 177143
33 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
34 31 33 39 35 25 197158
34 344
עמית מאור
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 34 31 33 30 33 200161
35 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
36 35 38 35 28 29 201163
36 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
35 36 36 31 36 32 206170
37 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
29 38DNC 32 38 36 222173
38 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
33 37 20DNCDNCDNC 237188
39 571
רוסלן ורמיינקו
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
43 39 37 40 37BFD 245196
40 332
אורי לירם
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
37 41DNC 43 39 38 247198
41 320
רז גרינברג
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 34 34 35 250201
42 144
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 40 41 38 42 42 249203
43 993
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
40 45 39 42OCS 40 255206
44 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 44OCS 41 40 37 256207
45 966
פז גור
2000
בני הרצליה
44 43 40 44 41 41 253209
46 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
42 46 43 45 43DNC 268219
47 924
בן זליט
2000
בני הרצליה
41 42 42DNCDNCDNC 272223

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 2 8 6
2 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 2 2 1 2 3 12 9
3 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
9 3 6 9 3 1 31 22
4 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
8 9 11 5 6 6 45 34
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
4 5 4 13 16 9 51 35
6 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
3 4 5 36 15 8 71 35
7 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
16 7 3 3 7 16 52 36
8 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 10 8 7 13 4 57 42
9 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
12 6 10 16 4 15 63 47
10 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
11 12 14 24 8 12 81 57
11 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
22 17 23 11 5 13 91 68
12 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 19 13 8 22 18 104 80
13 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
13 15 16 21 17 26 108 82
14 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
10 26 17 22 19 31 125 94
15 326
איתי גליפוליטי
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 21 24 37 21 22 139102
16 373
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 27 18 29 24 17 136107
17 968
דן שניאור
2000
בני הרצליה
26 20 25 18 27 20 136109
18 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 11 32 17 25 24 141109
19 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
17 24 26 28 20 27 142114
20 177
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
38 23 19 25 26 23 154116
21 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
30 18 28 23 31 21 151120
22 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
20 32 27 15OCS 30 173124
23 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
25 28 35 30 23 28 169134
24 570
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
27 22 29 26 33BFD 186137
25 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
34 31 33 39 35 25 197158
26 344
עמית מאור
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
39 34 31 33 30 33 200161
27 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
36 35 38 35 28 29 201163
28 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
35 36 36 31 36 32 206170
29 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
33 37 20DNCDNCDNC 237188
30 571
רוסלן ורמיינקו
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
43 39 37 40 37BFD 245196
31 332
אורי לירם
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
37 41DNC 43 39 38 247198
32 320
רז גרינברג
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 34 34 35 250201
33 144
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
46 40 41 38 42 42 249203
34 993
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
40 45 39 42OCS 40 255206
35 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 44OCS 41 40 37 256207
36 966
פז גור
2000
בני הרצליה
44 43 40 44 41 41 253209
37 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
42 46 43 45 43DNC 268219
38 924
בן זליט
2000
בני הרצליה
41 42 42DNCDNCDNC 272223

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 8 9 14 9 5 52 38
2 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
6 13 7 6 12 11 55 42
3 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
5 14 15 12 10 7 63 48
4 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
18 16 22 4 14 10 84 62
5 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
23 25 21 10 18 14 111 86
6 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
19 30 12 27 11 19 118 88
7 21
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
28 29 34 19 32 39 181142
8 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
31 33 30 20 29 34 177143
9 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
29 38DNC 32 38 36 222173

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 3 4 3 3 15 11
2 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 5 3 1 4 20 15
3 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
7 2 9 1 10 2 31 21
4 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
4 13 4 11 2 1 35 22
5 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 3 8 5 4 5 35 25
6 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 9 2 20 7 9 52 32
7 6
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 11 7 6 19 7 52 33
8 200
טל צדוק
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 5 16 2 5 19 56 37
9 2
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
19 6 13 7 6 8 59 40
10 5
נגה גלר
1995
קידום השייט בהרצליה
12 16 1 12 9 15 65 49
11 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
13 10 10 8 8 17 66 49
12 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
11 8 6 16 13 14 68 52
13 18
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
6 20 12 14 17 6 75 55
14 20
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 7 15 9 20 21 80 59
15 4
עדי יפה כהן
1995
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 12 17 21 16 10 90 69
16 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 17 11 15 14 16 88 71
17 90
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
16 15 18 23 11 11 94 71
18 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
20 14 14 22 24 12 106 82
19 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
17 23 20 10 21 18 109 86
20 65
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 18 19 13 18 20 109 88
21 63
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 24 22 17 15 13 113 89
22 14
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 19 21 19 22 23 122 99
23 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
25 22 25 18 12 22 124 99
24 201
דן קניגספלד
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 21 24 24 23 24 139115
25 118
איה אלדאג
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
24 25 23 25 25 25 147122

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 3 4 3 3 15 11
2 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 5 3 1 4 20 15
3 24
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
7 2 9 1 10 2 31 21
4 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
4 13 4 11 2 1 35 22
5 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 3 8 5 4 5 35 25
6 6
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 11 7 6 19 7 52 33
7 200
טל צדוק
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 5 16 2 5 19 56 37
8 2
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
19 6 13 7 6 8 59 40
9 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
13 10 10 8 8 17 66 49
10 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
11 8 6 16 13 14 68 52
11 18
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
6 20 12 14 17 6 75 55
12 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
17 23 20 10 21 18 109 86
13 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
25 22 25 18 12 22 124 99
14 201
דן קניגספלד
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 21 24 24 23 24 139115

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 9 2 20 7 9 52 32
2 5
נגה גלר
1995
קידום השייט בהרצליה
12 16 1 12 9 15 65 49
3 20
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 7 15 9 20 21 80 59
4 4
עדי יפה כהן
1995
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 12 17 21 16 10 90 69
5 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 17 11 15 14 16 88 71
6 90
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
16 15 18 23 11 11 94 71
7 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
20 14 14 22 24 12 106 82
8 65
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 18 19 13 18 20 109 88
9 63
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
22 24 22 17 15 13 113 89
10 14
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18 19 21 19 22 23 122 99
11 118
איה אלדאג
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
24 25 23 25 25 25 147122