שיוט אביב בתל אביב -אליפות ישראל לנוער
תל אביב
31/03/2015-02/04/2015

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 51
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
1 1 1 1 1 5 4
2ש 3
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
3 2 5 24 6 40 16
3ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
7 5 2 13 7 34 21
4מ 11
רון לבל
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 6 4 3 8 34 21
5ת 91
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 3 8 19 9 41 22
6מ 15
זיו שיינפלד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 12 9 5 2 90 28
7ת 4
אנה סיני פוטופוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 17 14 6 3 45 28
8ש 7
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
24 10 7 7 4 52 28
9ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
18 7 12 9 10 56 38
10א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 8 27 14 11 66 39
11ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 11 23 8 13 65 42
12א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 14 21 20 5 68 47
13ת 13
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
31OCS 6 11 14 124 62
14ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
19 15 19 10 21 84 63
15א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 18 17 18 16 81 63
16ת 98
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 4 28 29 32 97 65
17ש 22
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
21 13 30 12 19 95 65
18ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
25 22 13 16 17 93 68
19א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 16 20 27 23 100 73
20א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 23 18 15 18 97 74
21א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 9 35 31 27 113 78
22אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
15 29 31 26 15 116 85
23ה 2
נגה טיאני
2004
קידום השייט בהרצליה
22 28 15 21 30 116 86
24ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
16 24 24 22 33 119 86
25מ 14
ארד קמפ
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNC 3 2 22 151 89
26ת 34
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
27 25 22DNC 24 160 98
27ת 41
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
9 27 47 34 29 146 99
28ש 26
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
17 30 29 28 26 130100
29ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
DNCDNC 16 4 20 164102
30ת 9
אלון בן שלמה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
29 42 25 23 28 147105
31ש 16
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
30DNC 26 17 35 170108
32מ 9
מאיה יריב
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
40 40 11 25 36 152112
33ש 17
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
20 21 43 37 37 158115
34ש 10
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
28 20 32 42 43 165122
35ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
34 26 34 30 42 166124
36ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
32 31 33 32 31 159126
37ח 6
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
DNC 41 41 40 12 196134
38ח 3
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
33 19 46DNC 39 199137
39ש 20
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
26OCS 38 33 40 199137
40אש 7
גלב טולסטורוקוב
2005
מכבי זבולון אשדוד
DNC 39 39 35 34 209147
41ש 15
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
39 33 49 38 46 205156
42ת 2
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
36OCS 36 41 44 219157
43ש 18
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
DNC 36 37DNC 25 222160
44ש 19
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
38 35 51DNC 45 231169
45ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
DNC 34 44DNC 38 240178
46ש 13
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
DNC 37 40DNC 49 250188
47ת 17
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNC 52 36 41 253191
48ת 8
רועי נוה
2005
הפועל מרכז שייט תל אביב
35 32DNCDNCDNC 253191
49ת 10
מאי אורגד
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNC 10DNCDNC 258196
50מ 8
בר יפרח
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
37 38DNCDNCDNC 261199
51ש 6
אדוה טייכמן
2003
הפועל שדות ים
DNC 45 56DNC 47 272210
52ש 32
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
DNCDNC 50 39DNC 275213
53ש 33
תמיר הורביץ
2003
שדות ים ימיה
DNCDNC 42DNC 50 278216
54ש 1
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
DNC 48 55DNC 51 278216
55ת 18
רועי לויתן
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 44 48DNCDNC 278216
56ש 94
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
DNC 47 45DNCDNF 278216
57מ 10
יולי ארזי
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNC 54DNC 48 288226

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 51
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
1 1 1 1 1 5 4
2ש 3
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
3 2 5 24 6 40 16
3ה 7
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
7 5 2 13 7 34 21
4מ 11
רון לבל
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 6 4 3 8 34 21
5ת 91
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 3 8 19 9 41 22
6מ 15
זיו שיינפלד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 12 9 5 2 90 28
7ש 7
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
24 10 7 7 4 52 28
8א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 8 27 14 11 66 39
9ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
10 11 23 8 13 65 42
10א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 14 21 20 5 68 47
11א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 18 17 18 16 81 63
12ש 22
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
21 13 30 12 19 95 65
13אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
15 29 31 26 15 116 85
14ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
16 24 24 22 33 119 86
15מ 14
ארד קמפ
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNC 3 2 22 151 89
16ת 34
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
27 25 22DNC 24 160 98
17ת 41
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
9 27 47 34 29 146 99
18ת 9
אלון בן שלמה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
29 42 25 23 28 147105
19ש 16
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
30DNC 26 17 35 170108
20ש 17
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
20 21 43 37 37 158115
21ש 10
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
28 20 32 42 43 165122
22ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
34 26 34 30 42 166124
23ח 6
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
DNC 41 41 40 12 196134
24ח 3
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
33 19 46DNC 39 199137
25אש 7
גלב טולסטורוקוב
2005
מכבי זבולון אשדוד
DNC 39 39 35 34 209147
26ש 15
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
39 33 49 38 46 205156
27ש 18
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
DNC 36 37DNC 25 222160
28ש 19
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
38 35 51DNC 45 231169
29ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
DNC 34 44DNC 38 240178
30ש 13
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
DNC 37 40DNC 49 250188
31ת 8
רועי נוה
2005
הפועל מרכז שייט תל אביב
35 32DNCDNCDNC 253191
32מ 8
בר יפרח
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
37 38DNCDNCDNC 261199
33ש 32
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
DNCDNC 50 39DNC 275213
34ש 33
תמיר הורביץ
2003
שדות ים ימיה
DNCDNC 42DNC 50 278216
35ת 18
רועי לויתן
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 44 48DNCDNC 278216
36ש 94
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
DNC 47 45DNCDNF 278216

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ת 4
אנה סיני פוטופוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 17 14 6 3 45 28
2ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
18 7 12 9 10 56 38
3ת 13
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
31OCS 6 11 14 124 62
4ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
19 15 19 10 21 84 63
5ת 98
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 4 28 29 32 97 65
6ה 10
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
25 22 13 16 17 93 68
7א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 16 20 27 23 100 73
8א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 23 18 15 18 97 74
9א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 9 35 31 27 113 78
10ה 2
נגה טיאני
2004
קידום השייט בהרצליה
22 28 15 21 30 116 86
11ש 26
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
17 30 29 28 26 130100
12ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
DNCDNC 16 4 20 164102
13מ 9
מאיה יריב
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
40 40 11 25 36 152112
14ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
32 31 33 32 31 159126
15ש 20
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
26OCS 38 33 40 199137
16ת 2
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
36OCS 36 41 44 219157
17ת 17
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNC 52 36 41 253191
18ת 10
מאי אורגד
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNC 10DNCDNC 258196
19ש 6
אדוה טייכמן
2003
הפועל שדות ים
DNC 45 56DNC 47 272210
20ש 1
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
DNC 48 55DNC 51 278216
21מ 10
יולי ארזי
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNC 54DNC 48 288226

אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 2
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
5 1 2 1 7 16 9
2ש 25
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
2 4 10 3 1 20 10
3ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
4 6 1 4 3 18 12
4ש 30
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
1 3 5 9 4 22 13
5ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
6 2 8 6 2 24 16
6ש 24
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
3 5 9 5 5 27 18
7ש 11
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
8 8 6 2 6 30 22
8מ 20
הדר גת
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 11 3 10 8 48 32
9ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
7 7 28 11 9 62 34
10ש 60
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
19 15 7 8 13 62 43
11ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
11 10 13 14 11 59 45
12ש 23
תמיר בכור
2004
שדות ים ימיה
15OCS 4 7 20 78 46
13אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
10 13 20 15 14 72 52
14מ 22
אופיר בר חיים
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 19 12 12 15 71 52
15אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 9 16 24 26 84 58
16ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
DNC 16 19 13 12 92 60
17מ 16
ים מלר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 21 11 20 10 85 62
18אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 20 23 16 25 98 73
19אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 14 21 27 18 100 73
20מ 19
ליבי רון
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
17 18 25 19 19 98 73
21ת 10
אליקה בוציקרוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 24 24 22 16 104 80
22ג 6
יותם עמר
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 26 15 25 17 115 83
23מ 18
נינה ירקוני
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 22 22 17OCS 115 83
24ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
21 23 18 23 21 106 83
25ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
26 25 17 18 27 113 86
26אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 12DNCDNCDNC 120 88
27אש 9
שון שניידר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNCDNC 14 21 23 122 90
28ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
DNC 17 29 26 24 128 96
29נ 25
אלה חן
2003
הפועל נהריה
25 27 26 28 22 128100
30נ 81
נמרוד קלמר
2003
הפועל נהריה
24 28 27 29 29 137108
31ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
27 29 30 30 28 144114

בנים
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 2
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
5 1 2 1 7 16 9
2ש 25
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
2 4 10 3 1 20 10
3ש 30
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
1 3 5 9 4 22 13
4ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
6 2 8 6 2 24 16
5ש 24
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
3 5 9 5 5 27 18
6ש 11
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
8 8 6 2 6 30 22
7מ 20
הדר גת
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 11 3 10 8 48 32
8ח 17
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
7 7 28 11 9 62 34
9ש 60
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
19 15 7 8 13 62 43
10ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
11 10 13 14 11 59 45
11ש 23
תמיר בכור
2004
שדות ים ימיה
15OCS 4 7 20 78 46
12מ 22
אופיר בר חיים
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13 19 12 12 15 71 52
13אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 9 16 24 26 84 58
14מ 16
ים מלר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
23 21 11 20 10 85 62
15אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 14 21 27 18 100 73
16ג 6
יותם עמר
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 26 15 25 17 115 83
17ח 8
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
21 23 18 23 21 106 83
18ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
26 25 17 18 27 113 86
19אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
12 12DNCDNCDNC 120 88
20אש 9
שון שניידר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNCDNC 14 21 23 122 90
21ח 43
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
DNC 17 29 26 24 128 96
22נ 81
נמרוד קלמר
2003
הפועל נהריה
24 28 27 29 29 137108
23ח 1
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
27 29 30 30 28 144114

בנות
 
אופטימיסט ירוק

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
4 6 1 4 3 18 12
2אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
10 13 20 15 14 72 52
3ח 7
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
DNC 16 19 13 12 92 60
4אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 20 23 16 25 98 73
5מ 19
ליבי רון
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
17 18 25 19 19 98 73
6ת 10
אליקה בוציקרוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 24 24 22 16 104 80
7מ 18
נינה ירקוני
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 22 22 17OCS 115 83
8נ 25
אלה חן
2003
הפועל נהריה
25 27 26 28 22 128100

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
2 2 3 1 4 31 43 12
2 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
1 1 5 6 8 2 23 15
3 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
4 5 1 3 2 9 24 15
4 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 8 4 9 5 1 33 24
5 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
5 3 7 7 6 7 35 28
6 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
11 11 12 4 3 4 45 33
7 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 6 9 2 10 13 61 40
8 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
9 12 8 11 20 5 65 45
9 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
7 21 2 14 15 16 75 54
10 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
3 7 31 5 25 14 85 54
11 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
13 14 6 15 11 23 82 59
12 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
10 9 21 13 7 25 85 60
13 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
15 13 23 22 12 3 88 65
14 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
14 16 13 28 1 24 96 68
15 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
35 4 18 8 19 27 111 76
16 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
8 18 20 31 28 6 111 80
17 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
22 27 14 10UFD 12 170 85
18 855
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
17 10 22 19 21 35 124 89
19 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
18 32 11 20 32 10 123 91
20 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
25 23 16 17 17 20 118 93
21 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
12 29 36 24 16 17 134 98
22 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
28 24 19 25 48 11 155107
23 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
16 22 10 21 44 46 159113
24 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
36 20 17 18 27 32 150114
25 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
33 26 24 34 24 21 162128
26 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
19 17 37 26 34 36 169132
27 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 38 59 16 37 8 192133
28 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 30 44 23 26 29 179135
29 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
32 15 26 46 47 18 184137
30 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
40 55 28 12 18 49 202147
31 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
42 28 27 54 35 15 201147
32 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
23 44 29 62 14 41 213151
33 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 51 25 36 22 30 203152
34 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
41 19 35 30 45 39 209164
35 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
30 33 41 42 41 28 215173
36 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 34 30 49 59 26 236177
37 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
24 35 39 39 52 44 233181
38 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
26 25 38 55UFD 37 266181
39 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
29 39 42 33 53 43 239186
40 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
52 42 48 27 31 42 242190
41 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
20 59 45 29 43 54 250191
42 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
56 56 47 32 9 50 250194
43 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 41 49 47 13 48 243194
44 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
44 31 50 51 50 19 245194
45 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
46 70 55 45 29 22 267197
46 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
43 48 34 41 33 53 252199
47 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
47 40 32 50 51 34 254203
48 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 62 15 44 39 68 277209
49 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
55 46 54 40 36 40 271216
50 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
48 54 46 48 23 56 275219
51 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
54 43 67 65 30 33 292225
52 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
37 37 43 68 49 61 295227
53 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
62 50 33 38 68 51 302234
54 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
51 53 63 53 46 38 304241
55 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
31 61 53 57 54 52 308247
56 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
61 63 61 35 57 45 322259
57 633
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
58 47 62 43 56 55 321259
58 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
57 52 68 37 61 58 333265
59 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
74 36 40 56 60 74 340266
60 909
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
50 58 56 64 42 62 332268
61 232
עוזיאל נסימיאן
2001
הפועל נהריה
60 45 58 52 55 65 335270
62 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
59 49 65 59UFD 47 364279
63 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 57 52 61 64 57 344280
64 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
64 64 74 60 38 73 373299
65 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
67 66 73 63 40DNC 394309
66 470
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
66 68 57 74 62 60 387313
67 903
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
63 72 51 70 78 63 397319
68 400
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
72 67 71 69 66 59 404332
69 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
76 76 64 58 63 80 417337
70 17
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
65 73 60 71 70 78 417339
71 97
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
77 78 66 66 58 77 422344
72 908
יותם בירון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
78 60 69 79 75 67 428349
73 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
82 77 79 67 67 64 436354
74 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
69 75 76 72 72 66 430354
75 904
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
70 71 70 83 77 69 440357
76 910
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
68 65 75 82 79 72 441359
77 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
73 74 77 73 71DNC 453368
78 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
80 79 81 75 65 71 451370
79 113
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
71 81DNC 81 73 70 461376
80 224
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
75 69 78 80 81 75 458377
81 72
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
81 82 72 77 69 79 460378
82 616
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
79 80 80 76 74 76 465385
83 907
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
83 84 82 78 76 81 484400
84 918
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 83 83DNC 80 82 498413

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
2 2 3 1 4 31 43 12
2 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
1 1 5 6 8 2 23 15
3 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
4 5 1 3 2 9 24 15
4 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 8 4 9 5 1 33 24
5 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
5 3 7 7 6 7 35 28
6 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
11 11 12 4 3 4 45 33
7 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 6 9 2 10 13 61 40
8 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
9 12 8 11 20 5 65 45
9 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
10 9 21 13 7 25 85 60
10 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
15 13 23 22 12 3 88 65
11 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
14 16 13 28 1 24 96 68
12 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
35 4 18 8 19 27 111 76
13 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
8 18 20 31 28 6 111 80
14 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
22 27 14 10UFD 12 170 85
15 855
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
17 10 22 19 21 35 124 89
16 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
12 29 36 24 16 17 134 98
17 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
28 24 19 25 48 11 155107
18 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
16 22 10 21 44 46 159113
19 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
36 20 17 18 27 32 150114
20 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
33 26 24 34 24 21 162128
21 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
19 17 37 26 34 36 169132
22 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 38 59 16 37 8 192133
23 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
27 30 44 23 26 29 179135
24 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
32 15 26 46 47 18 184137
25 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
40 55 28 12 18 49 202147
26 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
42 28 27 54 35 15 201147
27 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
23 44 29 62 14 41 213151
28 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 51 25 36 22 30 203152
29 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
41 19 35 30 45 39 209164
30 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 34 30 49 59 26 236177
31 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
26 25 38 55UFD 37 266181
32 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
20 59 45 29 43 54 250191
33 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
56 56 47 32 9 50 250194
34 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 41 49 47 13 48 243194
35 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
44 31 50 51 50 19 245194
36 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
46 70 55 45 29 22 267197
37 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
43 48 34 41 33 53 252199
38 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
47 40 32 50 51 34 254203
39 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 62 15 44 39 68 277209
40 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
55 46 54 40 36 40 271216
41 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
48 54 46 48 23 56 275219
42 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
37 37 43 68 49 61 295227
43 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
31 61 53 57 54 52 308247
44 633
אמיתי פרץ
2002
בני הרצליה
58 47 62 43 56 55 321259
45 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
74 36 40 56 60 74 340266
46 909
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
50 58 56 64 42 62 332268
47 232
עוזיאל נסימיאן
2001
הפועל נהריה
60 45 58 52 55 65 335270
48 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 57 52 61 64 57 344280
49 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
64 64 74 60 38 73 373299
50 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
67 66 73 63 40DNC 394309
51 903
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
63 72 51 70 78 63 397319
52 400
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
72 67 71 69 66 59 404332
53 17
אדם קלכמן
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
65 73 60 71 70 78 417339
54 97
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
77 78 66 66 58 77 422344
55 908
יותם בירון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
78 60 69 79 75 67 428349
56 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
69 75 76 72 72 66 430354
57 904
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
70 71 70 83 77 69 440357
58 910
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
68 65 75 82 79 72 441359
59 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
73 74 77 73 71DNC 453368
60 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
80 79 81 75 65 71 451370
61 616
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
79 80 80 76 74 76 465385
62 907
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
83 84 82 78 76 81 484400
63 918
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 83 83DNC 80 82 498413

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
7 21 2 14 15 16 75 54
2 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
3 7 31 5 25 14 85 54
3 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
13 14 6 15 11 23 82 59
4 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
18 32 11 20 32 10 123 91
5 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
25 23 16 17 17 20 118 93
6 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
30 33 41 42 41 28 215173
7 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
24 35 39 39 52 44 233181
8 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
29 39 42 33 53 43 239186
9 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
52 42 48 27 31 42 242190
10 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
54 43 67 65 30 33 292225
11 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
62 50 33 38 68 51 302234
12 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
51 53 63 53 46 38 304241
13 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
61 63 61 35 57 45 322259
14 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
57 52 68 37 61 58 333265
15 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
59 49 65 59UFD 47 364279
16 470
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
66 68 57 74 62 60 387313
17 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
76 76 64 58 63 80 417337
18 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
82 77 79 67 67 64 436354
19 113
עפרי גורן בראון
2002
שדות ים ימיה
71 81DNC 81 73 70 461376
20 224
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
75 69 78 80 81 75 458377
21 72
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
81 82 72 77 69 79 460378

קדטים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
5 3 7 7 6 7 35 28
2 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 6 9 2 10 13 61 40
3 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
22 27 14 10UFD 12 170 85
4 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
28 24 19 25 48 11 155107
5 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
16 22 10 21 44 46 159113
6 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
36 20 17 18 27 32 150114
7 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 51 25 36 22 30 203152
8 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
26 25 38 55UFD 37 266181
9 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
20 59 45 29 43 54 250191
10 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
56 56 47 32 9 50 250194
11 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
46 70 55 45 29 22 267197
12 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
43 48 34 41 33 53 252199
13 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
47 40 32 50 51 34 254203
14 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
49 62 15 44 39 68 277209
15 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
37 37 43 68 49 61 295227
16 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
31 61 53 57 54 52 308247
17 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
53 57 52 61 64 57 344280
18 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
64 64 74 60 38 73 373299
19 688
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
67 66 73 63 40DNC 394309
20 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
73 74 77 73 71DNC 453368
21 70
שחר קלמן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
80 79 81 75 65 71 451370

קדטיות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
7 21 2 14 15 16 75 54
2 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
54 43 67 65 30 33 292225
3 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
62 50 33 38 68 51 302234
4 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
51 53 63 53 46 38 304241
5 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
61 63 61 35 57 45 322259
6 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
59 49 65 59UFD 47 364279
7 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
76 76 64 58 63 80 417337
8 224
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
75 69 78 80 81 75 458377
9 72
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
81 82 72 77 69 79 460378

אופט משה"ח אחיד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 2
אלון קישוני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 1 1 2 2 1 1 2 2 13 11
2 1
דניאל חולדאי
2007
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 3 3 1 1 2 3 1 1 17 14
3 3
אוריין זהר
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 2 2 3 3 3 2 3 3 24 21

420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 52402
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
1 1 5 3 1 2 13 8
2 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
2 2 2 1 3 1 11 8
3 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
4 4 3 2 2 3 18 14
4 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נגה תורן
1998
שייט חיפה
3 5 1 6 11 7 33 22
5 54144
עמרי סלע
1999
שדות ים ימיה
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
6 3 7 5 10 5 36 26
6 54120
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
5 8 4 7 5 11 40 29
7 54295
גילי אברך
2000
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
7 6 6 8 7 4 38 30
8 54699
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
10 7 10 4 9 6 46 36
9 51634
תמר בן דוד
1998
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
9 9 11 10 4 12 55 43
10 51752
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
8 11 9 11 6 9 54 43
11 52583
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
11 10 8 12 8 8 57 45
12 54200
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
אסף גל
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 9 12 10 76 61
13 51669
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
12 12 12 13 13 13 75 62
14 53973
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
13 13 13 14 14 14 81 67

בנים
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 52402
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
1 1 5 3 1 2 13 8
2 54148
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
2 2 2 1 3 1 11 8
3 54122
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
4 4 3 2 2 3 18 14
4 54144
עמרי סלע
1999
שדות ים ימיה
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
6 3 7 5 10 5 36 26
5 54120
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
5 8 4 7 5 11 40 29
6 54699
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
10 7 10 4 9 6 46 36
7 54200
איתי אזולאי בנימין
2000
בני הרצליה
אסף גל
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 9 12 10 76 61
8 51669
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
12 12 12 13 13 13 75 62
9 53973
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
13 13 13 14 14 14 81 67

בנות
 420

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נגה תורן
1998
שייט חיפה
3 5 1 6 11 7 33 22
2 54295
גילי אברך
2000
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
7 6 6 8 7 4 38 30
3 51634
תמר בן דוד
1998
בני הרצליה
מיכאלה בן יקר
1997
בני הרצליה
9 9 11 10 4 12 55 43
4 51752
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
8 11 9 11 6 9 54 43
5 52583
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
11 10 8 12 8 8 57 45

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 7 2 4 15 8
2 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
2 4 8 1 8 23 15
3 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
4 2 4 9 6 25 16
4 165326
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
3 3 2 22 9 39 17
5 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 7 1 3 12 32 20
6 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
11 11 5 11 1 39 28
7 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
10 5 3 19 10 47 28
8 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 14 11 6 13 49 35
9 139229
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
6 9 21 20 2 58 37
10 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10 9 14 5 52 38
11 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
19 18 10 4 7 58 39
12 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
21 6 15 7 14 63 42
13 192905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
8 12 14 8 19 61 42
14 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
18 8 20 16 3 65 45
15 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
12 20 12 5 18 67 47
16 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
7 16 13 18 16 70 52
17 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
16 33 16 12 11 88 55
18 206211
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
23 19 19 10 22 93 70
19 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
20 23 6 24BFD 111 73
20 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
DNC 22 17 15 20 112 74
21 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
15 17 29 21 21 103 74
22 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 15 18 17 26 101 75
23 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
24 13 26 13 28 104 76
24 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
17 21 28 23 15 104 76
25 193303
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
22 27 27 28 23 127 99
26 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
27 26 22 30 24 129 99
27 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
33 25 23 25 29 135102
28 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
26BFD 34 32 17 147109
29 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 32 25 27 27 141109
30 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 31 24 26 30 142111
31 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
29 28 33 29 33 152119
32 194585
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
32 34 31 34 25 156122
33 185669
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
13 35DNCDNCDNC 162124
34 154817
מיכאל ויידמן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 30 30 33 31 159124
35 192187
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
34 29 32 35 32 162127
36 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 24DNCDNCDNC 166128
37 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
36BFD 35 31 34 174136

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 7 2 4 15 8
2 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
2 4 8 1 8 23 15
3 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
4 2 4 9 6 25 16
4 165326
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
3 3 2 22 9 39 17
5 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 7 1 3 12 32 20
6 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
11 11 5 11 1 39 28
7 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 14 11 6 13 49 35
8 139229
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
6 9 21 20 2 58 37
9 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10 9 14 5 52 38
10 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
21 6 15 7 14 63 42
11 192905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
8 12 14 8 19 61 42
12 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
18 8 20 16 3 65 45
13 206211
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
23 19 19 10 22 93 70
14 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
DNC 22 17 15 20 112 74
15 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
15 17 29 21 21 103 74
16 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 15 18 17 26 101 75
17 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
17 21 28 23 15 104 76
18 193303
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
22 27 27 28 23 127 99
19 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
33 25 23 25 29 135102
20 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
26BFD 34 32 17 147109
21 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
30 32 25 27 27 141109
22 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 31 24 26 30 142111
23 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
29 28 33 29 33 152119
24 194585
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
32 34 31 34 25 156122
25 185669
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
13 35DNCDNCDNC 162124
26 154817
מיכאל ויידמן
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 30 30 33 31 159124
27 192187
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
34 29 32 35 32 162127
28 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 24DNCDNCDNC 166128
29 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
36BFD 35 31 34 174136

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
10 5 3 19 10 47 28
2 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
19 18 10 4 7 58 39
3 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
12 20 12 5 18 67 47
4 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
7 16 13 18 16 70 52
5 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
16 33 16 12 11 88 55
6 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
20 23 6 24BFD 111 73
7 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
24 13 26 13 28 104 76
8 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
27 26 22 30 24 129 99

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
1 1 1 3 1 4 11 7
2 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
4 2 7 2 2 8 25 17
3 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 6 3 1 6 7 25 18
4 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
6 7 5 5 3 5 31 24
5 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
11 3 8 7 4 3 36 25
6 194587
אלון דביר
1997
בני הרצליה
5 10 4 10 8 2 39 29
7 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 4 17 12 15 1 57 40
8 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 12 2 6 20 17 60 40
9 195372Nethra Kumanan 1997
מכבי זבולון אשדוד
17 5 10 4 18 6 60 42
10 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
7 8 11 8 17 14 65 48
11 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
12 14 18 9 11 10 74 56
12 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
13 11 9 11 13 13 70 57
13 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
15 16 6 17 5 18 77 59
14 194572
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
10 13 15 14 14 9 75 60
15 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
9 17 13 19 7 15 80 61
16 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 20 14 15 10 11 86 66
17 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
18 15 16 16 12 12 89 71
18 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
14 9 12UFD 16UFD 101 76
19 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
20 19 20 13 9 20 101 81
20 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
19 18 19 21 19 16 112 91
21 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
22 21 21 18 21 21 124102
22 199017
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
21 22 22 22 23 19 129106
23 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
23 23 23 20 22 22 133110
24 183101
רום גדליהו
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 24 24 23DNCDNC 145120

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
1 1 1 3 1 4 11 7
2 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
4 2 7 2 2 8 25 17
3 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 6 3 1 6 7 25 18
4 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
6 7 5 5 3 5 31 24
5 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
11 3 8 7 4 3 36 25
6 194587
אלון דביר
1997
בני הרצליה
5 10 4 10 8 2 39 29
7 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 4 17 12 15 1 57 40
8 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
7 8 11 8 17 14 65 48
9 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
12 14 18 9 11 10 74 56
10 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
13 11 9 11 13 13 70 57
11 194572
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
10 13 15 14 14 9 75 60
12 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
9 17 13 19 7 15 80 61
13 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
18 15 16 16 12 12 89 71
14 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
14 9 12UFD 16UFD 101 76
15 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
19 18 19 21 19 16 112 91
16 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
22 21 21 18 21 21 124102
17 199017
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
21 22 22 22 23 19 129106
18 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
23 23 23 20 22 22 133110
19 183101
רום גדליהו
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
24 24 24 23DNCDNC 145120

בנות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 195372Nethra Kumanan 1997
מכבי זבולון אשדוד
17 5 10 4 18 6 60 42
2 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
15 16 6 17 5 18 77 59
3 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 20 14 15 10 11 86 66
4 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
20 19 20 13 9 20 101 81

בוגרות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
3 12 2 6 20 17 60 40

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 206846
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
1 1RET 2 3 2 20 9
2 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
2 3RET 1 1 3 21 10
3 199507
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
3 2RET 3 2 1 22 11
4 143821
יוסי אייזן
1992
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 4 1 4 4DNC 28 17
5 197293
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 5 2 5 5 4 26 21
6 165328
שקד ניצן
1997
הפועל זבולון עכו
6 6 3 6 6 5 32 26
7 163292
מילאד לאון
1999
שייט חיפה
7 7 4 7 7 6 38 31

 
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 206846
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
1 1RET 2 3 2 20 9
2 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
2 3RET 1 1 3 21 10
3 199507
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
3 2RET 3 2 1 22 11
4 165328
שקד ניצן
1997
הפועל זבולון עכו
6 6 3 6 6 5 32 26
5 163292
מילאד לאון
1999
שייט חיפה
7 7 4 7 7 6 38 31

בוגרים
 
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 143821
יוסי אייזן
1992
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 4 1 4 4DNC 28 17
2 197293
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 5 2 5 5 4 26 21

גלשן דגם אחיד בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 18
אופק סמאורה
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 1 5 4
2 4
טל מלצר
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 1 1 1 1 6 4
3 1
דניאל גלאם
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 1 1 1 2 6 4
4 3
ירון אורבוך
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
6 1 2 1 1 11 5
5 29
יואב עובדיה
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 2 1 3 4 11 7
6 14
אדיר טויל
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 2 4 3 12 8
7 31
ליאור חן
2005
הפועל נהריה
3 3 2 2 2 12 9
8 10
נדב אליאס
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 2 6 4 2 16 10
9 15
שי ינקוביץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 3 2 2 15 11
10 30
שי אוסטרובסקי
2004
מכבי זבולון אשדוד
2 4 2 3 4 15 11
11 6
אור שטרומאיר
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
5 2 4 3 3 17 12
12 21
דניאל ידלקין
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 3 2 3 18 12
13 16
איתן סבצוק
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 3 3 3 6 18 12
14 5
איתמר גדול
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
2 6 4 4 3 19 13
15 17
ניל שטיגליץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 3 5 7 22 15
16 34
יואב קוק
2003
הפועל שדות ים
5 7 4 2 6 24 17
17 8
בר לוי
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 4 5 5 7 24 17
18 2
יובל הנדלמן
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
3 5 5 7 5 25 18
19 24
משה טובלי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 3 5 8 4 26 18
20 20
תומר וייס
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 8 6 4 6 28 20
21 38
יאגור סטפנסקי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 4 5 1 30 20
22 36
יובל ארמה
2003
הפועל שדות ים
7 4 6 7 4 28 21
23 25
יהלי גלעד
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
5 5 6 7 5 28 21
24 11
מתן יפרח
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
7 5 4 5 8 29 21
25 23
מאור בן עמי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 6 5 6 6 31 23
26 26
עידו גלעד
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
5 9 7 6 5 32 23
27 33
יפתח אליאב
2003
שדות ים ימיה
6 5 8 7 8 34 26
28 32
נווה עובד
2003
שדות ים ימיה
8 6 7 8 7 36 28
29 22
מתן לוי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 7 9 8 7 37 28
30 37
גיא אוסטרובסקי
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
DNCDNC 9 6 5 40 30
31 35
אדם מוריס
2003
שדות ים ימיה
8 8 7 9 8 40 31
32 19
לי ים מסרי שלום
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 7 9 6 9 41 31
33 27
זוהר אלבז
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
7 8 8 9 9 41 32
34 28
אורי מיכאל חתיאשוילי
2003
מכבי זבולון אשדוד
8 8 9 8 8 41 32
35 12
איתי סקר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 9 8 9 9 44 35

גלשן דגם אחיד בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 107
לינוי שוורץ
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 3 1 1 1 7 4
2 106
מילי קריספין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 1 1 3 8 5
3 117
אלה חסידיאן
2003
שדות ים ימיה
1 1 3 2 5 12 7
4 102
מיקה כפרי
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 3 2 2 2 11 8
5 105
רוני אלון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 2 4 3 1 14 10
6 116
רוני דירקטור
2003
הפועל נהריה
3 2 2 5 4 16 11
7 118
עמית שגב
2004
הפועל שדות ים
4 5 3 3 4 19 14
8 104
תמרה סתוי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 6 4 3 20 14
9 115
מיה סילס
2005
הפועל נהריה
8 4 4 4 2 22 14
10 108
רוני בוהדנה
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6 5 6 5 27 21
11 103
נועה אלתר
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 8 5 6 6 33 25
12 109
עדי מילוא
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 7 7 5 6 33 25
13 101
גאות חייט
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 8 8 7 7 38 30
14 110
אלינה צרצנסקי
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
8 8 9 7 7 39 30
15 113
שי סימוניץ
2003
מכבי זבולון אשדוד
8 8 9DNC 8 44 33
16 119
רוני כהן
2003
הפועל שדות ים
DNCDNC 9 8DNC 50 39

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1 1 2 1 3 1 9 6
2 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
6 3 4 2 2 2 19 13
3 695
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 5 8 5 7 4 31 23
4 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 3 6 4 7 33 25
5 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
4 2 13 4 10 13 46 33
6 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
7 9 1 8 8 16 49 33
7 554
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
3 4 9 9 26 12 63 37
8 100
יעל זלינגר
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
27 13 6 12 9 5 72 45
9 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 14 17 19 1 8 71 52
10 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
22 11 20 13 5 3 74 52
11 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
13 6 18 22 12 6 77 55
12 550
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 7 10 23 28 9 86 58
13 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
17 19 12 7 6 17 78 59
14 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
15 10 7 20 14 14 80 60
15 394
עמית שחף
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
11 20 11 16 13 18 89 69
16 412
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
16 17 19 15 15 20 102 82
17 201
רם זרח
2004
שדות ים ימיה
10 21 14 14 31 23 113 82
18 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 15 23 17 17 11 114 83
19 383
יובל אדם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 12 5 27 35 26 119 84
20 167
עמית רז
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 22 28 11 18 10 125 89
21 204
סהר אריאל
2002
שדות ים ימיה
23 29 15 10 21 22 120 91
22 414
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
8 16 21 29 30 19 123 93
23 903
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
19 25 29 18 11 27 129100
24 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
28 18 26 25 16 24 137109
25 689
גיל ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 34 16 30 22 21 148114
26 102
דניאל ראש
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 28 24 28 20 25 145117
27 205
עדן חן
2003
שדות ים ימיה
34 26 27 21DNC 15 181123
28 557
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
35 32 22 24 24 28 165130
29 698
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 27DNC 26 23 31 189131
30 399
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 24 30 32 36 33 185149
31 198
גיא ימנר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
33 31 31 33 25 32 185152
32 985
בר סביון
2001
קידום השייט בהרצליה
32 33 25 36 39 35 200161
33 699
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18DNCDNC 3 27DNC 222164
34 901
איתי שליט
2001
בני הרצליה
26 23 32DNCDNCDNC 255197
35 988
מאיה בנין
2002
בני הרצליה
37DNCDNC 40 40 34 267209
36 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 39 32 30 275217
37 212
ניר בביצקי
2003
שדות ים ימיה
DNC 35DNC 45 45 40 281223
38 697
שקד רוזנברג
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 30DNCDNCDNCDNC 283225
39 299
יהל אחיטוב
2003
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 43 37 29 283225
40 200
יובל פיורסקי
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 37 42 37 290232
41 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 41 41 36 292234
42 118
עידו לובן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 34 29DNC 295237
43 690
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29DNCDNC 35DNCDNC 296238
44 203
ניר ביקל
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 31 33OCS 296238
45 213
דניאלה פלג
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 47 19DNC 298240
46 210
ינאי ברוך
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 44 44 39 301243
47 397
גילי ברק
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 38 34DNC 304246
48 130
איתמר הורביץ
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 42DNC 38 312254
49 202
מאיה פרימר
2002
שדות ים ימיה
DNCDNCDNCDNC 43 41 316258
50 124
עמית אלוני
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 46 38DNC 316258

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1 1 2 1 3 1 9 6
2 695
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 5 8 5 7 4 31 23
3 694
שחר בלילוס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 3 6 4 7 33 25
4 930
דניאל בסיק תשתש
2004
קידום השייט בהרצליה
4 2 13 4 10 13 46 33
5 964
עידו דוידי
2002
בני הרצליה
7 9 1 8 8 16 49 33
6 554
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
3 4 9 9 26 12 63 37
7 696
רותם לב
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 14 17 19 1 8 71 52
8 933
גיא רון
2003
בני הרצליה
13 6 18 22 12 6 77 55
9 550
שקד מורד
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 7 10 23 28 9 86 58
10 935
תדהר קמפנלה
2002
בני הרצליה
17 19 12 7 6 17 78 59
11 906
עומר שיפריס
2002
בני הרצליה
15 10 7 20 14 14 80 60
12 394
עמית שחף
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
11 20 11 16 13 18 89 69
13 412
עמית יוצר
2002
הפועל נהריה
16 17 19 15 15 20 102 82
14 201
רם זרח
2004
שדות ים ימיה
10 21 14 14 31 23 113 82
15 167
עמית רז
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
36 22 28 11 18 10 125 89
16 204
סהר אריאל
2002
שדות ים ימיה
23 29 15 10 21 22 120 91
17 843
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
28 18 26 25 16 24 137109
18 689
גיל ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 34 16 30 22 21 148114
19 102
דניאל ראש
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 28 24 28 20 25 145117
20 205
עדן חן
2003
שדות ים ימיה
34 26 27 21DNC 15 181123
21 557
אורי אביבי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
35 32 22 24 24 28 165130
22 698
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 27DNC 26 23 31 189131
23 198
גיא ימנר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
33 31 31 33 25 32 185152
24 699
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18DNCDNC 3 27DNC 222164
25 901
איתי שליט
2001
בני הרצליה
26 23 32DNCDNCDNC 255197
26 396
עידו פומרנץ
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 39 32 30 275217
27 212
ניר בביצקי
2003
שדות ים ימיה
DNC 35DNC 45 45 40 281223
28 697
שקד רוזנברג
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 30DNCDNCDNCDNC 283225
29 299
יהל אחיטוב
2003
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 43 37 29 283225
30 118
עידו לובן
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 34 29DNC 295237
31 203
ניר ביקל
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 31 33OCS 296238
32 210
ינאי ברוך
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 44 44 39 301243
33 130
איתמר הורביץ
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 42DNC 38 312254
34 124
עמית אלוני
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 46 38DNC 316258

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 932
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
6 3 4 2 2 2 19 13
2 100
יעל זלינגר
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
27 13 6 12 9 5 72 45
3 401
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
22 11 20 13 5 3 74 52
4 692
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 15 23 17 17 11 114 83
5 383
יובל אדם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
14 12 5 27 35 26 119 84
6 414
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
8 16 21 29 30 19 123 93
7 903
נעמה גרינברג
2002
בני הרצליה
19 25 29 18 11 27 129100
8 399
עמית דורון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 24 30 32 36 33 185149
9 985
בר סביון
2001
קידום השייט בהרצליה
32 33 25 36 39 35 200161
10 988
מאיה בנין
2002
בני הרצליה
37DNCDNC 40 40 34 267209
11 200
יובל פיורסקי
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 37 42 37 290232
12 691
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNCDNC 41 41 36 292234
13 690
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29DNCDNC 35DNCDNC 296238
14 213
דניאלה פלג
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 47 19DNC 298240
15 397
גילי ברק
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 38 34DNC 304246
16 202
מאיה פרימר
2002
שדות ים ימיה
DNCDNCDNCDNC 43 41 316258

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
1 1 1 1 2 1 7 5
2 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
3 4 2 2 3 4 18 14
3 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
4 5 3 3 1 3 19 14
4 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
6 2 5OCS 5 2 55 20
5 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
2 3 7 11 4 11 38 27
6 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
5 8 4 5 9 6 37 28
7 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
8 12 14 6 6 5 51 37
8 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
19 11 6 4 7 14 61 42
9 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
11 6 10 9 17 13 66 49
10 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
7 7 9 17 16 10 66 49
11 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
18 10 8 16 10 8 70 52
12 310
שקד צרציס
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 14 11 7 15 12 68 53
13 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
14 13 19 10 13 9 78 59
14 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
12 16 15 15 11 7 76 60
15 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
13 16 13 12 8OCS 97 62
16 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
16 15 16 8 14 18 87 69
17 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
10 9 17 23 19 15 93 70
18 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
17 17 12 14 12 21 93 72
19 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
15 20 18 13 18 16 100 80
20 296
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
23 18 20 18 20OCS 134 99
21 299
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
22 24 21 19 22 19 127103
22 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 19 24 22 24 17 134106
23 847
מיה מקל
2001
שייט חיפה
20 22 23 24 28 23 140112
24 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 23 25 29 25 24 147118
25 623
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 27 22 28 30 20 152122
26 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
24 26 26 25 23OCS 159124
27 902
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
29 30 27 21 32 26 165133
28 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
27 28 28 26 27 27 163135
29 297
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 27 21 25 178143
30 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 32DNC 35 29 22 179144
31 314
גלי בנטוב
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 31DNC 20 31 28 180145
32 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
31 29DNCOCS 26 29 185150
33 309
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 25DNCDNCDNCDNC 195160

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 250
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
1 1 1 1 2 1 7 5
2 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
3 4 2 2 3 4 18 14
3 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
4 5 3 3 1 3 19 14
4 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
6 2 5OCS 5 2 55 20
5 290
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
2 3 7 11 4 11 38 27
6 293
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
8 12 14 6 6 5 51 37
7 218
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
19 11 6 4 7 14 61 42
8 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
7 7 9 17 16 10 66 49
9 295
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
18 10 8 16 10 8 70 52
10 310
שקד צרציס
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
9 14 11 7 15 12 68 53
11 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
14 13 19 10 13 9 78 59
12 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
12 16 15 15 11 7 76 60
13 292
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
13 16 13 12 8OCS 97 62
14 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
10 9 17 23 19 15 93 70
15 318
יהונתן אייכנר
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
17 17 12 14 12 21 93 72
16 296
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
23 18 20 18 20OCS 134 99
17 643
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
28 19 24 22 24 17 134106
18 623
עידו גויטע
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 27 22 28 30 20 152122
19 649
ניר ארד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 32DNC 35 29 22 179144
20 312
תומר פומרנץ
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
31 29DNCOCS 26 29 185150
21 309
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 25DNCDNCDNCDNC 195160

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
5 8 4 5 9 6 37 28
2 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
11 6 10 9 17 13 66 49
3 422
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
16 15 16 8 14 18 87 69
4 421
אילת רובינשטיין
2002
הפועל נהריה
15 20 18 13 18 16 100 80
5 299
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
22 24 21 19 22 19 127103
6 847
מיה מקל
2001
שייט חיפה
20 22 23 24 28 23 140112
7 646
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 23 25 29 25 24 147118
8 294
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
24 26 26 25 23OCS 159124
9 902
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
29 30 27 21 32 26 165133
10 291
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
27 28 28 26 27 27 163135
11 297
מאיה חומש
2001
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 27 21 25 178143
12 314
גלי בנטוב
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 31DNC 20 31 28 180145

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 1 7 5
2 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 2 2 1 2 2 11 9
3 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
3 3 3 3 4 3 19 15
4 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
4 7 7 10 3 7 38 28
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
9 6 10 6 5 5 41 31
6 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
7 5 4 8 8 11 43 32
7 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
10 11 5 7 6RET 92 39
8 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 4 11 14 14 6 54 40
9 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
15 8 6 5 13 12 59 44
10 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 9 9 4 18 8 62 44
11 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 10 17 11 10 4 63 46
12 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 12 8 9 9 18 64 46
13 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
6 15 16 12 29 10 88 59
14 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
18 16 12 17 7 9 79 61
15 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
12 14 13 13 13 13 78 64
16 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
13 13 24 16 11 13 90 66
17 373
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 30 18 25 15 16 125 95
18 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
26 24 15 18 24 17 124 98
19 177
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
30 22 20 15 12OCS 152 99
20 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 20 14 22 25OCS 153100
21 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
20 18 19 24 21 24 126102
22 326
איתי גליפוליטי
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
17 17 23 21 27 27 132105
23 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 21 25 23 21 23 136111
24 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 19 28 31 26 20 146115
25 423
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
24 26 22 37 31 19 159122
26 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
29 27 27 28 16 30 157127
27 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 32 26 33 17 22 168130
28 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
27 28 32 20DNC 26 186133
29 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
28 25 35 27 22OCS 190137
30 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
39 31 37 26 23 21 177138
31 570
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
35 29 29 29 32 32 186151
32 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
31 34 21OCS 38 29 206153
33 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
41 33 31 39 28 25 197156
34 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
33 23 33 34 41 34 198157
35 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 19 20 14 212159
36 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
43 36 30 36 30 28 203160
37 344
עמית מאור
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
34 35 36 32 34 33 204168
38 427
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
32 39 39 35 39 31 215176
39 911
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
36 37 34 38 36 35 216178
40 21
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 42 40 30 33OCS 240187
41 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
37 38 41 42 40 36 234192
42 346
אורי לירם
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
40 41 44 40 42 37 244200
43 993
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
OCS 47 38 41 37 39 255202
44 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
44 40 43 47 45 40 259212
45 924
בן זליט
2000
בני הרצליה
47 46 42 45 44 43 267220
46 571
רוסלן ורמיינקו
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
48 45 45 44DSQ 38 273220
47 966
פז גור
2000
בני הרצליה
46 43 46 48 46 42 271223
48 572
תומר רוצבי
2000
מכבי זבולון אשדוד
45 44DNC 46DNC 41 282229
49 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25DNCDNC 49DNCDNC 286233
50 144
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 43 43OCS 298245

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 253
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
1 1 1 2 1 1 7 5
2 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2 2 2 1 2 2 11 9
3 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
3 3 3 3 4 3 19 15
4 28
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
4 7 7 10 3 7 38 28
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
9 6 10 6 5 5 41 31
6 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
7 5 4 8 8 11 43 32
7 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
10 11 5 7 6RET 92 39
8 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 4 11 14 14 6 54 40
9 645
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 10 17 11 10 4 63 46
10 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
8 12 8 9 9 18 64 46
11 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
12 14 13 13 13 13 78 64
12 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
13 13 24 16 11 13 90 66
13 373
ים זיו
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 30 18 25 15 16 125 95
14 177
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
30 22 20 15 12OCS 152 99
15 254
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
20 18 19 24 21 24 126102
16 326
איתי גליפוליטי
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
17 17 23 21 27 27 132105
17 644
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 21 25 23 21 23 136111
18 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 19 28 31 26 20 146115
19 423
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
24 26 22 37 31 19 159122
20 648
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
38 32 26 33 17 22 168130
21 330
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
27 28 32 20DNC 26 186133
22 234
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
28 25 35 27 22OCS 190137
23 215
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
39 31 37 26 23 21 177138
24 570
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
35 29 29 29 32 32 186151
25 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
31 34 21OCS 38 29 206153
26 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
41 33 31 39 28 25 197156
27 403
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
33 23 33 34 41 34 198157
28 210
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 19 20 14 212159
29 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
43 36 30 36 30 28 203160
30 344
עמית מאור
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
34 35 36 32 34 33 204168
31 427
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
32 39 39 35 39 31 215176
32 911
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
36 37 34 38 36 35 216178
33 346
אורי לירם
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
40 41 44 40 42 37 244200
34 993
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
OCS 47 38 41 37 39 255202
35 647
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
44 40 43 47 45 40 259212
36 924
בן זליט
2000
בני הרצליה
47 46 42 45 44 43 267220
37 571
רוסלן ורמיינקו
1999
מכבי זבולון אשדוד נוער
48 45 45 44DSQ 38 273220
38 966
פז גור
2000
בני הרצליה
46 43 46 48 46 42 271223
39 572
תומר רוצבי
2000
מכבי זבולון אשדוד
45 44DNC 46DNC 41 282229
40 620
שי שרטון
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25DNCDNC 49DNCDNC 286233
41 144
מיכאל ברנדר
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 43 43OCS 298245

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 252
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
15 8 6 5 13 12 59 44
2 639
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 9 9 4 18 8 62 44
3 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
6 15 16 12 29 10 88 59
4 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
18 16 12 17 7 9 79 61
5 963
נגה קורן
1999
בני הרצליה
26 24 15 18 24 17 124 98
6 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 20 14 22 25OCS 153100
7 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
29 27 27 28 16 30 157127
8 21
נעם כרמי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
42 42 40 30 33OCS 240187
9 211
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
37 38 41 42 40 36 234192

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 2 1 1 1 8 6
2 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 10 2 2 2 24 14
3 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
12 9 1 3 3 6 34 22
4 200
טל צדוק
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 4 4 6 15 4 37 22
5 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 8 3 5 4DSQ 46 23
6 23
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 6 11 7 5 5 36 25
7 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
14 1 9 9 8 8 49 35
8 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 13 5 4 9 9 50 37
9 2
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
13 7 7 13 6 6 52 39
10 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
11 5 6 8 12 14 56 42
11 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
9 10 15 14 10 3 61 46
12 18
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
8 11 12 10 11 10 62 50
13 4
עדי יפה כהן
1995
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 12 8 12 16 13 67 51
14 24
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
7 14 14 11 14OCS 83 60
15 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
15 15 17OCS 7 12 89 66
16 17
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
16 19 13 18 18 11 95 76
17 3
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 16 16 15 17 17 101 81
18 63
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 21 19 16 13 15 103 82
19 14
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 17 20 17 21 16 108 87
20 201
פז שפר
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
18 18 18 19 19 18 110 91
21 55
איה אלדאג
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 22 22 20 20 19 125103
22 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 20 21DNCDNCDNC 131108

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 602
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 2 1 1 1 8 6
2 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 10 2 2 2 24 14
3 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
12 9 1 3 3 6 34 22
4 200
טל צדוק
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 4 4 6 15 4 37 22
5 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 8 3 5 4DSQ 46 23
6 23
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 6 11 7 5 5 36 25
7 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
14 1 9 9 8 8 49 35
8 2
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
13 7 7 13 6 6 52 39
9 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
9 10 15 14 10 3 61 46
10 18
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
8 11 12 10 11 10 62 50
11 24
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
7 14 14 11 14OCS 83 60
12 83
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
15 15 17OCS 7 12 89 66
13 201
פז שפר
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
18 18 18 19 19 18 110 91
14 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 20 21DNCDNCDNC 131108

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 7
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 13 5 4 9 9 50 37
2 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
11 5 6 8 12 14 56 42
3 17
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
16 19 13 18 18 11 95 76
4 3
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20 16 16 15 17 17 101 81
5 63
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
19 21 19 16 13 15 103 82
6 14
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
17 17 20 17 21 16 108 87
7 55
איה אלדאג
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 22 22 20 20 19 125103

בוגרות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 4
עדי יפה כהן
1995
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 12 8 12 16 13 67 51