שיוט הבנים
אילת
05/03/2015-07/03/2015

אופט משה"ח אחיד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 14
גל בן עמי
אסף גולן
עילאי גורן
2005
2005
2006
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 4 2 3 2 1 15 11
2 9
דניאל חולדאי
עידו רבי
2007
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
הפועל תל אביב מועדון ימי
1 2 2 2 1 2 1 2 13 11
3 5
אתנה לרנר
נגה להב
יהונתן גרוס
2006
2006
2008
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1 2 3 3 2 1 5 1 18 13
4 1
נדב אמון
יואב סופר
אלמוג טאוזר
2006
2005
2005
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
4 2 4 1 1 2 4 2 20 16
5 16
עומר זבולוני
עומר טבול
יואב לוי
2005
2005
2006
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 1 3 4 4 3 2 20 16
6 3
ים קנדל
רותם הילמן
בן ולטר
2006
2006
2006
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
3 3 3 1 4 4 1 2 21 17
7 2
עמית גינת
אהוד ים מיכלוביץ
עומרי דביר
2006
2005
2006
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
הפועל שדות ים
2 3 3 2 5 3 2 3 23 18
8 8
אוריין זהר
אלון קישוני
לירם שתיוי
2005
2006
2007
הפועל תל אביב מועדון ימי
הפועל תל אביב מועדון ימי
מכבי זבולון אשדוד נוער
3 4 2 2 3 3 2 4 23 19
9 11
איתי פרומן
יאיר לביא
יעל סלונים
2006
2006
2006
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 4 2 3 1 3 3 4 24 20
10 10
עידו בר
יסמין גרוס
זהר פרג
2005
2006
2006
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3 4 3 4 2 4 4 5 29 24
11 7
אלון עומר
תהילה סידיאס
נויה משאלי
2005
2006
2006
הפועל זבולון עכו
הפועל זבולון עכו
הפועל זבולון עכו
DNCDNCDNC 4 3 4 2 4 38 31
12 6
אלעד דהן
ליאם טייב
נועה פריטל
2007
2006
2007
הפועל זבולון עכו
הפועל זבולון עכו
הפועל זבולון עכו
DNC 4 4 6 6 5 4 4 40 33

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1ש 2
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
7 6 2 1 6 2 10 10 44 34
2ה 9
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
1 4 1 4OCS 10 7 8151 35
3ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
3 1 6 16 8 6 8 3 51 35
4ש 27
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
15 26 3 7 12 1 1 1 66 40
5ש 30
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
9 2 5 10 10 7 14 5 62 48
6ש 11
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
12 7 36 6 2 11 9 2 85 49
7ש 24
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
25 3 4OCS 1 3 12 7171 55
8ש 25
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
29 10 8 3 11 5 16 4 86 57
9ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
22 11 35 2 3 17 6 6102 67
10אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
2 5 7 31 14 13 18 9 99 68
11ה 15
עומר רונן
2003
בני הרצליה
5 52 10 22 7 8 5 11120 68
12ח 7
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
4 8 9 9 24 9 17 19 99 75
13ש 3
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
17 18 14 13 4 4 11 15 96 78
14מ 20
הדר גת
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 24 12 11 16 19 13 29130101
15ח 8
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
10 9 17 15 23 22 39 21156117
16ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
18 13 20 39 21 16 23 20170131
17ת 4
אנה סיני פוטופוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
28 15 13 8OCS 30 24 18252136
18מ 19
ליבי רון
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
20 20 21 29 15 38 15 17175137
19אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
11 19 11 47 17 43 19 23190143
20מ 17
אופיר בר חיים
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 25 47 27OCS 12 2 12262146
21ש 51
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
13 16 16 23 35 18 28 46195149
22אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 12 15 50 32 33 4 52212160
23מ 16
ים מלר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 82 22 30 5 14 3 13285169
24אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
23 23 41 14 25 31 31 43231188
25ת 10
אליקה בוציקרוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
34 55 44 24 13 20 36 22248193
26ש 60
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
DNC 31 40 12 43 29 25 16312196
27א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 27 19 17OCS 49 20 39318202
28מ 18
נינה ירקוני
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 33 26 18OCS 23 27 47320204
29א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 28 18 43 26 27 51 36264213
30ח 1
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
73 43 43 5 29 21 49 27290217
31א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 22 24 32 37 47 61 37292231
32נ 25
אלה חן
2003
הפועל נהריה
48 32 34 44 9 32 37 45281233
33ח 3
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
53 90 23 26 41 39 32 26330240
34אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
47 17 37 28 42 25 45DNC357241
35מ 15
זיו שיינפלד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
55 46 31DNC 20 34 43 31376260
36ש 18
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
51 36 38 37 27 45 38DNC388272
37אש 9
שון שניידר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
50 39RET 41 31 35 48 30390274
38ש 10
תמיר בכור
2004
שדות ים ימיה
63 50 30 51OCS 41 29 14394278
39ה 29
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
49 65 49 38OCS 26 30 35408292
40ע 50
רום פריטל
2003
הפועל זבולון עכו
33 29 42 25 61 61 44 74369295
41ש 26
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
62 53 60 52 19 50 41 25362300
42ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
OCS 40 51 42 33 52 56 38428312
43א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 30 25 87 64 44 62 64400313
44אש 10
ליאור אוסטוב
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
58 67 61 55 30 36 47 28382315
45ת 16
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
64 41 27 64 34 28 68DNC442326
46ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
40 38 55 70 39 40 67 50399329
47ע 99
תומר בן סעדון
2004
הפועל זבולון עכו
45 60 32 34 76 81 42 54424343
48ש 22
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
59 58 73 62 58 42 26 40418345
49ת 5
שון כיסלר
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
66 54 67 36 28 55 53 53412345
50ש 20
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
38 34 28 78 56 72 77 41424346
51נ 22
עופרי עבו
2004
הפועל נהריה
16 48 68 33 54 85 50 87441354
52ה 16
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
65 88 76 58 22 71 34 34448360
53ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
36 51 56 76 36 56 54 71436360
54ת 8
רועי נוה
2005
הפועל מרכז שייט תל אביב
8 66 70 46 94 64 57 51456362
55ש 19
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
61 61 58 67 46 24 52 66435368
56מ 11
רון לבל
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
57 68DNC 60 38 63 58 32492376
57ת 17
רועי לויתן
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 37 33 92 55 59 63 91469377
58ש 13
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
71 47 45 35 57 67 64 98484386
59ע 80
דניאל זוקובסקי
2003
הפועל זבולון עכו
43 49 54RET 83 57 60 49511395
60ש 23
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
81DNC 29OCSOCS 15 22 24519403
61ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
46 57 69 96 47 54 73 63505409
62נ 13
עומר מעוז
2004
הפועל נהריה
26 21 46 53 78 97 91101513412
63ת 6
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCSDNCDNC 20 44 46 33 48539423
64א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
54 73 71 40 53 68 71 68498425
65ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
79 45 59 49DNC 73 72 56549433
66ת 9
אלון בן שלמה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
69 62 66 72 49 62 85 59524439
67ת 14
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 54 18 65 35 42562446
68ש 15
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
68 44 52 66 70 90 110 69569459
69א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
44 35 39 57OCS 53 DNCDNC576460
70ת 1
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
75 70 48 69 71 95 80 57565470
71ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
80DNC 79 75 50 60 70 58588472
72ע 30
שלו שרר
2003
הפועל זבולון עכו
37 42 62DNC 85 86 74 94596480
73ח 4
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
DNC 59RET 59OCS 51 21 60598482
74ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 19OCS 48 40 33604488
75ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
85 89 72 61 48OCS 69 65605489
76אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
41 72RET 86 40 76 89 85605489
77ש 12
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
RAF 14 64 89 82 70 100 79614498
78נ 7
שלו קרביס
2003
הפועל נהריה
60 64 53103 73DNC 82 70621505
79ש 94
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
76 74 63 98 66 89 65 77608510
80ש 17
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
74 69 75 79 68 78 78 72593514
81ת 13
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
72 87 81 81 59 66 79 76601514
82נ 11
אופיר קפלן
2004
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 56 72 58 55 44633517
83מ 8
בר יפרח
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
67 63 65 68OCS 79 75104637521
84ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 56DNC 91DNC 82 98 62640524
85נ 87
נמרוד קלמר
2003
הפועל נהריה
DNC 83DNC 21RET 69 59 61641525
86ש 16
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
77DNCDNC 45 52 75 86 84651535
87ע 70
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
52 76 50 88 80 99 109102656547
88ע 9
גיא אופק
2003
הפועל זבולון עכו
70 77DNC 65 87 91 66 97669553
89ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 74 51 37 46OCS672556
90אש 8
גרמן זמיטר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
42 85RET 71 86 94 90 88672556
91ש 21
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
83 80 82 93 63 74 106 83664558
92ש 6
אדוה טייכמן
2003
הפועל שדות ים
78 71 80104 65 87 105 75665560
93ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
DNC 84 77 95 60 92 81 92697581
94מ 14
ארד קמפ
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 48 67102 88 55708592
95ח 9
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
RET 78DNC 94 62 77 95 86724608
96ע 40
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
27DNCDNCRET 75 83 107 89729613
97ש 32
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
84 86 78102 84 96 96 93719617
98אש 7
גלב טולסטורוקוב
2005
מכבי זבולון אשדוד
56 79DNC 99DNC 98 101 73738622
99נ 71
עומרי מלכה
2005
הפועל נהריה
RETDNCDNC 77 74100 76 78753637
100ש 1
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
DNC 81 74 97 81103 99105756640
101ת 2
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 63 79 80 94 95759643
102ת 7
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCRAFDNCDNC 45 88 84 82763647
103ש 8
שובל בכר
2005
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 80 89101 83 67768652
104ש 14
סער שילה
2005
הפועל שדות ים
RAF 75 57OCS 95RET 103103781665
105מ 9
מאיה יריב
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
RETDNCDNC100 69 84 92 96789673
106ש 31
תמיר הורביץ
2003
שדות ים ימיה
DNCDNCDNCOCS 77 93 87 81802686
107ש 61
אלון המבורגר
2006
שדות ים ימיה
82DNCDNC 90 91RET 108 90809693
108ש 4
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 82 92DNC 97100835719
109נ 3
נאור קלפון
2006
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 84DNCRET 93 80837721
110ש 5
אלה דייגי
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 83 90RET 102 99838722
111ח 5
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
DNCOCSDNC 73 93104 DNCDNC850734
112ש 33
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC101 88105 104106852736

בנים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1ש 51
אדר מאורי
2004
הפועל שדות ים
13 16 16 23 35 18 28 46195149
2א 25
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
31 27 19 17OCS 49 20 39318202
3א 30
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 28 18 43 26 27 51 36264213
4א 22
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 22 24 32 37 47 61 37292231
5מ 15
זיו שיינפלד
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
55 46 31DNC 20 34 43 31376260
6ש 18
טהר בן גל
2004
שדות ים ימיה
51 36 38 37 27 45 38DNC388272
7ה 29
טל בסיק תשתש
2005
קידום השייט בהרצליה
49 65 49 38OCS 26 30 35408292
8ע 50
רום פריטל
2003
הפועל זבולון עכו
33 29 42 25 61 61 44 74369295
9ש 26
יואב ברזילי
2006
שדות ים ימיה
62 53 60 52 19 50 41 25362300
10ע 99
תומר בן סעדון
2004
הפועל זבולון עכו
45 60 32 34 76 81 42 54424343
11ש 22
ים ביליה
2007
שדות ים ימיה
59 58 73 62 58 42 26 40418345
12ת 5
שון כיסלר
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
66 54 67 36 28 55 53 53412345
13נ 22
עופרי עבו
2004
הפועל נהריה
16 48 68 33 54 85 50 87441354
14ת 8
רועי נוה
2005
הפועל מרכז שייט תל אביב
8 66 70 46 94 64 57 51456362
15ש 19
קרן קרטייה לה טנט
2004
שדות ים ימיה
61 61 58 67 46 24 52 66435368
16מ 11
רון לבל
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
57 68DNC 60 38 63 58 32492376
17ת 17
רועי לויתן
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
39 37 33 92 55 59 63 91469377
18ש 13
רוי לוי
2006
שדות ים ימיה
71 47 45 35 57 67 64 98484386
19ע 80
דניאל זוקובסקי
2003
הפועל זבולון עכו
43 49 54RET 83 57 60 49511395
20נ 13
עומר מעוז
2004
הפועל נהריה
26 21 46 53 78 97 91101513412
21ת 6
תומר קפויה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
OCSDNCDNC 20 44 46 33 48539423
22ת 44
רפאל סגל
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
79 45 59 49DNC 73 72 56549433
23ת 9
אלון בן שלמה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
69 62 66 72 49 62 85 59524439
24ת 14
נטע רוז
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 54 18 65 35 42562446
25ש 15
שחר אלמקאיס
2006
הפועל שדות ים
68 44 52 66 70 90 110 69569459
26ת 1
יובל ברנון
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
75 70 48 69 71 95 80 57565470
27ע 30
שלו שרר
2003
הפועל זבולון עכו
37 42 62DNC 85 86 74 94596480
28אש 1
שגיב שוורצמן
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
41 72RET 86 40 76 89 85605489
29ש 12
אמיר תדמור
2005
שדות ים ימיה
RAF 14 64 89 82 70 100 79614498
30נ 7
שלו קרביס
2003
הפועל נהריה
60 64 53103 73DNC 82 70621505
31ש 94
צוף טייכמן
2003
שדות ים ימיה
76 74 63 98 66 89 65 77608510
32מ 8
בר יפרח
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
67 63 65 68OCS 79 75104637521
33ת 21
הדר עובדיה
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
19 56DNC 91DNC 82 98 62640524
34נ 87
נמרוד קלמר
2003
הפועל נהריה
DNC 83DNC 21RET 69 59 61641525
35ש 16
עידו ברזילי
2006
הפועל שדות ים
77DNCDNC 45 52 75 86 84651535
36ע 70
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
52 76 50 88 80 99 109102656547
37ע 9
גיא אופק
2003
הפועל זבולון עכו
70 77DNC 65 87 91 66 97669553
38ת 11
יהלי אבני
2006
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 74 51 37 46OCS672556
39אש 8
גרמן זמיטר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
42 85RET 71 86 94 90 88672556
40ה 8
ליים חץ
2003
קידום השייט בהרצליה
DNC 84 77 95 60 92 81 92697581
41מ 14
ארד קמפ
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNCDNCDNC 48 67102 88 55708592
42ח 9
הדס ברקת
2006
שייט חיפה
RET 78DNC 94 62 77 95 86724608
43ע 40
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
27DNCDNCRET 75 83 107 89729613
44ש 32
סוף ראון
2005
שדות ים ימיה
84 86 78102 84 96 96 93719617
45אש 7
גלב טולסטורוקוב
2005
מכבי זבולון אשדוד
56 79DNC 99DNC 98 101 73738622
46נ 71
עומרי מלכה
2005
הפועל נהריה
RETDNCDNC 77 74100 76 78753637
47ש 1
עילי בן גל
2004
שדות ים ימיה
DNC 81 74 97 81103 99105756640
48ש 14
סער שילה
2005
הפועל שדות ים
RAF 75 57OCS 95RET 103103781665
49ש 31
תמיר הורביץ
2003
שדות ים ימיה
DNCDNCDNCOCS 77 93 87 81802686
50ש 61
אלון המבורגר
2006
שדות ים ימיה
82DNCDNC 90 91RET 108 90809693
51ש 4
איתמר פישמן
2005
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 82 92DNC 97100835719
52נ 3
נאור קלפון
2006
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 84DNCRET 93 80837721
53ח 5
אוריאל אמויאל
2007
שייט חיפה
DNCOCSDNC 73 93104 DNCDNC850734

בנות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1ת 4
אנה סיני פוטופוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
28 15 13 8OCS 30 24 18252136
2ה 6
עדי שטיין
2004
קידום השייט בהרצליה
OCS 40 51 42 33 52 56 38428312
3א 33
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 30 25 87 64 44 62 64400313
4ת 16
נריה קרוגליאק
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
64 41 27 64 34 28 68DNC442326
5ה 30
עדן גור
2004
קידום השייט בהרצליה
40 38 55 70 39 40 67 50399329
6ש 20
גל בוקר
2005
שדות ים ימיה
38 34 28 78 56 72 77 41424346
7ה 16
יעל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
65 88 76 58 22 71 34 34448360
8ע 25
כנרת דהן
2005
הפועל זבולון עכו
36 51 56 76 36 56 54 71436360
9ה 2
נגה טיאנו
2004
קידום השייט בהרצליה
46 57 69 96 47 54 73 63505409
10א 24
אגם ינקוביץ
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
54 73 71 40 53 68 71 68498425
11א 21
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
44 35 39 57OCS 53 DNCDNC576460
12ה 28
נינה קרבט מיזל
2005
קידום השייט בהרצליה
80DNC 79 75 50 60 70 58588472
13ה 3
מיכל דקל
2004
קידום השייט בהרצליה
85 89 72 61 48OCS 69 65605489
14ש 17
בר צוקרמן
2005
שדות ים ימיה
74 69 75 79 68 78 78 72593514
15ת 13
טליה תל ורדי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
72 87 81 81 59 66 79 76601514
16ש 21
אורי תורגמן
2004
שדות ים ימיה
83 80 82 93 63 74 106 83664558
17ש 6
אדוה טייכמן
2003
הפועל שדות ים
78 71 80104 65 87 105 75665560
18ת 2
נעם שלו
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCDNCDNC 63 79 80 94 95759643
19ת 7
מיקה שטרנברג
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNCRAFDNCDNC 45 88 84 82763647
20ש 8
שובל בכר
2005
הפועל שדות ים
DNCDNCDNC 80 89101 83 67768652
21מ 9
מאיה יריב
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
RETDNCDNC100 69 84 92 96789673
22ש 5
אלה דייגי
2004
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC 83 90RET 102 99838722
23ש 33
זואי ברנר
2006
שדות ים ימיה
DNCDNCDNC101 88105 104106852736

ירוקים
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1ש 2
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
7 6 2 1 6 2 10 10 44 34
2ה 9
אלון פטמן מנור
2003
בני הרצליה
1 4 1 4OCS 10 7 8151 35
3ה 17
שחר טרליוק
2004
בני הרצליה
3 1 6 16 8 6 8 3 51 35
4ש 27
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
15 26 3 7 12 1 1 1 66 40
5ש 30
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
9 2 5 10 10 7 14 5 62 48
6ש 11
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
12 7 36 6 2 11 9 2 85 49
7ש 24
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
25 3 4OCS 1 3 12 7171 55
8ש 25
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
29 10 8 3 11 5 16 4 86 57
9ה 15
עומר רונן
2003
בני הרצליה
5 52 10 22 7 8 5 11120 68
10ח 7
דוד סוקולין
2004
שייט חיפה
4 8 9 9 24 9 17 19 99 75
11ש 3
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
17 18 14 13 4 4 11 15 96 78
12מ 20
הדר גת
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
6 24 12 11 16 19 13 29130101
13ח 8
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
10 9 17 15 23 22 39 21156117
14ח 2
הלל ברקת
2003
שייט חיפה
18 13 20 39 21 16 23 20170131
15אש 15
יניב גלזר
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
11 19 11 47 17 43 19 23190143
16מ 17
אופיר בר חיים
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
21 25 47 27OCS 12 2 12262146
17אש 17
ארטמי קוריטובסקי
2005
מכבי זבולון אשדוד נוער
14 12 15 50 32 33 4 52212160
18מ 16
ים מלר
2005
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 82 22 30 5 14 3 13285169
19ש 60
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
DNC 31 40 12 43 29 25 16312196
20ח 3
בר פרידריך
2005
שייט חיפה
53 90 23 26 41 39 32 26330240
21אש 14
אורי שושן
2006
מכבי זבולון אשדוד נוער
47 17 37 28 42 25 45DNC357241
22אש 9
שון שניידר
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
50 39RET 41 31 35 48 30390274
23ש 10
תמיר בכור
2004
שדות ים ימיה
63 50 30 51OCS 41 29 14394278
24אש 10
ליאור אוסטוב
2004
מכבי זבולון אשדוד נוער
58 67 61 55 30 36 47 28382315
25ש 23
אורי אלמקאיס
2004
הפועל שדות ים
81DNC 29OCSOCS 15 22 24519403
26ח 4
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
DNC 59RET 59OCS 51 21 60598482
27ג 3
אורי סיון
2005
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNCDNCDNC 19OCS 48 40 33604488
28נ 11
אופיר קפלן
2004
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 56 72 58 55 44633517

ירוקות
 
אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1ה 14
מעין שמש
2005
בני הרצליה
22 11 35 2 3 17 6 6102 67
2אש 12
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
2 5 7 31 14 13 18 9 99 68
3מ 19
ליבי רון
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
20 20 21 29 15 38 15 17175137
4אש 19
אורי שתיוי
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
23 23 41 14 25 31 31 43231188
5ת 10
אליקה בוציקרוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
34 55 44 24 13 20 36 22248193
6מ 18
נינה ירקוני
2004
מ. השייט מכמורת עמק חפר
30 33 26 18OCS 23 27 47320204
7ח 1
רומי חנצין
2006
שייט חיפה
73 43 43 5 29 21 49 27290217
8נ 25
אלה חן
2003
הפועל נהריה
48 32 34 44 9 32 37 45281233

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
4 1 6 3 1 1 16 10
2 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
10 22 4 1 2 7 46 24
3 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 7 2 9 8BFD 122 27
4 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
9 8 3 2 20 8 50 30
5 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
19 3 5 4 10 8 49 30
6 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
5 5 7 14 3 23 57 34
7 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
12 6 8 7 16 9 58 42
8 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
11 2 10 8 22 13 66 44
9 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
3 19 28 5 15 8 78 50
10 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
6 9 12 15 11 12 65 50
11 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
2 4 1 6 42BFD 150 55
12 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
16 33 17 17 12 4 99 66
13 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
14 10 18 13 14 16 85 67
14 855
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 50 30 26 7 5 126 76
15 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 18 13 27DNC 14 174 79
16 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
13 35 19 11DNF 2 175 80
17 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
30 23 16 35 24 11 139104
18 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
23 28 27 10 21BFD 204109
19 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 15 11 41DNF 18 206111
20 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
28 47 14 21 57 3 170113
21 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20 31 48 30 9 29 167119
22 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 17 15 47 25BFD 220125
23 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
56 21 9 12 32BFD 225130
24 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 13 29 40DNF 33 225130
25 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
31 25 23 28 23BFD 225130
26 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
38 24 22 48 4BFD 231136
27 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
41 41 34 16 26 21 179138
28 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
53 48DNC 19 13 6 234139
29 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
32 11 55 32 45 19 194139
30 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 38 42 29 19 35 188146
31 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
44 46 59 33 6 20 208149
32 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
22 16 20 53 54 41 206152
33 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
43 49 45 22 18 26 203154
34 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
37 56DNC 43 5 15 251156
35 200
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
24 30 33 56 30 43 216160
36 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
46 40 37 69 31 10 233164
37 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
18 20 65 34 27BFD 259164
38 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
33 12 24 68DNC 32 264169
39 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
40 29 38 44 49 22 222173
40 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 36 25 70 37 45 247177
41 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
27 26 21 23 17DNE 209182
42 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 27 41 37DNF 48 283188
43 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 32 32 52DNF 44 284189
44 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
49 34DNC 46 44 17 285190
45 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
39 39 26 63 40 46 253190
46 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
55 53DNC 24 28 34 289194
47 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
36 44 46 39 56 31 252196
48 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
17 14DNC 55DNC 28 304209
49 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
42 37 31 42DNF 59 306211
50 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
58 64DNC 20 47 27 311216
51 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
75 62 58 36 35 39 305230
52 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
54 45 36 54 41 56 286230
53 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
50 59 56 50 34 53 302243
54 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
DNC 42 54 25 29BFD 340245
55 241
רן עמר
2001
הפועל נהריה
47 57 43 45 53BFD 340245
56 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
83 66DNC 31 39 37 351256
57 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
79 51 67 66 51 25 339260
58 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
69 70 60 38DNF 24 356261
59 224
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
45 54 35 61DNF 67 357262
60 910
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
48 55 40 83 48BFD 369274
61 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
52 76 62 51DNC 38 374279
62 906
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
65 69 52 64 43 57 350281
63 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
72 68 51 62 33BFD 381286
64 903
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
62 77 44 67 52 64 366289
65 470
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
57 65 57 77DNF 36 387292
66 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
71 67 47 58DNC 52 390295
67 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
63 79DNC 75 38 42 392297
68 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
74 74 64 49 50 60 371297
69 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
80 75DNC 18DNF 30 393298
70 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
64 60 53 71DNF 51 394299
71 985
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
60 52 39 85DNC 68 399304
72 908
יותם בירון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
70 58 50 76DNC 61 410315
73 502
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
61 43 61 57DNCDNC 412317
74 97
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
66 72 63 60DNC 58 414319
75 980
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
73 61 49 81DNC 66 425330
76 955
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
51 78DNC 72DNC 47 438343
77 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
77 63 66 82DNC 55 438343
78 909
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
78DNCDNC 78 55 50 451356
79 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 73 46 49 453358
80 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
76 71DNC 79DNC 40 456361
81 904
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 80DNC 74 36BFD 475380
82 400
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
68 73DNC 86DNC 63 480385
83 557
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
59DNCDNCDNCDNF 54 493398
84 21
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
67DNCDNC 80DNC 65 497402
85 511
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
81DNCDNC 88DNF 69 523428
86 907
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
82DNCDNC 65DNCDNC 527432
87 282
מאי קבזס
2002
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 89DNC 62 531436
88 616
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
DNCDNCDNC 84DNF 70 534439
89 988
גלעד פורמן סמילנסקי
2001
הפועל זבולון עכו
DNCDNCDNC 87DNC 71 538443

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 120
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
4 1 6 3 1 1 16 10
2 151
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
10 22 4 1 2 7 46 24
3 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 7 2 9 8BFD 122 27
4 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
9 8 3 2 20 8 50 30
5 321
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
19 3 5 4 10 8 49 30
6 155
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
12 6 8 7 16 9 58 42
7 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
11 2 10 8 22 13 66 44
8 101
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
3 19 28 5 15 8 78 50
9 121
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
6 9 12 15 11 12 65 50
10 133
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
2 4 1 6 42BFD 150 55
11 855
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
8 50 30 26 7 5 126 76
12 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 18 13 27DNC 14 174 79
13 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
30 23 16 35 24 11 139104
14 132
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
23 28 27 10 21BFD 204109
15 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 15 11 41DNF 18 206111
16 606
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
28 47 14 21 57 3 170113
17 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 17 15 47 25BFD 220125
18 604
עומר שלו
2002
בני הרצליה
56 21 9 12 32BFD 225130
19 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15 13 29 40DNF 33 225130
20 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
31 25 23 28 23BFD 225130
21 607
גיל קורן
2002
בני הרצליה
38 24 22 48 4BFD 231136
22 901
סוף נוסן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
41 41 34 16 26 21 179138
23 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
53 48DNC 19 13 6 234139
24 93
רועי חביב
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
32 11 55 32 45 19 194139
25 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
44 46 59 33 6 20 208149
26 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
43 49 45 22 18 26 203154
27 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
37 56DNC 43 5 15 251156
28 200
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
24 30 33 56 30 43 216160
29 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
46 40 37 69 31 10 233164
30 425
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
33 12 24 68DNC 32 264169
31 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 27 41 37DNF 48 283188
32 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
29 32 32 52DNF 44 284189
33 98
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
49 34DNC 46 44 17 285190
34 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
55 53DNC 24 28 34 289194
35 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
36 44 46 39 56 31 252196
36 311
איתי שני
2001
שייט חיפה
17 14DNC 55DNC 28 304209
37 334
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
42 37 31 42DNF 59 306211
38 601
ארז ברק
2002
בני הרצליה
58 64DNC 20 47 27 311216
39 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
75 62 58 36 35 39 305230
40 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
DNC 42 54 25 29BFD 340245
41 241
רן עמר
2001
הפועל נהריה
47 57 43 45 53BFD 340245
42 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
83 66DNC 31 39 37 351256
43 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
69 70 60 38DNF 24 356261
44 910
גל מלכה
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
48 55 40 83 48BFD 369274
45 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
52 76 62 51DNC 38 374279
46 906
יובל ברוש
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
65 69 52 64 43 57 350281
47 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
72 68 51 62 33BFD 381286
48 903
נדב פרומן
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
62 77 44 67 52 64 366289
49 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
63 79DNC 75 38 42 392297
50 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
80 75DNC 18DNF 30 393298
51 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
64 60 53 71DNF 51 394299
52 985
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
60 52 39 85DNC 68 399304
53 908
יותם בירון
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
70 58 50 76DNC 61 410315
54 97
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
66 72 63 60DNC 58 414319
55 980
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
73 61 49 81DNC 66 425330
56 955
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
51 78DNC 72DNC 47 438343
57 909
טל פוקס
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
78DNCDNC 78 55 50 451356
58 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 73 46 49 453358
59 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
76 71DNC 79DNC 40 456361
60 904
יונתן נחום
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 80DNC 74 36BFD 475380
61 400
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
68 73DNC 86DNC 63 480385
62 557
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
59DNCDNCDNCDNF 54 493398
63 511
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
81DNCDNC 88DNF 69 523428
64 907
רועי גבאי
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
82DNCDNC 65DNCDNC 527432
65 616
דניאל לוי
2002
בני הרצליה
DNCDNCDNC 84DNF 70 534439

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
5 5 7 14 3 23 57 34
2 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
16 33 17 17 12 4 99 66
3 114
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
14 10 18 13 14 16 85 67
4 104
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
13 35 19 11DNF 2 175 80
5 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
20 31 48 30 9 29 167119
6 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 38 42 29 19 35 188146
7 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
22 16 20 53 54 41 206152
8 135
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
18 20 65 34 27BFD 259164
9 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
40 29 38 44 49 22 222173
10 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
34 36 25 70 37 45 247177
11 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
27 26 21 23 17DNE 209182
12 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
39 39 26 63 40 46 253190
13 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
54 45 36 54 41 56 286230
14 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
50 59 56 50 34 53 302243
15 682
טל הומינר
2002
בני הרצליה
79 51 67 66 51 25 339260
16 224
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
45 54 35 61DNF 67 357262
17 470
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
57 65 57 77DNF 36 387292
18 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
71 67 47 58DNC 52 390295
19 911
סהר דגני
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
74 74 64 49 50 60 371297
20 502
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
61 43 61 57DNCDNC 412317
21 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
77 63 66 82DNC 55 438343
22 21
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
67DNCDNC 80DNC 65 497402
23 282
מאי קבזס
2002
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 89DNC 62 531436
24 988
גלעד פורמן סמילנסקי
2001
הפועל זבולון עכו
DNCDNCDNC 87DNC 71 538443

קדטים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 251
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
30 23 16 35 24 11 139104
2 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 17 15 47 25BFD 220125
3 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
53 48DNC 19 13 6 234139
4 130
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
44 46 59 33 6 20 208149
5 602
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
43 49 45 22 18 26 203154
6 123
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
37 56DNC 43 5 15 251156
7 603
גיא בר שלום
2003
בני הרצליה
46 40 37 69 31 10 233164
8 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
35 27 41 37DNF 48 283188
9 905
בן פנחסי
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
55 53DNC 24 28 34 289194
10 212
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
36 44 46 39 56 31 252196
11 63
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
75 62 58 36 35 39 305230
12 605
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
DNC 42 54 25 29BFD 340245
13 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
83 66DNC 31 39 37 351256
14 52
אורי שרויט
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
69 70 60 38DNF 24 356261
15 131
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
52 76 62 51DNC 38 374279
16 225
רועי קדם
2003
הפועל נהריה
63 79DNC 75 38 42 392297
17 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
80 75DNC 18DNF 30 393298
18 985
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
60 52 39 85DNC 68 399304
19 980
עפרי משאלי
2003
הפועל זבולון עכו
73 61 49 81DNC 66 425330
20 955
יונתן אטלס
2003
הפועל זבולון עכו
51 78DNC 72DNC 47 438343
21 319
אלון זהבי
2004
שייט חיפה
DNCDNCDNC 73 46 49 453358
22 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
76 71DNC 79DNC 40 456361

קדטיות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 119
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
16 33 17 17 12 4 99 66
2 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 38 42 29 19 35 188146
3 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
40 29 38 44 49 22 222173
4 223
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
39 39 26 63 40 46 253190
5 600
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
54 45 36 54 41 56 286230
6 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
50 59 56 50 34 53 302243
7 224
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
45 54 35 61DNF 67 357262
8 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
71 67 47 58DNC 52 390295
9 502
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
61 43 61 57DNCDNC 412317
10 12
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
77 63 66 82DNC 55 438343
11 21
אליאן מסר
2003
הפועל מרכז שייט תל אביב
67DNCDNC 80DNC 65 497402

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 2 1 8 7 4 2 4 34 26
2 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
1 1 3 9 21 1 14 9 59 38
3 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
7 13 19 3 12 3 1 1 59 40
4 139229
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 14 7 2 3 2 26DNC 97 58
5 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 3 11 16 2 16 7DNC103 64
6 165326
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
OCS 7 4 4 1 6 8DNC108 69
7 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
27 16 30 1 6 14 6 2102 72
8 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
8 12 12 15 15 7 4DNC112 73
9 163297
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 2 25 9 10 27DNC119 80
10 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
2 6 8 10 20 26 9DNC120 81
11 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
10 5 9 5 29 22 3DNC122 83
12 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 20 10DSQ 11 12 18 7133 94
13 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
11 10 6 24 5 13 32DNC140101
14 206211
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
18 27 25 7 19 9 19 8132105
15 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
25 23 22 6 27 18 11 3135108
16 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 9 14 30 13 23 16DNC149110
17 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
31 8 5 22 4 28 15DNC152113
18 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
15 18 15 35 31 24 10 6154119
19 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
13 21 21 23 10 27 28 5148120
20 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
14 11 13 28 14 8 33DNC160121
21 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 17 20 11 22 15 23DNC169130
22 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
12DNC 16 13 17 19 21DNC176137
23 192905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 29 17 20 32 5 17DNC179140
24 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 19 23 32 8 11 24DNC179140
25 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
24 22 18 18 34 17 12DNC184145
26 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
28 25 32 12 33 21 5DNC195156
27 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
26 28 29 19UFD 25 13DNC218179
28 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
19 15 26 17 28DNC 36DNC219180
29 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 24 24 26 16DNC 30DNC219180
30 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
29 26 27 27 18DNC 31DNC236197
31 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 31 31 31 24DNC 20DNC247208
32 192187
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 14 37 20 22DNC249210
33 193060
יובל נחמיאס
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
33 30 28 36 30DNC 25DNC260221
34 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
30 32 35 33 25DNC 35DNC268229
35 194585
בן פשר
1999
בני הרצליה
17UFDUFDUFD 26DNC 34DNC272233
36 194598
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
36DNCDNC 29 23DNC 29DNC273234
37 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
34 34 34 21 36DNC 37DNC274235
38 163336
רום גדליהו
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
35 33 33 34 35DNC 38DNC286247

בנים
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 193304
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 2 1 8 7 4 2 4 34 26
2 205211
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
1 1 3 9 21 1 14 9 59 38
3 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
7 13 19 3 12 3 1 1 59 40
4 139229
גיא אשר
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 14 7 2 3 2 26DNC 97 58
5 165326
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
OCS 7 4 4 1 6 8DNC108 69
6 183027
ירדן קלדרון
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
27 16 30 1 6 14 6 2102 72
7 206263
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
8 12 12 15 15 7 4DNC112 73
8 163297
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 2 25 9 10 27DNC119 80
9 195018
אורי יוסף
1999
שדות ים ימיה
2 6 8 10 20 26 9DNC120 81
10 187744
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
10 5 9 5 29 22 3DNC122 83
11 154819
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 20 10DSQ 11 12 18 7133 94
12 206211
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
18 27 25 7 19 9 19 8132105
13 165329
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 9 14 30 13 23 16DNC149110
14 194581
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
15 18 15 35 31 24 10 6154119
15 185484
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
13 21 21 23 10 27 28 5148120
16 206268
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
14 11 13 28 14 8 33DNC160121
17 192905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
20 29 17 20 32 5 17DNC179140
18 200691
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
23 19 23 32 8 11 24DNC179140
19 194227
רותם ברק
1999
בני הרצליה
24 22 18 18 34 17 12DNC184145
20 182833
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
28 25 32 12 33 21 5DNC195156
21 194578
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
19 15 26 17 28DNC 36DNC219180
22 200692
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
21 24 24 26 16DNC 30DNC219180
23 197864
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
32 31 31 31 24DNC 20DNC247208
24 192187
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 14 37 20 22DNC249210
25 192448
רוי הדר
2001
שייט חיפה
30 32 35 33 25DNC 35DNC268229
26 194585
בן פשר
1999
בני הרצליה
17UFDUFDUFD 26DNC 34DNC272233
27 194598
איתי שכטר
2002
בני הרצליה
36DNCDNC 29 23DNC 29DNC273234
28 185736
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
34 34 34 21 36DNC 37DNC274235
29 163336
רום גדליהו
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
35 33 33 34 35DNC 38DNC286247

בנות
4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 199505
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
9 3 11 16 2 16 7DNC103 64
2 203662
גאיה גרנות
2000
מכבי זבולון אשדוד
11 10 6 24 5 13 32DNC140101
3 168365
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
25 23 22 6 27 18 11 3135108
4 189298
שירה גרוס
2000
שייט חיפה
31 8 5 22 4 28 15DNC152113
5 193096
שקד סופר
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
22 17 20 11 22 15 23DNC169130
6 195019
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
12DNC 16 13 17 19 21DNC176137
7 197744
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
26 28 29 19UFD 25 13DNC218179
8 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
29 26 27 27 18DNC 31DNC236197
9 193060
יובל נחמיאס
1999
מ. השייט מכמורת עמק חפר
33 30 28 36 30DNC 25DNC260221

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
2 10 4 1 3 6 15 41 26
2 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
8 2 22 3 2 7 6 50 28
3 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
6 14 24 12 1 1 2 60 36
4 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
10OCS 2 4 4 5 12 95 37
5 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
12 8 6 19 7 4 11 67 48
6 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 12 16 2 6 17 14 71 54
7 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
14 4 14 23 12 13 5 85 62
8 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
16 38 26 10 8 7 1106 68
9 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
24 6 10 7 20 2 25 94 69
10 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
34 20 20 6 5 11 8104 70
11 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
20 22 8 17 10 18 4 99 77
12 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 16 28 25 19 3 18127 99
13 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
26 42 38 9 9 9 9142100
14 195372
מטרה קומנן
1997
מכבי זבולון אשדוד
22 28 18 14 16 15 24137109
15 194587
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
44 30 12 15 23 25 7156112
16 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
30 24 36 13 21 10 22156120
17 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
32 26 34 16 18 19 13158124
18 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
42 36 46 5 14 16 17176130
19 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
28 34 40 18 13 20 20173133
20 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
DNC 32 32 11 17 22 21193135
21 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
40 18 30 21 11BFD 19168139
22 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
36 40 50 22 15 14 16193143
23 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
46 44 42 20 22 12 10196150
24 169852Karyna Manuel GBR DNCDNCDNC 8 26 8 3219161
25 192446
תומר גרוס
1999
שייט חיפה
38 48DNC 27DNC 24 28252194
26 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
50 50 48 26 24 21 27246196
27 199017
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 24 25 23 23269211
28 163251
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
48 46 44OCS 27 26 26246217

בנים
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 199366
עומר גולני
1999
מכבי זבולון אשדוד
2 10 4 1 3 6 15 41 26
2 194582
אלון דביר
1997
בני הרצליה
8 2 22 3 2 7 6 50 28
3 204624
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
6 14 24 12 1 1 2 60 36
4 198368
רועי יחיא
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
10OCS 2 4 4 5 12 95 37
5 193021
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
12 8 6 19 7 4 11 67 48
6 207413
ניתאי דינטי
1998
מ. השייט מכמורת עמק חפר
4 12 16 2 6 17 14 71 54
7 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
14 4 14 23 12 13 5 85 62
8 184227
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
24 6 10 7 20 2 25 94 69
9 208676
דן מלכה
1998
מכבי זבולון אשדוד
34 20 20 6 5 11 8104 70
10 205212
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
20 22 8 17 10 18 4 99 77
11 192445
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 16 28 25 19 3 18127 99
12 189898
אלעד סלומון
1998
שדות ים ימיה
26 42 38 9 9 9 9142100
13 194587
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
44 30 12 15 23 25 7156112
14 206677
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
30 24 36 13 21 10 22156120
15 163304
ניר נווה
1998
בני הרצליה
32 26 34 16 18 19 13158124
16 204891
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
DNC 32 32 11 17 22 21193135
17 192442
שחר גרש
1998
שייט חיפה
40 18 30 21 11BFD 19168139
18 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
36 40 50 22 15 14 16193143
19 192446
תומר גרוס
1999
שייט חיפה
38 48DNC 27DNC 24 28252194
20 163294
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
50 50 48 26 24 21 27246196
21 199017
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
DNCDNCDNC 24 25 23 23269211
22 163251
דרור יקותיאל
1953
הפועל תל אביב מועדון ימי
48 46 44OCS 27 26 26246217

בנות
 
לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 189296
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
16 38 26 10 8 7 1106 68
2 195372
מטרה קומנן
1997
מכבי זבולון אשדוד
22 28 18 14 16 15 24137109
3 184728
רומי סטיוי
2000
מכבי זבולון אשדוד
42 36 46 5 14 16 17176130
4 193027
קלי גודרנה
1997
מ. השייט מכמורת עמק חפר
28 34 40 18 13 20 20173133
5 193072
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
46 44 42 20 22 12 10196150
6 169852Karyna Manuel GBR DNCDNCDNC 8 26 8 3219161

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 194720
עוז אדם
1994
מכבי זבולון אשדוד
10 6 2 1 1 2 4 26 16
2 199506
עומר צחר
1995
שייט חיפה
2 2 4OCS 2 4 5 30 19
3 195011
שחר יעקב
1992
הפועל שדות ים
DNC 4 6 4 4 1 1 42 20
4 206846
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
6 8 8 3 5 6 3 39 31
5 200687
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
4 10 14OCS 3 3 2 47 36
6 199507
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
8 12 10 2 6 5 6 49 37
7 173487
ריצארד וולף
1964
שייט חיפה
12 14 12 5 7 7 7 64 50
8 163292
מילאד לאון
1999
שייט חיפה
14 16 16 6 9 9 8 78 62
9 4821
גל דובדבני
1969
הפועל נהריה
16 18DNC 7 8 10 OCS 92 70
10 170846
אריה וייס
1957
הפועל מרכז שייט תל אביב
18 20DNC 8DNC 8 9 96 74