שיוט אילת 2
אילת
21/02/2015

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1א 4
הריאל מזרחי
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 3 5 5
2א 3
שגב הלפנבאום
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4 1 7 7
3א 8
שלמה פיבישבייקי
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 4 9 9
4א 5
איתן חדד
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 2 12 12
5א 2
דריה אפגיאן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 3 5 14 14
6א 7
מעיין סתיו
2005
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 5 6 16 16

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 1 1 3 3
2 855
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
2 4 2 8 8
3 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
3 3 7 13 13
4 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 2 9 16 16
5 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 5 3 18 18
6 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 8 8 20 20
7 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 6 6 23 23
8 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
12 7 5 24 24
9 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
7 9 10 26 26
10 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 10 11 27 27
11 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
13 12 4 29 29
12 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 14 15 38 38
13 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
14 11 14 39 39
14 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
8 16 17 41 41
15 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
16 15 13 44 44
16 470
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
21 13 19 53 53
17 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
17DNC 12 58 58
18 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
22 17 20 59 59
19 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
23 18 18 59 59
20 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15DNC 16 60 60
21 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18DNCDNC 76 76
22 421
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
19DNCDNC 77 77
23 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20DNCDNC 78 78
24 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24DNCDNC 82 82
25 502
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25DNCDNC 83 83
26 511
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26DNCDNC 84 84

בנים
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 420
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
1 1 1 3 3
2 855
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
2 4 2 8 8
3 875
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
3 3 7 13 13
4 514
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 2 9 16 16
5 510
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 5 3 18 18
6 517
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 8 8 20 20
7 501
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 6 6 23 23
8 818
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
7 9 10 26 26
9 555
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 10 11 27 27
10 444
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
13 12 4 29 29
11 424
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
8 16 17 41 41
12 484
נועם כהן
2003
מכבי זבולון אשדוד נוער
16 15 13 44 44
13 429
שגיא רם
2002
מכבי זבולון אשדוד
22 17 20 59 59
14 454
אריאל בליאסוב
2002
מכבי זבולון אשדוד
23 18 18 59 59
15 545
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
18DNCDNC 76 76
16 421
שגיא רפאל
2001
מכבי זבולון אשדוד
19DNCDNC 77 77
17 511
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26DNCDNC 84 84

בנות
 
אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 823
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
12 7 5 24 24
2 516
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 14 15 38 38
3 898
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
14 11 14 39 39
4 470
לילך הנגבי
2001
מכבי זבולון אשדוד
21 13 19 53 53
5 810
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
17DNC 12 58 58
6 812
טליה מליחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
15DNC 16 60 60
7 504
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
20DNCDNC 78 78
8 513
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24DNCDNC 82 82
9 502
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25DNCDNC 83 83

4.7  
לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 197863
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 2 2
2 200692
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 2 4 4
3 200691
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 3 6 6
4 197864
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 4 8 8
5 20069
רועי חזן
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5DNC 13 13
6 193304
יפתח תמרי
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6DNC 14 14

5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 672
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 2 7 7
2 623
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 3 10 10
3 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 4 13 13
4 684
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 1 1 14 14
5 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1DNCDNC 25 25
6 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2DNCDNC 26 26
7 689
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6DNCDNC 30 30

בנים
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 623
אילי חורי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 3 10 10
2 684
רועי יאיין
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 1 1 14 14
3 386
מעיין לירם
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1DNCDNC 25 25
4 689
עמית קאשי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6DNCDNC 30 30

בנות
5  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 672
נויה רומי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 2 7 7
2 671
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 4 13 13
3 383
שרון קנטור
2003
מ. השייט מכמורת עמק חפר
2DNCDNC 26 26

6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
1 1 2 4 4
2 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
6 2 1 9 9
3 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
2 5 3 10 10
4 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
8 4 5 17 17
5 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
4 9 7 20 20
6 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
11 6 4 21 21
7 618
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 3DNC 31 31
8 309
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 7DNC 31 31
9 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3DNCDNC 41 41
10 994
עידו וויג
2002
בני הרצליה
OCSDNC 6 44 44
11 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
7DNCDNC 45 45
12 847
מיה מקל
2001
שייט חיפה
DNC 8DNC 46 46
13 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
10DNCDNC 48 48

בנים
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 828
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
1 1 2 4 4
2 838
רון הראלי
2001
שייט חיפה
6 2 1 9 9
3 920
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
2 5 3 10 10
4 923
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
8 4 5 17 17
5 925
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
4 9 7 20 20
6 618
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 3DNC 31 31
7 309
סתיו קדמפור
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
5 7DNC 31 31
8 307
איתן גת
2002
מ. השייט מכמורת עמק חפר
3DNCDNC 41 41
9 994
עידו וויג
2002
בני הרצליה
OCSDNC 6 44 44
10 848
ניר לשד
2002
שייט חיפה
10DNCDNC 48 48

בנות
6.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 841
נעמה גזית
2001
שייט חיפה
11 6 4 21 21
2 909
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
7DNCDNC 45 45
3 847
מיה מקל
2001
שייט חיפה
DNC 8DNC 46 46

7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
5 3 3 11 11
2 633
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 9 12 12
3 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
11 2 2 15 15
4 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
3 7 5 15 15
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
6 4 8 18 18
6 631
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 11 6 21 21
7 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
8 8 7 23 23
8 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 5 4 25 25
9 623
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 13 26 26
10 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
10 15 10 35 35
11 177
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
12 12 11 35 35
12 639
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 17 16 42 42
13 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 16 1 47 47
14 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
21 18 14 53 53
15 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 20 15 53 53
16 602
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 13 12 55 55
17 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
19 19 17 55 55
18 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNC 9 19 58 58
19 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
15 14DNC 59 59
20 968
דן שניאור
2000
בני הרצליה
20 10DNC 60 60
21 328
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1DNCDNC 61 61
22 344
עמית מאור
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13DNCDNC 73 73
23 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
14DNCDNC 74 74
24 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
17DNCDNC 77 77
25 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
DNCDNC 18 78 78

בנים
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
5 3 3 11 11
2 633
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 9 12 12
3 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
11 2 2 15 15
4 101
דור מנוח
1999
בני הרצליה
3 7 5 15 15
5 907
ליאור קמיל
2000
בני הרצליה
6 4 8 18 18
6 850
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
8 8 7 23 23
7 323
איתי כפרי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
16 5 4 25 25
8 623
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 6 13 26 26
9 960
אדם צחר
2000
בני הרצליה
10 15 10 35 35
10 177
ניצן לביא
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
12 12 11 35 35
11 639
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 17 16 42 42
12 324
גיא סיטין
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
DNC 16 1 47 47
13 602
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNC 13 12 55 55
14 321
אסף פנחסי
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
19 19 17 55 55
15 833
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNC 9 19 58 58
16 188
רפאל מרציאנו
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
15 14DNC 59 59
17 968
דן שניאור
2000
בני הרצליה
20 10DNC 60 60
18 328
נדב ברק
2001
מ. השייט מכמורת עמק חפר
1DNCDNC 61 61
19 344
עמית מאור
2000
מ. השייט מכמורת עמק חפר
13DNCDNC 73 73
20 835
עדן גולן
2000
שייט חיפה
17DNCDNC 77 77

בנות
7.8  
ביק טכנו

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 631
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 11 6 21 21
2 903
שיר לוי
1999
בני הרצליה
21 18 14 53 53
3 166
מור תורגמן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
18 20 15 53 53
4 849
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
14DNCDNC 74 74
5 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
DNCDNC 18 78 78

8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 6
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 5 5
2 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 3 5 5
3 23
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 5 6 6
4 1
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 1 10 10
5 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 9 13 13
6 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
7 6 13 13
7 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
5 10 15 15
8 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
12 4 16 16
9 19
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 16 16
10 3
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 7 17 17
11 9
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 12 18 18
12 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
13 11 24 24
13 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 13 24 24

בנים
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 613
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 3 5 5
2 23
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 5 6 6
3 1
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 1 10 10
4 16
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 9 13 13
5 900
סער מינץ
1998
בני הרצליה
7 6 13 13
6 60
תום ראובני
2000
בני הרצליה
5 10 15 15
7 950
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
12 4 16 16
8 111
מתן סטובצקי
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
11 13 24 24

בנות
8.5  
נילפרייד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 6
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 2 5 5
2 19
שובל רביצקי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 16 16
3 3
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 7 17 17
4 9
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 12 18 18
5 61
שי בלנק
1997
בני הרצליה
13 11 24 24