כל הדגמים
All classes
שיוט החורף ע"ש ראובן סדנאי
Winter Regatta Reuven Sadnai Memorial
חיפה
05-07/12/13
Haifa

אופט משה"ח אחיד

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 5
נתנאל גרינקרוג
אלון זהבי
2013
2004
שייט חיפה
שייט חיפה
שייט חיפה
2 1 3 3
2 1
הדס ברקת
רועי הוכוולד
2013
2002
שייט חיפה
שייט חיפה
שייט חיפה
1 5 6 6
3 4
אליאן מסר
רועי נוה
אורי שרויט
2003
2005
2004
הפועל מרכז שייט תל אביב
הפועל מרכז שייט תל אביב
הפועל תל אביב מועדון ימי
4 2 6 6
4 2
טהר בן גל
עילי בן גל
אדר מאורי
2004
2004
2004
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
הפועל שדות ים
3 4 7 7
5 3
עפרי גורן בראון
נגה אמטי
מיקה שרון
2002
2003
2004
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
שדות ים ימיה
5 3 8 8

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 17
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
1 2 2 5 5
2ש 18
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
5 1 1 7 7
3ה 3
ארז ברק
2002
בני הרצליה
2 6 4 12 12
4ה 1
עדו לנדא
2004
בני הרצליה
3 8 3 14 14
5ש 22
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
10 4 7 21 21
6ח 1
גלעד סלע
2004
שייט חיפה
6 5 11 22 22
7ע 99
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
18 3 5 26 26
8נ 71
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
9 9 9 27 27
9ח 4
אלכסנדר פוגץ
2004
שייט חיפה
8 7 15 30 30
10ח 3
איתי שני
2001
שייט חיפה
4 12 19 35 35
11נ 22
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
11 17 8 36 36
12ש 26
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
14 16 10 40 40
13נ 51
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
7 20 14 41 41
14ש 20
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
15 10 17 42 42
15ש 94
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
16 18 13 47 47
16נ 81
עמית לוי
2001
הפועל נהריה
19 14 20 53 53
17ת 2
ולריה מלמוד
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 15 24 60 60
18ח 2
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
13 24 29 66 66
19נ 77
אביב מלכה
2001
הפועל נהריה
36 19 12 67 67
20ח 8
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
20 22 26 68 68
21ה 2
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
DNC 11 6 69 69
22ש 19
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
30 21 18 69 69
23ת 11
אליאס גאורגייב
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
12 13OCS 77 77
24ש 34
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
26 25 28 79 79
25ת 8
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
32 35 16 83 83
26ש 21
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
27 36 22 85 85
27ת 6
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 41 23 86 86
28ש 16
תמיר בכור
2004
הפועל שדות ים
24 37 25 86 86
29ח 6
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
23 43 27 93 93
30ש 32
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
25 32 37 94 94
31ח 5
יובל שדמי
2002
שייט חיפה
34 26 34 94 94
32ש 51
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
37 23 35 95 95
33ש 6
קארין הקר
2004
הפועל שדות ים
33 30 33 96 96
34ת 1
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
17 28DNC 97 97
35ש 12
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
28 34 38 100100
36ע 10
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
38 42 21 101101
37אש 1
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
39 33 31 103103
38ע 2
דניאל זוקובסקי
2003
הפועל זבולון עכו
41 29 36 106106
39ת 4
אנה סיני פוטוםוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
29 40 42 111111
40ת 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 44 32 111111
41נ 5
בראל אטנלוב
2001
הפועל נהריה
31 39 41 111111
42ת 5
אמיר טל
2004
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNC 31 30 113113
43ת 7
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 27 39 118118
44ש 13
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
40 38 40 118118
45ש 4
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
42 46 43 131131
46ע 3
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
43 48 45 136136
47ח 7
טל אלגם
2001
שייט חיפה
DNC 47 44 143143
48ע 8
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
DNC 45 46 143143

אופטימיסט משה"ח בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 17
אמיתי חן
2003
הפועל שדות ים
1 2 2 5 5
2ה 3
ארז ברק
2002
בני הרצליה
2 6 4 12 12
3ה 1
עדו לנדא
2004
בני הרצליה
3 8 3 14 14
4ש 22
נועם שקד
2003
הפועל שדות ים
10 4 7 21 21
5ח 1
גלעד סלע
2004
שייט חיפה
6 5 11 22 22
6ע 99
נבו אסייג
2003
הפועל זבולון עכו
18 3 5 26 26
7ח 4
אלכסנדר פוגץ
2004
שייט חיפה
8 7 15 30 30
8ח 3
איתי שני
2001
שייט חיפה
4 12 19 35 35
9נ 51
עידו רחמני
2004
הפועל נהריה
7 20 14 41 41
10ש 20
שחף ברנר
2003
הפועל שדות ים
15 10 17 42 42
11ש 94
אביב אסרף
2005
הפועל שדות ים
16 18 13 47 47
12נ 81
עמית לוי
2001
הפועל נהריה
19 14 20 53 53
13ח 2
נבו אטיאס
2003
שייט חיפה
13 24 29 66 66
14נ 77
אביב מלכה
2001
הפועל נהריה
36 19 12 67 67
15ח 8
גל טיטלבאום
2001
שייט חיפה
20 22 26 68 68
16ה 2
עילי ראובני
2004
בני הרצליה
DNC 11 6 69 69
17ש 19
עומרי כהן צור
2004
הפועל שדות ים
30 21 18 69 69
18ת 11
אליאס גאורגייב
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
12 13OCS 77 77
19ש 34
פלג חסון
2004
שדות ים ימיה
26 25 28 79 79
20ת 8
יואב אשרוב
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
32 35 16 83 83
21ש 21
יוגב אלקלעי
2004
הפועל שדות ים
27 36 22 85 85
22ש 16
תמיר בכור
2004
הפועל שדות ים
24 37 25 86 86
23ח 6
יהונתן בנימיני
2003
שייט חיפה
23 43 27 93 93
24ש 32
אולי אביטן
2004
שדות ים ימיה
25 32 37 94 94
25ש 51
תומר ששון
2004
שדות ים ימיה
37 23 35 95 95
26ת 1
איתמר טננבוים
2001
הפועל מרכז שייט תל אביב
17 28DNC 97 97
27ש 12
עמית ששון
2004
הפועל שדות ים
28 34 38 100100
28ע 10
גיא שלוש
2003
הפועל זבולון עכו
38 42 21 101101
29ע 2
דניאל זוקובסקי
2003
הפועל זבולון עכו
41 29 36 106106
30ת 9
גור מאי ליגום
2004
הפועל תל אביב מועדון ימי
35 44 32 111111
31נ 5
בראל אטנלוב
2001
הפועל נהריה
31 39 41 111111
32ת 5
אמיר טל
2004
הפועל מרכז שייט תל אביב
DNC 31 30 113113
33ת 7
ילון שמעוני
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
DNC 27 39 118118
34ש 13
עמר ספירו
2004
הפועל שדות ים
40 38 40 118118
35ש 4
תומר כץ
2005
שדות ים ימיה
42 46 43 131131
36ע 3
סמיר דאוד
2005
הפועל זבולון עכו
43 48 45 136136
37ח 7
טל אלגם
2001
שייט חיפה
DNC 47 44 143143
38ע 8
ויאם דאוד
2006
הפועל זבולון עכו
DNC 45 46 143143

אופטימיסט משה"ח בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1ש 18
גל צוקרמן
2003
הפועל שדות ים
5 1 1 7 7
2נ 71
שירה סילס
2003
הפועל נהריה
9 9 9 27 27
3נ 22
נועה סילס
2003
הפועל נהריה
11 17 8 36 36
4ש 26
רותם שן טל
2002
הפועל שדות ים
14 16 10 40 40
5ת 2
ולריה מלמוד
2001
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 15 24 60 60
6ת 6
גילי כספי
2003
הפועל תל אביב מועדון ימי
22 41 23 86 86
7ח 5
יובל שדמי
2002
שייט חיפה
34 26 34 94 94
8ש 6
קארין הקר
2004
הפועל שדות ים
33 30 33 96 96
9אש 1
יהב פירוז
2003
מכבי זבולון אשדוד
39 33 31 103103
10ת 4
אנה סיני פוטוםוב
2005
הפועל תל אביב מועדון ימי
29 40 42 111111

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 RUS116
Artem Sudakov
1999Russia 7 1BFD 3 1 6 106 18
2 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 2 1 9 2 18 38 20
3 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
8 3 3 15 6 2 37 22
4 RUS43
Vasiliy Andreev
2002Russia 2 6 2 6 7 24 47 23
5 024
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 19 6 16 5 3 58 39
6 130
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
14 9 5 12 3 10 53 39
7 110
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
10 22 4 4 21 1 62 40
8 444
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 8 14 5 13 5 65 45
9 120
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
1 10 12 18 15 22 78 56
10 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
5 13 7 14 22 33 94 61
11 425
שלומי שוורצמן
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
19 7 40 21 9 7 103 63
12 364
גאיה סלעית
2000
שייט חיפה
43 14 10 2 10 30 109 66
13 601
רותם ברק
1999
בני הרצליה
15 4DNC 24 20 8 159 71
14 123
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
11 18 47 13 4 27 120 73
15 124
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
12 24 26 1 12 31 106 75
16 3221
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
3 26 28 17 8 26 108 80
17 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 15 35 30 11 20 115 80
18 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
64 5 34 23 18 4 148 84
19 850
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 31 17 11 19 23 119 88
20 109
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
BFD 12 8 7 24 40 179 91
21 132
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
30 16 13 27 29 13 128 98
22 230
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
17 57 16 32 25 12 159102
23 131
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
22 11 22 36 16 56 163107
24 326
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
34 20 30 37 23 9 153116
25 152
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
16 23 19 8 52 72 190118
26 563
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 27 11 20 54 36 172118
27 223
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
36 49 31 33 17 14 180131
28 625
עומר שלו
2002
בני הרצליה
35 33 32 26 35 11 172137
29 113
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
40 17 43 29 32 19 180137
30 61
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
28 35 29 62 27 21 202140
31 828
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
49 28 24 31 37 25 194145
32 117
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
44 21 37 55 31 16 204149
33 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
33 44 21 35 30 57 220163
34 111
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
31 39 27 28 40 45 210165
35 119
בן שרון
2001
שדות ים ימיה
38 37BFD 10 34 47 254166
36 RUS99
Anita Akhtiamova
2000Russia 37 30 23 39 38 43 210167
37 330
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
23 29 38 48 36 42 216168
38 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
53 25 9 50 48 38 223170
39 558
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 46 20 68 42 41 243175
40 484
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
48 32 45 38 14 53 230177
41 910
סוף נוסן
2002
הפועל עמק חפר
32 41 44 41 39 28 225181
42 21
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
63 40 46 45 49 15 258195
43 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
51 42 25 47 33 65 263198
44 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
41 68 55 42 28 34 268200
45 8
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 54 48 40 46 63 272209
46 651
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
13 52 49 53 58 46 271213
47 118
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
58 56 62 43 41 17 277215
48 115
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
BFD 50 33 58 26 52 307219
49 RUS999
Ksenia Gromova
2003Russia 57 36BFD 22 53 54 310222
50 429
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
59 48 50 25 55 44 281222
51 622
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
27 43 41 49 64 73 297224
52 96
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
55 47 74 46 59 37 318244
53 074
דניאל אזואלוס
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
47DNCDNC 19 43 49 334246
54 950
איסר ברמלי
1999
הפועל זבולון עכו
67 74 56 34 63 29 323249
55 17
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
70 69 36 52 47 50 324254
56 970
שירה ברמלי
2001
הפועל זבולון עכו
75 53 54 63 45 48 338263
57 515
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 45 18DNCDNCDNC 352264
58 122
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
BFD 62 51 60 44 55 360272
59 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
56 55 57 44 60 61 333272
60 618
גיל קורן
2002
בני הרצליה
29 71 64 56 56OCS 364276
61 222
רן עמר
2001
הפועל נהריה
42 81 68 71 71 35 368287
62 855
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
79 77 65 66 50 32 369290
63 421
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
72 58 58 51DNC 51 378290
64 812
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
60 60 53 59 61 67 360293
65 282
ניצן זילברברג
2000
הפועל נהריה
71 79 60 57 51 58 376297
66 231
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
77 65 39 69 65 60 375298
67 500
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
46 34 42DNCDNCDNC 386298
68 564
גייסון מוריס
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
66 51 15DNCDNCDNC 396308
69 652
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
39 67BFD 74 67 69 404316
70 69
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
78 80 73 70 57 39 397317
71 888
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
74 63 63 65 62 64 391317
72 RUS8
Ivan Dolgov
2003Russia 65 64 67 64 68 59 387319
73 RUS658
Grigoriy Koval
2003Russia DNC 38DNC 61 66 66 407319
74 424
אביב מקטובי
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
69 72 66 54 73 62 396323
75 480
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
50 73 70 72 69 68 402329
76 528
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 59 61DNCDNCDNC 429341
77 512
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
62 61 52DNCDNCDNC 439351
78 12
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
BFD 82 71 67 70 70 448360
79 554
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 66 59DNCDNCDNC 457369
80 551
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
54 70 72DNCDNCDNC 460372
81 RUS15
Nikita Bezykornov
2002Russia 76DNCDNC 75 74 74 475387
82 623
איתי נינארי
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNC 73 72 71 480392
83 402
ניב קלינגר
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
73 75 69DNCDNCDNC 481393
84 569
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
52 78BFDDNCDNCDNC 482394
85 557
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
61 76BFDDNCDNCDNC 489401

אופטימיסט בינ"ל בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 RUS116
Artem Sudakov
1999Russia 7 1BFD 3 1 6 106 18
2 369
יונתן ראודניץ
2001
שייט חיפה
6 2 1 9 2 18 38 20
3 901
ירדן קלדרון
1999
הפועל עמק חפר
8 3 3 15 6 2 37 22
4 RUS43
Vasiliy Andreev
2002Russia 2 6 2 6 7 24 47 23
5 024
עומרי פירוז
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
9 19 6 16 5 3 58 39
6 110
עמית ביליה
2001
הפועל שדות ים
10 22 4 4 21 1 62 40
7 120
גיל סהר
2002
שדות ים ימיה
1 10 12 18 15 22 78 56
8 310
אביב רוזן
2001
שייט חיפה
5 13 7 14 22 33 94 61
9 425
שלומי שוורצמן
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
19 7 40 21 9 7 103 63
10 601
רותם ברק
1999
בני הרצליה
15 4DNC 24 20 8 159 71
11 124
גיא צור
2001
הפועל שדות ים
12 24 26 1 12 31 106 75
12 3221
תומר הנדל
2001
שייט חיפה
3 26 28 17 8 26 108 80
13 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 15 35 30 11 20 115 80
14 900
יפתח גת
2000
הפועל מכמורת
64 5 34 23 18 4 148 84
15 850
גלעד קאין
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
18 31 17 11 19 23 119 88
16 109
טל שדה
2002
הפועל שדות ים
BFD 12 8 7 24 40 179 91
17 132
אייל סמל
2000
שדות ים ימיה
30 16 13 27 29 13 128 98
18 230
אלון גיני
2001
הפועל נהריה
17 57 16 32 25 12 159102
19 326
תמוז חרותי
1999
שייט חיפה
34 20 30 37 23 9 153116
20 152
נועם חומרי
2001
הפועל שדות ים
16 23 19 8 52 72 190118
21 563
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
24 27 11 20 54 36 172118
22 223
יואב כפיר
2003
הפועל נהריה
36 49 31 33 17 14 180131
23 625
עומר שלו
2002
בני הרצליה
35 33 32 26 35 11 172137
24 61
עילי דגן
1999
הפועל מרכז שייט תל אביב
28 35 29 62 27 21 202140
25 828
אבישי עמר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
49 28 24 31 37 25 194145
26 111
עמרי שקד
2000
שדות ים ימיה
31 39 27 28 40 45 210165
27 119
בן שרון
2001
שדות ים ימיה
38 37BFD 10 34 47 254166
28 330
עידו בן עזרא
2000
שייט חיפה
23 29 38 48 36 42 216168
29 558
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
26 46 20 68 42 41 243175
30 484
בנימין בטולין
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
48 32 45 38 14 53 230177
31 910
סוף נוסן
2002
הפועל עמק חפר
32 41 44 41 39 28 225181
32 21
ליאל עזרן
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
63 40 46 45 49 15 258195
33 318
אדם טובי
2001
שייט חיפה
51 42 25 47 33 65 263198
34 817
נדב פלנר
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
41 68 55 42 28 34 268200
35 8
איתי שכטר
2002
הפועל תל אביב מועדון ימי
21 54 48 40 46 63 272209
36 651
נתי ראובני
2002
בני הרצליה
13 52 49 53 58 46 271213
37 118
נדב בלומנטל
2001
הפועל שדות ים
58 56 62 43 41 17 277215
38 115
עידו ולך
1999
הפועל שדות ים
BFD 50 33 58 26 52 307219
39 429
לביא נגר
2003
מכבי זבולון אשדוד
59 48 50 25 55 44 281222
40 622
אוהד שניאור
2004
בני הרצליה
27 43 41 49 64 73 297224
41 96
יהלי מורד
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
55 47 74 46 59 37 318244
42 074
דניאל אזואלוס
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
47DNCDNC 19 43 49 334246
43 950
איסר ברמלי
1999
הפועל זבולון עכו
67 74 56 34 63 29 323249
44 515
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
25 45 18DNCDNCDNC 352264
45 322
רוי הדר
2001
שייט חיפה
56 55 57 44 60 61 333272
46 618
גיל קורן
2002
בני הרצליה
29 71 64 56 56OCS 364276
47 222
רן עמר
2001
הפועל נהריה
42 81 68 71 71 35 368287
48 421
בר לנר
2000
מכבי זבולון אשדוד
72 58 58 51DNC 51 378290
49 282
ניצן זילברברג
2000
הפועל נהריה
71 79 60 57 51 58 376297
50 231
ריף לאובר
2002
הפועל נהריה
77 65 39 69 65 60 375298
51 500
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
46 34 42DNCDNCDNC 386298
52 564
גייסון מוריס
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
66 51 15DNCDNCDNC 396308
53 69
שם סבג - סניור
2000
הפועל תל אביב מועדון ימי
78 80 73 70 57 39 397317
54 RUS8
Ivan Dolgov
2003Russia 65 64 67 64 68 59 387319
55 RUS658
Grigoriy Koval
2003Russia DNC 38DNC 61 66 66 407319
56 424
אביב מקטובי
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
69 72 66 54 73 62 396323
57 480
רותם אשד
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
50 73 70 72 69 68 402329
58 528
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
45 59 61DNCDNCDNC 429341
59 12
יהונתן טננבוים
2000
הפועל מרכז שייט תל אביב
BFD 82 71 67 70 70 448360
60 554
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
68 66 59DNCDNCDNC 457369
61 551
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
54 70 72DNCDNCDNC 460372
62 RUS15
Nikita Bezykornov
2002Russia 76DNCDNC 75 74 74 475387
63 623
איתי נינארי
2003
בני הרצליה
DNCDNCDNC 73 72 71 480392
64 402
ניב קלינגר
2001
מכבי זבולון אשדוד נוער
73 75 69DNCDNCDNC 481393
65 569
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
52 78BFDDNCDNCDNC 482394
66 557
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
61 76BFDDNCDNCDNC 489401

אופטימיסט בינ"ל בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 130
מיה סניפר
1999
שדות ים ימיה
14 9 5 12 3 10 53 39
2 444
תמר בן דוד
1998
מכבי זבולון אשדוד נוער
20 8 14 5 13 5 65 45
3 364
גאיה סלעית
2000
שייט חיפה
43 14 10 2 10 30 109 66
4 123
עומר ביליה
2000
הפועל שדות ים
11 18 47 13 4 27 120 73
5 131
יולי ברוך
2000
הפועל שדות ים
22 11 22 36 16 56 163107
6 113
נועה נעים
2000
הפועל שדות ים
40 17 43 29 32 19 180137
7 117
יעל שטייגמן
2001
שדות ים ימיה
44 21 37 55 31 16 204149
8 116
לינוי קורן
2002
שדות ים ימיה
33 44 21 35 30 57 220163
9 RUS99
Anita Akhtiamova
2000Russia 37 30 23 39 38 43 210167
10 300
אלה גבירצמן
2002
שייט חיפה
53 25 9 50 48 38 223170
11 RUS999
Ksenia Gromova
2003Russia 57 36BFD 22 53 54 310222
12 17
נועה רוטמן
2002
הפועל מרכז שייט תל אביב
70 69 36 52 47 50 324254
13 970
שירה ברמלי
2001
הפועל זבולון עכו
75 53 54 63 45 48 338263
14 122
שי קקון
2002
שדות ים ימיה
BFD 62 51 60 44 55 360272
15 855
רומי מזרחי
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
79 77 65 66 50 32 369290
16 812
נטע גינו
2003
הפועל גנוסר/מגל אל גל
60 60 53 59 61 67 360293
17 652
שי קול הררי
2003
בני הרצליה
39 67BFD 74 67 69 404316
18 888
מעיין בסקייר
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
74 63 63 65 62 64 391317
19 512
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
62 61 52DNCDNCDNC 439351

024

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 54145
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
5 1 2 1 2 4 15 10
2 54120
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
6 3 1OCS 1 1 27 12
3 54148
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
2 2 7 2 4 3 20 13
4 53464
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
BFD 4 3 4 3 2 31 16
5 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
1 5 5 3 6 6 26 20
6 52583
עומר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
4 7 10 6 10 5 42 32
7 51165
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
ליעד סלע
1996
שדות ים ימיה
8 6 4 9 11 8 46 35
8 54771
Olga Shoyklet
1998Russia
Sasha Nesterova
1998 Russia 7 10 6 8 5 10 46 36
9 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
3 11 9 7 8 12 50 38
10 51752
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
9 9 8 5 7 9 47 38
11 53484
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
11 13 14 10 12 7 67 53
12 52905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
BFD 8 13OCS 9 11 71 56
13 54144
סער גוטשל
1996
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
10 14 11 11 13 13 72 58
14 50886
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
BFD 12 12DNCDNCDNC 84 69

024 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 54145
מאור עבו
1999
שדות ים ימיה
יואב רוז
1999
שדות ים ימיה
5 1 2 1 2 4 15 10
2 54120
ניתאי חסון
1998
הפועל שדות ים
יואב שפילמן
1999
שדות ים ימיה
6 3 1OCS 1 1 27 12
3 54148
אופק שלגי
1999
שייט חיפה
עידו ביליק
2000
שייט חיפה
2 2 7 2 4 3 20 13
4 53990
הראל ידיד
1996
שייט חיפה
איתי למפרכט
1996
שייט חיפה
1 5 5 3 6 6 26 20
5 51752
עמרי סלע
1999
שייט חיפה
דלב איסק
1996
הפועל שדות ים
9 9 8 5 7 9 47 38
6 53484
עידו מזור
1999
שדות ים ימיה
זוהר קציר
1999
שדות ים ימיה
11 13 14 10 12 7 67 53
7 52905
איתי שרויט
1999
הפועל תל אביב מועדון ימי
בן צבי משה ברק
1997
הפועל תל אביב מועדון ימי
BFD 8 13OCS 9 11 71 56
8 50886
עומר בן יאיר
1998
הפועל תל אביב מועדון ימי
טל הררי
1997
הפועל מרכז שייט תל אביב
BFD 12 12DNCDNCDNC 84 69

024 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 53464
יהל ולך
1997
הפועל שדות ים
סתיו ברוקמן
1996
הפועל שדות ים
BFD 4 3 4 3 2 31 16
2 52583
עומר כפרי
1996
הפועל שדות ים
נועם פרדס
1998
שדות ים ימיה
4 7 10 6 10 5 42 32
3 51165
מיה סגל
1998
שדות ים ימיה
ליעד סלע
1996
שדות ים ימיה
8 6 4 9 11 8 46 35
4 54771
Olga Shoyklet
1998Russia
Sasha Nesterova
1998 Russia 7 10 6 8 5 10 46 36
5 53999
דניאל דץ
1998
שייט חיפה
נינה אמיר
1999
שייט חיפה
3 11 9 7 8 12 50 38
6 54144
סער גוטשל
1996
שדות ים ימיה
רוני ברזילי
1998
שדות ים ימיה
10 14 11 11 13 13 72 58

074

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
צוות
Crew
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 7
גל כהן
1996
הפועל תל אביב מועדון ימי
דן פרויליך
1992
שדות ים ימיה
1 1 1 1 1 5 4
2 71
נויה בר-עם
1996
הפועל מרכז שייט תל אביב
רימון שושן
1995
הפועל מרכז שייט תל אביב
3 2DNC 2 2 14 9
3 12
צוף זמט
1994
שדות ים ימיה
סער תמיר
1997
שדות ים ימיה
4 4 2 3 3 16 12
4 9
יאן ברזלי
1994
הפועל מרכז שייט תל אביב
איתמר אלקיים
1996
בני הרצליה
2 3 3 4 4 16 12

לייזר 7.4

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 203661
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
1 1 6 1 2 2 13 7
2 202444
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
10 8 1 5 4 4 32 22
3 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 10 11 3 3 1 37 26
4 192446
סער קפון
1998
שייט חיפה
5 3 8 2 8 15 41 26
5 163334
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
6 2 4 24 6 13 55 31
6 163335
אורי יוסף
1999
הפועל עמק חפר
16 5 3 7 13 12 56 40
7 185669
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
3 7 23 12 7 11 63 40
8 178740
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
7 6RET 4 21 5 80 43
9 193060
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
21 12 2 10 15 7 67 46
10 195817
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
12 20 5 8 16 10 71 51
11 163336
גיא קורן
1998
הפועל מכמורת
11 11 14 25 14 3 78 53
12 189274
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
8 14 18 16 9 6 71 53
13 192934
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
20 4 10 13 20 9 76 56
14 193080
שקד סופר
2000
הפועל עמק חפר
18 15 13 11 5 14 76 58
15 187671
טל אריאלי
1997
הפועל נהריה
2 22 17 23 1 17 82 59
16 19384
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
13 13 12 21 17 8 84 63
17 192187
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
19 24 9 6 10 26 94 68
18 185738
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
25 9 7 18 11 24 94 69
19 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 21 26 20 12 20 103 77
20 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
17 23 19 9 19 23 110 87
21 176740
מוסא שקור
2000
שייט חיפה
24 18 16 19 18 18 113 89
22 163293
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
23 17 20 14 23 30 127 97
23 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
26 26 15 17 29 16 129100
24 159627
בן פשר
1999
בני הרצליה
14 19 28 15OCS 28 141104
25 185671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
22 16 24 26 24 19 131105
26 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
28 25 22 27 22 32 156124
27 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
30 27 27 29 30 22 165135
28 175489
עידו בר
1998
הפועל נהריה
29 31 30 22 28 27 167136
29 187871
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
27 29 21 31 31 31 170139
30 172187
דור פורמן
1999
הפועל נהריה
32 28 32 30 25 25 172140
31 172188
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
DNC 33 31 32 26 21 180143
32 196242
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
31 30 29 28 27 29 174143
33 170741
שי סהר
1998
שדות ים ימיה
15OCS 25DNCDNCDNC 188151
34 193131
אפק מלכה
2000
הפועל זבולון עכו
33 32DNCDNCDNCDNC 213176

לייזר 7.4 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 203661
מאור בן ארוש
1999
הפועל נהריה
1 1 6 1 2 2 13 7
2 202444
דור חדאד
1999
הפועל נהריה
10 8 1 5 4 4 32 22
3 200693
עדן פלנסיה
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
9 10 11 3 3 1 37 26
4 192446
סער קפון
1998
שייט חיפה
5 3 8 2 8 15 41 26
5 163334
ניתאי דינטי
1998
הפועל מכמורת
6 2 4 24 6 13 55 31
6 163335
אורי יוסף
1999
הפועל עמק חפר
16 5 3 7 13 12 56 40
7 185669
אלון אמיר
1998
הפועל נהריה
3 7 23 12 7 11 63 40
8 178740
עמית זהבי
1999
שייט חיפה
7 6RET 4 21 5 80 43
9 195817
ים לאובר
1999
הפועל נהריה
12 20 5 8 16 10 71 51
10 163336
גיא קורן
1998
הפועל מכמורת
11 11 14 25 14 3 78 53
11 189274
הראל בראונשטיין
1999
בני הרצליה
8 14 18 16 9 6 71 53
12 192934
אורי סלע
2000
הפועל נהריה
20 4 10 13 20 9 76 56
13 187671
טל אריאלי
1997
הפועל נהריה
2 22 17 23 1 17 82 59
14 192187
אורי טריפמן
2000
הפועל נהריה
19 24 9 6 10 26 94 68
15 185738
ריף פילו
1999
שדות ים ימיה
25 9 7 18 11 24 94 69
16 176740
מוסא שקור
2000
שייט חיפה
24 18 16 19 18 18 113 89
17 163298
יונתן גורקין
1999
שייט חיפה
26 26 15 17 29 16 129100
18 159627
בן פשר
1999
בני הרצליה
14 19 28 15OCS 28 141104
19 185671
איתי גבע
1999
הפועל נהריה
22 16 24 26 24 19 131105
20 187746
טום אלכסנדרובסקי
2000
שייט חיפה
28 25 22 27 22 32 156124
21 195060
גיא זלישניק
1999
שייט חיפה
30 27 27 29 30 22 165135
22 175489
עידו בר
1998
הפועל נהריה
29 31 30 22 28 27 167136
23 187871
נדב הדס
2000
הפועל נהריה
27 29 21 31 31 31 170139
24 172187
דור פורמן
1999
הפועל נהריה
32 28 32 30 25 25 172140
25 172188
אופיר וקנין
2000
הפועל נהריה
DNC 33 31 32 26 21 180143
26 196242
נמרוד קאופמן
1999
בני הרצליה
31 30 29 28 27 29 174143
27 170741
שי סהר
1998
שדות ים ימיה
15OCS 25DNCDNCDNC 188151
28 193131
אפק מלכה
2000
הפועל זבולון עכו
33 32DNCDNCDNCDNC 213176

לייזר 7.4 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 193060
שחף יוסף
1998
הפועל עמק חפר
21 12 2 10 15 7 67 46
2 193080
שקד סופר
2000
הפועל עמק חפר
18 15 13 11 5 14 76 58
3 19384
רז רוזנבלט
1999
שייט חיפה
13 13 12 21 17 8 84 63
4 200689
ענבר כהן
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 21 26 20 12 20 103 77
5 185678
נועה אילוז
1999
הפועל נהריה
17 23 19 9 19 23 110 87
6 163293
יקטרינה בלוכין
2000
שייט חיפה
23 17 20 14 23 30 127 97

לייזר רדיאל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 194442
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
2 2 1 1 7 8 21 13
2 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
3 5 4 2 1 11 26 15
3 201833
Paulina Czubachowska
Poland 5 7 3 4 2 2 23 16
4 201838
Magdalena Kwasna
Poland 12 9 2 5 6 3 37 25
5 189296
אורן יעקב
1994
שדות ים ימיה
1 11 8 7 5 5 37 26
6 160987
דניאל ממן
1992
בני הרצליה
4 12 11 3 8 1 39 27
7 193041
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
6 8 7 6 3OCS 55 30
8 200723
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
16 4 10 8 4 4 46 30
9 199605
שחר גרש
1998
שייט חיפה
9 3 9 16 14 14 65 49
10 194578
טל איתן
1995
בני הרצליה
8 13 20 13 11 7 72 52
11 202381
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
20 1 6 12 15DNC 79 54
12 195017
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
13 6 16 9 21 15 80 59
13 194586
אלון דביר
1997
בני הרצליה
11 15 15 10 22 9 82 60
14 142857
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
17 20 13 14 12 6 82 62
15 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
14 17 5 15 16 13 80 63
16 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
15 14 12 23 9 17 90 67
17 183324
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
7 10 14 21 23 18 93 70
18 184227
דור אלוש
1997
בני הרצליה
18 18 17 11 20 10 94 74
19 195018
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
10 16 21 17 17 20 101 80
20 160887
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
19 19 22 18 18 12 108 86
21 192444
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 22 18 19 13 19 112 90
22 183101
מיכאל קנטור
1997
הפועל עמק חפר
22 23 23 20 10 21 119 96
23 161111
ניר נווה
1998
בני הרצליה
23 21 19 22 19 16 120 97
24 182888
שקד ניצן
1997
הפועל זבולון עכו
24 24 24DNCDNCDNC 147122

לייזר רדיאל בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 194442
אביב קלטמן
1997
שייט חיפה
2 2 1 1 7 8 21 13
2 192442
שגיא גלנץ
1997
שייט חיפה
3 5 4 2 1 11 26 15
3 193041
גבי פיגנבאום
1997
שייט חיפה
6 8 7 6 3OCS 55 30
4 199605
שחר גרש
1998
שייט חיפה
9 3 9 16 14 14 65 49
5 202381
עומר סברנסקי
1997
שדות ים ימיה
20 1 6 12 15DNC 79 54
6 195017
רואי נהרי
1997
הפועל נהריה
13 6 16 9 21 15 80 59
7 194586
אלון דביר
1997
בני הרצליה
11 15 15 10 22 9 82 60
8 142857
רואי מיליקובסקי
1999
בני הרצליה
17 20 13 14 12 6 82 62
9 182838
יונתן פרידמן
1998
שייט חיפה
14 17 5 15 16 13 80 63
10 187749
דניאל הראלי
1997
שייט חיפה
15 14 12 23 9 17 90 67
11 184227
דור אלוש
1997
בני הרצליה
18 18 17 11 20 10 94 74
12 160887
גל אנקשטיין
1997
בני הרצליה
19 19 22 18 18 12 108 86
13 192444
הראל יצחק
1997
הפועל גנוסר/מגל אל גל
21 22 18 19 13 19 112 90
14 183101
מיכאל קנטור
1997
הפועל עמק חפר
22 23 23 20 10 21 119 96
15 161111
ניר נווה
1998
בני הרצליה
23 21 19 22 19 16 120 97
16 182888
שקד ניצן
1997
הפועל זבולון עכו
24 24 24DNCDNCDNC 147122

לייזר רדיאל בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 201833
Paulina Czubachowska
Poland 5 7 3 4 2 2 23 16
2 201838
Magdalena Kwasna
Poland 12 9 2 5 6 3 37 25
3 189296
אורן יעקב
1994
שדות ים ימיה
1 11 8 7 5 5 37 26
4 160987
דניאל ממן
1992
בני הרצליה
4 12 11 3 8 1 39 27
5 200723
עתליה דנדקר
1996
שדות ים ימיה
16 4 10 8 4 4 46 30
6 194578
טל איתן
1995
בני הרצליה
8 13 20 13 11 7 72 52
7 183324
קלי גודרנה
1997
הפועל עמק חפר
7 10 14 21 23 18 93 70
8 195018
שחר דייגי
1996
שדות ים ימיה
10 16 21 17 17 20 101 80

לייזר

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 194720
עוז אדם
1994
מכבי זבולון אשדוד
1 1 2 1OCS 1 16 6
2 188299
רואי רוזנבלט
1995
שייט חיפה
2 3 1 7 2 2 17 10
3 195819
סער גפן
1997
הפועל שדות ים
5 4 6 2 1 3 21 15
4 164504
ריצארד וולף
1964
שייט חיפה
4 6 4 3 3 4 24 18
5 176748
תומר גרוס
1999
שייט חיפה
6 5 5 8 4 7 35 27
6 41
יניב שניידר
1995
שייט חיפה
3 2 3DNCDNCDNC 38 28
7 182448
מילאד לאון
1999
שייט חיפה
8 7 7 4 5 5 36 28
8 195016
אלכס גבע
1968
הפועל נהריה
7 8 9 5 7 8 44 35
9 170846
אריה וייס
1957
הפועל מרכז שייט תל אביב
9 9 8 6 6 6 44 35

דגם אחיד בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 104
גל טריפמן
2003
הפועל נהריה
1 1 2 2
2 103
עמית שלזינגר
2003
הפועל נהריה
1 2 3 3
3 106
מור טפירו
2002
הפועל גנוסר/מגל אל גל
4 1 5 5
4 105
אבישג יגר
2004
הפועל נהריה
3 3 6 6
5 101
מיה אשכנזי
2002
שדות ים ימיה
2 5 7 7
6 107
ים בר אל
2002
הפועל נהריה
2 5 7 7
7 102
רוני בן יוסף
2002
הפועל נהריה
3 5 8 8

ביק טכנו 5

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 399
איתן גת
2002
הפועל עמק חפר
14 2 1 1 18 18
2 812
ניר לשד
2002
שייט חיפה
8 3 4 3 18 18
3 203
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
3 6 7 4 20 20
4 813
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
1 1 13 7 22 22
5 024
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
5 11 2 5 23 23
6 201
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
7 15 12 2 36 36
7 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
4 18 15 13 50 50
8 233
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
12 12 16 11 51 51
9 200
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
15 16 14 8 53 53
10 204
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
9 17 5 23 54 54
11 555
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 14 10 12 58 58
12 933
עמית ורדי
2000
בני הרצליה
2 19 24 19 64 64
13 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
11 13 21 24 69 69
14 589
רועי גורני
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 10 6 6 72 72
15 354
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
DNC 7 8 9 74 74
16 811
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
16 28 19 14 77 77
17 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
13 9 9OCS 81 81
18 355
סתיו קדמפור
2001
הפועל עמק חפר
DNC 5 17 10 82 82
19 450
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
10 20 3OCS 83 83
20 327
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
DNC 8 11 16 85 85
21 801
איקא אלגז
2002
שייט חיפה
19 32 27 18 96 96
22 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
17 33 31 25 106106
23 366
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
6 4OCSOCS 110110
24 452
דניאל אלקבץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
20 21DNC 22 113113
25 814
מיה מקל
2001
שייט חיפה
21 39 28 26 114114
26 388
שחף בורובסקי
2002
הפועל מכמורת
DNC 27 22 17 116116
27 394
שקד צרציס
2001
הפועל מכמורת
DNC 25 23 20 118118
28 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
DNC 30 25 15 120120
29 985
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
DNC 22 20 31 123123
30 451
יובל ברבי
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
18 40 18OCS 126126
31 982
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
DNC 26 26 27 129129
32 244
ניב אהרוני
2000
שדות ים ימיה
DNC 24 33 28 135135
33 962
אדם אשכנזי
2001
בני הרצליה
DNC 23 35 32 140140
34 396
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
DNC 31 39 29 149149
35 356
יונתן עמיר
2004
הפועל עמק חפר
DNCDNC 30 21 151151
36 240
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
DNC 37 36 30 153153
37 419
נועה זילברברג
1998
הפועל נהריה
DNC 34 32 37 153153
38 236
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
DNC 35 34 38 157157
39 214
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
DNC 29OCS 34 163163
40 299
נמרוד אוסטפלד
2001
הפועל שדות ים
DNC 36 29DNC 165165
41 243
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
DNC 38 41 36 165165
42 815
הילה בר
2002
שייט חיפה
DNC 41 38 39 168168
43 444
נועם שמלה
1999
הפועל נהריה
DNCDNC 37 33 170170
44 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
DNCDNC 40 35 175175

ביק טכנו 5 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 399
איתן גת
2002
הפועל עמק חפר
14 2 1 1 18 18
2 812
ניר לשד
2002
שייט חיפה
8 3 4 3 18 18
3 203
רוי הלל
2002
הפועל שדות ים
3 6 7 4 20 20
4 813
איליה ארשקין
2001
שייט חיפה
1 1 13 7 22 22
5 201
ליאם שגב
2002
הפועל שדות ים
7 15 12 2 36 36
6 930
תומר ורדימון
2001
בני הרצליה
4 18 15 13 50 50
7 233
אייל צרור
2002
הפועל שדות ים
12 12 16 11 51 51
8 200
גיא ששון
2001
הפועל שדות ים
15 16 14 8 53 53
9 204
יהל חבוט
2001
הפועל שדות ים
9 17 5 23 54 54
10 555
בועז יהודה הרבון
2002
מכבי זבולון אשדוד נוער
22 14 10 12 58 58
11 933
עמית ורדי
2000
בני הרצליה
2 19 24 19 64 64
12 932
איתי בנבנישתי
2001
בני הרצליה
11 13 21 24 69 69
13 589
רועי גורני
2000
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 10 6 6 72 72
14 354
תומר פומרנץ
2001
הפועל עמק חפר
DNC 7 8 9 74 74
15 202
גיא כהן
2001
הפועל שדות ים
13 9 9OCS 81 81
16 355
סתיו קדמפור
2001
הפועל עמק חפר
DNC 5 17 10 82 82
17 450
אלון הרבון
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
10 20 3OCS 83 83
18 327
מעיין לירם
2003
הפועל מכמורת
DNC 8 11 16 85 85
19 801
איקא אלגז
2002
שייט חיפה
19 32 27 18 96 96
20 366
אלון קניגספלד
2001
הפועל עמק חפר
6 4OCSOCS 110110
21 452
דניאל אלקבץ
1999
מכבי זבולון אשדוד
20 21DNC 22 113113
22 388
שחף בורובסקי
2002
הפועל מכמורת
DNC 27 22 17 116116
23 394
שקד צרציס
2001
הפועל מכמורת
DNC 25 23 20 118118
24 985
מקסים טולצין
2000
בני הרצליה
DNC 22 20 31 123123
25 451
יובל ברבי
2000
מכבי זבולון אשדוד נוער
18 40 18OCS 126126
26 982
אוהד גלר
2001
בני הרצליה
DNC 26 26 27 129129
27 244
ניב אהרוני
2000
שדות ים ימיה
DNC 24 33 28 135135
28 962
אדם אשכנזי
2001
בני הרצליה
DNC 23 35 32 140140
29 356
יונתן עמיר
2004
הפועל עמק חפר
DNCDNC 30 21 151151
30 240
נבו סגל
2002
הפועל שדות ים
DNC 37 36 30 153153
31 214
עמית גן
2001
הפועל שדות ים
DNC 29OCS 34 163163
32 299
נמרוד אוסטפלד
2001
הפועל שדות ים
DNC 36 29DNC 165165
33 444
נועם שמלה
1999
הפועל נהריה
DNCDNC 37 33 170170

ביק טכנו 5 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 024
לינוי גבע
2002
הפועל נהריה
5 11 2 5 23 23
2 811
עמית גיגי
2001
שייט חיפה
16 28 19 14 77 77
3 804
עדי ורקל
2002
שייט חיפה
17 33 31 25 106106
4 814
מיה מקל
2001
שייט חיפה
21 39 28 26 114114
5 935
אלה בנבנישתי
2003
בני הרצליה
DNC 30 25 15 120120
6 396
שרון קנטור
2003
הפועל מכמורת
DNC 31 39 29 149149
7 419
נועה זילברברג
1998
הפועל נהריה
DNC 34 32 37 153153
8 236
זהר חזן
2001
הפועל שדות ים
DNC 35 34 38 157157
9 243
שירה בנתאי
2001
הפועל שדות ים
DNC 38 41 36 165165
10 815
הילה בר
2002
שייט חיפה
DNC 41 38 39 168168
11 903
עדי בבקוב
2001
בני הרצליה
DNCDNC 40 35 175175

ביק טכנו 8.6

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 963
אדם צחר
2000
בני הרצליה
4 6 1 1 1 1 1 15 9
2 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
1 8 2 7 4 4 2 28 20
3 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
10 4 10 4 2 2 8 40 30
4 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
12 2 4 10 3 5 6 42 30
5 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
6 9 9 6 5 3 5 43 34
6 822
יובל פינצי לב
2000
שייט חיפה
11 3 5 9 6 10 3 47 36
7 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
5 13 3 5 10 14 4 54 40
8 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
15 7 7 2 8 9 7 55 40
9 839
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
7 5 16 14 9 6 9 66 50
10 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
18 12 8 8 7 8 10 71 53
11 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
2 1 13 11 15 16 14 72 56
12 074
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
9 10 17 17 11 7 13 84 67
13 91
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
DNC 15 11 12 12 11 11 97 72
14 418
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
3 16 18 16 14 13 16 96 78
15 824
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
13 14 14 18 16 15 12102 84
16 229
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
14 18 12 15 17 12 15103 85
17 308
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
DNC 11 6 3DNCDNC DNC120 95
18 298
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
20DNC 21 20 18 17 18139114
19 410
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
19DNCDNCDNC 13DSQ 17150124
20 96
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
DNC 17 15 22DNCDNC DNC154129
21 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
16DNC 20 19DNCDNC DNC155130

ביק טכנו 8.6 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 963
אדם צחר
2000
בני הרצליה
4 6 1 1 1 1 1 15 9
2 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
10 4 10 4 2 2 8 40 30
3 218
דויד בניסטי
2000
שדות ים ימיה
12 2 4 10 3 5 6 42 30
4 823
רון הראלי
2001
שייט חיפה
6 9 9 6 5 3 5 43 34
5 822
יובל פינצי לב
2000
שייט חיפה
11 3 5 9 6 10 3 47 36
6 901
עומר סומך
2000
בני הרצליה
5 13 3 5 10 14 4 54 40
7 902
דן שניאור
2000
בני הרצליה
15 7 7 2 8 9 7 55 40
8 839
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
7 5 16 14 9 6 9 66 50
9 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
18 12 8 8 7 8 10 71 53
10 827
ים ורטהיים
2000
שייט חיפה
2 1 13 11 15 16 14 72 56
11 074
ראם חליוה
1999
הפועל נהריה
9 10 17 17 11 7 13 84 67
12 418
ליאם טרביץ
1999
הפועל נהריה
3 16 18 16 14 13 16 96 78
13 229
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
14 18 12 15 17 12 15103 85
14 308
אסף פנחסי
2000
הפועל מכמורת
DNC 11 6 3DNCDNC DNC120 95
15 298
עידו רוטמן
2001
הפועל שדות ים
20DNC 21 20 18 17 18139114
16 410
אופיר רובינשטיין
1999
הפועל נהריה
19DNCDNCDNC 13DSQ 17150124

ביק טכנו 8.6 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 905
שירה בנבנישתי
2000
בני הרצליה
1 8 2 7 4 4 2 28 20
2 91
נעמה מרפלד
2000
בני הרצליה
DNC 15 11 12 12 11 11 97 72
3 824
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
13 14 14 18 16 15 12102 84
4 96
מאיה נדלר
2001
בני הרצליה
DNC 17 15 22DNCDNC DNC154129
5 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
16DNC 20 19DNCDNC DNC155130

ביק טכנו 8.7

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 293
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
2 8 4 1 2 1 1 19 11
2 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
3 6 3 3 1 3 2 21 15
3 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
7 2 1 5 6 4 3 28 21
4 14
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
1 1BFD 2 4 10 5 49 23
5 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
9 4 6 6 3 2 4 34 25
6 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
5 3 2 4 8 7 18 47 29
7 967
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
4 5 5 8 7 5 7 41 33
8 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
6 13 17 16 5 8 8 73 56
9 89
שיר לוי
1999
בני הרצליה
14 7 7 10 11 12 11 72 58
10 999
טל גתר
1998
בני הרצליה
13 11 9 7 12 11 12 75 62
11 214
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
19 14 18 17 10 9 6 93 74
12 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
17 20 8 9 19 17 9 99 79
13 126
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
11 15 11 20 14 18 14103 83
14 223
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
8 21 16 18 15 15 16109 88
15 987
עמרי לנדא
1999
בני הרצליה
12 17 10 21 17 21 13111 90
16 213
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
16 22DNC 14 13 16 10117 91
17 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
15 19 21 15 16 13 19118 97
18 263
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
20 10BFD 13 20 14 23126100
19 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
10 9 20 19 22 23 22125102
20 40
רם פרל
1998
בני הרצליה
21DNCDNCDNC 9 6 15128102
21 171
אורי אלמוג
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 24 15 11 18 22 17133107
22 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
DNC 18 12 23 21 19 21140114
23 966
דור מנוח
1999
בני הרצליה
DNC 12 13 12DNCDNC DNC141115
24 910
תום ברנד
1998
בני הרצליה
DNC 16 14DNC 23 20 20144118
25 951
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
18 23 19DNCDNCDNC DNC163137

ביק טכנו 8.7 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 293
יואב כהן
1999
הפועל שדות ים
2 8 4 1 2 1 1 19 11
2 968
סער מינץ
1998
בני הרצליה
3 6 3 3 1 3 2 21 15
3 294
איתי ברזילי
1998
שדות ים ימיה
7 2 1 5 6 4 3 28 21
4 14
דן ארנון
1998
הפועל שדות ים
1 1BFD 2 4 10 5 49 23
5 215
דין צרויה
1998
שדות ים ימיה
9 4 6 6 3 2 4 34 25
6 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
5 3 2 4 8 7 18 47 29
7 967
יונתן צחר
1998
בני הרצליה
4 5 5 8 7 5 7 41 33
8 960
תום ראובני
2000
בני הרצליה
6 13 17 16 5 8 8 73 56
9 999
טל גתר
1998
בני הרצליה
13 11 9 7 12 11 12 75 62
10 126
איתי קהאן
1998
בני הרצליה
11 15 11 20 14 18 14103 83
11 223
עמרי המבורגר
1999
שדות ים ימיה
8 21 16 18 15 15 16109 88
12 987
עמרי לנדא
1999
בני הרצליה
12 17 10 21 17 21 13111 90
13 213
גיא חן
1998
שדות ים ימיה
16 22DNC 14 13 16 10117 91
14 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
15 19 21 15 16 13 19118 97
15 263
עומר תלמי
1999
שדות ים ימיה
20 10BFD 13 20 14 23126100
16 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
10 9 20 19 22 23 22125102
17 40
רם פרל
1998
בני הרצליה
21DNCDNCDNC 9 6 15128102
18 171
אורי אלמוג
1999
הפועל גנוסר/מגל אל גל
DNC 24 15 11 18 22 17133107
19 831
אורי לשד
1998
שייט חיפה
DNC 18 12 23 21 19 21140114
20 966
דור מנוח
1999
בני הרצליה
DNC 12 13 12DNCDNC DNC141115
21 910
תום ברנד
1998
בני הרצליה
DNC 16 14DNC 23 20 20144118
22 951
איתי פסטרנק
1999
בני הרצליה
18 23 19DNCDNCDNC DNC163137

ביק טכנו 8.7 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 89
שיר לוי
1999
בני הרצליה
14 7 7 10 11 12 11 72 58
2 214
ירדן איסק
1999
הפועל שדות ים
19 14 18 17 10 9 6 93 74
3 953
לרה דונבל
1998
בני הרצליה
17 20 8 9 19 17 9 99 79

נילפרייד 5.8

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 7
1 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
5 2 5 3 1 1 1 18 13
2 20
גוני צור
1996
הפועל מכמורת
1 3 4 2 3 2 3 18 14
3 21
אופק שרביט
1996
הפועל עמק חפר
4 4 1DNC 2 3 2 24 16
4 127
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
3 1 3 1 5 6 4 23 17
5 201
טל צדוק
1998
הפועל עמק חפר
2 5 2 4 4 4 5 26 21
6 4
עדי יפה כהן
1995
הפועל מכמורת
6 7 6OCS 6 5 6 44 36
7 126
עמר גולדשטיין
1998
הפועל שדות ים
7 6 7 5 7 7 7 46 39