גלשנים
Winter Regatta
שיוט החורף
אילת
28-30/11/13
Eilat

אופטימיסט משה"ח

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 1 1 1 1 1 1 13 9
2א 28
שון לי זלמן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 3 2 3 2 2 2 17 14
3א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 4 4 2 3 4 5 25 20
4א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6 5 3DNC 4 3 3 39 29
5א 33
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 2 5DNC 5 7 6 42 32
6א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 5 6 6 4 6 5 4 43 36
7א 31
איתן סבצוק
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 7 7 7 5 7 6 7 52 45
8א 22
מורגן דוסט קולי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 9DNC 6DNC DNCDNC 71 61

אופטימיסט משה"ח בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1א 32
ניתאי זריהן
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 1 1 1 1 1 1 13 9
2א 28
שון לי זלמן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 3 2 3 2 2 2 17 14
3א 24
פאדי חורי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 4 4 2 3 4 5 25 20
4א 33
רועי אנגלשטיין
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 3 2 5DNC 5 7 6 42 32
5א 31
איתן סבצוק
2004
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 7 7 7 5 7 6 7 52 45

אופטימיסט משה"ח בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1א 26
אלודי אוזן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 6 5 3DNC 4 3 3 39 29
2א 30
עליזה גריל
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 5 6 6 4 6 5 4 43 36
3א 22
מורגן דוסט קולי
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 9DNC 6DNC DNCDNC 71 61

אופטימיסט בינ"ל

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 1 2 1 2 1 1 11 9
2 563
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 8 1 2 1 2 2 19 11
3 500
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 6 2 3 3 3 3 4 27 21
4 522
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 5 3 4 5 4 4 3 32 27
5 558
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 4 5 7 7 6 5 47 39
6 528
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 7 6 7 4 5 11 7 55 44
7 551
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 9 7 6 6 6 5 6 55 45
8 554
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 3 5 9 8 8 8 8 55 46
9 588
נועה גלבוע
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 10 12 13 13 9 7 10 86 73
10 564
גייסון מוריס
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 4 16 8 9DNC 14DNC 92 75
11 512
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 13 14 11 11 10 9DNC 96 79
12 557
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 9 12 12 11 12 9 99 82
13 569
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 12 10 10 10DNC DNCDNC102 85
14 552
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 11 11 16 14DNC 10DNC110 93
15 525
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 15 15DNCDNC 13 11115 98

אופטימיסט בינ"ל בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 511
יועד בן נתן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 1 1 2 1 2 1 1 11 9
2 563
זהר חרובי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 8 1 2 1 2 2 19 11
3 500
מיכאל פטריצנקו
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 6 2 3 3 3 3 4 27 21
4 522
תומר בוכמן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 5 3 4 5 4 4 3 32 27
5 558
נבו זריהן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 8 4 5 7 7 6 5 47 39
6 528
דניאל הלפנבאום
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 7 6 7 4 5 11 7 55 44
7 551
ליעם לבן
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
10 9 7 6 6 6 5 6 55 45
8 554
ליאור איס
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 3 5 9 8 8 8 8 55 46
9 564
גייסון מוריס
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 4 16 8 9DNC 14DNC 92 75
10 557
אביב מור
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
DNCDNC 9 12 12 11 12 9 99 82
11 569
לי ים שקד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
9 12 10 10 10DNC DNCDNC102 85
12 525
יהונתן לוי
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14 15 15DNCDNC 13 11115 98

אופטימיסט בינ"ל בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 78
1 588
נועה גלבוע
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 10 12 13 13 9 7 10 86 73
2 512
משי גקסון
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 13 14 11 11 10 9DNC 96 79
3 552
אלה אסס כהן
2003
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 11 11 16 14DNC 10DNC110 93

ביק טכנו 5

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 682
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 1 1 6 5
2 624
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 2 2 2 3 3 16 12
3 686
ליאור בוכריס
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 3 3 3 2 2 16 13
4 626
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 5 5 5DNCDNC 39 29
5 623
אן גליבצנקו גל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 4 4DNCDNC 41 31
6 622
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 6 6 6DNCDNC 43 33
7 628
עומר יהוד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4DNCDNCDNCDNC 45 35
8 683
רז טולדו
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 7 7DNCDNC 49 39

ביק טכנו 5 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 682
בן בר און
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 1 1 1 6 5
2 624
יקיר סלמה
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 2 2 2 3 3 16 12
3 686
ליאור בוכריס
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 3 3 3 2 2 16 13
4 628
עומר יהוד
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 4DNCDNCDNCDNC 45 35

ביק טכנו 5 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456
1 626
ניב רובינסון
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 5 5 5DNCDNC 39 29
2 623
אן גליבצנקו גל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 7 4 4DNCDNC 41 31
3 622
טופז אבוטבול
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 6 6 6DNCDNC 43 33
4 683
רז טולדו
2002
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 8 7 7DNCDNC 49 39

ביק טכנו 8.6

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 624
עומר מרקמן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 2 1 1 2RET 1 27 10
2 617
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 2 3 3 2 3RET 2 39 22
3 612
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 7 5 4 2 3 1 1 3 31 24
4 609
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 3 7 4 4 4 6 4 4 38 31
5 616
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 4 6 5 6 4 2 5 42 36
6 299
יונתן גרינוולד
2000
הפועל שדות ים
6 5 6 10 8 8 5 3 6 57 47
7 822
יובל פינצי לב
2000
שייט חיפה
7 2 3 1 11 5 DNCDNCDNC 80 63
8 229
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
13DNC 10 9 9 7 7 5 7 84 67
9 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
8 8DNC 7 6 9 DNC 11 11 94 77
10 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
12 11 8 13 7 12 13 7 12 95 82
11 824
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
11 9 11 12DNCDNC 9 6 8100 83
12 272
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
9 12 9 11 10DNC 8DNCDNC110 93
13 839
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNC 8RET 11 11 8 9115 98
14 689
לירז חמיאס
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15DNCDNC 15 12 10 12 9 10117100
15 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
10 10DNC 14 13DNC 10DNCDNC125108
16 604
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14DNCDNC 16RETDNC 14 10 13135118

ביק טכנו 8.6 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 624
עומר מרקמן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 2 1 1 2RET 1 27 10
2 617
דניאל כהן
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 2 3 3 2 3RET 2 39 22
3 612
ריף שפיר
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 7 5 4 2 3 1 1 3 31 24
4 609
נתנאל מזרחי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 3 7 4 4 4 6 4 4 38 31
5 616
דילן לוי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 4 6 5 6 4 2 5 42 36
6 299
יונתן גרינוולד
2000
הפועל שדות ים
6 5 6 10 8 8 5 3 6 57 47
7 822
יובל פינצי לב
2000
שייט חיפה
7 2 3 1 11 5 DNCDNCDNC 80 63
8 229
אלעד חי דסה
2000
הפועל שדות ים
13DNC 10 9 9 7 7 5 7 84 67
9 290
בר נברי
2001
הפועל שדות ים
8 8DNC 7 6 9 DNC 11 11 94 77
10 272
תום זיסר
2000
שדות ים ימיה
9 12 9 11 10DNC 8DNCDNC110 93
11 839
גיא קופרברג
2000
שייט חיפה
DNCDNCDNC 8RET 11 11 8 9115 98
12 292
גד מטוסביץ
2000
הפועל שדות ים
10 10DNC 14 13DNC 10DNCDNC125108

ביק טכנו 8.6 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 295
יהל תור
2000
הפועל שדות ים
12 11 8 13 7 12 13 7 12 95 82
2 824
נאה אטיאס
2000
שייט חיפה
11 9 11 12DNCDNC 9 6 8100 83
3 689
לירז חמיאס
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
15DNCDNC 15 12 10 12 9 10117100
4 604
יעל אפל
2001
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14DNCDNC 16RETDNC 14 10 13135118

ביק טכנו 8.7

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 656
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 2 4 2 2 1 3 1 18 14
2 602
סתיו מלכה
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 1 4 1 3 3 2 5 3 30 22
3 614
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 3 1 2 4 5 6 1 5 29 23
4 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
9 9 6 3 1 1 7 6 2 44 35
5 657
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 3 8 7 6 3 4 7 47 39
6 659
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 5 6 6 4 5 11 6 53 42
7 652
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 13DNC 5 5 7 4 2 4 61 43
8 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 5 8 7 8 8 10 9DNC 79 61
9 654
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 8 7 10 9 11 9 7 8 76 65
10 621
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 7 10 9 12 9 8 12DNC 96 78
11 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
10 12 11 12 13 10 11 8OCS105 87
12 653
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 11 9 11 11 12 DNCDNC 10112 94
13 650
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10DNC 14 10DNC 13 10 9116 98
14 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
15 15 12 17 17DNC 12 14DNC138120
15 658
עומר גולדברג
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14DNC 15 15DNC 14 13DNC138120
16 608
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 16 13 13 16 13 DNCDNCDNC141123

ביק טכנו 8.7 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 656
עמית גויטע
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 2 2 4 2 2 1 3 1 18 14
2 602
סתיו מלכה
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 1 4 1 3 3 2 5 3 30 22
3 614
כפיר אזולאי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
2 3 1 2 4 5 6 1 5 29 23
4 833
ירין לוינזון
1998
שייט חיפה
9 9 6 3 1 1 7 6 2 44 35
5 652
אורן מורדי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 13DNC 5 5 7 4 2 4 61 43
6 632
דניאל הררי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 5 8 7 8 8 10 9DNC 79 61
7 834
מיכאל כץ ממן
1999
שייט חיפה
10 12 11 12 13 10 11 8OCS105 87
8 832
אלון מעין
1998
שייט חיפה
15 15 12 17 17DNC 12 14DNC138120
9 658
עומר גולדברג
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
13 14DNC 15 15DNC 14 13DNC138120
10 608
אור מדלסי
2000
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
16 16 13 13 16 13 DNCDNCDNC141123

ביק טכנו 8.7 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 657
מאיה מוריס
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 4 3 8 7 6 3 4 7 47 39
2 659
נוי דריהן
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 6 5 6 6 4 5 11 6 53 42
3 654
נויה הגלילי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
7 8 7 10 9 11 9 7 8 76 65
4 621
גאיה רומי
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
11 7 10 9 12 9 8 12DNC 96 78
5 653
פז מלי
1998
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
12 11 9 11 11 12 DNCDNC 10112 94
6 650
קטי ספיצקוב
1999
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
14 10DNC 14 10DNC 13 10 9116 98

נילפרייד 5.8

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 18
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 2 1 2 1 1 1 11 9
2 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
DNC 2 2 1 2 1 2 2 2 25 14
3 19
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 3 8 8 4 6 3 3 43 35
4 128
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
2 8 8 4 6 7 4 5 4 48 40
5 126
עמר גולדשטיין
1998
הפועל שדות ים
7 5 5 3 3DNC 5 8 6 53 42
6 7
נעמי כהן
1994
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 6 6 4 6 8 6 8 51 43
7 605
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 6 7 7 7 3 7 7 5 55 48
8 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 7 4 5 5 5 OCSDNCDNC 63 52
9 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 9 9DNC 9 8 3 4 7 68 57

נילפרייד 5.8 בנים

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 18
באז בל
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
1 1 1 2 1 2 1 1 1 11 9
2 17
יעל פז
1996
שדות ים ימיה
DNC 2 2 1 2 1 2 2 2 25 14
3 19
אופק אלימלך
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
5 3 3 8 8 4 6 3 3 43 35
4 128
יואב עומר
1998
שדות ים ימיה
2 8 8 4 6 7 4 5 4 48 40
5 126
עמר גולדשטיין
1998
הפועל שדות ים
7 5 5 3 3DNC 5 8 6 53 42
6 605
תומר בלום
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
6 6 7 7 7 3 7 7 5 55 48

נילפרייד 5.8 בנות

מקום
Place
מפרש
Sail.No.
הגאי
Helmsman
מועדון
Club
שיוט מספר
Race No.
ניקוד
Points
אחרי
הורדה
With
discards
123456 789
1 7
נעמי כהן
1994
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
3 4 6 6 4 6 8 6 8 51 43
2 9
הדר הלר
1996
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
4 7 4 5 5 5 OCSDNCDNC 63 52
3 3
שחר טיבי
1997
מ. לחינוך וספורט ימי אילת
8 9 9DNC 9 8 3 4 7 68 57